Czarna lista lekarzy
Strona:  1  2   Starsze


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

12 Lipiec 2010
Opis w budowie.
Do tych lekarzy nie masz po co iść.

 
 
25 Marzec 2010
Prof. dr hab. n. hum Lechosław Gapik - psycholog, seksuolog

Przyjmował w Poznaniu.


Opinia pacjenta
Próbował "leczyć" homoseksualizm mojego kolegi przez wysłanie go do prostytutki. Absolutnie nie polecam.


Niestety otrzymywaliśmy sygnały o tym, że profesor Gapik znacznie przekracza swoje kompetencje i molestuje seksualnie pacjentki. Wczoraj program o tym wyemitowała "Uwaga":
http://uwaga(...)taz.html
W związku z powyższymi doniesieniami przenosimy tego psychologa na czarną listę.


Dodatkowy artykuł na onecie:
http://wiado(...)tem.html

i następny:
http://pozna(...)_G_.html

Zakaz przyjmowania pacjentów:
http://pozna(...)mie.html

wyrok:
4 lata więzienia i zakaz wykonywania zawodu na 6
http://wiado(...)xWiadTxt

http://www.polsk(...)iezienia

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 4 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:


27 Wrzesień 2009
Kraków ul. Grodzka 33
szerzej tu: http://www.probono-krakow.pl/


Stradivarius:
Dowiedziałem się tam mianowicie: nie ma właściwie czegoś takiego jak transseksualizm. To co nam jest, to tylko bardzo głębokie zaburzenie tożsamości, które pojawia się okresie, gdy mamy ok. 2-4 lat i - co najważniejsze - można przywrócić naszą prawdziwą tożsamość (znaczy się babską) do ciała! Pytam się babki, to niby skoro istnieje taka terapia, to czemu ts-i wykonują operacje, a ona, że dlatego, że nie mają motywacji, bo jeśli jest motywacja i mobilizacja, to można przywrócić psychikę kobiecą do kobiecego ciała (z tym że kazała mi odstawić hormony, bo ciało musi być w 100% kobiece), ale to jest bardzo żmudna praca i niektórzy rezygnują i wybierają prostszą -> operacje.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:


24 Kwiecień 2008
Przyjmuje w INZPiRO
info tu:

http://www.psych(...)isci.php

Benjamin:
Prowadzi terapię psychologiczną, obiecuje opinię po kilku wizytach, testach itp. Wizyty się przeciągają, w końcu stwierdza, że to nie ts, chcąc dać rozpoznanie innego zaburzenia (wykluczającego leczenie i postępowanie sądowe).
Wyciąga kasę za wizyty, bo zorientował się, że na transseksualistach można zarobić.
I to nie jedyny taki przypadek z tym lekarzem.
Szkoda czasu i pieniędzy.

spider:
Ten pan mnie też oszukał i przez niego muszę zaczynać wszystko od początku. Do tego wziął kasę i nic. Przez kilka miesięcy upominałem sie o swoją opinię i zostawałem tylko odsyłany na następny termin. Nie wspomnę już że kilka razy jechałem gdzieś i czekałem jak słup, a on nie przyjeżdżał. Nawet nie dał znaku mając mój nr i mail. Kiedy do niego dzwoniłem nie odbierał telefonu, nie odpisywał na smsy ani na maile. Czekałem tak dobre kilka miesięcy i co chwile słyszałem tylko wykręty. Facet kłamie i to równo. Potrafi ściemniać jak nikt, opowiada takie bajki że głowa mała. Kiedy nie wytrzymałem i mu powiedziałem kilka miłych słów to zaczął mi grozić i zaczął wyzywać od gówniarzy i wariatów.
Testy jakie robi to on nawet ich sprawdzić nie umie. Np test z piramidkami, pytał się mnie co on ma wpisać za kolor bo on nie wie, a skąd ja mam wiedzieć. Przy teście na MMPI cały czas mnie poganiał żebym się pośpieszył. Nie wiem czy sprawdził, później widziałem kartkę, ale to nie było to co ja pisałem. Cały czas facet wymyśla nowe rzeczy i sam nie wywiązuje się z obietnic.

elske:
W ogole to cale INZPiRO to jakas porazka. Bylam u nich 5 stycznia 2008 po recepte (bo moja lekarka nie miala akurat wolnego terminu). Pani doktor (swiezo po studiach, albo jeszcze studentka), zgarnela ~150 zl i wypisala recepte z data 5 stycznia 2007. Oczywiscie zauwazylam to dopiero w aptece.

UWAGA: pojawiły się też pozytywne opinie o tym lekarzu.
Darek:
Chodze do niego regularnie na terapie. Pomogl mi bardzo, dzieki sesjom z nim nadal poprawia sie moj stan psychiczny i zdolnosc funkcjonowania w spoleczenstwie. Nie placi mi za reklame ;) Faktem jest, ze mialem glebsze problemy niz transseksualizm, i bez opieki terapeuty nie przestalbym zaprzeczac ich istnieniu.
Nie mam problemow z dodzwonieniem sie czy odpisywaniem na maile. Kiedy musi odwolac spotkanie, uprzedza - raz zdarzylo mu sie nie zadzwonic, kiedy nie mial dostepu do telefonu.
Rzucanie gowniarzami nie pasuje mi do niego, ale moze zdenerwowal sie i odpowiedzial w podobnym tonie, co rozmowca. Nie jest to typ najlepszego kumpla, tylko obserwatora z zewnatrz, z dystansem.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
0 1

11 Luty 2008
Psycholog Jarosław Gliszczyński i Anna Gliszczyńska

"Dąbrówka" - Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia (psychologowie)

Gliwice
ul. Mewy 36
kom. 603-949-939
aktualna cena za wizyte to 100zł
Budynek znajduje się na przeciwko basenu, wejście koło żłobka.


Cytat:
Najbardziej kumaci w temacie transseksualizmu są psychologowie Jarosław Gliszczyński (dyrektor) oraz jego żona Anna Gliszczyńska - diagnozuje, ale potem wysyła do dra Dulko. Czyli wiele tam nie załatwisz...

Fireman:
Usłyszałem tam, że
- leczenie można zacząć dopiero po 25 roku życia
- terapie są codzienne przez cały miesiąc samemu/z rodzicami/rodzeństwem (dobrze że jeszcze nie chciała poznać mojego psa)
- terapie grupowe z schizofremikami, depresantami itp. (żebym ponoć czuł się jak wśród swoich)
- że operacji takich jak ja chce nie wolno przeprowadzać w moim wieku
No i co ciekawsze pani psycholog nie widziała różnicy między transseksualizmem a transwestytyzmem. Sama bardzo dobrze opisywała mój problem, wiedziała że chodzi o zmiane płci, ale pomimo mówiła o wszystkim jako o transwestytyzmie.

Nie wiem jakby wyglądała sytuacji z osoba podchodzącą pod 30-stke, ale na pewno kogoś poniżej 25 lat nie potraktuje poważnie. Poza tym nawet jakby ktoś spełniał te kryterium i tak dużo nie da mu wizyta u nie - nie robi testów, co mówi na wstępie.
Możliwe, że wystawia opinie, ale po co komu papierek na którym pisze że się jest transwestytą, którego trzeba leczyć. To niepoważne ze strony lekarza, bo wiadamo że osoób TV się nie leczy.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
0 2

10 Luty 2008
UWAGA:
Sprawdzony lekarz, do którego transseksualista NIE MA PO CO CHODZIĆ:

dr Gabrielski (Chorzów). Najpierw proponuje, żeby samemu wyjść za drzwi, jeśli się coś nie podoba; następnie straszy koniecznością badania ginekologicznego „bez żadnego ale”, potem perspektywą raka jajników i bezskuteczności leczenia hormonalnego; w razie potrzeby dorzucając jeszcze, że leczenie jest drogie, a żaden lekarz/chirurg się go nie chce podjąć (więc w ogóle mamy szczęście, że przestąpiliśmy Wysokie Progi Jego Gabinetu), a on na następnej wizycie (za 2 miesiące) zdecyduje się, czy zechce nas leczyć, czy może nie. – (Poza ceną kuracji – reszta to bzdury.)


    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
0 0


www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group