Psychiatrzy
Strona:  1  2   3   Starsze


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

13 Lipiec 2010
Poza uzyskaniem opinii seksuologa i psychologa prawdopodobnie będzie Cię też czekać obowiązkowa wizyta u psychiatry. Większość sądów wymaga by do pozwu załączyć zaświadczenie o braku choroby psychicznej. Jest to postępowanie standardowe i najprawdopodobniej wystarczy tylko jedna wizyta.

Poniżej przedstawiamy psychiatrów, którzy są obeznani z tematem transseksualizmu. Wielu użytkowników naszego forum korzystało z ich pomocy. Jeśli zdecydujesz się na kogoś innego, lub wiesz, że taki psychiatra zna się na problemie TS, koniecznie podziel się tą informacją.

Jeśli planujesz wybrać się do kogoś spoza prezentowanej grupy koniecznie sprawdź czy nie występuje na naszej Czarnej liście lekarzy.

 
 
8 Grudzień 2015
dr n med Psychiatra Kinga Bobińska
Kopernika 62 lok.37
telefon: +42 207 30 65
http://piotr(...)owe.html

Właścicielem gabinetu jest profesor Piotr Gałecki i on ponoć też ma dobre podejście do osób TS, ale informacje z pierwszej ręki mamy tylko o doktor Bobińskiej.

Fiolek:
Poszedłem tam z polecenia mojej pani psycholog Moniki Talarowskiej, powiedziała że tam przyjmuje właśnie pani doktor i pan doktor i że to już ode mnie zależy do kogo wolę iść. Sama wizyta trwała około godziny i kosztowała chyba 120zł, nie jestem pewny bo badanie robiłem w Czerwcu.

UWAGA:Mamy tylko 1 opinię użytkownika forum na temat tej psycholog. Jeśli jesteś jej pacjentem napisz do nas lub skomentuj ten wątek na forum.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 2 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
0 0

4 Marzec 2014
ABC Family Med
lek. med. Piotr Stefanowicz, psychiatra
Sopot 81-840
ul. Niepodległości 748 (przy dworcu głównym Sopot)

tel. (do rejestracji) +58 555 04 15, +58 555 04 16

http://www.psychiatra.med.pl/
http://www.famil(...)leglosci

Możliwość leczenia, konsultacji, wystawienia zaświadczeń do sądu na NFZ, terminy przystępne. Koszt wizyty prywatnie: konsultacja/leczenie ok 100zł, wystawienie zaświadczenia+ miła pogawędka ;) 50zł.

Polecam tego lekarza, jest kompetentny, pomocny, ZNA SIĘ NA TEMACIE TS, obeznany. Zaskoczył mnie tym, że zna się na całej procedurze korekty płci włącznie z technikami srs. Polecił mi Tajlandię, odradzał Gdańsk- w życiu bym nie wpadła na to, że zna Chetta i tą całą świtę. Poszłam do niego z ulicy, nie miałam pewności czy w ogóle skuma o co chodzi i po co przyszłam, ale facet obeznany bardziej niż ja sama. Lekarz godny polecenia, bardzo chętnie współpracuje. Miły, sympatyczny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest to potrzebne.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
0 0

23 Listopad 2011
Specjalista psychiatra

ADRES:
ul. Wojska Polskiego 19/2
Olsztyn
KOSZT: 150 zł
TELEFON (do rejestracji): 502 634 605

Wystawia zaświadczenia do sądu o zdrowiu psychicznym. Wymaga wcześniejszych testów psychologicznych. Współpracuje z psycholog Emilią Janowską.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 4 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
0 0

7 Lipiec 2010
Psychiatra współpracujący z psycholog. Może wydać opinie o braku psychopatologii prowadzących do zaburzeń identyfikacji płci - czyli patologicznych przyczyn TS. Kieruje też na diagnostykę psychologiczną do psycholog Katarzyny Wasińskiej. Przyjmuje na NFZ. Nie jest biegłym sądowym.

Gospody-Med. Sp. z o.o. Poradnia psychiatryczno - psychologiczna

adres: 80-344 Gdańsk, Gospody 7
tel do rejestracji: 58 556-27-23

sprawdź koniecznie: http://www.trans(...)59#49759

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 6 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
1 0

22 Październik 2008
Dr Artur Kochański - psychiatra

Szpital Neuropsychiatryczny
Lublin, ul Abramowicka 2
20-442 Lublin
tel: (0 81) 744 30 61

Klinika Psychiatrii
ul. Głuska 1
20-439 Lublin

Rozmowa z doktorem Arturem Kochańskim
http://www.dzien(...)05481491

Dr Artur Kochański: "Edukacja w służbie zdrowiu psychicznemu".
http://www.mdk2.(...);amp;b=2

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
0 0


www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group