Jabłko Adama


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

26 Wrzesień 2013
Solumed
ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznan
61 662 37 70
klinika_(at)_solumed.pl
Koszt: 3000zł

crow_f:

Bylam operowana 12go września przez dr Dydymskiego. Szukałam chirurga, ktory podjąłby się tego w calej Europie z racji, że miałam bardzo twarde, wystające, dość rzucające się w oczy jabłko adama, na szczuplej szyi z bardzo cienką skórą. Dzięki Bogu znalazłam tę klinikę bo w Europie nie ma na to specjalistow, albo tną na środku szyi albo chcą horrendalne pieniądze (7 tysięcy Euro/5 tys. funtów, makabra), a tutaj koszt tylko 3000zł. Mamy do wyboru cięcie 1-1,5 cm na środku szyi bądź 3-4 cm na zgięciu, wybrałam oczywiście to na zgięciu bo nie chce mieć na środku szyi blizny mimo że cała blizna podobno goi się i zostaje bez znaku. Profesjonalna obsługa, bardzo miły personel. Badania można zrobić prywatnie przed zabiegiem lub u nich na koszt 170zł. Polecam z calego serca.

Zdjęcia robiłam na przestrzeni zmiany koloru skóry ~~~ Stąd ta różnica

http://i44.tinypic.com/wvde2g.png

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 2 | Autor: 

 

Załączniki


26 Lipiec 2008
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Adres: 80-952 Gdańsk, ul. Dębinki 7
skrytka pocztowa 615
Telefon centrala: (58) 349 22 22

Klinika Otolaryngologii
Kierownik - prof. dr hab. Czesław Stankiewicz
Adres: ul. Mariana Smoluchowskiego 17, 80-214, Gdańsk
Tel.: 58 349 31 10 - sekretariat/kierownik
Fax: 58 349 31 20
E-mail: orlamg@gumed.edu.pll

Usuniecie jabłka adama, wykonuje się na NFZ.
Warunki:
- ubezpieczenie w nfz
- wyrok sądu
- dowod osobisty na nowe dane
- zrobiony srs
- skierowanie od laryngologa na chondroplastkę

POZOSTAJĄ i są niepodważalne - do spełnienia już w dniu konsultacji.
Konsultacje i kwalifikacja do zabiegu odbywa się w "Pokoju Konsultacyjnym" Kliniki - I piętro budynek CMI ul. Smoluchowskiego 17. Kontakt telefoniczny do tego gabinetu: 58-349 33 99

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


15 Luty 2008
mkubasik@wp.pl
http://www.drkubasik.pl/
(szczegółowe info o doktorze i klinice w dziale męskim III operacja)
Cena (2014):
znieczulenie miejscowe: 3500 zł
Znieczulenie ogóle też możliwe, ale jest droższe i przy tak niewielkim zabiegu raczej niezalecane.

Meegi:
Zabieg wykonywał Mikołaj Kubasik.
Cena 2300 PLN

Zabieg trwa około 30-40 minut :) Przed dostałam pół niebieskiej tabletki (żeby przenieść się w świat matrixa i nabrać odwagi na wszystko :) Ale tabletka niestety zawiodła mnie :) nie dała żadnego kopa ani haju haha, trudno. Potem się położyłam na stole dr kazał tylko rozsunąć bluzkę na boki. Założyli mi zielone prześcieradło na głowę i to wszystko :) Dostałam zastrzyk znieczulający miejscowo i pa.

Słychać tylko odgłosy ścierania i piłowania głupie wrażenie jest jak wycina kawałki ale nic nie czuć :) po zabiegu została malutka blizna około 1 cm w miejscu najwyższego punktu jabłka przed zabiegiem.

Po samym zabiegu nie można prowadzić auta więc wskazane jest żeby przyjechać z kimś kto nas odwiezie do domku:) Mnie troszkę bolało ale nie tyle samo nacięcie czy opuchlizna po chrząstce co tchawica w środku z racji na to że dodatkowo pan dr ustawił cała krtań w dół i w bok (chyba nie potrafię tego dokładnie opisać ) w każdym razie zrobił mi się słodki dołek i pod innym kątem wchodzi wszystko w środek tworząc dołek pomiędzy ścięgnami szyi. Co do opuchlizny wyglądało - tak samo - jak przed zabiegiem jakiś miesiąc potem zaczęło schodzić i dopiero było widać efekty samego zeskrobanego jabłka.

Głos się nie zmienia - MIT jeśli nie masz fajnego to nie licz na to że się zmieni, jeśli masz fajny nie martw się pozostanie taki jaki był. Zabieg jest dosłownie kosmetyką :)

Faery:
Zabieg wykonał dr. Bielecki.
Cena: 2000zł.

Jak wyglądał mój cały pobyt:
Przyjechałam o 8 do kliniki, wypełniłam mała ankietę potem (kolo 10) dostałam jakieś 3 tabletki na odwagę (głupi jaś). Poleżałam na łóżeczku z poczuciem lekkiego przymulenia i głupawki. Później zaliczyłam (chyba 13) przejażdżkę na salę operacyjną. Liczyłam, że lampy na suficie będą się tak fajnie rozmazywały, ale się rozczarowałam. Potem spacerek na stół, przypinanie mnóstwa przyrządów. W końcu dostałam usypiacz i sobie na moment odpłynęłam. Po tym momencie (czyli gdzieś o godz. 15) okazało się, że jestem już w swoim pokoju i że już jest po wszystkim.
Obsługa bardzo sympatyczna. Po zabiegu prawie nic nie boli - trochę dziwnie się jedynie przełyka, trochę jak przy przeziębieniu.
Sam zabieg wykonany był pod lekką narkozą. A potem jeszcze raz dostałam coś przeciwbólowego.

Ponadto dostałam zwolnienie lekarskie na 14 dni.
Żadnych negatywnych skutków do tej pory nie zauważyłam, jestem zadowolona.

Updejt po pół roku:
Blizna jest dalej widoczna i różowa mimo stosowania contractubexu i dermatixu. Przez pewien czas był przyrost blizny do chrząstki, ale już ustąpił. Efekt końcowy: jabłko mocno zmniejszone, lecz jeszcze troszkę widoczne (pod niektórym kątem i w niektórych pozycjach szyi)

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załącznikiwww.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group