Strona główna

26 Marzec 2010
Uwaga!
Uwaga!
Uwaga!
Uwaga!
Możliwe, że wkrótce na stronie ruszą prace modernizacyjne. Trzeba się liczyć z okresowym wyłączaniem, niedziałaniem wszystkich funkcji i innymi przeszkodami!
[zignorujcie datę posta, to jest info na 2018 ;)]


OBECNIE STRONA NIE PRZYJMUJE POLSKICH ZNAKÓW PODCZAS REJESTRACJI KONTA


Witamy Państwa na stronach poświęconych transseksualizmowi.

PORTAL
Czegoś nie znalazłeś na stronie, a uważasz, że powinno się tu znaleźć? Wiesz, że jakieś informacje są już nieaktualne? Chcesz się podzielić własnymi doświadczeniami? Ta strona rozwija się głównie dzięki informacjom, jakie przesyłają nam osoby transseksualne. TY TEŻ MOŻESZ POMÓC. Napisz maila na adres podany w kontaktach, albo zaloguj się na forum. Czekamy na Twoją wiedzę.

Strona miejscami zawiera informacje lub zdjęcia z operacji, które przeznaczone są dla osób dorosłych. Dane te nie są zablokowane, ponieważ autorzy portalu wychodzą z założenia, że należy dostarczyć możliwie wiele informacji osobom na każdym etapie kuracji. A zawłaszcza początkującym. Oczywistym jest, iż im szybciej zaczyna się terapię tym lepsze efekty się uzyskuje. Jednak osoby niepełnoletnie lub szczególnie wrażliwe powinny mieć na uwadze powyższe ostrzeżenie i świadomość, że wchodzą na stronę na własną odpowiedzialność
Strona nie zawiera zdjęć osób po zmianie ani przed. Nie ma na niej żadnej erotyki i tym podobnych rzeczy. Jest to portal czysto "techniczny" dla osób, które potrzebują pomocy w trudnym procesie zmiany płci.

Jak poruszać się po stronie?
Wszystkie działy zostały ułożone chronologicznie co oznacza że idąc blokami od góry do dołu uzyskamy informacje o kolejnych etapach leczenia. Zanim rozpoczniesz wędrówkę po stronie zajrzyj do działu „Od czego zacząć?”.
Strony posiadają podstrony. Jeśli ilość dodanych tematów jest większa od 3 pojawiają się paski nawigacyjne

FORUM
Dostęp do forum mają użytkownicy tylko zalogowani i zarejestrowani.
Po zarejestrowaniu konta i pierwszym wejściu na forum wyświetli się dział tu się witamy. Musisz napisać w nim pierwszy post, żeby otrzymać dostęp do dalszej części forum. Najlepiej przed rejestracją przeczytaj dział „Od czego zacząć?”.
E-maile z końcówką domeny ".com" są automatycznie odrzucane podczas rejestracji na forum


    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group