Ślub z TS i adopcja dzieci Tematów (6)


Dodaj nową pozycję     Rowiń wszystko    

14 Lipiec 2010
W tym dziale omawiamy ślub z osobą transseksualną.

W przypadku ślubu cywilnego nie ma o czym właściwie mówić - po uzyskaniu pozytywnego wyroku sądowego potwierdzającego korektę płci i zmianie dokumentów tożsamości osoba transseksualna może zawrzeć związek małżeński bez żadnych problemów.

W niniejszym dziale omawiamy też kwestię ślubu kościelnego. Jeśli interesuje Cię ten temat - koniecznie zaloguj się na forum. Uzyskasz tam więcej informacji. Możesz też wziąć udział w dyskusji.

Adopcja dzieci przez osoby transseksualne pozostające w związku małżeńskim odbywa się na zasadach ogólnych (transseksualizm rodzica nie powinien mieć tu znaczenia). Na naszym forum wypowiadają się transseksualni rodzice, którzy adoptowali dzieci lub zdecydowali się na metodę in vitro lub inseminację od dawcy - jeśli cię to interesuje to zapraszamy.

 
 
12 Listopad 2008


12 Listopad 2008


12 Listopad 2008www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group