Dla rodziców
Strona: Nowsze   1   2


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

5 Październik 2009
Przejrzyj uważnie PORTAL. W dziale LITERATURA znajdziesz opisy książek naukowych i beletrystyki. Wiele z tych pozycji można pobrać z Internetu.

W dziale DLA RODZICÓW możesz pobrać list matki transseksualnego dziecka i wiersz, który pewna mama napisała dla swojego transseksualnego syna. Możesz też skontaktować się z jego autorką: "Jeżeli będzie ktoś zainteresowany szczegółami z leczenia mego syna, proszę pisać na moją skrzynkę bessih_(at)_tlen.pl (w tytule maila proszę wpisać 2 magiczne literki: TS) lub zagadać do mnie na gg. 1196924. Gdybym była niedostępna, proszę zostawić wiadomość – odezwę się. Można pisać swobodnie i pytać o wszystko. Pragnę pomóc wszystkim Ts. k/m chociażby dobrym słowem i doświadczeniem zdobywanym wraz z moim synem".

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zarejestruj się na forum.
PAMIĘTAJ, ŻE TWOJE DOŚWIADCZENIE JAKO RODZICA TEŻ JEST NAM POTRZEBNE!

Historie publikowane w gazetach są zwykle prawdopodobne; nawet jeśli zostały zmyślone, to oparte są na faktach, i „dane techniczne” częściowo się zgadzają.

Jeśli chodzi o telewizję, godne polecenia są programy czy filmy dokumentalne robione przez CNN, Discovery.

Musisz bardzo krytycznie podchodzić do polskich talk-show’ów. Czasem można się czegoś z nich dowiedzieć, ale w większości nastawione są na podbijanie oglądalności i – co za tym idzie – na tanią sensację.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


2 Październik 2009
Wiersz matki napisany dla transseksualnego syna.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


2 Październik 2009
Bardzo możliwe, że zainteresuje kogoś z rodziców.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załącznikiwww.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group