Dla rodziców Tematów (8)


Dodaj nową pozycję     Rowiń wszystko    

14 Lipiec 2010
Jeśli wiesz lub podejrzewasz, że Twoje dziecko jest transseksualne, to niniejszy dział jest napisany dla Ciebie. Zamieściliśmy tu kompendium wiedzy dla rodziców.

Wszystkie informacje zawarte w tym dziale były konsultowane z psychologiem.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub rozmowy - nasze forum jest do Twojej dyspozycji. Mamy na nim specjalny dział Nasze Otoczenie przeznaczony dla osób bliskich. Bardzo brakuje nam wiedzy o tym co rodzice myślą o transseksualizmie swoich dzieci. O tym co czują. Jeśli chcesz - podziel się z nami swoimi odczuciami.

 
 
10 Październik 2009


9 Październik 2009


  Leczenie  ...
7 Październik 2009


  Wiersz Matuli  ...
2 Październik 2009


2 Październik 2009www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group