STOWARZYSZENIA GRUPY SPOTKANIA AKCJE
Strona: Nowsze   1   2  3   Starsze


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    Kalendarium


2 Listopad 2010
Fundacja Trans-Fuzja zaprasza bliskich osób transpłciowych na dyżur konsultacyjny w siedzibie Stowarzyszenia Lambda Warszawa, przy ul. Żurawiej 24a, lok. 4, w każdy trzeci piątek miesiąca, w godzinach: 18.30-20.30.

Zapraszamy partnerki, partnerów, rodziców oraz inne bliskie osoby, które chciałyby porozmawiać na temat transseksualności, transgenderyzmu, transwestytyzmu lub crossdressingu swoich najbliższych.

Podczas spotkania chcemy dać Wam możliwość wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń.

Tutaj możecie podzielić się wrażeniami związanymi z "transowaniem" swoich bliskich oraz porozmawiać z innymi o swoich przemyśleniach.

Tu bez przeszkód i niepotrzebnego wstydu możecie opowiedzieć, co Was boli, co przeraża i przeszkadza w życiu codziennym - a także wręcz przeciwnie: jak jest Wam z tym fajnie, jakie macie z tego powodu radości i przyjemności.

To Wy dyktujecie tematy do rozmowy i decydujecie którymi przeżyciami podzielić się z nami.
My chcemy dać Wam poczucie, że nie jesteście sami - obok żyją też inne osoby, które mają podobne doświadczenia.

kontakt: Greta Parobczyk, greta.parobczyk_(at)_transfuzja.org

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


21 Październik 2010
Z przyjemnością informuję że wznawia działalność Śląska Grupa Wsparcia dla Osób Trans. Zapraszamy wszystkie’ T’ niezależnie jaka literka jest dalej lub jaki przymiotnik.

Głównym celem jaki nam przyświeca jest poznanie się i zintegrowanie naszego środowiska tak, by każdy kto potrzebuje pomocy grupy lub po prostu wygadania się, mógł to zrobić w gronie osób, które go zrozumieją.

Nie jesteśmy seksuologami ani psychologami, nie mniej problemy które nurtują osoby spod znaku T są nam z wiadomych powodów bardzo dobrze znane i większość z nich już przerabialiśmy na własnej skórze.

Spotkania w Katowicach na ulicy Damrota 6 w klubokawiarni „Przedświt”. Miejscu szalenie klimatycznym i nam przyjaznym. Jednakże jest to miejsce publiczne wiec prosimy o odpowiedni strój.

Jako że nie wiemy przy którym stoliku będziemy wiec znakiem rozpoznawczym będzie stojący na stole znaczek tego portalu który widać w górnym prawym rogu.

Informujemy że spotkanie jest organizowane pod patronatem KPH-Śląsk i nie ma nic wspólnego z działalnością Fundacji TransFuzja.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać:
mailowo: slivia_(at)_slivia.pl
GG 1569332
telefonicznie 32 44 53 193 begin_of_the_skype_highlighting              32 44 53 193      end_of_the_skype_highlighting.

Zapraszamy
Slivia i Kinga

Link do ogłoszenia

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 14 | Autor: 

 

Załączniki


16 Czerwiec 2010
Info o działaniach trójmiejskiej grupy KPH ( Kampanii Przeciw Homofobii )

http://www.trojmiasto.kph.org.pl/

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


14 Październik 2009
- www.epsychoterapia.pl
Internetową poradnia oferująca pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną zaprasza osoby homo, bi i transseksualne oraz pary gay/les do korzystania z konsultacji online:

"W naszej pracy kierujemy się otwartością, staramy się nie ulegać uprzedzeniom, elastycznie korzystamy z nowoczesnych form porozumiewania się. Pomoc psychologiczną przy wykorzystaniu internetu łączymy z praktyką w tradycyjnych gabinetach we Wrocławiu i Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz informacjami na temat pomocy psychologicznej online".

Na tej stronie można również skorzystać z czatu.

transfuzja.org
Pomoc psychologiczną przez internet można również uzyskać na stronie Trans-Fuzji TUTAJ

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 9 | Autor: 

 

Załączniki


14 Październik 2009
W każdy trzeci piątek miesiąca w STOWARZYSZENIU LAMBDA dyżuruje osoba zajmująca się problemami osób transpłciowych. Jest to przeszkolony wolontariusz z Fundacji Trans-Fuzja (z wykształcenia psycholog).
Można dzwonić w godzinach 18:00-21:00
telefon: (0-22) 628-52-22

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załącznikiwww.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group