Od czego zacząć? Tematów (2)


Dodaj nową pozycję     Rowiń wszystko    

25 Wrzesień 2009
Zacznij od zastanowienia się nad sobą :-) W tym ci nie pomożemy - to twoja robota. Staraliśmy się by strona była jak najbardziej konkretna. Jesteśmy tu by pomóc ci w sprawach czysto "technicznych". To co się dzieje w twojej psychice musisz ogarnąć sam/a. Albo z pomocą któregoś z lekarzy (psychologa, seksuologa). Ich dane są dostępne na stronie.

Terapia wygląda w skrócie mniej więcej tak:
1. seksuolog (od niego zaczynasz i on najczęściej jest lekarzem prowadzącym)
2. psycholog
3. badania medyczne (endokrynolog, kariotyp, EEG, RTG siodełka tureckiego, badanie dna oka, itp.)
4. psychiatra
5. endokrynolog i terapia hormonalna
6. SĄD - złożenie pozwu/rozprawy/wyrok
7. K/M - mastektomia (tę operację często można lub nawet trzeba wykonać przed złożeniem pozwu, zależy gdzie masz sprawę i jaki lekarz cię prowadzi)
8. pozostałe zabiegi operacyjne - zarówno K/M jak i M/K (poza usunięciem jabłka Adama) dopiero PO wyroku sądu

Jeśli potrzebujesz rozmów na temat TS, chcesz podzielić się swoimi wątpliwościami, poczytać o wątpliwościach innych, potrzebujesz wsparcia - zapraszamy na nasze forum.

 
 
18 Kwiecień 2008www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group