Seksuolodzy
Strona: Nowsze   1   2   3   4


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

  Aleksandra Robacha
seksuolog, psychiatra
25 Maj 2002
Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, lekarz seksuolog, psychiatra, kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia w Łodzi.

Przyjmuje:
UWAGA NOWY ADRES!!
Poradnia Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia
ul Sieradzka 11
tel. 42-6824088
( przyjmują za free, ważna legitymacja ubezpieczeniowa / potwierdzenie ubezpieczenia z Urzędu Pracy ).

Dojazd:
Pacjent: Ja wysiadałem na stacji kolejowej Łódź Chojny, idzie się kawałeczek z dworca takim placem, potem trzeba skręcić w lewo na pętlę autobusów (widać ją od razu z placu więc nie ma problemu), trzeba ją przejść i już widać tramwaj. Dojazd tramwajami nr 5 i 6, trzeba wysiąść na przystanku Plac Niepodległości, to chyba 4 przystanek, jedzie się ok 8-10min. Wysiada się z tramwaju i ulica prostopadła do tej na której jesteśmy to już ulica Sieradzka. Na przeciwko poradni jest wielka hala targowa, która się ciągnie kawałek. Samo wejście do poradni nie znajduje się od frontu budynku, tylko trzeba wejść w bramę i od tyłu budynku są drzwi z plakietką "Oddział psychiatryczny" czy coś takiego :D Wchodzi się na pierwsze piętro, na ścianie jest napisane "Oddział psychologiczny dla dzieci i młodzieży", trzeba wejść w szklane drzwi i już jesteśmy w poradni.


OŚRODEK DIAGNOSTYCZNO-LECZNICZY Constans-Med.
dawniej -> Gabinet Urologiczny USG, ul. Narutowicza 12
Constans-Med
ul. Narutowicza 28
Tel: 042 630 33 53
(koszt wizyty 100zł - 2006r; jeśli chcesz prywatnie, to i tak odsyła do Poradni, bo jak twierdzi, " będzie się miało na co pieniążki wydawać ")

Opinia pacjenta:
Nie ważne czy jesteś k/m czy m/k, kobieta zna temat i pomaga jak tylko może. Prowadzi swojego pacjenta do końca. Sympatyczna, rzeczowa i miła.
W przychodni we współpracy z mgr. Jolanta Olszyca ( psycholog ), przeprowadza diagnozę.

Nadałem tytuł bo gdzieś zniknął /sVirusek

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 254 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
27 8

  [Katowice, Chorzów] dr med. Maciej Dokrzewski
seksuolog,psychiatra,androlog
25 Maj 2002
Przyjmuje w Katowicach i w Chorzowie.

CHORZÓW:
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
(Poradnia seksuologiczno-andrologiczna)
W czwartki w godzinach 16-18
ul. św. Pawła 11a
tel. (0-32) 24-96-216 begin_of_the_skype_highlighting              (0-32) 24-96-216      end_of_the_skype_highlighting
fax (32) 34-81-555

Cytat:
Terminy wszystkich porad lekarskich prosimy uzgadniać wcześniej telefonicznie bądź osobiście. Dla osób ubezpieczonych, posiadających skierowanie od swojego lekarza ogólnego bądź rodzinnego, porady specjalistyczne udzielane są nieodpłatnie. Niezależnie od powyższego, po wniesieniu stosownej opłaty, istnieje możliwość skorzystania z porady specjalistycznej bez skierowania.

multiVITAMINEK
Taka mala dygresja dotyczaca ustalenia terminu wizyty. Po otrzymaniu daty i godziny przybycia trzeba uprzednio przyjsc w ten dzien wczesniej by sie zarejestrowac i zalozyc kartoteke w przeciwnym wypadku mozna czekac nawet dwie godziny.

opinia pacjenta z końca grudnia 2004 r:
Gość współpracuje z Ciesielskim, bardzo dobrze zna się na rzeczy, jest bardzo konkretny ale i sympatyczny. Mówił że prowadzi aktualnie kilku TS.


KATOWICE:
ul. Wita Stwosza 7
tel. do rejestracji (0-32) 201 30 56
kom. 0 502 521 524
Poniedziałek, wtorek, piątek od 17 do 20

Koszt wizyty 100 zł

opinia pacjentki z listopada 2006 r:
Gabinet nie jest w klatce o numerze 49 tylko trochę wcześniej, stojąc na wprost tej klatki parę metrów w prawo. Jest na parterze, wchodzi się po schodach przed drzwiami są wywieszone białe tabliczki z nazwiskami lekarzy tam przyjmujących. Dojazd spod Skarbka tramwajami 6 lub 16 wysiada się chyba na 2 przystanku (jedzie się około 5 minut). Była mi potrzebna opinia psychiatry, po około 20 minutowej rozmowie wypisał mi zaświadczenie. Przez cały czas był miły i konkretny. Obecny koszt wizyty 100 zł.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 35 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
10 0

25 Maj 2002
Dane do kontaktu adres: Wrocław , ul. Zielińskiego 2/5 (gabinet prywatny
godziny przyjęć: wtorki i piątki od godziny 16:30 (bez konieczności uzgadniania wizyty)
oraz każdy inny dzień tygodnia po telefonicznym uzgodnieniu
Tel stacj.: (48) 0-71-343-25-88
Komorka: 601-744-691
Kwota wizyty: 200 zł.

Dodatkowe informacje
Gabinet - 10 min w lewo od Dworca Głownego PKP, w poblizu Teatru Polskiego i Filharmoni, vis-a-vis placu przy ulicy Zielińskiego)
Specjalizuje się raczej w K/M, ale M/K nie wyrzuca.Konkretny, uprzejmy, rzeczowy.Prowadzi leczenie i wydaje opinie sądowe. Przypadki M/K konsultuje jeszcze z dr Robachą z Łodzi. Na którejś z wizyt, będzie też chciał widzieć twoich rodziców i/lub partnerkę(a).
---
Przychodząc do gabinetu w godzinach oficjalnych przyjęć, nastaw się na siedzenie w kilkuosobowej poczekalni i najlepiej wpadnij trochę wcześniej - kolejka.


Dane do kontaktu adres: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Kamieńskiego 73a,
Tel stacj.: 0-71 327-02-71


Dane do kontaktu e-mail: rsmolinski_(at)_o2.pl
gabinet: http://www.seksuolog.org    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 20 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
0 3

  [Szczecin] dr.med.Iwona Jankowska-Wojniak
seksuolog,ginekolog,androlog
25 Maj 2002
Dane do kontaktu Kwota wizyty: 120 zł
Komorka: 0 501 494 202
adres: Szczecin, ul. Narutowicza 14b/2

Dodatkowe informacje Kuba_:
Przyjmuje w poniedziałki i środy. Dzwonisz rano i jeszcze tego samego dnia masz wizytę, mi podała kilka godzin do wyboru i mogłem sobie spokojnie dopasować. Jest moim lekarzem prowadzącym.

Dojazd tramwajem:
Wsiadasz pod dworcem PKP w tramwaj nr 3. jedziesz kilka przystanków i wysiadasz na Placu Rodła (przy Radissonie i Gallaxy -duże centrum handlowe).
Zaraz obok masz przystanek z którego wsiadasz w tramwaj nr 12 lub nr 11 i jedziesz kolejne kilka przystanków. Wysiadasz na Narutowicza, przechodzisz na lewą stronę ulicy i skręcasz od razu w tą pierwszą ulicę. Idziesz około 3-4 minut prosto i już widzisz te fioletowe balkony.
Na rogu jest PKO, zaraz obok NETTO i fioletowa brama, podchodzisz do bramy, szukasz na domofonie napisu: GABINET. Wchodzisz po schodach i od razu po prawej masz wejście do gabinetu. Na dole jest też apteka więc od razu można zrealizować receptę na hormony.

Dojście pieszo:
Można też dojść pieszo, jest dużo bliżej niż tramwajami, bo tramwaje jadą na około. Z dworca idzie się około 15 minut. Prosto z peronu wchodzisz na schody i wychodzisz do miasta górą - najlepiej zapytaj kogoś w którą stronę wyjść z pkp aby trafić prosto do ulicy Potulickiej. Z Potulickiej masz od razu wejście w ulicę Narutowicza, potem już idziesz cały czas prosto aż dojdziesz do NETTO i już jesteś na miejscu (do netto trafisz od drugiej strony niż jakbyś przyjechał/a tramwajem). Najlepiej przed wyjazdem spójrz na mapkę: linkDodatkowe informacje Gabinet:
W poczekalni leci muzyka, więc nie musisz się obawiać że wszyscy usłyszą o czym rozmawiasz z lekarzem. To już spory plus. Pani doktor jest dość miłą i inteligentną kobietą, choć jak już ktoś napisał na forum - lubi rządzić. Dostałem skierowania na wszystkie badania już na pierwszej wizycie. Na każdym skierowaniu od razu napisała co gdzie mogę zrobić. Miałem przyjść na drugą wizytę dopiero z kompletem wyników i wtedy dostałem pierwszą receptę na hormony. Po dłuższym czasie mogę dodać tylko tyle, że nie zawsze podobały mi się wizyty i jej podejście, czasami bywała bardzo niemiła, lubi rządzić, za bardzo interesuje się życiem prywatnym i zawodowym pacjentów - wtrąca się i narzuca swoje zdanie.
Od 2009 roku nie jestem już jej pacjentem, po zmianie dokumentów i drugiej operacji hormony przepisuje mi endokrynolog i lekarz rodzinny.


    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 49 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
1 2

  [Kraków, Warszawa] dr n. med. Zbigniew Liber
seksuolog, ginekolog, położnik
25 Maj 2002
Kwota wizyty: pierwsza wizyta u k/m 350zł, u m/k pierwsza 200 zł
Kwota wizyty: nastepne wizyty50-150zł

Tel stacj.: (0-12) 633-66-89
Komorka: 0 501 333 872
adres: W Warszawie w mieszkaniu na ul. Kwitnącej 7/4a
adres: W Krakowie na: ul. Oboźna 4
godziny przyjęć: poniedziałek 15-19, wtorek 8-10

http://www.lekar(...)ty/life/


Dojazd (w Warszawie):
+dojazd z metra Młociny autobusem 203 i wysiadka na przystanku Głowackiego
Najlepiej dojechać tam autobusem 520 z przystanku pod Galerią Centrum i wysiąść na przystanku Kwitnąca. Na tym przystanku zatrzymują się też autobusy: 106, 116, 121, 170, 520, E-1.
Tramwaj spod Dworca Centralnego: 33 lub 22, wysiąść na przystanku Aspekt. Za sklepem [jak dobrze pamiętam to jest tam E.LECLERC] iść ulicą kwitnącą do świateł. Przejść na drugą stronę i szukać wieżowca z wielką 7. Gabinet znajduję się na parterze.

Cytat:
Nie trzeba zapisywać się na wizyty [można przynieść ze sobą pojemniczek z moczem] żeby później nie latać i nie robić na biegu, a jest to w cenie tej pierwszej wizyty.
Zna się na rzeczy i jest bardzo konkretny. Jego poczucie humoru jest powalające, aż czasem można się przerazić. Robi tylko najpotrzebniejsze badania, które są potrzebne do sądu. Psychologa każdy załatwia w swoim zakresie i tak samo badania na które dostaniesz skierowanie. Gdzie chcesz tam robisz. Receptę daję różnie wszystko zależy od pacjenta.
Ogólnie lekarz godny polecenia.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 372 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
36 7


www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group