Psycholodzy
Strona: Nowsze   1   2   3   4  5   Starsze


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

11 Czerwiec 2010
Mgr Iwona Plewka przyjmuje w prywatnym gabinecie (w mieszkaniu)
ul. MŁynarska 20/53
tel: 500353797
E-mail: iwonaplewka_(at)_wp.pl
http://www.psycholog.siedlce.pl/
koszt testów: 400zł (styczeń 2012)

Miki2089
Jest młoda, mila, bardzo wyrozumiała. Wystawia opinię do sądu ale biegłym nie jest. Nie współpracuje stale z seksuologiem, ale kogoś poleca. Zajmuje się TS. Dr Liber osobiście pochwalił jej opinię :) Powiedział, że nic dodać nic ująć. Testy robi standardowe - można się umówić żeby wszystko zrobić na pierwszej wizycie. Nie sprawia żadnych problemów. Naprawdę polecam :)

Cecylia
Byłam u tej pani na wizycie. Bardzo miła, sympatyczna i ma dobre podejście, w ogóle się nie krępowałam. Zna dobrze temat TS. Zrobiłam wszystko na jednej długiej wizycie czyli testy i rozmowa potrzebne do przygotowania opinii. Opinii jeszcze nie widział mój lekarz prowadzący ale wkrótce mu pokarzę przy najbliższej wizycie.

hideto
Bardzo miła i sympatyczna, dobrze zna temat TS, stara się pomóc. W przeciągu tygodnia od wizyty poznałem wyniki, opinię przesyła pocztą.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 18 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
2 0

10 Luty 2008
dr n. med. Marian Ciesielski – badania, diagnoza, psycholog

Przyjmuje w Katowicach

Zakład Psychologii Klinicznej
ul. Medyków 16
Katowice-Ligota

dom: ul. gen. Wł. Sikorskiego 36/66
40-282 Katowice
dom: (0-32) 255-52-71

Cytat:
Aktualnie przyjmuje wyłącznie w domu.
Prowadzi leczenie włącznie z diagnozą, opinią i sprawą w sądzie. Nie daje recept – skieruje Cię w tym celu do innego lekarza.
Zajmuje się transseksualizmem od ok. 17 lat, zna światową literaturę na ten temat, prowadził wykłady. Przebadał ok. 200 transseksualistów. Pracuje w Akademii Medycznej. Chce napisać książkę o transseksualistach.
Pracuje powoli i skrupulatnie. Nigdy nie jest w złym humorze, odpowiada na wszystkie pytania. Wszystko wyjaśni, rozwieje wątpliwości. Wymaga prawdomówności i świadomości tego, co się zamierza zrobić. Musisz uzbroić się w cierpliwość przy odpowiadaniu na 1000 pytań testowych.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 16 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
1 1

10 Luty 2008
Dr Jabłoński, psycholog
ul Wrocławska 15 m. 30 (ostatnie piętro)
(0-12) 6-333-869
kom: 0 502 760 087

Budynek jest na rogu z ul. Świętokrzyską. Dojeżdża się spod Dworca Głównego tramwajem nr. 5 na Nowy Kleparz i dalej trzeba kawałek przejść. Ewentualnie autobus 130.

kilka wizyt, każda po 100 zł
okres oczekiwania jest dość długi, ponieważ doktor przyjmuję w gabinecie tylko we wtorki

matula-barbarah:
Bardzo miły, sympatyczny, wzbudza zaufanie, łatwo można otworzyć się na swe odczucia, przeżycia. Również zna temat.

Jeżeli będzie ktoś zainteresowany szczegółami z leczenia mego syna, proszę pisać na moją skrzynkę bessih_(at)_tlen.pl (w tytule maila proszę wpisać 2 magiczne literki: TS) lub zagadać do mnie na gg. 1196924. Gdybym była niedostępna, proszę zostawić wiadomość – odezwę się. Można pisać swobodnie i pytać o wszystko. Pragnę pomóc wszystkim Ts.k/m chociażby dobrym słowem i doświadczeniem zdobywanym wraz z moim synem.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 20 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
10 1

  [Poznań]prof. dr hab. Beisert Maria
psycholog, seksuolog
10 Luty 2008
prof. dr hab. Beisert Maria - psycholog, seksuolog

Przyjmuje w Poznaniu.
ul. Zakopiańska 178
Podolany-Strzeszyn, dojazd autobusem 60 i 68

tel. (0-61) 842 24 76 begin_of_the_skype_highlighting              (0-61) 842 24 76      end_of_the_skype_highlighting
mail: beisert_(at)_amu.edu.pl

opinia pacjenta k/m (czerwiec 2005 r.):
Ma długie terminy ale jest super. Jest to świetna specjalistka psycholog-seksuolog (także kliniczny) i bardzo pomaga przejść wszelakie zmagania od samego początku, kiedy się jeszcze nie wie o co chodzi, przez rozmowy z rodziną, partnerem/partnerką, pomaga poprawić pewność siebie (a to ważne), nie ocenia, nie krytykuje, ma sympatyczną aparycję, nie namawia do niczego, jest zawsze zwolenniczką dialogu, jest też niezwykle uczciwa – co niestety rzadko się zdarza. Nie wystawia jednak recept, ani skierowań na operacje. Może za to być świadkiem w sprawie swojego pacjenta w sądzie. Za to nie może być biegłym (chociaż jest na liście biegłych sądowych) w sprawie osoby będącej jej pacjentem.

Winter:
UWAGA! Pani profesor nie poprowadzi terapii TS. Wszystkich transseksualistów kieruje do Dulki. Można do niej pójść żeby sobie poradzić z jakimś problemem, porozmawiać, poprosić o wytłumaczenie rodzicom na co chorujemy, itp. Na pełną terapię (hormony, zaświadczenie do sądu) nie ma co liczyć.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 8 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
0 0

9 Luty 2008
Koszt wizyty: 70-80zł (przyjmuje już tylko prywatnie)

Adres: ul. Purkyniego 1 (4 piętro), Wrocław
Tel.: 502 590 402 (mgr Alicja Strzelecka). Na wizytę należy umawiać się telefonicznie.

Osoby transseksualne, które nie potrafią poradzić sobie z konsekwencjami swojej inności, mają trudności w podjęciu decyzji o zmianie płci, potrzebują wsparcia, informacji na temat możliwości pomocy, jednym słowem – przeżywają sytuację kryzysową związaną z zaburzeniem tożsamości – mogą zwracać się po pomoc i wsparcie psychologiczne do mgr Alicji Strzeleckiej.

mgr Alicja Strzelecka może wydać opinię psychologiczną z rozpoznaniem transseksualizmu i zaleceniem podjęcia terapii.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 26 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
7 1


www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group