Psycholodzy
Strona: Nowsze   1   2   3   4


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

10 Luty 2008
Dr Jabłoński, psycholog
ul Wrocławska 15 m. 30 (ostatnie piętro)
(0-12) 6-333-869
kom: 0 502 760 087

Budynek jest na rogu z ul. Świętokrzyską. Dojeżdża się spod Dworca Głównego tramwajem nr. 5 na Nowy Kleparz i dalej trzeba kawałek przejść. Ewentualnie autobus 130.

kilka wizyt, każda po 100 zł
okres oczekiwania jest dość długi, ponieważ doktor przyjmuję w gabinecie tylko we wtorki

matula-barbarah:
Bardzo miły, sympatyczny, wzbudza zaufanie, łatwo można otworzyć się na swe odczucia, przeżycia. Również zna temat.

Jeżeli będzie ktoś zainteresowany szczegółami z leczenia mego syna, proszę pisać na moją skrzynkę bessih_(at)_tlen.pl (w tytule maila proszę wpisać 2 magiczne literki: TS) lub zagadać do mnie na gg. 1196924. Gdybym była niedostępna, proszę zostawić wiadomość – odezwę się. Można pisać swobodnie i pytać o wszystko. Pragnę pomóc wszystkim Ts.k/m chociażby dobrym słowem i doświadczeniem zdobywanym wraz z moim synem.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 20 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
10 1

  [Poznań]prof. dr hab. Beisert Maria
psycholog, seksuolog
10 Luty 2008
prof. dr hab. Beisert Maria - psycholog, seksuolog

Przyjmuje w Poznaniu.
ul. Zakopiańska 178
Podolany-Strzeszyn, dojazd autobusem 60 i 68

tel. (0-61) 842 24 76 begin_of_the_skype_highlighting              (0-61) 842 24 76      end_of_the_skype_highlighting
mail: beisert_(at)_amu.edu.pl

opinia pacjenta k/m (czerwiec 2005 r.):
Ma długie terminy ale jest super. Jest to świetna specjalistka psycholog-seksuolog (także kliniczny) i bardzo pomaga przejść wszelakie zmagania od samego początku, kiedy się jeszcze nie wie o co chodzi, przez rozmowy z rodziną, partnerem/partnerką, pomaga poprawić pewność siebie (a to ważne), nie ocenia, nie krytykuje, ma sympatyczną aparycję, nie namawia do niczego, jest zawsze zwolenniczką dialogu, jest też niezwykle uczciwa – co niestety rzadko się zdarza. Nie wystawia jednak recept, ani skierowań na operacje. Może za to być świadkiem w sprawie swojego pacjenta w sądzie. Za to nie może być biegłym (chociaż jest na liście biegłych sądowych) w sprawie osoby będącej jej pacjentem.

Winter:
UWAGA! Pani profesor nie poprowadzi terapii TS. Wszystkich transseksualistów kieruje do Dulki. Można do niej pójść żeby sobie poradzić z jakimś problemem, porozmawiać, poprosić o wytłumaczenie rodzicom na co chorujemy, itp. Na pełną terapię (hormony, zaświadczenie do sądu) nie ma co liczyć.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 7 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
0 0

9 Luty 2008
Koszt wizyty: 70-80zł (przyjmuje już tylko prywatnie)

Adres: ul. Purkyniego 1 (4 piętro), Wrocław
Tel.: 502 590 402 (mgr Alicja Strzelecka). Na wizytę należy umawiać się telefonicznie.

Osoby transseksualne, które nie potrafią poradzić sobie z konsekwencjami swojej inności, mają trudności w podjęciu decyzji o zmianie płci, potrzebują wsparcia, informacji na temat możliwości pomocy, jednym słowem – przeżywają sytuację kryzysową związaną z zaburzeniem tożsamości – mogą zwracać się po pomoc i wsparcie psychologiczne do mgr Alicji Strzeleckiej.

mgr Alicja Strzelecka może wydać opinię psychologiczną z rozpoznaniem transseksualizmu i zaleceniem podjęcia terapii.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 26 | Autor: 

 

Załączniki


Opinie o lekarzu:
7 1

7 Grudzień 2007
mgr. Jolanta Olszyca - psycholog kliniczny

kom. 0 608 761 896

ZA DARMO: UWAGA NOWY ADRES!!!
Poradnia Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia
ul Sieradzka 11
tel. 042 630 33 53

Przyjmuje w Łodzi (do niej najczęściej jesteśmy kierowani na testy psychologiczne).
Jeśli jesteś ubezpieczony to na Sieradzkiej zrobisz wszystko za darmo i czeka Cię kilka wizyt w różnych odstępach czasowych (mogą to być wizyty co 2 tygodnie, miesiąc...)

PRYWATNIE:
ul. Bartoka 23/55 (blok 413, 9 piętro)
Dojazd z dworca PKP najlepiej tramwajem nr 10 bez żadnych przesiadek. Ja w jedną stronę nie miałem zbyt dużo czasu i musiałem jechać taxi (koszt około 40 zł więc jak kto woli)

Kuba_:
Jeśli nie masz ubezpieczenia, jesteś z drugiego końca Polski i bardzo Ci zależy na czasie możesz próbować umówić się tak, by wszystkie testy zrobić w krótkim czasie. Mi się udało. Jeżeli nie będzie miała żadnych wątpliwości co do Twojego transseksualizmu i testy wypadną dobrze nie umawia na kolejne wizyty.

Prywatnie koszt testów wynosił 700 zł + 80 zł wizyta, chociaż mi obniżyła do 70 zł - (grudzień 2007), jednak testy podrożały 800 zł + 80 zł wizyta (kwiecień 2009)

Mgr Jolanta Olszyca jest wspaniałą osobą, a do tego zajmuje się diagnozowaniem transseksualizmu już od dawna i jest w tym naprawdę dobra, więc polecam. Wystawia opinię do sądu. Testów jest kilka, najpierw jakieś układanki na czas, pytania z historii i matematyki hehe (test IQ) potem test na 600 pytań i wcale nie trzeba się go bać... ponieważ nie ma on nic wspólnego z transseksualizmem. On ma tylko wykluczyć jakieś zaburzenia, schizofrenię itp. wyjdą w nim też różne fobie gdy ktoś na jakieś cierpi. Tak więc nie bać się tylko odpowiadać zgodnie z prawdą. Nikogo nie ominą też rozmowy, dosyć ciężkie (przynajmniej dla mnie takie były) no niestety ale w końcu to psycholog więc nikt nie powinien się dziwić, że trzeba też opowiadać o niezbyt przyjemnych rzeczach.

Cytat:
Jak wszyscy w tej Poradni i mgr Olszyca jest przemiłą i sympatyczna osóbką. Zna temat transseksualizmu i rozumie przez co przechodzimy. Bardzo serdeczna i wyrozumiała.
W jej gabinecie panuje specyficzny klimat, komfortowa rozmowa w fotelikach. Trzeba tylko dobrze słuchać, Pani Jolanta troszku cicho mówi.
Ściśle współpracuje z dr Robacha, diagnozując pacjenta.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 45 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
11 3


www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group