Psycholodzy
Strona: Nowsze   1   2  3   4   5   Starsze


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

  [Dąbrowa Górnicza] Fundacja DROGA
Psycholog i psychiatra za jednym zamachem. NA NFZ !
22 Styczeń 2014
FUDACJA NA RZECZ EDUKACJI, PROFILAKTYKI I PSYCHOTERAPII „DROGA”
http://fundacjadroga.pl/
41-308 Dąbrowa Górnicza
ul. Piłsudskiego 92/56
tel: 32 268 50 67 (to jest numer rejestracji na który zawsze się dodzwaniałem)
mail: fundacjadroga_(at)_gmail.com
kom: +48 513 105 883

matthew:
Szukałem dosyć długo psychologa w mojej okolicy (czytaj. max30 km od miejsca zamieszkania), który podjął by się wystawienia opinii. Co najważniejsze znalazłem i stwierdziłem, że dla potomnych udam się tam jako pacjent doświadczalny - nie żałuję.
Szukając psychologa pisałem do wielu i najpierw pytałem się czy byliby w stanie wystawić mi opinie. Robiłem to po to, żeby nie wrzucać kasy w błoto u prywatnych psychologów, po czym dowiadywał bym się, że oni nie potrafią takiego dokumentu wystawić. Na szczęście udało mi się znaleźć tą fundację, JEST NA NFZ, co dla wielu z nas jest niewątpliwie ważne. Dojazd jest prosty – jeżeli mielibyście problemy to piszcie do mnie, mieszkam niedaleko to wiem jak tam dojechać i dojść. A teraz konkrety :

Pracowała ze mną LIDIA ZDANOWSKA, i do niej rekomenduje się umawiać. Bardzo ciepły i konkretny człowiek. Zna się na temacie, wie o co pytać. W ośrodku miałem w sumie 4 czy 5 wizyt. Pierwsza polega na zapoznaniu się, trwa około 15-20 minut i na niej umawia się cykl spotkań. Miałem przeprowadzony test osobowości, również test inteligencji, był oczywiście wywiad i wszystko szło sprawnie. Test inteligencji przeprowadzała mgr Ilona Bednarz – również fantastyczna osoba, cały test na luzie i w przyjacielskiej atmosferze- ale to po, to żeby mieć pewność. (W czasie kiedy ja się diagnozowałem, pani Lidia jeszcze nie miała tytułu magistra i to jej koleżanka się podpisywała pod opinią – ale to w niczym nie przeszkadza). Najlepsze jest też to, że w tym samym ośrodku załatwiłem psychiatrę.
Konsultację psychiatryczną przeprowadził lek. Piotr Dunal. Konkretny gościu, nie bawił się w jakieś pierdoły. Po tym jak tych troje lekarzy się skonsultowało wystawiono mi opinie.

Z czystym sumieniem polecam tą fundację. Jak ktoś ma żądze wiedzy jeszcze niezaspokojoną to piszcie śmiało do mnie albo tutaj w temacie. Co będę wiedział to Wam napiszę. ! :D

Filipp:

Ja także z czystym sumieniem polecam fundację, konsultowałem się również z panią Lidią, panią Iloną i panem Piotrem, bardzo przyjacielscy i zarazem konkretni ludzie. Wszystko przebiegało u mnie tak samo jak u kolegi.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 12 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
0 0

16 Sierpień 2013
Taki opis z jednej strony:
mgr TERESA MILEWSKA-GIDZGIER
specjalista psychologii klinicznej
CERTYFIKOWANY PSYCHOTERAPEUTA
POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHIATRYCZNEGO

Kontakt:

Adres:
Olsztyn, pl.Bema 4, gab.1

Telefon: 89 541 62 89 po godz. 20
Telefon kom: 604 550 407

Rejestracja:
obowiązuje rejestracja telefoniczna

Jeśli chodzi o moją opinię... Cóż można powiedzieć po trzech spotkaniach?
Neutralnie. Są i plusy i minusy, ta pani z całą pewnością zna się na swojej pracy, lecz z przypadkiem transseksualizmu miała do czynienia tylko raz (k/m, 28 lat), no teraz już dwa =9
Mi zrobiła testy psychologiczne, bo seksuolog powiedział, że się ze mną spotka dopiero, jak psycholog stwierdzi jakieś, ekhem, jak to się mówi "zaburzenia w rozwoju osobowości". Tak więc zrobiła mi testy, porozmawiała ze mną trochę.
Za wizytę (pierwszą) wzięła ode mnie 150 zł, potem po 130. Przyjmuje na NFZ, tylko trzeba mieć skierowanie od psychiatry.
Wizyta trwa godzinę, czasami z lekkim poślizgiem, a czasami troszeczkę krócej. Pani mówi jednak bardzo wolno i stonowanie, więc czasu jakoś nie dość.
Przyjmuje zazwyczaj osoby dorosłe, z niepełnoletnimi trochę gorzej, ale mi się udało, więc widocznie jakoś się da.
NAJWIĘKSZYM wg mnie MINUSEM jest to, że jeśli jesteś pełnoletni/pełnoletnia, za chiński mur jej nie przekonasz, żeby mówiła do ciebie na "Ty" lub w płci, jaką odczuwasz. Nic, zero. Nawet jeśli wewnątrz siebie jesteś mężczyzną, ona uparcie "Proszę pani". Nawet jak poprosisz.
A na "Ty" nie będzie mówić, bo chce zachować, hmm, jak to powiedziała, pewien "dystans".
Zakładam, że w przypadku m/k jest podobnie.

To chyba tyle, jeśli chodzi o panią Milewską. W sumie miła i okej, ale kilka rzeczy razi. Współpracuje (tak zakładam) z seksuologiem i psychiatrą dr Apolonią Szarkowicz-Młyńską.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 1 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:


  [Kraków] Magdalena Krzak
seksuolog kliniczny/psycholog
24 Maj 2013
Psycholog seksuolog kliniczny. Wystawia opinie psychologiczne i prowadzi wsparcie psychologiczne.
Prowadzi poradnię internetową. Kontakt na stronie e-seksuolodzy.pl.

Kraków:
Centrum Psychoterapii Empatia
Lenartowicza 21 7
tel: 793793890
m.krzak_(at)_empatia-krakow.pl
www.empatia-krakow.pl/zespol-cat/magdalena-krzak/

koszt wizyty 150 zł.

ta_joj:
Niesamowita osoba, taka normalna, zwyczajna, rozumiejąca, rozmawiająca, bardzo zainteresowana osobą, z którą rozmawia:) (...) Polecam za rzetelność, odpowiedzialność, za bycie Człowiekiem! Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 3 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
0 0

20 Marzec 2013
Fundacja świadczy pomoc psychologiczną zarówno "w sposób tradycyjny" jak i online.

Opis grupy psychologicznej znajduje się na stornie Fundacji - http://trans(...)czna.htm
Od stycznia 2013 istnieje również możliwość umówienia się na konsultację w siedzibie Fundacji w Warszawie. Wcześniej potrzebny jest jednak kontakt mailowy.

Internetowa pomoc dotyczy zarówno osób z Polski, jak i zagranicy. Kontakt: psycholog_(at)_transfuzja.org

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:


  [Online] dr n. hum. Dariusz Skowroński
psycholog, terapeuta i seksuolog kliniczny
2 Lipiec 2012
dr n. hum. Dariusz Skowroński - psycholog, terapeuta, seksuolog kliniczny i wykładowca akademicki
Przyjmuje online, rozmowa na Skype.

http://poradnictwo-psychologiczne.pl/
e-mail: dariusz.skowronski_(at)_poradnictwo-psychologiczne.pl
Skype: dariuszs1971
GG: 31422439
MSN: dariusz.sko_(at)_hotmail.com

Pacjentka m/k (2012):
Dariusz Skowroński jest psychologiem, specjalistą od seksuologii klinicznej oraz psychoterapeutą - wszystko to jest wypisane na jego stronie.
Jako człowiek jest bardzo sympatyczny i widać, że stara się dostrzec pozytywy każdej osoby (na bazie doświadczenia mojego i jeszcze jednej osoby ;)). Jeśli chodzi o podejście do transseksualizmu sprawia wrażenie dość "oblatanego" w temacie i jest wobec nas bardzo wyrozumiały i tolerancyjny. Podczas diagnozowania pytał mnie jak daleko np. chcę iść w swojej zmianie - z tego co wyczułam nie było to testowanie mnie, ale po prostu zwyczajne pytanie. Doprawdy serdeczny i przyjazny psycholog. Mnie diagnozował przez 5 spotkań, z tego pierwsze było darmowe. Może opinii nie dostaniesz już tu i teraz, a będziesz musiał(a) poczekać (ja czekałam ponad miesiąc, ale to ponoć z przyczyn obiektywnych), ale moja ma 8 stron kancelaryjnych, więc jest to chyba zrozumiałe.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 21 | Autor: 

 

Załączniki

Opinie o lekarzu:
1 0


www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group