Endokrynolodzy Tematów (12)


Dodaj nową pozycję     Rowiń wszystko    

  EndokrynolodzyInformacja o dziale Endokrynolodzy  ...
14 Lipiec 2010
Wielu seksuologów-lekarzy prowadzących samodzielnie wypisuje recepty na hormony swoim pacjentom (Nie każdy seksuolog ma takie uprawnienia). Jednak na każdym etapie leczenia dobrze jest być pod trwałą kontrolą endokrynologiczną.

Po otrzymaniu pozytywnego wyroku sądowego osoby transseksualne na ogół rezygnują z pomocy seksuologa - to naturalna kolej rzeczy. Jednak do końca życia muszą przyjmować hormony. Dlatego absolutnie niezbędnym jest znalezienie endokrynologa, który będzie je przepisywał i przeprowadzał badania okresowe. Rozregulowana gospodarka hormonalna prowadzi do wielu powikłań, dlatego dbaj o siebie i badaj się przynajmniej raz w roku.

Poniżej przedstawiamy endokrynologów zaznajomionych z problemami osób TS. Niestety ciągle brakuje lekarzy, którzy umieliby poprowadzić leczenie transseksualistów. Jeśli znasz jakiegoś endokrynologa, który mógłby to zrobić - koniecznie podziel się informacją!

 
 
1 Kwiecień 2013


20 Kwiecień 2011


11 Czerwiec 2010


  [Lublin] Dr Krzysztof Dziadosz  endokrynolog...
22 Grudzień 2008


8 Październik 2008


  [Kraków] dr Trofimiuk  endokrynolog...
9 Kwiecień 2008


17 Marzec 2008


  [Wrocław] prof. dr hab. med. Marek Mędraś  Spec. chorób wewn., ...
12 Luty 2008


10 Luty 2008


10 Luty 2008


  [Gdańsk] dr Andrzej Rogoza  endokrynolog...
3 Grudzień 2007www.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group