Porady ogólne
Strona: Nowsze   1   2  3   Starsze


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

11 Grudzień 2008
Jeśli pojawił Ci się pierwszy zarost, a nie bardzo wiesz co i z czym się je, tu znajdziesz kilka praktycznych porad.

- Golić powinno się zawsze po prysznicu / wcześniejszym umyciu twarzy. Powód: skóra pod wpływem gorącej wody, mydła staje się rozluźniona, otwierają się pory, zmiękcza się zarost, co ułatwia golenie.

- Kosmetyki do golenia: pianka, żel, olejek, krem. Dobierasz do rodzaju skóry i zarostu. Najlepiej przetestować kilka rodzajów, możesz wtedy sam wywnioskować, co dla Ciebie jest najlepsze.

- Czym się golić? Masz do wyboru maszynkę (jednorazowa / z wymiennymi żyletkami), maszynkę elektryczną lub brzytwę ( tą ostatnią odpuszczamy ;-) ). Co wybrać?
Jeśli masz miękki zarost, suchą wrażliwą skórę, możesz używać maszynki elektrycznej - jest ona delikatna, ale tym samym mniej dokładna.
Jeśli wybierasz maszynkę jednorazową (przy małym zaroście można ją użyć kilkakrotnie), wybieraj te z tym zazwyczaj zielonym paseczkiem nad ostrzami - jest to aloes, który zmniejsza podrażnienia skóry.

- Skończyłem, co teraz? Teraz najważniejsze - łagodzimy podrażnienia / dezynfekujemy skórę. Nakładamy na twarz: płyn po goleniu, krem, żel - do wyboru.
Następnie dokładnie czyścimy maszynkę - przestrzeń między ostrzami to wylęgarnia bakterii.
Jeśli golisz się praktycznie codziennie, wymieniaj maszynki (bądź ostrza)co tydzień.
Do twardego zarostu, najlepsza jest zwykła maszynka. Wybór należy do Ciebie.

- Jak się za to zabrać? UWAGA! - Zarost usuwa się tylko z włosem, nigdy pod włos.
To czy zaczniesz od policzków, czy od szyi, czy obszaru wokół warg i brody, zależy tylko od Ciebie - każdy ma swoją technikę.

- Gdy się skaleczę... to może być obfity krwotok - ale nie żeby jakiś straszny ;-) .
Najważniejsze to zdezynfekować miejsce rozcięcia, reszta jak ze zwykłym skaleczeniem. Można również zastosować ałun - kryształ, szybko tamuje drobne skaleczenia. Dostępny w postaci np. sztyftu (apteki, sklepy zielarskie, drogerie)
A jak zdrapię maszynką "syfka? Postępować jak wyżej.

Mity na temat golenia

Częste golenie sprawia, że zarost robi się większy i grubszy - FAŁSZ
Na wielkość zarostu i grubość włosa, wpływa wyłącznie poziom testosteronu oraz predyspozycje genetyczne.

darko

golę się prawie codziennie (a przynajmniej powinienem golić się codziennie), więc musiałbym wydać małą fortunę na golarki. Dlatego mój typ to dobre/droższe maszynki jednorazowe (tylko z zielonym paskiem aloesu) i minimum trzy ostrza. Akurat tutaj reklamy nie kłamią, im więcej ostrzy, tym golenie lepsze, szybsze i skuteczniejsze. Przestrzenie między ostrzami dokładnie czyszczę podczas golenia i po nim, a pojedyncza golarka wystarcza mi na znacznie dłużej - ostrza dobrych maszynek tak szybko się nie tępią (nawet jeśli pasek trochę się zużyje), zwłaszcza że zawsze używam żelu (zmiękcza zarost bardziej niż pianka) i staram się golić po prysznicu.
"Zarost usuwa się tylko z włosem, nigdy pod włos. " - Z tym "nigdy" niezupełnie tak jest. Być może to wystarcza blondynom albo facetom ze słabszym zarostem. Mnie wystarczało na początku, a później już nie. Pierwsze ścięcie zarostu rzeczywiście robię z włosem, kto spróbuje ogolić się pod włos, szybko się przekona, dlaczego nie powinno się tak robić. Jednak przy takim typie zarostu golenie z włosem, nawet dobrą maszynką, po prostu nie wystarcza. Żeby ogolić się na gładko, drugi raz resztę zarostu usuwam pod włos. Ciemny zarost i tak będzie trochę widać, ale po drugim goleniu skóra jest już gładka.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


14 Luty 2008
Niewiele osób czuje się na 100% jakiejś płci. Nie wszystkie kobiety są kobiece, czy to z kształtów (np. panie archeolog są często bardzo podobne do mężczyzn), czy z upodobań, a jednak nie zmieniają płci. Nie wszyscy faceci są playboyami czy Adonisami. Płeć to tylko jedna z bardzo wielu spraw, jakie człowieka określają, i nie dla wszystkich jest ona ważna. Nie każdy uświadamia sobie, że może być psychicznie odmiennej płci niż biologiczna. Ty o tym pomyślałeś, a wiele osób nie pomyśli nigdy. I niektórzy też czują się „pośrodku”.

Zrób sprawdzian i zapytaj znajomych, na ile płeć jest dla nich ważna, i co by zrobili, gdyby urodzili się przeciwnej płci niż są. Taka rozmowa zresztą może być wstępem do powiedzenia im o Twoim planie zmiany płci – wtedy lepiej Cię zrozumieją, jeśli najpierw wyobrażą sobie stopień własnego dyskomfortu w „obcym ciele”. Lepiej, jeśli poruszysz tę kwestię w grupie, bo każdy w tej grupie zobaczy, że poszczególne osoby mają co do tej kwestii inne odczucia. Więc Twoje odczucia zostaną zaakceptowane niejako „siłą rozpędu" ;)

Hormony płciowe zmieniają psychikę. Kiedy zaczniesz przyjmować testosteron (jeśli się zdecydujesz), poczujesz, jak bardzo się zmienisz. Nie wymagaj TERAZ od siebie 100% faceta, skoro masz przewagę hormonów żeńskich. Każdy organizm wydziela jedne i drugie, tylko zwykle jednych dużo, a drugich mało.

Inna sprawa to dążenie do androgynizmu i mit o Androgyne, o ludziach, którzy byli początkowo obupłciowi, a potem zostali rozdzieleni na dwa ciała, więc teraz łączą się w pary, by znów osiągnąć jedność i pełnię człowieczeństwa. Może być tak, że Ciebie pociąga właśnie obupłciowość, bycie osobą uniwersalną, hermafrodytą. Jeśli nie masz takiej budowy naturalnie (obu narządów płciowych), to NIE jest to do osiągnięcia sztucznie. Możesz tylko operacyjnie upodobnić się do drugiej płci, i od tego czasu być postrzegany przez ludzi jako facet, mając uprzednio doświadczenia jako dziewczyna; co dopełni harmonii Twego wnętrza. To jest jedyna możliwość przeżycia życia w najpełniejszy sposób, w razie, gdybyś czuł się właśnie hermafrodytą.

Skoro są osoby zbudowane obupłciowo w sposób naturalny, i są osoby transseksualne (czujące się drugą płcią niż biologiczna) – to dlaczego osoba jednej płci nie mogłaby czuć się dwiema płciami na raz?

Ostatnio w pytaniu o płeć w ankietach pojawiła się trzecia rubryka: NEUTRALNA. Co ciekawe, wypełniają ją osoby starsze: emeryci, emerytki.

Według medycyny chińskiej człowiek będący jednej płci (np. kobiecej) ma wewnątrz drugą płeć (mężczyznę), i jest to powszechnie przyjęty schemat myślenia. Tak naturalnie są postrzegani wszyscy ludzie – jako całość. Ideałem chińskim jest dążenie do równowagi obu tych elementów, które każdy naturalnie posiada.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


11 Luty 2008
Ali:
A teraz, Panowie, robimy Wacka ;)))
Potrzebna jest para skarpet frotte :)

1. Bierzemy 1 skarpetkę, i zwijamy w rulonik :) rulonik zwijamy trochę po skosie, żeby wyszedł długości ze 16 cm :P
2. Wkładamy rulonik w drugą skarpetkę (sięga tak do połowy), zakręcamy tę skarpetkę nad końcem rulonika, i wsadzamy rulonik w resztę skarpetki.
3. Taki wałek wsadzamy sobie w gacie :) a na jakiej wysokości? gdzieś tak żeby się zaczynał zaraz pod gumką z przodu. W razie wątpliwości sprawdzamy sobie na manekinach wystawowych, gdzie dokładnie facet ma penis w stanie zwisu :))
4. To się nie przesuwa, więc niczym nie przymocowujemy :)
5. Taki penis jest dosyć hmm rozlazły ;) wiec można nadmiar materiału w tej zewnętrznej skarpetce założyć i zaszyć. Do prania trzeba rozpruć, bo jeżeli nie rozprujesz, wtedy schnie parę dni zanim wyschnie. Prać trzeba najdalej co kilka dni. Można prać w pralce. Nie kurczy się w praniu ;)))))

UWAGA: pierwsze kilka godzin spędzamy w domu, bo to nieźle pobudza.... :P

Jeżeli chcemy mieć mniejszego członka, bierzemy 1 skarpetkę frotte i 1 zwykłą cienką; rolujemy tę frotte, a wsadzamy w zwykłą.
Kto udoskonalił tę metodę, albo ma swoją lepszą, lub ma jeszcze jakieś porady czy uwagi - czekam na maile :))


Dawid:
Oto mój sposób na zrobienie sobie samemu w domu WACKA.
Co będzie nam potrzebne do wykonania sobie penisa:

1. Męskie slipy z cienkiego materiału, koniecznie nasz rozmiar.
2. Igła, nitka.
3. 4 skarpetki rajstopowe (tzw.podkolanówki)
4. Kasza gryczana lub pokarm dla kanarków (co jak komu pasuje)
5. Cierpliwość :)))

Wykonanie penisa
1. Bierzemy podwójną skarpetkę i obcinamy ją na długości na 19 cm (długość) i 5 cm (szerokość).
2. Następnie mocno i dokładnie ją zszywamy by powstał nam zarys sflaczałego członka. (Będą nam potrzebne takie dwie)
3. Po zszyciu (bardzo dokładnie bo inaczej kasza lub pokarm będzie się wysypywał) wypełniamy go wkładem. Nie należy przesadzić z zawartością, gdyż w towarzystwie będziemy uważani za zboczeńca :)) Członek powinien być miękki, a zarazem lekko sztywny (można usztywnić wkładając w środek kawałek zrolowanej skarpetki frotte).
4. Na koniec, po wypełnieniu, mocno zszywamy koniec i znów wkładamy w podobną skarpetę i zszywamy koniec.

Obrazek

Wykonanie jąder
1. Z trzeciej skarpetki wycinamy cztery kółka o średnicy 8 cm.
2. Następnie przewlekamy każdą z nich po kolei nitką, tak żeby wyszedł nam mały woreczek ściągnięty nitką.
3. Gdy mamy już dwa gotowe woreczki, wypełniamy je znów wkładem i związujemy oraz zszywamy.

Obrazek

Wykonanie moszny
1. Z czwartej skarpetki wykonujemy następny woreczek, tylko tym razem większy – o średnicy 12 cm.
2. Wycinamy dwa kółka i również - jak w przypadku jąder - przewlekamy nitką samą krawędź.
3. Następnie umieszczamy w naszej mosznie jądra i wysypujemy niewielką ilość (niepełną garść) wkładu do środka między jądra i zszywamy.

Obrazek

Przymocowanie całości
1. Penis i jądra przyszywamy kilkukrotnie do elastycznych majtek na odpowiedniej wysokości (na wierzchu, nie w środku)
2. Następnie wykładamy i sprawdzamy czy wszystko jest ok. I mamy gotowego WACKA.

Obrazek

Zalety
Wkład czyli kasza lub ziarnka długo pozostają świeże i nie trzeba się martwić o pranie, a jeśli już - wystarczy przeprać majtki. Rano Wacek jest znów gotowy. Główną zaletą jest to, że penis wygląda i zachowuje się jak prawdziwy. W razie pytań proszę o kontakt: dawidwoj5_(at)_wp.pl

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


11 Luty 2008
Co do wyboru spodni...
Najlepiej bojówki, jeansy, sztruksy - proste nie wciągane zbyt wysoko na biodra – to się tyczy wyłącznie osób mających dość wydatne i szerokie biodra. Natomiast jeśli jesteś tak jak równo ociosany kołek od urodzenia, to każdy rodzaj spodni pasuje. Dla osób będących tak jak ja zmuszonych do chodzenia w garniturach, spodnie polecam niezbyt szerokie i nie mogą być za długie - wtedy nie wygląda to najlepiej.

Jeśli chodzi o wybór naszej garderoby i krzywe spojrzenia sprzedawców.
Ali:
Ja osobiście nigdy nie miałem takich problemów, gdyż odkąd pamiętam mówiono do mnie na PAN - hahah i całe szczęście (może dlatego że zawsze wyglądałem jak facet, ale niestety cholernie młody :( - czyli tzw. bez dowodu ani rusz). Jednak powracając do meritum sprawy; jeśli kupujemy bluzy to najlepiej rozsuwane całkowicie lub do połowy, ale jeśli uprzesz się, że chcesz nierozpinaną to najlepiej z jakimś grubym nadrukiem. Co do koszulek noszonych latem to najlepiej polo rozsuwane lub na guziki (te pierwsze jest lepsze), z grubego materiału. A jeśli musisz założyć koszulę wizytową - obowiązkowo nie zakładaj białej i białego T-shirta bo wszystko będzie widać! Najlepiej ciemne koszule i do tego z grubszego materiału T-shirty; prawie nic nie widać ;). Z krawatem wygląda to imponująco ;). Kupno butów to najmniejszy problem no chyba, że masz małą nogę wtedy to już ciężka sprawa - uff ja mam męskie 42. Nie należy się krępować ekspedientów w naszych czasach to normalne, że kobiety noszą męskie buty i na odwrót. Nie polecam sklepów samoobsługowych gdyż wybór jest żaden i rozmiarów mało. Jeśli chcemy aby nasza noga wyglądała na optycznie większą, przede wszystkim omijamy modele z okrągłymi czubami, najlepiej jeśli przód buta jest kwadratowy lub podłużny z wąskim czubkiem;) to odnośnie butów wizytowych.

Cytat: ...a moja porada odnośnie koszulki była taka:
(przetestowane dla rozmiaru 2-ka, 70 cm pod hmm tymmm no.... tam.... ;))
Bierzemy starą, niepotrzebną, brzydką koszulkę ;) znaczy T-shirt.
Obcinamy rękawki T-shirta, zostawiając obszycie otworu na głowę; mają wyjść ramiączka. Tzn. od samej góry T-shirta tniemy go niemal pionowo w dół, zaczynając tuż obok tego obszycia otworu na głowę, a kończąc na wysokości pasa. Na wysokości pasa koszulka ma się rozszerzać jak nóżka kieliszka, niekoniecznie aż do swojej pierwotnej szerokości, tylko na szerokość Twoich bioder (nie musi to wyjść idealnie, zrób byle jak :).

To, co zostanie, ma mieć szerokość ok. 25 cm, a obwód wobec tego z 50 cm (dwie warstwy, po zszyciu). Zanim zeszyjemy teraz boki tego, co zostało, ten materiał, który odcięliśmy, przyszywamy z przodu od zewnętrznej strony, na wysokości piersi (dwie warstwy; razem będą trzy), gęsto pikując. Fastryguj byle jak, podwójną nitką, nie ma się co starać. Tylko nie narób kantów na materiale, bo będzie potem widać przez ubranie. Po przyszyciu tych dodatkowych dwóch warstw możemy już zeszyć boki koszulki. Pamiętaj, że od wysokości pasa koszulka ma się zacząć rozszerzać. To po to, żeby nie uciskała niepotrzebnie bioder – w pasie musi jeszcze być wąska, żeby się nie przesuwała do góry.

Teraz nałóż koszulkę (tak, nakładanie trwa z minutę zanim się przez to przeciśniesz, zdejmowanie też :)). Ramiączka okazują się za długie; sprawdź o ile, zdejmij koszulkę i skróć (o około połowę). Nie obcinaj nadmiaru, tylko podłóż materiał i przyszyj – będą się lepiej trzymały. Teraz ponownie nałóż i sprawdź, czy wszystko OK.

Na koszulkę nakładasz zwykły T-shirt. Na to koszulę i resztę ubrania :)
Po kilku godzinach noszenia koszulka się rozciągnie; po praniu znowu się skurczy. Na dobrą sprawę trzeba mieć dwie takie :)

porady Kacpra:
Lepiej jest nosić luźne spodnie, ale proste, i to w dodatku niezbyt wysoko wciągane. I już tłumaczę - na przykład damskie portki tym się charakteryzują że dość często kończą się prawie pod pachami hehe. Kobietom dobrze jest w czymś takim. No a nam nie bardzo. Przyjrzyjcie się jak komicznie wygląda facet z wysoko wciągniętymi spodniami. Jeśli mamy zamiar dobrze wyglądać musimy trochę popracować nad sobą. Polecam bojówki - sprawdzone. Zauważam że im bardziej zeszlajane tym lepiej. Można je kupić w wielu wariantach, mniej lub bardziej sportowych. Polecam spodnie biodrówki (chodzi mi o takie które nie mają wysokiego stanu - tak to się fachowo nazywa), a nawet dzwony, byle nie zwężane do dołu spodnie. Jeśli już mamy spodnie wysoko wciągane ważne gdzie znajdują się kieszenie z tyłu. Jak są niżej lepiej wyglądają.

W ogóle nieźle sprawdzają się portki luźne w pupie i noszone prawie tak jakby miały spaść. I zwracam uwagę na pewien drobiazg. Otóż luźne spodnie, nie wciągnięte na maksa pod pachy (chyba że ktoś tak lubi) wyglądają dobrze z przodu ;)))). Rozporek wygląda jakby coś w nim było. Ponadto polecam spodnie z guzikami. Ładniej z przodu wyglądają. hehe. Małe a cieszy. Jestem wariat, ale dobrze się temu wszystkiemu przyjrzałem i wyciągnąłem wnioski.

Jeśli ktoś ma szerokie biodra (może przecież tak się zdarzyć) nie powinien nosić bluz czy swetrów ze ściągaczami i to w dodatku tak ubranych że ściągacz znajduje się na biodrach. Mogiła. Polecam proste bluzy, rozpinane z przodu. Proste swetry - można teraz takich pełno kupić.

Starannie dobierajcie kształt buta, wzór, kolor. Jeden but drugiemu nierówny. Faceci mają z reguły większą stopę, nawet jeśli są tego samego wzrostu co kobieta. Tak jest już.

Jak kupowałem kilka razy męskie buty, stwierdziłem że w niektórych wyglądam jakbym miał malutką stopę (a mam 40-41 nr) a w niektórych wydaje się jakbym miał 43 numer. Polecam robienie zakupów w samoobsługowych sklepach z butami. Choć tak naprawdę gówno ekspedientkę obchodzi że kupuje się męskie buty.

Fryzura:
Jeżeli masz owalną twarz (czyli koło oczu jest najszersza); to włosy na górze głowy nie mogą być zbyt krótkie (czyli powinny mieć ze 3 cm), za to po bokach powinny być bardziej wygolone. To nada głowie bardziej trójkątny wygląd. To ma znaczenie przed leczeniem, bo potem (po hormonach) kształt twarzy się zmienia, i zrobisz sobie fryzurę jaką chcesz :)

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


11 Luty 2008
1. ze specjalnym urządzeniem:
http://www.whizp(...)hop.aspx

Alex_ftm:
zamówiłem produkt :):):):):)
Za przesyłkę, "lejek" i niepotrzebnie kupioną rurką (przedłużającą) zapłaciłem w sumie 75zł. Błyskawicznie wysłali i jedyne czego nie dotrzymali w zamówieniu to kolor (wolałem różowy a mam fiolet).
I powiem Wam że jestem zadowolony :) Testuję od 2 dni i sprawdza się :) Jest z miękkiego materiału, wygodnie się korzysta. Jest tylko troszkę duże więc nie wiem jak to nosić, w kieszeni nie chcę a w gatkach to troszkę dużo... protezka i jeszcze to... Ale znajdę sposób.
Dla tych którzy chcą się zabezpieczyć w sytuacjach skrajnych - wyjazd do lasu z chłopakami itd jest to świetny pomysł. Polecam :)

Jerzy:

Już testowałem :) rzeczywiście produkt godny rekomendacji: świetne tworzywo elastyczne i "oczyszczające się z wilgoci" do tego rewelacyjnie wyprofilowane że nawet nie potrzeba ćwiczyć żeby normalnie się wysikać na stojąco bez obawy o zmoczenie garderoby. Trochę tylko przeszkadza mi na razie mój "mały" w poprawnym przyłożeniu ustrojstwa ale to z pewnością kwestia wprawy ;) Naprawdę przy niedużym w sumie koszcie można zagwarantować sobie swobodę załatwienia się pod drzewkiem i praktycznie w każdym innym miejscu (nawet na siedząco i leżąco - według instrukcji ), a dzięki dołączonej rurce podobno można nalać do butelki. Lecę po browar i zaczynam testowanie :))))

Daniel:
Jeśli chodzi o sprzęt to bardzo dobrze sie sprawuje, nosze go przy sobie i nie sprawia mi problemu. Ja akurat nosze luźne spodnie wiec nie mam problemu podczas korzystania. Nie prawda ze trzeba tak jak napisali w instrukcji, ja nosze bokserki i musiałem wymyśleć inny wygodniejszy sposób. Mianowicie spuszczam na cm. spodnie i z góry wkładam. Lekki rozkrok i nachylenie do pisuaru aby nikt nie widział, jest mi wygodniej i lepiej a widać tylko końcówkę. Pracuje gdzie jest większość facetów i by dostać się do kabiny muszę zawsze czekać, teraz bez problemu leję. Polecam wszystkim i to jest jak na razie najlepszy sposób na sikanie na stojąco.

Kolejne specjalne urządzenie
można zamówić przez internet - kosztuje 16 zł
www.shewee.pl
Zamawiać z przeglądarki IE, z innych mogą wystąpić problemy.
Cytat: [fragment opisu produktu]
Profilowany lejek zaprojektowany specjalnie z myślą o kobietach.
Umożliwia oddawanie moczu w pozycji siedzącej lub stojącej bez konieczności
zdejmowania ubrania! Stojąc unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudnymi toaletami.
Świetnie sprawdza się w podróży, podczas wycieczek. Idealne wszędzie tam, gdzie konwencjonalne toalety sa niedostępne.

2. z łyżeczką:

metoda z łyżką
Dziecięca łyżka medyczna Gerbera (Gerber Baby Medispoon) w oryginale służy do odmierzania leków podawanych małym dzieciom :) My używamy jej na drugim końcu przewodu pokarmowego ;)

Obrazek

Cytat:
Na dole łyżki trzeba zrobić dziurę. Np. trąc końcem łyżki o papier ścierny, albo przewiercając wiertłem. Dziurka musi mieć ok. centymetr średnicy, tak żeby mocz swobodnie przez nią wypływał.
Zacznij się oswajać z łyżką nie mając na sobie ubrania. Nie czekaj aż będzie Ci się bardzo chciało siusiu, bo ciśnienie sprawi, że mocz zacznie się przelewać :) Rozstaw nogi na szerokość ramion. Lewą ręką rozciągnij nieco wargi sromowe, prawą wsuń łopatkę łyżeczki tak żeby dotykała warg mniejszych, prawie do vaginy. Niektórzy mają ujście cewki moczowej prawie w vaginie: musisz się nauczyć, gdzie dokładnie jest u Ciebie. (I to NIE jest gdzieś zaraz pod łechtaczką.)
OK, teraz się zrelaksuj i wyciśnij kilka kropli moczu :) Jeśli ułożyłeś łyżkę w dobrym miejscu, u jej wylotu pojawi się mocz. Jeżeli nie, to się obsikasz :) Wówczas przesuń łyżkę z centymetr w tę czy tamtą stronę, i spróbuj znowu coś wysikać. Kiedy w końcu trafisz i oddasz cały mocz, delikatnie wysuń łyżkę. Zostanie w niej trochę moczu, więc potrząśnij nią, tak jak robią to mężczyźni swoim penisem :) żeby te krople wyleciały.
Po kilku takich próbach zacznij załatwiać się z założonymi majtkami, potem również ze spodniami. Nie zapomnij o umyciu rąk i sprzętu :)

W Polsce to urządzenie produkuje firma P.T.S., ul. Żegańska 20, Warszawa Międzylesie, ale nie ma tam po co jeździć, gdyż żywy duch właściciela nawiedza ten lokal ze 2 razy w miesiącu, a na stałe - jest zamknięte. Pytaj w sklepach z artykułami dla niemowląt. Możesz kupić tę łyżeczkę na allegro.pl Jeżeli akurat nie ma wystawionej aukcji, napisz do użytkownika Aviso0.

Profesjonalny sprzęt przeznaczony do siusiania dla kobiet w podróży (na obrazku poniżej), czyli TravelMate (Towarzysz Podróży), kosztuje 7.95$. Używa się go identycznie. Kształt ma podobny, wygląda na nieco dłuższy i grubszy od łyżki Gerbera. Jest wykonany z miękkiego i wytrzymałego plastiku. Podobno wraca do swojego kształtu nawet po tym, jak się na nim usiądzie :)

Obrazek
(zdjęcie pochodzi ze strony http://www.wheny(...)ate.html)


3. ręcznie:
http://ganim(...)stp.html

metoda ręczna
Cytat:

Metoda ta jest skuteczna dla 70% osób. Większość uczy się jej w jeden-dwa razy, ale czasem trzeba miesięcy prób. Zacznij ćwiczyć pod prysznicem. Nie oczekuj sukcesu za pierwszym razem.

Metoda ze wspomaganiem palcami:
1. Umyj lub wytrzyj ręce wilgotnym ręcznikiem.
2. Przygotuj ubranie. Zsuń spodnie na 20-30 cm w dół.
3. Wytrzyj do czysta okolice vaginy.
4. Palce wskazujący i środkowy jednej ręki ułóż w V i rozciągnij wnętrze warg sromowych mniejszych (wewnętrzne). Początkujący mogą woleć użyć palców obu dłoni, w celu lepszej kontroli.
5. Unieś pod odpowiednim kątem, i sikaj. Jeśli nie rozciągniesz i nie podniesiesz, obsikasz sobie nogi :)
6. Osusz wargi, jeśli jest taka potrzeba.
7. Umyj ręce i gotowe!

Cytat:
Przechylam się lekko do tyłu w pasie, co daje efekt małego garba na plecach. [...] Układam dłonie na trójkącie łonowym. [...] Kiedyś będziesz potrafił napisać swoje imię na śniegu - ja to zrobiłam!

Najdłuższe rozporki mają Lewisy 501 :)) [5 guzików] – takie są najwygodniejsze.
Ta metoda może nie budzić entuzjazmu. Powody są dwa:
1. wstręt do własnych genitaliów, u większości transów
2. u k/m w wyniku przyjmowania testosteronu zwęża się cewka moczowa (bo rosną mięśnie naokoło), przez co jest trudniej wycisnąć z siebie mocz, a jeszcze tutaj trzeba ucisnąć kawałek ciała, więc jest mu jeszcze trudniej się wydostać.
Warto chyba mimo tego znać ten sposób, bo w sytuacjach ekstremalnych może pomóc. Każdy musi wypróbować na sobie, czy mu to pasuje.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załącznikiwww.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group