Porady ogólne
Strona: Nowsze   1   2   3


Dodaj nową pozycję     Pokaż tylko tematy    

11 Luty 2008
mknij napisał:
Pakery są do kupienia w Berlinie. Łatwo tam dojechać samochodem. Sklep prowadzi kobieta. Trzeba się z nią umówić, bo nie jest na miejscu codziennie. Rozmawiamy poniemiecku lub angielsku. Dostępne są pakery w różnych rozmiarach. Używam od roku i jest ok. Takie do sikania też są. Kupiłem w czerwcu komuś dwie sztuki. Twierdzili że się sika OK. Istnieje możliwość wysłania pocztą, ale nie mam pojęcia jak. Podaję LINK

Kuba:
Od jakiegoś czasu można również kupić takie pakery w Polsce - szukaj na allegro.pl - LINK. Są też dostępne protezy w sklepach internetowych, oraz sex-shopach np. LINK

FTM:
Coś na co część z was czekała LINK. co prawda z tego co wiem strona jeszcze nie jest całkiem dokończona (brak galerii) ale w krotce będzie. Najlepiej wejść w produkty tam są foty.

F2M:
pakery można też kupić w Wielkiej Brytanii. Występują w 3 rozmiarach: małym, średnim i dużym. Więcej informacji na stronie producenta http://www.loveh(...)group%23


Darko:
Proteza dla panów po trójce.

Opis protezy z Mango Products:
Proteza dla osób po falloplastyce (Phalloplasty Prosthesis)
Produkt Phalloplasty Erection System ma za zadanie poprawić jakość stosunku seksualnego u mężczyzn po falloplastyce. Na penis nakłada się wygodny „rękaw”, który go usztywnia, a przedłużka zapewnia dodatkową długość i grubość. Dostępne są dwie długości. Produkt jest też przydatny dla biologicznych mężczyzn, którzy pragną wydłużyć i/lub usztywnić swojego penisa w stanie erekcji. Nie wymaga mocowania na pasach (harness).

Oprócz przedłużki z cyberskóry w skład produktu wchodzi woreczek, który można dyskretnie nosić w kieszeni lub w saszetce. Przedłużka jest dostępna w następujących rozmiarach: wydłużenie o 1,5 cala (3,81 cm,) lub o 3 cale (7,62 cm).
Cena za sztukę (bez kosztów transportu): US$39,95

Z Mango Products otrzymałem na razie odpowiedź, że nawet w przypadku penisa bez protezy ten produkt powinien go usztywnić, a przy członkach o obwodzie 10-12 cm „rękaw” powinien dobrze się trzymać.
http://www.mango(...)esis.htm

Bardzo podobny produkt jest też w Wielkiej Brytanii:
http://www.loveh(...)m?p=2721

Spider:
Proteza z możliwością oddawania moczu na stojąco.
http://www.mango(...)dPee.htm

„Jest to paker połączony z urządzeniem do siusiania, może być noszony komfortowo każdego dnia i wygląda bardzo naturalnie pod spodniami. Pozwala by z łatwością stać i siusiać. Unikalny system rurek nie wymaga używania papieru toaletowego. Do pakera najlepiej używać uprzęży która pozwala nosić luźną bieliznę bez obaw że coś wypadnie nam z nogawki ;)
Paker jest w dwóch wielkościach 9 i 14cm. Zewnętrzna część pokryta jest żelem w trzech kolorach: różowy, kawa i czekolada. Paker wygląda jak zwiotczały penis. Wygląda na tyle realistycznie że można spokojnie korzystać z pisuaru.
Po wielu testach przez 2 lata powstało prawie idealne urządzenie do siusiania dla transseksualistów k/m.
Produkt ten powstał z medycznych i trwałych komponentów dla komfortu użytkownika i najwyższej jakości.
Wewnętrzna moczowa rurka przechodzi przez całą długość trzonka i jest najszersza przy początku, dlatego można oddać mocz z całą siłą i nie grozi nam to przeciekiem na boki.”

Darko:
Profesjonalna proteza dla transseksualnych mężczyzn, wysoka jakość w przystępnej cenie.
http://www.tyron2.net/
Na jesieni 2002 roku doszedłem do wniosku, że nie istnieje proteza odpowiadająca naszym potrzebom. Przestałem szukać i zacząłem eksperymentować... Faza 2 przedsięwzięcia tyron2-prosthetics stanowi realną alternatywę dla falloplastyki i jest już gotowa!

Każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o: wygodzie - funkcjonalności - trwałości - swobodzie ruchu - naturalnym dotyku, mocnym, niezawodnym umocowaniu, a także, oczywiście, o ładnym kształcie.

Funkcja.
Proteza penisa przeznaczona do mocowania (klejem) do miednicy (w miejscu o wielkości 2x5 cm) oraz tuż poniżej kości ogonowej (kółko o średnicy 1 cm).
Masz erekcję, kiedy chcesz - bez dodatkowych elementów czy przyrządów - trzeba tylko wpompować powietrze przez ściskanie jąder, dopóki trzon nie osiągnie pełnej długości i pożądanej sztywności. Kończysz erekcję, wypuszczając powietrze.
W stanie erekcji proteza zawiera wypustkę, która zapewnia ci stymulację seksualną. W stanie zwiotczenia wypustka nie jest wyczuwana.
Protezę łatwo wyczyścić, podobnie jak dowolną część ciała. Można ją nawet odkażać poprzez gotowanie (stosowanie prezerwatyw i substancji nawilżających również nie stanowi problemu).
Trzon został zaprojektowany tak, aby miękka proteza zwisała naturalnie, a w stanie erekcji sterczała prosto.

Naturalny wygląd i dotyk.
Doskonały kształt, rozmiar i materiały; miękka czy twarda, proteza wygląda naturalnie, podobnie w dotyku - zarówno dla ciebie, jak i dla twoich partnerów/partnerek.
Miękka jak packery z "cyberskóry".
W stanie zwiotczenia: długość 10 cm, obwód 13 cm;
W stanie erekcji: długość 16,5 cm, obwód od 15 cm u nasady do 13 cm tuż przy główce (na zdjęciach: żółta miara – cale, srebrna – centymetry).
Skóra, zarówno na trzonie, jak i na jądrach, porusza się swobodnie pod twoim dotykiem - tak jak prawdziwa skóra. Dziurka na końcu została uformowana tak, aby wyglądała realistycznie. Niebiesko-zielone żyły są widoczne i wyczuwalne tylko w stanie erekcji, nie w stanie zwiotczenia.
Miejsca mocowania do ciała są małe, ukryte, dobrane do koloru twojej skóry, cienkie, miękkie, mają zaokrąglone krawędzie i poruszają się wraz z ciałem - są ledwie wyczuwalne lub widoczne.

Wygoda.
Jądra, wyczuwalne i widoczne w mosznie, mają realistyczną twardość, ale również wystarczającą miękkość zapewniającą wygodę - nawet podczas jazdy rowerem.
Protezę można wyginać, ściskać, rozciągać, ciągnąć i nosić we wszystkich kierunkach i pod wszelkimi kątami. Proteza może się rozerwać tylko pod ogromnym naprężeniem.
Nie jest tłusta ani lepka, nie wymaga stosowania talku itp., nie ma zapachu, nie pozostawia osadu, nie ma ryzyka wycieku ani złuszczenia. W całości składa się z nietoksycznego silikonu przeznaczonego do wykonywania profesjonalnych protez.
Należy ją mocować klejem specjalnie przystosowanym do przytwierdzania protez do skóry - nie wywołuje on podrażnień, nie sprawia bólu, jest mocny i łatwo zmywalny ze skóry. Protezę można łatwo i szybko przymocować i zdjąć.
(Dostarczana jest z prostą instrukcją obsługi, obecnie w języku angielskim i niemieckim)

Łącza do stron ze zdjęciami:
http://www.tyron2.net/2.html
http://www.tyron2.net/10.html
http://www.tyron2.net/9.html

Pigmenty.
Obecnie dostępnych jest 9 pigmentów.
Po dokonaniu zapłaty za protezę prześlę ci próbki pigmentów (chyba że wyraźnie powiesz, że już je widziałeś). Wysyłka pigmentów jest wliczona w cenę (Koszt odesłania ponosisz Ty. Próbki są zapakowane jako list do 30 g.)
Jeżeli stwierdzisz, że żaden pigment ci nie odpowiada, mogę zrobić dla ciebie inną mieszankę.

Cena.
Proteza kosztuje 1.209 euro (tysiąc dwieście dziewięć euro), cena zawiera koszty przesyłki, a obecnie również podatki krajowe i opłaty eksportowe.
Cena nie obejmuje kleju.
Akceptuję płatność przelewem bankowym oraz za pośrednictwem Paypal (www.paypal.com).

Klej.
Kiedy złożysz zamówienie, wyślę ci informację, gdzie i jaki klej kupić. Przetestowałem różne rodzaje i kombinacje. Nie sprzedaję kleju ze względu na dodatkowe komplikacje z opłatami pocztowymi i celnymi.

Kontakt, składanie zamówienie.
Adres: tyron2_(at)_gmx.net
(kontakt w języku niemieckim, francuskim lub angielskim)
Najpierw potrzebne następujące dane: imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail, preferowany język broszury informacyjnej (obecnie angielski lub niemiecki), preferowany sposób płatności (przelew bankowy czy Paypal)

Często zadawane pytania.
(pytania 1-5 dotyczą składania zamówienia):

1. Ile trwa realizacja (od złożenia zamówienia do otrzymania produktu)?
Po uzyskaniu informacji o pigmencie potrzebuję dwóch tygodni na wykonanie jednej protezy. Czas realizacji zależy od liczby zleceń w danym momencie.

2. Czy od razu muszę wpłacić pełną kwotę?
Zanim wyślę próbki pigmentów, muszę dostać pierwszą ratę. Przed wysłaniem gotowej protezy muszę otrzymać pełną kwotę.

3. A jeśli coś się stanie? Albo zepsuje?
Proteza jest w zasadzie bardzo odporna i nie powinna wymagać żadnej naprawy. Jeżeli masz problemy, odpowiadam na wszelkie pytania i udzielam pomocy. Jeżeli coś się zepsuje, ponieważ źle wykonałem protezę, wówczas ją naprawię. (Proszę pamiętać, że to jest proteza i nie będzie wieczna.)

4. Ile to kosztuje w...?
Proszę sprawdzić w przeliczniku walut udostępnionym na stronie. Nie mogę podać dokładnej ceny w innych walutach, ponieważ kursy wymiany zmieniają się codziennie.

5. Czy przyjmujesz karty kredytowe?
Tak, akceptuję płatności kartami kredytowymi za pośrednictwem „paypal”.

6. Jak mój partner(ka) będzie czuł(a) protezę?
Partnerzy są BARDZO zadowoleni. W dotyku jest dokładna taka, jak trzeba, w ciele czuje się ją zupełnie naturalnie. Poza tym wygląda znakomicie i nie ma żadnej kłopotliwej uprzęży. Łatwo zapomnieć, że to jest proteza. Po orgazmie, kiedy ciało wraca do „normalnego” stanu, wyjmowanie wielkiego, nabrzmiałego penisa może być niewygodne. Z tego względu można wypuścić powietrze z protezy (i zakończyć erekcję), kiedy penis jest jeszcze w środku.

7. Jak mam korzystać z toalety?
Wystarczy otworzyć zatrzask między nogami i unieść jądra.

8. Czy mógłbyś wytłumaczyć działanie tylnego umocowania?
Między nogami idzie cienki pasek, a drugi mały element jest mocowany poniżej kości ogonowej. Oba są połączone wygodnym zatrzaskiem (odpina się go po to, by unieść jądra i skorzystać z toalety). Mocowanie jest niezbędne, żeby proteza nie przesuwała się do przodu przy pochylaniu się, przy jeździe na rowerze; ogólnie rzecz biorąc, zapewnia swobodę ruchu, także podczas stosunku. Mocowanie rozciąga się wraz ruchem ciała, znajduje się na ciele, ale zwisa, nie uciska skóry. Części mocowania widoczne są na zdjęciach z miarą.

9. Czy ten klej naprawdę trzyma?
Tak! Trzyma bardzo bezpiecznie, ze względu na kształt samej protezy i użytych materiałów. Dużo czasu poświęciłem na testowanie klejów, kształtów protezy i materiałów, żeby nie było z tym problemów.

10. Czy można nosić protezę bez kleju?
Nie, została tak zaprojektowana, że musi być przymocowana do ciała za pomocą kleju.

11. Czy jest wykonana z Cyberskóry?
Jest wykonana z bardzo miękkiego silikonu do zastosowań medycznych. Cyberskóra nie jest tak mocna ani nie jest przeznaczona do protez medycznych. Cyberskórę wytwarza się z substancji chemicznych, których nie chciałbym dotykać ani używać do seksu.

12. Czy naprawdę można z nią pływać? Czy można wejść z nią do oceanu, czy słona woda będzie miała na nią jakiś wpływ?
Pływanie nie stanowi żadnego problemu. Woda z mydłem zmiękcza klej; w takiej kąpieli proteza nie będzie zbyt długo przymocowana do ciała.

13. Jaki jest okres użytkowania tego produktu?
Przez lat prób wciąż tworzyłem nowe modele, dopóki nie opracowałem właściwego rozwiązania. Jednak nie miałem możliwości przetestować protezy pod kątem długowieczności. Mogę powiedzieć tylko tyle, że zawsze zwracałem szczególną uwagę na trwałość.

14. Jak długo można ją nosić w praktyce?
Przez cały czas. Trzeba ją zdejmować tylko do czyszczenia części, które mocują ją do ciała, a następnie przykleja się ją z powrotem.

15. Czy sam jej używałeś? Spałeś z protezą? Pływałeś z nią? Brałeś prysznic, pracowałeś, chodziłeś itd.?
Przez te lata pociłem się, pływałem, jeździłem na rowerze, biegałem i wykonywałem wszelkie codzienne czynności ze wszystkimi poprzednimi modelami zrobionymi we wcześniejszych fazach, koncentrując się na udoskonalaniu szczegółów.

16. Jak działa proces erekcji?
Ściska się jądra, aby wpompować powietrze do trzonu.

17. Jak długo trwa osiągnięcie erekcji?
Przed pompowaniem trzeba zakręcić zaworek, wystarczy zaledwie kilka ruchów palcami. Samo pompowanie trwa 15 sekund.

18. Ile trwa wiotczenie penisa?
Dwie sekundy, chyba że wolisz wypuszczać powietrze powoli, wówczas sam decydujesz, ile to zajmie czasu.

19. Podobno proteza zawiera wypustkę, która zapewnia stymulację seksualną. Jak to działa?
Stymulacja polega na nacisku i delikatnym pocieraniu małego penisa (łechtaczki powiększonej pod wpływem hormonów).

20. Nie do końca rozumiem, w jaki sposób główka wchodzi w skórę. Czy to przypomina napletek?
Na jednym ze zdjęć widać, jak można ułożyć skórę. Można ją zwinąć mniej lub bardziej, właściwie w dowolnym miejscu trzonu. Skóra przesuwa się luźno po wewnętrznym trzonie; nie jest zbyt długa, wystarczy, aby imitować napletek.

21. A co z wykrywaczami metalu? Z podróżą samolotem?
Proteza nie zawiera metalu. Nie ma w niej również płynu ani żelu. Dołączyłem zaworek do wypuszczania powietrza, aby jednocześnie zapewnić ujście powietrza podczas podróży samolotem (zmiany ciśnienia) i wodoszczelność przy pływaniu i kąpieli.

22. Czy zwiotczały penis zwisa w naturalny sposób, opierając się na jądrach?
W stanie zwiotczenia trochę odstaje, mniej więcej pod kątem 40 stopni, ale przy bardzo niewielkim nacisku (np. w bieliźnie) zwisa w dół.

23. Ile waży proteza w stanie zwiotczenia lub w erekcji?
Waży ok. 200 g.

24. Czy z czasem proteza traci kształt?
Nie, nie traci swojego kształtu.

25. Czy z czasem traci kolor?
Kolor z czasem zblednie, jeżeli proteza będzie często wystawia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załączniki


11 Luty 2008
* NIE nosić klasycznego garnituru i krawata: tylko jeżeli Twoja praca tego wymaga (a tak jest rzadko). [Normalni] faceci się tak nie ubierają. Nosząc klasyczny garnitur nie wtopisz się w tłum. Przeciwnie, tani klasyczny garnitur świadczy o złym guście, a jeśli Ci nie jest naprawdę potrzebny, naraża Cię na śmieszność. Noś męskie ubranie, ale bardziej swobodne, pasujące do sytuacji.
* NIE chwalić się męskością w stylu - wiecie, że mi rosną włosy na nogach/rękach/klacie/brzuchu?, koleżanka mi powiedziała, że jestem najbardziej męski z całej klasy, dziewczyna mi w łóżku powiedziała że robię to najlepiej ze wszystkich jej dotychczasowych chłopaków itd. To nie brzmi elegancko.
* NIE podrywać wszystkiego co się tylko rusza, i nie sprawdzać nachalnie, czy właśnie poznana kobieta ma obrączkę. Takie zaloty są po prostu szczeniackie.
* NIE zadręczać innych swoimi kompleksami, tzn. nie jęczeć, że np. masz małe dłonie czy stopy, albo że nie masz członka. Można raz i normalnie powiedzieć, jeśli już musisz - ale nie w formie narzekania. Jęczenie i powtarzanie tego naprawdę niszczy znajomość. Zachowaj godność.
* NIE opowiadać o zastrzykach i operacjach. Większość ludzi boi się krwi i chirurga.
* NIE robić uników w stosunku do znajomych. Kiedy już zdecydujesz się na terapię - bądź jednoznaczny. Nie czaj się - jak im to powiedzieć - powiedz stanowczo, normalnie, jak normalną sprawę. Jeśli Ty podejdziesz do tego normalnie, ludzie nie będą Cię traktować z dystansem. Tak naprawdę często sami tworzymy wokół siebie niezdrową atmosferę, właśnie naszym zamykaniem się nagle przed innymi.
* NIE wybierać sobie dziwnego imienia - bardzo nietypowe imiona noszą dzieci artystów, zakonnicy i... transseksualiści.

    Wyswietl więcej | Przejdź do tego tematu na forum | Komentarze 0 | Autor: 

 

Załącznikiwww.transseksualizm.pl 2016 (C)
Informacje zamieszczone na tej stronie zbierane były przez wiele lat od osób transseksualnych. Prawa autorskie do zdjęć opatrzonych logo strony i do WSZYSTKICH tekstów posiadają administratorzy portalu. Administracja (właściciele) zgadza się na wykorzystanie tych informacji tylko w pracach i artykułach naukowych i tylko na zasadach cytatu (niewielkie fragmenty z podaniem źródła). Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie zawartych na portalu zdjęć. W momencie zamieszczania naszej strony w Internecie (17 kwietnia 2001r) nie istniał żaden portal, który zawierałby podobne informacje. Kopiowanie naszych danych lub sposobu ich opracowania bez pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech (Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group