Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
DO PARTNEREK TRANSMĘŻCZYZN PROŚBA
dziala NEWSy APELE , SPOTKANIA GRUP FORM...
ZAPROSZENIE NA DEBATĘ O SPORCIE 28 maja 2012
Jak działa - FORUM (v 1)
Do wszystkich uzytkowników FORUM!
 
Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: REGULAMIN FORUM
Autor Wiadomość
(Admin)Henry_Winter
Admin na emeryturze
Piękny Inaczej


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 2210
Skąd: z zewnątrz ;)


Wysłany:  Pobierz post   REGULAMIN FORUM23 Listopad 08, 23:52

Regulamin forum www.transseksualizm.pl

I KONTA UŻYTKOWNIKÓW
1. Każde konto, które zarejestrowano, ale którego nie aktywowano postem w dziale TU SIĘ WITAMY, zostaje automatycznie usunięte po miesiącu od rejestracji. Pozostałe konta nie są w ogóle usuwane.

2. Po napisaniu posta powitalnego na forum TU SIĘ WITAMY i po akceptacji posta powitalnego przez admina konto zostanie dodane do grupy PEŁNOPRAWNI UŻYTKOWNICY, która ma możliwość przeglądania całego forum.

II PRAWA i OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKÓW

1. Należy rzetelnie uzupełnić profil użytkownika.

2. Można używać tylko jednego nicka. Raz wybranego nicka już nie zmieniamy. Jeśli ktoś chce posiadać 2 konta na jednym IP (rodzeństwo, rodzina, itp.) należy to zgłosić administracji.
2.1 W przypadku wykrycia powielania kont WSZYSTKIE ZOSTANĄ ZBANOWANE - jeśli masz jakiś problem z nickiem, hasłem, itp. napisz mail do admina na kontakt@transseksualizm.pl. W ostateczności załóż nowe konto i natychmiast napisz PW do (adminów technicznych) PW do grupy adminów technicznych - pomożemy.
2.2 Jeśli chcesz odejść z forum - zgłoś ten fakt moderatorom lub administratorom. Konto zostanie zawieszone na czas Twojej nieobecności. Po zgłoszeniu chęci powrotu, konto zostanie odblokowane.
2.3 Na forum istnieje zakaz wybierania nicków przypominających, wskazujących lub wyglądających tak, jakby użytkownik pełnił funkcję administracyjne. Takie konta zostają usunięte bez powiadomienia.
(admin, modertor, adnim i tym podobne są niedopuszczalne)

3. Na forum panuje całkowity ZAKAZ namawiania do samowolnego leczenia (nie namawiamy do brania leków bez udziału i wiedzy lekarza, nie proponujemy kupna/sprzedaży leków, nie podajemy własnych (nie zapisanych przez lekarza) kompozycji i dawek, itp.).

4. Od decyzji administracyjnych dotyczących spraw forum tj. (Posty, tematy , usunięcia postów lub tematów, ostrzeżenia, ban) można się odwoływać tylko bezpośrednio u administratora lub moderatorów poprzez PW Decyzje władzy nie podlegają publicznej dyskusji.

5. Należy CZYTAĆ zanim zacznie się pisać. Przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić czy temat nie był już poruszany.

6. Zakładając temat należy nadać mu czytelny tytuł. (Nie zadajemy pytań typu: "Mam problem" "Czy wiecie ?" itd.)

7. Należy dołożyć wszelkich starań by pisać jasno, logicznie i bez błędów.

8. Należy pisać na temat. Forum to nie chat. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie, to nie pisz. Niedopuszczalne są posty (odpowiedzi) typu "Zgadzam się", "Racja" itp. Wypowiedzi trzeba rozwijać i popierać argumentami. „Nabijanie” postów jest zakazane.

9. Forum ma służyć każdemu. Nie należy tworzyć „wątków osobistych” i poruszać w jednym temacie zbyt wielu różnych spraw.

10. Zabrania się obrażania innych członków forum. Jeśli poczujesz się dotknięty lub urażony jakimś tematem lub wpisem na forum, to możesz domagać się od administratorów lub moderatorów usunięcia danego wpisu czy całego wątku - do tego służy wykrzyknik w górnym prawym rogu postu.

11. Zakazane jest umieszczanie na forum treści niezgodnych z prawem, obraźliwych, wulgarnych, propagujących przemoc, pornograficznych i jakichkolwiek ogłoszeń o tematyce seksualnej (sugerujących świadczenie usług seksualnych, seks-spotkania, itp.). Forum może być wykorzystywane tylko zgodnie z obowiązującym prawem oraz netykietą.

12. Wszystkie komentarze i przemyślenia publikowane są przez użytkownika na własną odpowiedzialność i jednocześnie stają się one wiadomościami publicznymi.

13. Wszystkie posty po upływie 30 minut od napisania nie mogą być już edytowane przez użytkowników. Stanowią one integralną część forum i nie zostaną z niego usunięte nawet po usunięciu konta użytkownika. O usuwaniu pojedynczych postów (niezgodnych z regulaminem, "zaśmiecających", na wyjątkową prośbę użytkownika, itp.) decyduje administracja.

14. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu użytkownik musi się liczyć z:
- modyfikacją wiadomości, w której został złamany regulamin,
- usunięciem wiadomości,
- ostrzeżeniem, przy czym:
a. otrzymanie 3 ostrzeżeń = zablokowanie możliwości pisania postów,
b. otrzymanie 4 ostrzeżeń = zablokowanie możliwości wejścia na forum,
c. ostrzeżenia wygasają po 60 dniach,
d. w zależności od rangi nadużycia możesz otrzymać 1-4 ostrzeżeń,
- stałym banem na IP.

15. Sprawy nieujęte w regulaminie bądź niejasne rozstrzygają admini.

16. Niniejszy regulamin może zostać zmodyfikowany bez uprzedzenia. [/center][/list]
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Pobierz temat
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group