Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Olsztyn] mgr Teresa Milewska-Gidzgier
[Olsztyn] dr Lucyna Prusińska
[Olsztyn] mastektomia / ginekomastia
[Olsztyn] Psychiatra dr. Tomasz Maślanka
[Szczecin] Dr n. med. Elżbieta Sowińska-Przepiera

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Olsztyn] Bernadeta Jabłońska

Polecasz tego specjalistę
tak
100%
 100%  [ 2 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
Mod_GK_Mysza
Przyjaciel Forum

Wysłany:  Pobierz post   [Olsztyn] Bernadeta Jabłońska25 Maj 02, 12:35 [Cytuj]

tel. kontaktowy: 509 344 562
Niepodległości 53/55 (pok. 109)
Olsztyn

Psycholog kliniczny i seksuolog. Może przeprowadzić diagnostykę i opinię seksuologiczną.
Jest biegłym sądowym (jedynym) Okręgowego Sądu w Olsztynie. Wystawia opinie do sądu.
Przyjmuje prywatnie.
Potrzebna wcześniejsza diagnostyka i opinia psychiatry i psychologa. Dodatkowo badania jak do każdego: RTG, EEG, ginekolog/urolog , genetyka itd.

Zna temat bardzo dobrze. Doświadczona. Wystawia po kilka opinii miesięcznie.

Osoba bardzo miła w kontakcie, chętna pomóc, bardzo konkretna i dokładna w przygotowaniu opinii dla sądu.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 1 Marzec 12, 18:10, w całości zmieniany 5 razy  
[Profil] [PM]

ameretat
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   25 Maj 02, 12:35 [Cytuj]

Sprostuje ze urolog/ginekolog niekoniecznie, jezeli sad bedzie wymagal cos w zamian to moze byc endokrynolog.
Oprocz tego fajna osoba, naprawde baaaaaaardzo sympatyczna :)

Mod_GK_Mysza
Przyjaciel Forum

Wysłany:  Pobierz post   25 Maj 02, 12:35 [Cytuj]

Sprostuje II - wymieniła (wczoraj) , że potrzebne :)
Potrzebuje wszystkich rutynowych badań. Częściej zajmowała się dotąd k/m bo jak to określiła "jest ich więcej", więc szczególnie zapadło mi w pamięć hasło: "ginekolog lub analogicznie u m/k ... "

no i konieczne zdjęcia - z dzieciństwa, z młodości. takie na których mozna rozpoznać już pierwsze objawy i manifestacje naszej dezaprobaty płci i kształtowania swojej osoby na płeć przeciwną - dołacza do sądu.

oraz autobiografia - opisująca odkrywanie, rozwijanie i manifestowanie naszej "odmienności płciowej". momenty przełomowe i zwrotne zwiazane z decyzją i urzeczywistnianiem zmiany.
Ostatnio zmieniony przez Mysza 7 Lipiec 10, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Dot
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   25 Styczeń 11, 00:38 [Cytuj]

Czy ktoś może ma więcej informacji nt. tej pani?

Mam nadzieję, że przez "koniecznego ginekologa" rozumiała USG macicy i przydatków...
Ostatnio zmieniony przez Kuba 25 Styczeń 11, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

jacek198585
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Styczeń 12, 13:51 [Cytuj]

Mam pytanie na poniedzialek mam badanie u tej Pani na wezwaniu pisze m.in. o zdjeciach z dziecinstwa bym przyniosl ale ja zadnych nie posiadam - nigdy nie lubilem jak robiono mi zdj a jak juz sie zdarzylo to gdy weszlem w wiek dojrzewania wszystkie zniszczylem zostalo jedno ktore moja matka sobie schowala z komuni ale ja nie wezme go bo wiadomo jak to kiedys bylo przy komuni. Czy moze to stanowic problem dla tej Pani - czy poprostu zrozumie mnie dlaczego takich zdj nie posiadam.
[Profil] [PM]

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   27 Styczeń 12, 19:18 [Cytuj]

Cytat:
Czy moze to stanowic problem dla tej Pani - czy poprostu zrozumie mnie dlaczego takich zdj nie posiadam.

A jeśli to dla niej problem, to wyczarujesz sobie te zdjęcia? ;) Jeśli nie masz zdjęć, to po prostu wytłumacz jej to tak jak tutaj nam, to jest zrozumiałe co mówisz i nikt nie powinien robić problemu.
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

jacek198585
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   30 Styczeń 12, 17:12 [Cytuj]

Bylem dzis u tej Pani. Pow ze najwazniejsze jest - opinia seksuologa psychologa psychiatry autobiografia oraz zdjecia. O zadnym endokrynologu ginekologu itp nic nie wspominala a ja nie mialem takich badan. Z reszta stwierdzila ze diagnostyke przeprowadzil prowadzacy lekarz ona jest tylko od potwierdzenia. Ogolnie bardzo sympatyczna kobieta - nie powiemale i atrakcyjna ;-)
[Profil] [PM]

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   29 Luty 12, 12:24 [Cytuj]

Pani Bernadeta Jabłońska przyjmuje na ul. Niepodległości 53/55 pok 109 i nie jest to na przeciwko jednostki a na rogu ul. Knosały z Niepodległości a dokładniej z tyłu mc Donaldsa po przeciwnej stronie ulicy, budynek na wprost przejścia. Byłem tam dziś na rozmowie z uwagi na to, że wyznaczono mi tą panią na biegłą sądową. Na wizytę miałem przynieść zdjęcia z dzieciństwa i życiorys. Dołączyłem też dokument o przebytej mastektomii. Trochę porozmawialiśmy, wypełniłem test, w którym musiałem dokończyć zdania wpisując to co mi pierwsze do głowy przyjdzie. Np. było zdanie "najbardziej nie lubię...." i w miejsce kropek trzeba było coś wstawić ok 20-30 takich pytań. Obiecała, że opinię dostarczy do sądu do piątku do godziny 15-stej. Miła i fajnie się z nią rozmawia choć z uwagi na to, że ma dużo pracy długo musiałem czekać na odzew. Sprawa odbyła się 12.01 a dopiero 29.02 miałem wizytę czyli ponad miesiąc.

goliat
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   22 Marzec 12, 20:48 [Cytuj]

Pierwsza wizyta za mną. Jak najbardziej na tak. Pani przemiła, od razu zdobyła moje zaufanie. Moi rodzice również zadowoleni. Polecam

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   27 Marzec 12, 11:12 [Cytuj]

Mimo długiego czekania na wizytę dostałem dziś w końcu pismo z terminem kolejnej rozprawy i opinie biegłej. Opinia napisana jak dla mnie lepiej niż mi napisała prowadząca. Rzeczowo i na temat, zawarte są w niej cytaty z rozmowy z nią, cytaty z życiorysu i wykorzystano również ten test, który miałem do wypełnienia. Jestem bardzo zadowolony z opinii. Wg biegłej koszt opinii to 264zł, wg sądu po obliczeniach ten koszt to 254zł więc zwrócą mi prawdopodobnie różnicę bo na początku kazali mi wpłacić 500zł. Ja za taką opinię to i te 264zł bym mógł zapłacić i tak szykowałem się na 300zł no ale im więcej zostaje w kieszeni tym lepiej. Polecam tą panią jako biegłą więc jeśli macie blisko i sami możecie wybrać biegłego to proście o nią. Trzeba się tylko liczyć z tym, że ma sporo pracy i często trzeba sporo czekać na wizytę ale jak się będziecie upominać i dzwonić to pójdzie szybko ;)

Błażej
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   5 Wrzesień 13, 09:01 [Cytuj]

Ja rozprawe miałem 2wrzesnia a termin wizyty dostałem na 16 wrzesnia z tym ze sam do niej dzwoniłem

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]