Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Warszawa]prof. dr hab. n. med. Bogusława Baranowska
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Warszawa] dr n. med. Stanisław Dulko

Polecasz tego lekarza ?
TAK
61%
 61%  [ 16 ]
NIE
38%
 38%  [ 10 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   25 Maj 02, 12:35 [Cytuj]

dr n. med. Stanisław Dulko - seksuolog

Autor i współautor ponad stu publikacji naukowych, encyklopedii, leksykonów i podręczników seksuologicznych.

Adres i telefon do domu, gdzie mieszka i przyjmuje:
ul. Egejska 5 m. 4
02-764 Warszawa
tel. (0-22) 842-12-20
kom. 505-023-060

Koszt: pierwsza wizyta 250zł, druga 150zł, trzecia i każda następna 80zł

Tu przyjmuje za darmo:
Czerniakowska 231
Szpital im. Orłowskiego,
I piętro, pokój nr 3
tel. (0-22) 622 69 72 i 73

Dojazd autobusami: 108, 118, 128, 171, 509, 513 - do przystanku Szpital Czerniakowski lub Książęca. W Poradni przyszpitalnej po jednej wizycie przeważnie zaprasza pacjentów na wizyty prywatne. Był członkiem Stowarzyszenia LOS.

Doktor przyjmuje też w Warszawie w klinice PsychoMedic (sieć gabinetów pod kilkoma adresami).
7 dni w tygodniu
tel. 22 253 88 88
szczegóły tutaj: https://psychomedic.pl/dt_portfolios/dr-n-med-stanislaw-dulko-lekarz-seksuolog-warszawa/#idkalendarza
Pacjentom spoza Warszawy umożliwia się wideokonsultacje.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 3 Marzec 19, 16:31, w całości zmieniany 11 razy  
[Profil] [PM]

kamilcia_north
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   [Warszawa] Stanisław Dulko8 Lipiec 06, 11:32 [Cytuj]

Potrzebuje wszystkich najnowchych info na temat Dr.Dulko. Ceny za prowadzenie itd. Nie mieszkam juz w Polsce a w Angli jest za drogo zeby cokolwiek zdzialac na poczatku.Moze jak ktos jest juz na hormonach ma pole do popisu ale zaczynac tutaj to raczej kiepski pomysl.Dlatego zdecydowalam sie na wizyte u Dr.Dulko. Nie mam tez za duzo czasu zeby siedziec w Polsce wiec musze wszystko szybko zorganizowac tak zeby zmiescic sie w czasie i z Polski wyjechac juz z hormonami.Planuje przyjazd na poczatku grudnia.Pleas o info dotyczace cen itd.

P.S
Pozdrawiam wszystkich starych znajomych z forum!!Paula odezwij sie!!
Kamila
Ostatnio zmieniony przez Kuba 8 Październik 08, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  

Samantha
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   8 Lipiec 06, 15:29 [Cytuj]

<Coś> Ci mogę powiedzieć, ale jestem dopiero po drugiej wizycie u niego, więc powiem niewiele. Więc tak: jeśli masz ubezpieczenie, to idziesz po skierowanie (pod jego adres) i masz darmową wizytę. On sam mówi, że wizyty będą darmowe na NFZ (przynajmniej jak dotychczas to się sprawdziło). Koszta: (przed hormonami) 1500 zł + 1000 zł (chyba) za chęć wystawienia opinii. SRS: Mi mówił, że 6900 zł, teraz podobno mówi, że więcej. Można jednak byćmoże załatwić to taniej (omijając jego współkorzyść finansową). Ogólnie jeśli pieniądze nie stanowią zbytniego problemu (nie wiem ile tam funtów zarabiasz) powinno być ok.
[Profil] [PM]

amore
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   19 Lipiec 06, 19:26 [Cytuj]

ja moge powiedzieć też coś może sie przyda;0)
piersza wizyta 200zł druga 150zł trzecia 80zł a kazda nastempna 70zł
trzeba wyłożyć 2500(1500 psycholodzy 1000 prowadzenie jakoś tak)-tak jak powiedziała samantha.Po tym ruszysz z hormonami. Ja za badania hormonów zapłaciłam 74 zł( trzeba zrobić tez morfologie ale to sie wszystkiego dowiesz u dr.Dulko) bo badanie nie jest refundowane;0( i na podstawie badań doktor dobierze ci leki;0)
[Profil] [PM] [E-mail]

LUTHER
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   18 Wrzesień 06, 21:58 [Cytuj]

a jezeli na fundusz to ils sie czeka na termin? od razu czy sa dlugie terminy?
[Profil] [PM]

gomb
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   19 Wrzesień 06, 18:19 [Cytuj]

dr Dulko owszem, przyjmuje państwowo, ale po pierwszej wizycie zaprasza do swojego gabinetu domowego prywatnie.. :? kaskę więc się płaci niezłą, za nic w sumie. ja się wykłóciłem o psychologów za 500 zł, ale może to dlatego, że leczyłem się u kogo innego wcześniej i bał się, że nic nie zarobi.. jedyne co u niego jest fajne to pies. jest bomba. to jedyne wspomnienie, które chcę mieć po Dulce. mam nadzieję, że nie zraziłem, a jedynie ostrzegłem przed jego kombinatorstwem.

pzdr

LUTHER
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   21 Wrzesień 06, 14:35 [Cytuj]

Tylko ja jeszcze musze dodac,ze ja na 1 wizyte.A nie na dlugie leczenie.
Czy bedzie chcial jakas kase za wystawienie papierka?
[Profil] [PM]

kamilcia_north
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   22 Wrzesień 06, 16:51 [Cytuj]

Ok.
Cena akurat dla mnie nie gra roli. Konkretnej chodzi mi o to w jakim czasie jestem w stanie to zalatwic?? Czy np 2 tyg wystarcza?? Chodzi o to ze nie wiem czy bede w stanie zostac na dluzej.

gomb
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   24 Wrzesień 06, 22:36 [Cytuj]

Luther. za papierek, ale jaki konkretnie? bo jeśli chodzi ci o ten o stwierdzeniu ts to przed tym papierkiem są jeszcze obowiązkowe testy psychologiczne i inne badania, które słono u Dulki kosztują. za papier też bierze, ale nie pamiętam, ile. chyba około 100 zł.

Kamilcia. ale co chcesz złatwić? jedna wizyta? chyba się przyzwyczaiłaś do zachodnich "szybkich" standardów.. jak na Dulko, to jakieś, myślę 2-3 miesiące, jak nie więcej. i to, jak się naprawdę pośpieszysz. chyba, że wszystkie badania masz, ale on i tak wymyśli, że trzeba coś jeszcze, żeby trochę zarobić. tu nie zachód, niestety..

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   25 Wrzesień 06, 07:33 [Cytuj]

załóżmy, że sąd wysłałby mnie do Dulki jako biegłego - czy wtedy też wyłudza kase :?:

zapoznaj się z regulaminem

ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Indoktrynowanych Niewiniatek
[Profil] [PM]

Szymek
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   szymek25 Wrzesień 06, 08:15 [Cytuj]

Z tego co wiem,od kolegi zazyczyl sobie za te usluge 1000 zlotych

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   25 Wrzesień 06, 08:28 [Cytuj]

tia... tylko pojawia sie pytanie czy to były tzw. "koszty biegłego", czy łapówa dla szanownego pana dr ?
bo jeśli koszty, to mnie to nie interesuje, niech sobie życzy ile chce[jestem zwolniony z kosztów postępowania], a jak łapówa, to ja pójdę na taką wizytę z dyktafonem :twisted:

[Profil] [PM]

gomb
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   25 Wrzesień 06, 11:55 [Cytuj]

jeśli to sąd ustala lekarza jako biegłego, to nie ma on prawa. powtarzam. NIE MA ON NAJMNIEJSZEGO PRAWA wziąć za to kasy, a jedynie później sąd obarcza kosztami takiej ekspertyzy osobę pozywającą (jeśli nie ma zwolnienia od kosztów sądowych) lub rodziców czy Skarb Państwa (jeśli zwolnienie jest). ale jeśli to sąd wybiera biegłego, to musi on ustalić takiego, który nie weźmie dużo kasy. mi przyznano Lwa-Starowicza. wziął 300 zł, czym obarczono moich rodziców. myślę, że więcej nie powinno być, a jeśli tak, myślę, że można zaskarżyć sąd, że wybrał takiego biegłego.
a jeśli kolega dał Dulce kasę w rękę, nie przez sąd, to jest to tylko i wyłącznie ŁAPÓWKA, a nawet WYMUSZENIE ze strony lekarza, jeśli sobie zażyczył kasy i nie bójmy się tego mówić głośno. jeśli natomiast chce koniecznie wziąć kasę za to, należy udać się do sądu i o tym powiedzieć. chyba, że.. bo zawsze jest jakieś ale, chyba że kolega załatwił sobie ekspertyzę bez pośrednictwa sądu. ja czekałem na wezwanie sądu na rozmowę z Lwem-Starowiczem. trwało dłużej, ale sąd przynajmniej wyznaczył takiego biegłego, jakiego chciał i nie mam problemów.
zresztą polecam Lwa-Starowicza. nie czepia się, rozmowa z nim trwa 5 minut, reszta to wypełnianie testów z jego asystentką. profesor dobrze wie, że chodzi tylko o potwierdzenie przypuszczeń i powiedział mi na wyjściu, że na szczęście to już będzie szybko (chodziło o zmianę doków).
naprawdę trzeba uważać z Dulko. on jest coraz bardziej skąpy na kasę i w dodatku ma jakieś niejasne układy z Bieleckim, którego też osobiście nie polubiłem.

pzdr i powodzenia. jak coś, piszcie do mnie. trochę o Dulce i tych układach mogę opowiedzieć.

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   26 Wrzesień 06, 10:09 [Cytuj]

problem jest głębszy:
ludzie boją się negatywnej opinii, więc karnie płacą, niestety...

[Profil] [PM]

(Admin)Henry_Winter
Admin na emeryturze
Piękny Inaczej

Wysłany:  Pobierz post   26 Wrzesień 06, 18:19 [Cytuj]

Wedle mojej wiedzy, skrupulatnie zbieranej po TS-ach, u Dulko jako biegłego wygląda to tak:

Przywitanie (forma męska) i szybkie przejście do konkretów. Błyskawiczny standardowy wywiad: od kiedy wystąpiły objawy, reakcja otoczenia itp. Bez dłuższych wywodów, tylko odpowiedzi na pytania: "tak" "tak" "tak" (np. "w snach zawsze widzi pan siebie jako mężczyznę?" - "tak")
Potem trzy, czy cztery krótkie i proste testy. W stylu "określ swój stosunek do różnych rzeczy od jeden do zera". I wszystko.

Wizyta pół godziny, może 40 minut.

Żadnej kasy do ręki, wszystko przez sąd. Czyli żadnych prób naciągania.

W 1 konkretnym przypadku domagał się kwoty coś ponad tysiąc, ale sąd przyznał mu "tylko" 800.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Ali
Site Admin

Wysłany:  Pobierz post   26 Wrzesień 06, 19:16 [Cytuj]

powiem wprost że moim biegłym był dr Cz, biegłą pani psycholog która wtedy z nim współpracowała, on wziął coś koło 100 zł, ona nieco mniej - jakoś tak - kwoty chyba gdzieś kiedyś podawałem i powinny być do znalezienia. na pewno nie szło to w setki - może ze 130 zł - ale nie 800 i nie 1000.
wzięli nie ode mnie, tylko od sądu, a sąd od skarbu państwa, bo ja z opłat byłem zwolniony.
[Profil] [PM]

Davidof
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   3 Listopad 06, 23:33 [Cytuj]

tak myśle i wnioskuje że Szczecin niby takie gówienko :wink: a tak naprawdę to tu sprawy idą bardzo łatwo i bez opłat ;)

bathet
Ban

Wysłany:  Pobierz post   byłem u Dulki...2 Luty 08, 19:30 [Cytuj]

Nie raz u niego byłem, o nim zdanie jaknajlepsze miałem...ale się skończyło - po tym jak okłamał mnie co do wyników operacji nr 3 , po tym jak kłamał w sądzie co do tego -że dawał mi różne możliwości operacji ( za granicą...bzdura...) kłamał co do efektów operacji i kierował mnie tylko i wyłącznie do bieleckiego...na kase leci i tyle, stary wyga z niego...za nic ma to-że się źle czujesz - horomony wypisał mi jak mu w kieszeń dałem - a mógł toi zrobić 5 miesięcy wcześniej na kase chorych -ale po co? jak można w łape wziąść?? Nie chce mi się gadać na jego temat... Tupecik rulezzzzz!!!....
[Profil] [PM] [E-mail]

Stacy
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   9 Marzec 08, 16:48 [Cytuj]

Na mnie dr Dulko zrobił dosyć dobre wrażenie. Trochę zdziwiło mnie to jego 'zadanie domowe'... o_O A że żąda dosyć grubą kasę to swoją drogą (250-100-100 za wizyty)... :-)

Ale najlepszym jest fakt, że mimo tego iż robi to dla kasy (każdy zarabia- jedni biorą mniej, drudzy więcej), to widać, że zależy mu na moim samopoczuciu etc.

Ogólnie daję mu 5-... Minus za honoraria :P
[Profil] [PM] [E-mail]

elske
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   9 Marzec 08, 16:58 [Cytuj]

Cos mi sie wydaje ze troche przesadzacie z ta gruba kasa u Dulki. W Warszawie wizyta u dowolnego lekarza prywatnie kosztuje 100-150 zl. Pod Warszawa (np. Legionowo) niewiele mniej. Dlaczego Dulko mialby byc tanszy niz jakis dermatolog? W koncu z czegos zyc musi ...

Iwka
Moderator
Wyleczona z TS....

Wysłany:  Pobierz post   9 Marzec 08, 22:19 [Cytuj]

Jeżeli chodzi o wizyty, to wcale drogo nie bierze, bo 70 zł. Tylko trzy pierwsze wizyty są droższe. Zważywszy, że inni biorą stale po 100 zł, to tutaj chyba nie jest wygórowana cena. I na dodatek nie trzeba jeździć wiele razy, co też nie jest bez znaczenia w przypadku dużych odległości.
Co innego opłata za skierowanie na operację, czy za inne sprawy...
[Profil] [PM] [E-mail]

Iwka
Moderator
Wyleczona z TS....

Wysłany:  Pobierz post   9 Marzec 08, 23:17 [Cytuj]

No właśnie, testy..., u Dulki to 2500 zł!!! ( a nie 250 zł!) Poza tym sąd, to już w ogóle nie skomentuję... 3000 zł... , a ta jego prawniczka... :-/ Pierwsza opinia do sądu 500 zł, druga, jako biegłego 610 zł... I Ty to nazywasz tanio??? (no chyba że masz z 10000 zł/m-c.)
SRS, owszem, nigdzie tak tanio nie ma, bo nigdzie go za 4 czy 5 tys. zł nie zrobi, ale trzeba zapłacić 7650 zł..., a więc za wypisanie skierowania 2 lub 3 tys. zł???
TO MA BYĆ TANIO???
Ja rozumiem, że nikt nic nie będzie robił za darmo, bo z czegoś żyć musi i się utrzymać, ale takie opłaty za papierek?
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   9 Marzec 08, 23:41 [Cytuj]

LOL! No to faktycznie przesada :-/
Nie znam dr Dulki, nie byłem nigdy u niego, ja u swojej lekarki za każda wizytę płacę po 100 zł, a wszystkie skierowania i zaświadczenia daje za darmo (z tego co wiem).

Lekarze przecież wiedzą jakie czekają nas koszty, nie powinni tak naciągać na kasę. Przecież my walczymy o swoje życie, normalne życie, zrezygnowałbym z Dulki gdyby był moim lekarzem, ponieważ nie znoszę ludzi którzy chcą się dorobić na "krzywdzie i bólu" innych.
No a poza tym to by moja rodzina jakieś kredyty musiała wziąć gdybym miał się u niego leczyć i płacić za każde skierowanie...

elske
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   10 Marzec 08, 00:06 [Cytuj]

Przeciez testy nie on robi, tylko ludzie z zewnatrz. MMPI to tylko jeden z testow, a nie wszystkie. Prawnikiem tez nie on jest, tylko zajmuja sie tym ludzie z zewnatrz. Kazda z tych osob mieszka i pracuje w Warszawie. A w tym miescie sporo sie placi za uslugi, bo tez i zycie jest drogie.
Ostatnio zmieniony przez elske 10 Marzec 08, 01:41, w całości zmieniany 1 raz  

Iwka
Moderator
Wyleczona z TS....

Wysłany:  Pobierz post   10 Marzec 08, 09:25 [Cytuj]

elske napisał/a:
Przeciez testy nie on robi, tylko ludzie z zewnatrz. MMPI to tylko jeden z testow, a nie wszystkie. Prawnikiem tez nie on jest, tylko zajmuja sie tym ludzie z zewnatrz.

Oczywiście, że to tylko jeden z testów i nie on je rozpracowuje, bo nie jest psychologiem/psychiatrą. Miałam sporo tych testów ( coś ponad 1500 pytań w sumie) i każdy coś innego miał pokazywać, chociaż pytania w sumie nieco podobne...
Niechby nawet 5 osób ich opracowywaniem się zajmowało i każda wzięła za usługę 300 zł, ( co jest raczej sporym przeszacowaniem) to i tak pozostaje mu 1000 zł, bo na testy bierze 2500 zł...
Czy to tanio???
Jedyny plus w tym wszystkim, że nie trzeba szukać nikogo, nigdzie chodzić/jeździć, więc dodatkowych kosztów się nie ponosi. Po prostu wygoda i szybkie rozpoczęcie leczenia.
Jeżeli dysponuje się odpowiednią kasą, to w ciągu 2 miesięcy można już rozpocząć oficjalne leczenie.
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   31 Marzec 08, 11:16 [Cytuj]

numer tel. kom. do Dulki potrzebuję (na portal) ma ktoś? :->

sivy
Doświadczony/a user(-ka)
...carpe diem ...

Wysłany:  Pobierz post   30 Maj 08, 21:25 [Cytuj]

Od duki opinia jest niepodważalna jeżeli chodzi o sąd w Szczecinie , nawet nie potrzebowałem biegłego - stojącego obok mnie, on napisał papierek i po 2 rozprawie już dane zmienione ;-) owszem trzeba zapłacić ,ale warto było...a jeżeli chodzi o pierwsze wizyty to u Czernkiewicza - zajefajny gościu :!: i na NFZ i nie słuchać Dulko co pindoli o operacjach, gdzie najlepiej, on jes ustawiony z lekarzami..najlepiej szukać na własną rękę i okaże się efekt lepszy i tańszy ;-) DZIĘKI ŻE MAMY TO FORUM :-D
[Profil] [PM]

Stacy
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   1 Czerwiec 08, 19:57 [Cytuj]

sivy napisał/a:
i na NFZ i nie słuchać Dulko co pindoli o operacjach, gdzie najlepiej, on jes ustawiony z lekarzami..najlepiej szukać na własną rękę i okaże się efekt lepszy i tańszy ;-)

A Wam, k/m, kogo mr Dulko poleca?:)

Mi coś gadał o Krajce, ale [jak każdy wie] aktualnie nie przyjmują nowych pacjentów poza tymi w stanie zagrożenia życia, czy jakoś tak.

Po Dulce widać, że to taki troszkę cwaniaczek, ale jeśli chce się wszystko szybko załatwić (i ma się €€) to on jest niezawodny, bo niczego zbędnie nie przedłuża. Polecam jeśli ktoś jest pewien swojego ts. Tym wahającym się to nie niespecjalnie... Dr sprawia takie wrażenie, że nawet osobie homoseksualnej nie robiłby problemów ad. zmiany płci. Byleby zarobił :-)

Aha, to mój lekarz prowadzący ;P

sivy
Doświadczony/a user(-ka)
...carpe diem ...

Wysłany:  Pobierz post   5 Czerwiec 08, 14:32 [Cytuj]

nie pamiętam dokładnie gdzie mówił żeby robić zabiegi,ale mówił o takich cenach że parę lat temu było nie do wyobrażenia - żeby wpłacić na jego konto a on wszystko załatwi.... samo za siebie mówi - kombinator. Choć jego opinia w sądzie jest niepowtarzalna - nie potrzebowałem nawet biegłego.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 5 Czerwiec 08, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Ja
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   5 Czerwiec 08, 20:53 [Cytuj]

U mnie bylo to samo, nie potrzebowalem nikogo, zaplacilem a reszta zajal sie doktor. Sprawe prowadzila pani mecenas Siemion
[Profil] [PM] [E-mail]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]