Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Olsztyn] Bernadeta Jabłońska
[Online] dr n. hum. Dariusz Skowroński
[Olsztyn] mgr Emilia Janowska
[Warszawa] Dyżur konsultacyjny dla bliskich osób trans
[Szczecin] dr Dmytrzak, dr Śliwiński, dr Piotrowiak

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Olsztyn] dr Lucyna Prusińska

Polecasz tego lekarza?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 0

Autor Wiadomość
jacek198585
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   [Olsztyn] dr Lucyna Prusińska23 Listopad 11, 16:38 [Cytuj]

ul. Mariańska 4
Olsztyn

Koszt wizyty - 50zł.
tel 603 822 360

Bardzo sympatyczna kobieta, bezproblemowa, ale głównie dla osób zdecydowanych, jest bardzo ostrożna, wypisuje zaświadczenia do sądu i hormony.
Ostatnio zmieniony przez Kuba 23 Luty 14, 15:39, w całości zmieniany 4 razy  
[Profil] [PM]

Błażej
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   30 Listopad 11, 15:28 [Cytuj]

Po jakim czasie wypisuje recepte na hormony ? Ile trwa wystawienie opinii do sądu?

jacek198585
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   30 Listopad 11, 20:20 [Cytuj]

Opinie do sadu mozna dostac juz po paru miesiacach, jest glownie dla zdecydowanych jesli ona nie ma pewnosci nie wypisze. Recepte ja np dostalem na pierwszej wizycie ale mialem juz porobione badania i psychologa za soba wiec i lekarka sie nie obawiala.
[Profil] [PM]

hideto
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   13 Styczeń 12, 13:46 [Cytuj]

Właśnie zmieniłem lekarza na panią dr Lucynę Prusińską. Przemiła kobieta, naprawdę bezproblemowa. I mam dobrą informacje, normalnie wizyta kosztuje 50zł, ale dla osób uczących się przewidziała zniżkę, czyli koszt 30zł. Akurat ja jestem w ciężkiej sytuacji finansowej (utrata pracy) i nie wzięła żadnej kasy. Bardzo polecam
[Profil] [PM]

jacek198585
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   13 Styczeń 12, 17:40 [Cytuj]

Tak jak piszesz bardzo przemila kobieta u mnie tez raz zdarzylo sie ze nie wziela nic a jak szlem po zaswiadczenia tez nic nie brala. Dlatego nie zamierzam jej zmieniac nie dosc ze na miejscu to w dodatku bardzo ludzka. Nie zarabia na nas a jedynie pomaga. Nie widzialem jej na tym formu dlatego dodalem - dziwie sie ze dopiero teraz jest bo znam osoby ktore rownez u niej prowadza terapie sa na forum a o niej nie wspomnialy wczesniej.
[Profil] [PM]

goliat
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   24 Styczeń 13, 11:36 [Cytuj]

Ogólnie polecam, ale na prawdę tylko dla osób pewnych tego, że chcą się leczyć hormonami. Wizyta trwała max.15min, nie miałem żadnych badań a dostałem receptę na Undestor i polecenie tylko żeby odwiedzić psychologa i neurologa(?) po ich opinię. Po zapytaniu czy przejdę na zastrzyki po skończeniu tych leków uzyskałem odpowiedź, że zobaczymy jak się sprawy potoczą i że raczej tak. Badania krwi i hormonów zrobię jednak z własnej woli dla sprawdzenia i ew. na potrzeby sądu.

Nathan700
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   1 Sierpień 13, 20:32 [Cytuj]

Potwierdzam wszystkie opinie-miła, konkretna, obeznana w temacie kobieta. Jej anielski głos dziala jak balsam na stargane nerwy :-)
[Profil] [PM]

mardok82
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   gdzie teraz3 Luty 14, 14:33 [Cytuj]

Hej.Witam wszystkich.dawno mnie tu nie było.Mam pytanko...Gdzie przyjmuje teraz dr.Lucyna Prusińska??Pytam bo dzwoniłem dzisiaj i mam umówioną wizytę na 13 lutego.Ale mam popsuty głośnik w telefonie i dokładnie nie zrozumiałem adresu.Na pewno to nie jest Al.Wojska polskiego.Jak kto wie to proszę o pomoc.Pozdrawiam

mardok82
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   3 Luty 14, 18:07 [Cytuj]

Już wiem.Dr.Lucyna Prusińska przyjmuje teraz na Mariańskiej.Pozdrawiam

mardok82
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   23 Luty 14, 10:19 [Cytuj]

Więc po pierwszej wizycie za wiele napisać o dr.L.Prusińskiej nie mogę.Ale wrażenie zrobiła na mnie bardzo ok.Przemiła,konkretna kobieta.Na pierwszej wizycie przeprowadziła ogólny krótki wywiad.Uznała mi badanie sprzed kilku lat na które skierował mnie dr.Dulko tj:kariotyp,EEG,komputerowe badanie oka plus dno oka,badanie krwi.Nie mam tylko wizyty u psychologa.Więc w marcu jadę do Olsztyna do mgr.E.Janowskiej.Niestety wyjechała na jakieś szkolenia i muszę czekać na umówienie wizyty.Na pierwszej już wizycie dr.Prusińska wypisała mi receptę na Undestrol(30p.na 3-miesięczną kurację)Stwierdziła,że rzeczywiście nie ma na co czekać.Przed końcem 3-go opakowania,kazała mi przyjechać już z opinią psychologa po kolejna receptę(pewnie już strzałki do mięśniowe)i powiedziała,że napiszemy już pozew do sądu.Wiec polecam gorąco.Koszt wizyty 50zł.Przyjmuje teraz na Ul.Mariańskiej 4.
PS.Głos ma serio Anielski

Kor22p
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   5 Sierpień 14, 10:31 [Cytuj]

Cześć, mam takie może głupie pytanie, ale czy któryś z Was był u Pani dr na jakąś późniejszą godzinę? Czy to jednak zawsze jest tak rano?
[Profil] [PM]

maniarasmus
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   5 Luty 15, 10:56 [Cytuj]

Miejsce: ul. Mariańska 4, gabinet nr 7, Olsztyn
Telefon: 603 822 360 - bezpośredni / prywatny do dr
Koszt: tu bywa różnie, ma aż 3 opcje (zawsze na koniec 1 wizyty pyta o sytuację materialną i wtedy ustala cenę) :
1) 50zł - osoby, które mają dobrą i stabilną sytuację materialną oraz (wg moich odczuć) dla osób które nie podpadły jej do gustu / nie polubiła z jakiś subiektywnych przyczyn.
2) 30zł - głównie dla studentów, czyli osób, których sytuacja materialna jest uzależniona od rodziców i muszą kontrolować swój budżet.
3) 0zł - dla osób, które do w tragicznej sytuacji tj. brak pracy, środków do życia itp.
Termin: zazwyczaj wizyta jest następnego dnia lub takiego, który Tobie pasuje. Co do godziny to nie wiem czy jest tak zawsze, ale mnie (i z tego co wiem innych też) przyjmuje tylko z rana tj. 7 rano.

Na pierwszej wizycie miałem króciutki wywiad (kiedy się wszystko zaczęło, czy rodzina wie jeśli nie jak może zareagować, jakie mam stosunki z rodziną, jak mnie postrzega otoczenie / przyjaciele - jako chłopaka czy jako dziewczynę itd.) nie pytała mnie w ogóle o życie seksualne i preferencje co do płci partnera, ale pewnie dlatego, że miałem to opisane w opinii psychola. i co do tej kwest to fajnie jest przyjść do niej na 1 wizytę już z opinią psychola i psychiatry.
Jest bardzo sympatyczna (ale czy ma anielski głos to nie wiem, bo nigdy nie słyszałem głosu anioła :P ), pełna empatii i zrozumienia, otwarta na ludzi takich jak my. Na pierwszej wizycie opowiadała mi o tym jak oglądała ostatnio film o ts m/k. :)
Jeśli chodzi o hormony, to tu znam wiele różnych przypadków, ale mi wypisała na 1 wizycie od razu omkę co 4 tygodnie. Jedyne co mogę jej zarzucić to to, że nie jest skłonna przepisywać dawkowania częściej. Mi, po bardzo dużej prośbie, zgodziła się zwiekszyć na co 3 tygodnie, ale podkreśliła, że zalecane dawkowanie to co 4 tygodnie.

UWAGA !!! zalecam byc ostrożnym osobom, które nie są jeszcze zdecydowane co do zmiany. Do takich osób będzie podchodzić z wielkim dystansem co później może nie być fajne. W moim odczuciu nie jest ona osoba, która będzie tłumaczyć o skutkach, zmianach i innych pierdołach. Tak jak pisano wyżej, polecam dr Prusińską, ale tylko osobom pewnym i zdecydowanym !!!! Dlaczego? Ponieważ, być może, wypisze Ci na początku tabletki, a nie domięśniowe, hormony. Będzie się do Ciebie zwracać zgodnie z płcią biologiczną oraz będzie podchodzić z większą wstrzemięźliwością. No i może to wszystko nie brzmi źle, ale jeśli np. po 3 miesiącach, będziesz już pewny, ze chcesz korekty płci to może być ciężko ją do tego przekonać. Prawdopodobnie nie chętnie zamieni Ci tabletki na domięśniowe, a jeśli tak to prawdopodobnie nie na omkę tylko prolo (a daje on podobno gorsze efekty), dalej będzie się zwracać zgodnie z danymi, które masz w papierach (i nie wiedzieć czemu) podobno olewa prośby, żeby zwracać się zgodnie z płcią psychiczną, do tego będzie Ciebie bardziej trzymać na dystans czego skutkiem będzie później problem o zdobycie od dr opinii seksuologicznej. Dlatego naprawdę nie polecam osobom niepewnym.
Ostatnio zmieniony przez Benjamin 5 Luty 15, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

Danny:)
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   7 Luty 15, 01:25 [Cytuj]

nie jestem ekspertem ale moim skromnym zdaniem omka co 4 tygodnie lub co 3 nawet chyba za wiele Ci nie da. Z tego co wiem wszyscy lekarze przepisują omke co 10 lub 14 dni. Słyszałem o przypadku gdzie koleś miał od niej właśnie przepisaną omkę co 4 tygodnie i skarżył się że wogóle zmian u niego nie ma.
[Profil] [PM]

maniarasmus
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   25 Luty 15, 18:36 [Cytuj]

Właśnie wiem, że test. przypisuje się na co 10-14 dni. Dr Prusińska tłumaczyła się tym, że takie jest zalecenie dawkowania omki i faktycznie w ulotce jest napisane co ~21 dni powinno się wstrzykać. I trochę szkoda, że osoby, których wygląd (bez urazy) daje wiele do życzenia to będą baaaaaardzo długo czekać na efekty. Ja mam to szczęście, że efekty u mnie dość szybko były widać. u mnie już po 3 zastrzyku ustąpił okres i zaczęła mutacja głosu, a wtedy brałem co 4 tyg. jak zrobiłem badania hormonów płciowych to dowiedziałem się dlaczego takie efekty przy takim dawkowaniu. W moim organizmie jest tyle estrogenów tj. estradiolu ile i chłopców w wieku 10 lat :D :D :D :D
(może mam jednak trochę szczęścia) :D

mardok82
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   1 Maj 15, 12:43 [Cytuj]

Może nie w temacie,za co przepraszam.Macie namiary na dobrego psychologa??Przyszła juz pora,żeby zabrać się za psycho-testy,a ja nie mam pojecia gdzie najlepiej i najbliżej,zeby nie jezdzić po całej PL

ukasz2100
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   16 Styczeń 18, 20:11 [Cytuj]

Wiadomo czy jeszcze przyjmuje?
[Profil] [PM] [E-mail]

Kor22p
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   24 Styczeń 18, 23:01 [Cytuj]

Jeśli chodzi o panią Prusińską, to tak, przyjmuje. Telefon i adres aktualny.
[Profil] [PM]

Nemie
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   31 Styczeń 18, 17:07 [Cytuj]

A czy koszta wizyty wciąż są niezmienne?
[Profil] [PM]

Luke
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   4 Czerwiec 18, 19:19 [Cytuj]

Niedawno byłem u niej (na pierwszej wizycie) i wzięła ode mnie 90zł.
[Profil] [PM]

Kor22p
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   22 Czerwiec 18, 23:31 [Cytuj]

A dała Ci jakieś skierowania czy coś?
[Profil] [PM]

Luke
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   28 Czerwiec 18, 12:52 [Cytuj]

Kor22p napisał/a:
A dała Ci jakieś skierowania czy coś?

Nie, żadnego skierowania od niej nie dostałem. Kazała mi zrobić diagnozę psychologiczną i badanie/a neurologiczne ( sama nie zleciła konkretnych badań, tylko neurolog miał ustalić, które są konieczne i dać skierowanie). I jeszcze napisała mi jakie hormony płciowe zbadać, ale dopiero jak o tym wspomniałem, inaczej w ogóle by to pominęła.
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]