Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
Wyrok sadu a brak mozliwosci leczenia hormonalnego
Recepta od lekarza rodzinnego
[Poznań] Lekarz prowadzący
Zabrzańscy lekarze wszczepili hydrauliczną protezę prącia.
Testy alergiczne a przyjmowane hormony?

Przesunięty przez: Kuba
19 Sierpień 10, 10:15
Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: Wybór lekarza prowadzącego
Autor Wiadomość
9tamara9
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   26 Wrzesień 13, 10:34 [Cytuj]

Cześć, szukałam odpowiedniego wątku na forum, ten wydaje się na miejscu :)
Mam pytanie. Leczę się od 6 miesięcy u Doktora Marcyniaka.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona, jest miły, konkretny, bardzo zaangażowany w moją sprawę.
Jest tylko jedno ale, które nawet sama nie wiem czy kwalifikuje się jako ale :)
dlatego postanowiłam zapytać na forum.
Czy to normalne że za wystawienie recepty, raz na miesiąc płacę mu 200 zł ?
W sumie wychodzi na to że więcej płacę za wystawienie recepty niż za same leki.
Co prawda podczas każdej takiej wizyty jestem też powierzchownie przebadana, ale i tak wydaje mi się to trochę drogo.
Dzięki za odpowiedź!
[Profil] [PM] [E-mail]

Rebeka
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Wrzesień 13, 13:45 [Cytuj]

To strasznie drogo biorąc pod uwagę że to tylko recepta która daje tobie lekarstw na miesiąc , zazwyczaj lekarze wydają leków na 3 miesiące

9tamara9
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   29 Wrzesień 13, 11:26 [Cytuj]

No wlasnie takie mialam wrazenie. I teraz nie wiem czy porozmawiac z nim, sprobowac przekonac zeby mi wypisywal na 3 miesiace, czy rozgladac sie za innym lekarzem, nie wiem. Swoja droga mam tez inne watpliwosci w stosunku do niego. Np nie poslal mnie do psychologa. Wydawalo mi sie to dziwne, ale Pan Marcyniak zapewnial ze nie ma potrzeby. Teraz juz sama nie wiem.
[Profil] [PM] [E-mail]

Rebeka
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   29 Wrzesień 13, 14:17 [Cytuj]

moim zdaniem jeśli masz wątpliwości powinnaś myśleć tylko o tym co jest najlepsze dla ciebie , nie powinnaś mieć sentymentów i wahać się nad zmianą lekarza , ja sama zmieniłam trzy krotnie lekarza z różnych powodów i uważam że to dobrze wpłyneło na moje leczenie i mój budżet

daria19
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   27 Czerwiec 14, 16:09 [Cytuj]

Witam :) Mogłabym napisać że jestem tutaj nowa, ale pojawiłam się już ponad 3 lata temu mając wtedy 19 lat na tym forum, niestety nic z tego wszystkiego nie wyszło. Może ktoś polecić jakiegoś lekarza z Radomia który byłby w stanie mi pomóc i pokierować moim leczeniem ? Przez ostatnie 3 lata próbowałam leczenia na tzw siłę na faceta, niestety z marnym skutkiem (mój lekarz rodzinny zalecił mi po prostu podwyższanie poziomu testo ćwiczeniami, pompki po 100 dwa razy na dzień etc... niestety bezskutecznie wytrzymałam 9 miesiecy tej męczarni skończyło się na załamaniu i szpitalu w 2011). Teraz chce się zdecydować na drugie podejście, straciłam już wszystko, pracę, dom, mieszkanie, nie mam nic, ani nikogo :( Bardzo prosze o jakąkolwiek pomoc bo już nie daje rady z tym wszystkim :( Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc. Jesli umieściłam post w niewłaściwym miejscu bardzo prosze o przeniesienie we właściwe ... pozdrawiam Daria.
[Profil] [PM]

Danny:)
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   2 Styczeń 15, 20:09 [Cytuj]

mam pytanie w kwestii zmiany lekarza prowadzącego (niewiem czy w dobrym temacie piszę, jak coś to proszę admina o przeniesienie) otóż chodzi o to że chciałbym zmienić lekarza ale nie bardzo wiem na jakiego. Leczę się u seksuologa ze Słupska (bo najbliżej) , pierwsza wizyta była w czerwcu 2014 i odrazu przepisał mi hormony, mam już zrobione wszystkie badania (eeg, rezonans głowy, dno oka, ginekolog) mam też opinię psychologa i jestem już po jedynce. Chciałbym więc pomału przymierzyć się do złożenia pozwu w sądzie ale mój lekarz wymaga 2 letniego testu realnego życia i licząc 2 lata od pierwszej wizyty u niego wychodzi na to że opinię od niego dostanę dopiero w czerwcu 2016 !!! nie chcę tyle czasu czekać, i tutaj moje pytanie, czy moglibyście polecić jakiegoś lekarza który przejąłby moje leczenie i nie robił problemu z szybszym wystawieniem opinii do sądu ?
[Profil] [PM]

Sinedd
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   4 Styczeń 15, 10:28 [Cytuj]

A zdajesz sobie sprawę, że bez tych dwóch lat jest bardzo duża szansa, że przegrasz rozprawę w gdańskim sądzie? Hormony od ręki też wcale nie grają tam na korzyść, zresztą jak nigdzie. Podobnie jak zmiana lekarza w trakcie terapii - od razu padnie pytanie dlaczego i będzie wiadomo. Lepiej się nie spiesz, zwłaszcza że jesteś bardzo młody.
[Profil] [PM]

Piotr16
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   4 Styczeń 15, 21:45 [Cytuj]

Szukałem na stronie jakiegoś seksuologa z Poznania, który mógłby zacząć prowadzić moją sprawę, ale nikogo takiego nie znalazłem. Czy zna ktoś dobrego seksuologa - najlepiej z Poznania?
[Profil] [PM] [E-mail]

Piotr16
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   29 Styczeń 15, 14:35 [Cytuj]

Jest w Poznaniu jakiś lekarz, który mógłby poprowadzić moją sprawę, bo ni jak nie mogę żadnego takiego trafić?
[Profil] [PM] [E-mail]

sylwek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   16 Maj 16, 14:24 [Cytuj]

Mam pytanie do was czy polecacie dr. Dulko przy mojej chorobie autoimmunologicznym zapaleniu wątroby? Czy może lepszym lekarzem prof. Zbigniew Lew Starowicz?
[Profil] [PM]

Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   16 Maj 16, 18:27 [Cytuj]

Starowicz Cię nie poprowadzi, tylko wyśle do Dulki, więc to żadna alternatywa.

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]