Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Warszawa]prof. dr hab. n. med. Bogusława Baranowska
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Warszawa] dr n. med. Stanisław Dulko

Polecasz tego lekarza ?
TAK
61%
 61%  [ 16 ]
NIE
38%
 38%  [ 10 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
sylwek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   29 Czerwiec 16, 09:03 [Cytuj]

Justyna71-98 możesz mi powiedzieć jakie ceny podawał ceny rok temu. Chcę wiedzieć na jakie koszty mam się przygotować. Dzięki.
[Profil] [PM]

Justyna71-98
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   30 Czerwiec 16, 17:00 [Cytuj]

Pierwsza wizyta kosztowała 300 zł ale była najdłuższa - bo byłyśmy ze wszystkimi badaniami. Kolejne 200 zł, ale oprócz recept na 4-mce , zawsze coś nam dodatkowo wypisywał np zwolnienie z w-f, skierowanie na operację jabłka adama.Za testy i opinię psychologa ok 1500-2000 , mówił ale nie pamiętam dokładnie My miałyśmy już większość testów i opinię psychologa więc płaciłyśmy mniej. Nie płacisz za to na pierwszej wizycie. My płaciłyśmy przez pocztę odsyłając wypełnione testy . On mówi ceny na pierwszej wizycie i decydujesz czy Ci odpowiada.Teraz podobno jest nawet trochę taniej. Podawał też cenę opinii do sadu, też już nie pamiętam dokładnie , ale sama opinia to ok 650-750 zł, opinia razem z napisanym pozwem ok 2000 zł, a poprowadzenie całej sprawy ok 4000 zł, ale na to na pewno się nie zdecydujemy , bo opinie prowadzącej to kancelarii, są bardzo złe.
Generalnie Dr Dulko jest miły , kulturalny , bezproblemowy ,szybki i dla zdecydowanych.
Córka jest jeszcze niepełnoletnia , więc opinie do sadu dostaniemy w październiku, jak będzie pełnoletnia . Opinie do sądu można dostać po kilku miesiącach , nawet 3-4 jak się chce i jest się pewnym .
Na forum były o dr Dulce różne opinie , ale my jesteśmy zadowolone. Dużym plusem jest to , że wizyty u niego są możliwe w każdy dzień tygodnia , nawet niedzielę oraz to, że czasami nawet przesyła receptę pocztą jeśli jest taka potrzeba.

Laura98-71
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   12 Październik 16, 18:58 [Cytuj]

Byłam wczoraj u doktora Dulki i zapytałam się go o jego ceny i sobie je zapisałam:
-Pierwsza wizyta 300zł
-Druga wizyta(wizyta diagnostyczna) 250zł
-Trzecia wizyta(rozpoczynająca terapię m.in hormonalną) 250zł
-następne wizyty(przeciętnie 2 w roku) 100zł
-opieka z prowadzeniem terapii hormonalnej(chodzi tutaj o rozpoczęcie terapii i wtedy się płaci) 1000zł
-diagnoza psychologiczno-psychiatryczna 1500zł
-opinia do sądu 500zł

Szymon2502
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   19 Styczeń 17, 20:57 [Cytuj]

Czy ktoś wie co się u doktora teraz dzieje? Od tygodnia próbuję się dodzwonić na ten sam numer na który dzwonię od 3 lat. Zawsze odbierał albo oddzwaniał w najgorszym przypadku na drugi dzień. Teraz nic. Wie ktoś może czy zmienił numer, ma urlop czy może coś innego? Albo czy próbowaliście się kontaktować z nim przez numery z klinik w których pracuje i czy to w ogóle dobry pomysł?
[Profil] [PM] [E-mail]

Jenny
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   22 Styczeń 17, 16:33 [Cytuj]

Dzwoniłam zawsze na numer komórki z tej strony (zakładka seksuolodzy).
Tydzień temu nie miałam problemu. Doktor oddzwonił dość szybko.
[Profil] [PM]

gibson98
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   3 Listopad 17, 19:59 [Cytuj]

We wrześniu byłem u Dulki a właściwie na spotkaniu z nim, bo zamiast Egejskiej uparł się na Marriotta. Załatwiliśmy trzy wizyty w jeden dzień, przyjechałem z badaniami krwi i życiorysem. Dał do chaty testy, opowiedział co i jak i napomknął coś o jakimś dr Jankowskim z Wawy który teraz robi trójke, nie jestem pewien nazwiska. Myślę, że w godzinę się zmieściliśmy i wziął 2200. Plus te 1200 za "opiekę". Na kolejny tydzień od razu wystawił już receptę. Przed wizytą co chwilę do mnie dzwonił i się pytał czy jadę, czy już jestem i gdzie jestem a jak dwa tygodnie później dzwoniłem to już nie wiedział z kim rozmawia. Za tydzień dzwonię po receptę i załatwiać jedynkę, więc mam nadzieję, że obejdzie się bez jakichś jazd z jego sklerozą.. Dla osób które mają dosyć grosza i są w 100% pewne chyba jest dobrym wyborem.
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]