Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
II operacja, zostawienie szyjki macicy do III operacji
Hybrydowe paznokcie, a dosyć wczesny etap terapii
pozew - wersja rozbudowana czy lakoniczna?
Dojrzali czy nie dojrzali?
Hormony bez recepty, spekulacje czy byłoby lepiej

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: Robacha czy Liber?
Autor Wiadomość
XCVI
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   Robacha czy Liber?8 Sierpień 17, 19:27 [Cytuj]

Hej od 2 lat miałem robioną diagnozę ts, zrobiłem opinie od psychologa prywatnie kosztowało mnie to prawie tysiąc złotych..po czym okazało się że brakuje w niej jakiś badań i suma summarum wyszła jest jest bezwartościowa. Już nawet nie chce dociekać czemu tak sie stało możliwe że człowiek który to robił chciał zbawić świat moim kosztem. Powstała druga opinia zrobiona na NFZ jednak w międzyczasie przestało mnie być stać na dotychczasowego psychiatrę-seksuolga. W moim miejscu zamieszkania lekarza na NFZ dość wyraźnie powiedzieli że się tym nie zajmą. Jestem już zmęczony (dysforia mocna się nasiliła ostatnio), jest zły z bezsilności, straciłem również dość sporo funduszy. Z badań mam tomografie, EEG i okulistę (kiedyś miałem też część hormonów ale obstawiam że są nieaktualne) Czy warto mi jechać do Robachy? Uzyskam od niej jakaś sensowną pomoc? Bardzo bym chciał załatwić to do końca tego roku. Mam u niej wizytę w przyszłym miesiącu ale nie wiem czy nie lepiej po prostu się poddać i pojechać do Libelta, choć wychodzi to drogo ( i daleko) ale chociaż bym dostał hormony..perspektywa nagich zdjęć też mi moralnie bardzo nie odpowiada ale jestem już cholernie zmęczony.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 11 Sierpień 17, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   Re: Robacha czy Liber?16 Sierpień 17, 15:19 [Cytuj]

XCVI napisał/a:
Hej od 2 lat miałem robioną diagnozę ts, zrobiłem opinie od psychologa prywatnie kosztowało mnie to prawie tysiąc złotych..po czym okazało się że brakuje w niej jakiś badań i suma summarum wyszła jest jest bezwartościowa.

Dla kogo bezwartościowa? Kto Ci powiedział, że jest bezwartościowa? To co zbada psycholog, to od niego zależy, jeśli masz opinię psychologiczną, która stwierdza, że jesteś TS, to ją trzymaj, ja bym taką złożył do sądu. Co najwyżej może się nie podobać jakiemuś lekarzowi prowadzącemu, ale - to chyba lepiej zmienić lekarza. Nie wiem jak Robacha, może poczekaj na jej pacjentów, ale przypuszczam, że z Liberam pójdzie łatwiej i może nawet przyjmie Twoją opinię pd psychologa, bo on chyba nie ma jakichś wymagań wygórowanych.
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   Re: Robacha czy Liber?16 Sierpień 17, 23:35 [Cytuj]

Nie wiem jak Robacha może do tego podejść ale możliwe że chciałaby Cię sama zdiagnozować co by mogło trochę potrwać. Może nie 2 lata jak u większości jej pacjentów bo masz tą opinię i 2 lata testu raczej tu nie będzie potrzebne bo jak widać nadal się to u Ciebie utrzymuje ale możliwe że chciałaby się spotkać kilka razy i głębiej temu przyjrzeć. U Libera pewnie poszło by to szybciej ale tego lekarza nie znam. Zawsze też możesz napisać maila do Robachy, przedstawić sytuację i zorientować się ile mogło by to wszystko potrwać by nie tracić niepotrzebnie czasu.

XCVI
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   17 Sierpień 17, 18:32 [Cytuj]

Cóż lekarzem który odrzucił pierwszą opinie była Klonowska-Woźniak z Poznania uznała że sąd takiej opinii nie uzna, nie mam o niej zbyt dobrego zdania ale rzeczywiście pierwsza opinia jest wybrakowana (tylko że 2 lata nie przyszło mi do głowy że psycholog może zrobić coś takiego szczególnie że ponoć miał do czynienia z trans,został mi polecony przez innego ts) brakowało tam czegoś co psychiatra nazywała między innymi "testem na płać" teraz jak miałem robioną drugą na NFZ to rzeczywiście pojawiły się testy których przedtem nie było, pytania które pokazują typy osobowości i opisywanie obrazków choć te obrazki miałem tylko że ponoć było ich za mało.
Można prosić o podanie tego maila do Robachy bo widzę jakiś na stronie ale nie wiem czy aktualny. Warto dodać w załączniku tą drugą opnie psychologa czy raczej nie jest to dobry pomysł?
[Profil] [PM]

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   20 Sierpień 17, 01:22 [Cytuj]

XCVI napisał/a:
brakowało tam czegoś co psychiatra nazywała między innymi "testem na płać" teraz jak miałem robioną drugą na NFZ to rzeczywiście pojawiły się testy których przedtem nie było, pytania które pokazują typy osobowości i opisywanie obrazków choć te obrazki miałem tylko że ponoć było ich za mało.

Ja też wszystkich nie miałem, bo mój psycholog takich nie robił i problemu nie było.
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]