Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Warszawa]prof. dr hab. n. med. Bogusława Baranowska
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Warszawa] dr n. med. Stanisław Dulko

Polecasz tego lekarza ?
TAK
61%
 61%  [ 16 ]
NIE
38%
 38%  [ 10 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
sylwek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   29 Czerwiec 16, 09:03 [Cytuj]

Justyna71-98 możesz mi powiedzieć jakie ceny podawał ceny rok temu. Chcę wiedzieć na jakie koszty mam się przygotować. Dzięki.
[Profil] [PM]

Justyna71-98
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   30 Czerwiec 16, 17:00 [Cytuj]

Pierwsza wizyta kosztowała 300 zł ale była najdłuższa - bo byłyśmy ze wszystkimi badaniami. Kolejne 200 zł, ale oprócz recept na 4-mce , zawsze coś nam dodatkowo wypisywał np zwolnienie z w-f, skierowanie na operację jabłka adama.Za testy i opinię psychologa ok 1500-2000 , mówił ale nie pamiętam dokładnie My miałyśmy już większość testów i opinię psychologa więc płaciłyśmy mniej. Nie płacisz za to na pierwszej wizycie. My płaciłyśmy przez pocztę odsyłając wypełnione testy . On mówi ceny na pierwszej wizycie i decydujesz czy Ci odpowiada.Teraz podobno jest nawet trochę taniej. Podawał też cenę opinii do sadu, też już nie pamiętam dokładnie , ale sama opinia to ok 650-750 zł, opinia razem z napisanym pozwem ok 2000 zł, a poprowadzenie całej sprawy ok 4000 zł, ale na to na pewno się nie zdecydujemy , bo opinie prowadzącej to kancelarii, są bardzo złe.
Generalnie Dr Dulko jest miły , kulturalny , bezproblemowy ,szybki i dla zdecydowanych.
Córka jest jeszcze niepełnoletnia , więc opinie do sadu dostaniemy w październiku, jak będzie pełnoletnia . Opinie do sądu można dostać po kilku miesiącach , nawet 3-4 jak się chce i jest się pewnym .
Na forum były o dr Dulce różne opinie , ale my jesteśmy zadowolone. Dużym plusem jest to , że wizyty u niego są możliwe w każdy dzień tygodnia , nawet niedzielę oraz to, że czasami nawet przesyła receptę pocztą jeśli jest taka potrzeba.

Laura98-71
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   12 Październik 16, 18:58 [Cytuj]

Byłam wczoraj u doktora Dulki i zapytałam się go o jego ceny i sobie je zapisałam:
-Pierwsza wizyta 300zł
-Druga wizyta(wizyta diagnostyczna) 250zł
-Trzecia wizyta(rozpoczynająca terapię m.in hormonalną) 250zł
-następne wizyty(przeciętnie 2 w roku) 100zł
-opieka z prowadzeniem terapii hormonalnej(chodzi tutaj o rozpoczęcie terapii i wtedy się płaci) 1000zł
-diagnoza psychologiczno-psychiatryczna 1500zł
-opinia do sądu 500zł

Szymon2502
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   19 Styczeń 17, 20:57 [Cytuj]

Czy ktoś wie co się u doktora teraz dzieje? Od tygodnia próbuję się dodzwonić na ten sam numer na który dzwonię od 3 lat. Zawsze odbierał albo oddzwaniał w najgorszym przypadku na drugi dzień. Teraz nic. Wie ktoś może czy zmienił numer, ma urlop czy może coś innego? Albo czy próbowaliście się kontaktować z nim przez numery z klinik w których pracuje i czy to w ogóle dobry pomysł?
[Profil] [PM] [E-mail]

Jenny
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   22 Styczeń 17, 16:33 [Cytuj]

Dzwoniłam zawsze na numer komórki z tej strony (zakładka seksuolodzy).
Tydzień temu nie miałam problemu. Doktor oddzwonił dość szybko.
[Profil] [PM]

gibson98
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   3 Listopad 17, 19:59 [Cytuj]

We wrześniu byłem u Dulki a właściwie na spotkaniu z nim, bo zamiast Egejskiej uparł się na Marriotta. Załatwiliśmy trzy wizyty w jeden dzień, przyjechałem z badaniami krwi i życiorysem. Dał do chaty testy, opowiedział co i jak i napomknął coś o jakimś dr Jankowskim z Wawy który teraz robi trójke, nie jestem pewien nazwiska. Myślę, że w godzinę się zmieściliśmy i wziął 2200. Plus te 1200 za "opiekę". Na kolejny tydzień od razu wystawił już receptę. Przed wizytą co chwilę do mnie dzwonił i się pytał czy jadę, czy już jestem i gdzie jestem a jak dwa tygodnie później dzwoniłem to już nie wiedział z kim rozmawia. Za tydzień dzwonię po receptę i załatwiać jedynkę, więc mam nadzieję, że obejdzie się bez jakichś jazd z jego sklerozą.. Dla osób które mają dosyć grosza i są w 100% pewne chyba jest dobrym wyborem.
[Profil] [PM]

sylwek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   26 Grudzień 19, 18:33 [Cytuj]

Kolega ma napisać życiorys emocjonalny swojej męskości. Nie wie czy ma pisać ogólnie czy szczegółowo. Kolega zapomniał pytać dr. Dulko czy ten życiorys idzie do sądu i jego rodzice będą go czytać. Rodzice kolegi są bardzo przeciwni jego leczeniu.
[Profil] [PM]

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 19, 15:18 [Cytuj]

Niech pisze ogólnie, w dzieciństwie bawiłem się..., kiedy miałem x lat spodobała mi się koleżanka, nienawidziłem kiedy rodzice kazali mi nakładać sukienki, komunia była dla mnie traumą, zawsze chciałem mieć krótkie włosy, lubiłem zabawy samochodami, żołnierzykami itp. itd. Coś w tym stylu. Oczywiście powinien być w tym jakiś początek i koniec. Czy idzie to do sądu? Jak załączysz to tak ale jak zdasz to lekarzowi to nie będziesz miał czego zdawać do sądu. Lekarze nie załączają testów, życiorysów itp. do opinii, które daje się do sądu ale... mogą wykorzystać niektóre historie do opinii. Myślę, że akurat Dulko tego nie robi. Moja biegła sądowa np. w swojej opinii wpisała nawet cytaty z naszej rozmowy, niektóre zaznaczone przeze mnie w teście odpowiedzi czy cytaty ze skróconego życiorysu. Ogólnie do rodziców idzie wszystko to co załączymy do akt bo musimy to dać w 3 egzemplarzach właśnie po to by jeden egzemplarz był dla sądu i po jednym dla rodziców. Nie wiem jak wygląda opinia od Dulki ale wydaje mi się że on pisze ją ogólnikowo bez szczegółów. Musiałby się jakiś jego pacjent wypowiedzieć.

sylwek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 19, 19:24 [Cytuj]

Dziękuję za informację. Przekazałem koledze informację. Kolega w szkole średniej próbował żyć jako kobieta. Skończyło się, że zaczął poużywać alkoholu. Miał myśli samobójcze, mało brakowało, aby targnął się na własne życie. Na studiach się dowiedział, co to jest transseksualizm. Był pod opieką psychologa-seksuologa i psychiatry. Przeszedł psychoterapie, na której ogarnął własną sytuację i itd. Czy też ma to tym pisać? Kolega martwi się, że rodzice wykorzystają że próbował żyć jako kobieta w sądzie. Dostał skierowanie do dr. Dulki od lekarza psychiatry i psychologa-seksuologa. Ja kolegą poznałem na uczelni.
[Profil] [PM]

Lee Kyung-eun
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 19, 19:36 [Cytuj]

Miałam styczność z Dulką ale ostatecznie trafiłam do Libera, ponieważ jest tańszy.
[Profil] [PM]

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   28 Grudzień 19, 03:39 [Cytuj]

To że próbował żyć jako kobieta to tylko na plus wg mnie. Wielu z nas próbowało i to właśnie dzięki temu wiemy że źle się z tym czuliśmy i dzięki temu też jesteśmy pewni że chcemy żyć w zgodzie z tym co mamy w głowie a nie z ciałem jakie nam zostało dane przy urodzeniu.

Leopard
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   15 Styczeń 20, 14:53 [Cytuj]

ktos wie, jakie badania dokladnie wymaga Dulko? czy mozna troche przyspieszyc, przychodzac do niego z juz wykonanymi badaniami? [mam daleko]
[Profil] [PM]

Wysłany:  Pobierz post   Wczoraj 21:21

Oczekuje na akceptację

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]