Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Poznań] dr Mikołaj Kubasik
[Poznań] dr Mikołaj Kubasik
[Poznań] dr n. med T. Dydymski-klinika Solumed - III i jądra
[Poznań] dr n. med Tomasz Dydymski - III operacja
[Poznań] Dr Andrzej Bielecki klinika Solumed

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Poznań] dr Ewa Kucz
Autor Wiadomość
gersham
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   [Poznań] dr Ewa Kucz18 Marzec 15, 21:59 [Cytuj]

Jest seksuologiem-ginekologiem i jak najbardziej lekarzem prowadzącym. Niestety jest prywatna, koszt wizyty to jakieś 180zł jeśli dobrze pamiętam -- ale z drugiej strony widuję ją średnio raz na trzy miesiące. Dla mnie najważniejsze było, że jest na miejscu.

Jest całkiem przyjemna. "Współpracuje" (osoba ze środowiska określiła to tak: "no, to takie dwie psiapsióły") z prof. Beisert. Bez opinii na papierze nie robi nic, więc nie ma co liczyć na to, że się dostanie hormony na ładne oczy -- przy czym moja opinia była trochę wieloznaczna, ale po rozmowie z moim innym psychologiem i upewnieniu się, że nie zmieniłem zdania, nie robiła problemów.

Wymaga regularnych badań krwi, kontroli ciśnienia i dla k/m badań ginekologicznych (więc jeżeli ktoś ma z tym problem, to ... może mieć problem). Z różnych dziwnych badań na samym początku chciała tylko kariotyp płciowy.

Wszystkie kontakty do niej można znaleźć tutaj, przy czym upominam, że na wizytę seksuologiczną trzeba się umawiać przez telefon, nie przez stronę.

Mimi
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   29 Marzec 19, 13:00 [Cytuj]

Nie polecam, chyba że macie już wszystko inne ogarnięte. Byłam u niej na jednej wizycie, wydałam 250 zł i usłyszałam, że nie wyglądam jak „prawdziwa osoba trans” i zostało mi zasugerowane, że „tylko mi się wydaje”. Pani doktor wyznaje również dwuletni okres obserwacji.

Jedyny plus to to, że łatwo i szybko można się do niej umówić.
[Profil] [PM] [E-mail]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]