Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Czernikiewicz
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Kraków] lek. med. Zbigniew Cholewa

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Kraków, Warszawa] dr n. med. Zbigniew Liber

Polecasz tego lekarza ?
TAK
83%
 83%  [ 36 ]
NIE
16%
 16%  [ 7 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
zirael454
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   1 Grudzień 12, 10:02 [Cytuj]

W moim przypadku wizyta nawet była krótka, o zdjęciach nawet nie wspominał. Kazał zlecić 2 zestawy badań, hormonalne i ogólne (mocz itp).
Wydawało mi się że mówił, że hormony można brać po zrobieniu badań hormonalnych, ale z drugimi można poczekać. Teraz jednak mam troche wątpliwości jak czytam ten temat. Wie ktoś jak to jest? Musze wykonać oba zestawy odrazu?
[Profil] [PM]

Naryeth
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   1 Grudzień 12, 14:10 [Cytuj]

Witam!:D Byłem wczoraj u Libera. Sympatyczny człowiek z którym można było normalnie porozmawiać. Dał mi już receptę na omke na 3 miesiące i adres do psychologa. Na pierwsze badanie przyniosłem już wyniki badań hormonalnych(jak on się ucieszył!) i teraz zostaje mi tylko czekać na 2-3 dzień miesiączki by iść na zastrzyk (chyba jeszcze nigdy się tak nie ucieszę na myśl że ją dostanę xD). Co do badania- zrobił je niestety tą drogą, ale był delikatny i ciągle starał się mnie rozśmieszać. Mówił ciągle per Pan :), zdjęcia robił co nie było dla mnie aż tak straszne.
@up Moja przyjaciółka również tak miała (tyle że mocz przyniosła na pierwszą wizytę). Ona mogła brać hormony po tym jak zrobiła badania hormonalne-lekarz musi wiedzieć ile ich masz, teraz jest już 3 miesiące na hormonach i musiała ponowić badania by zobaczyć ile ma zmian ;)

SirNobody
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 12, 00:20 [Cytuj]

Witam.

Mam zamiar się w najbliższym czasie rozpocząć lecenie u dr Libera. Ze zdecydowaniem nie ma problemu, bo jestem na 101%. Widze że nie zawsze robi zdjęcia, chciałbym więc dopytać, czy gdyby on chciał, ale ja - niekoniecznie, to czy robi czy odpuszcza.

Drugie sprawa
Nie mam zamiaru zgrywać "tró" (jestem tak pewien swojej męskości że nie mam specjalnej potrzeby tego udowadniać, tak samo podejmując leczenie walczę o bycie sobą, wiec nie widzę sensu w imię stanie się sobą wyrzekania się... bycia sobą (jeśli ktoś mnie zrozumiał to wielki szacun ;) )

Stąd moje pytanie - jak on traktuje osoby, które nie pozorują na bycie "tró"?

Pokoju!
"
- Tadeusz Borowski

14.03.13 - I wizyta; 3.04.13 - TST; 27.01.15 - I rozprawa; 21.12.15 - wyrok
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

ruhorette
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 12, 17:21 [Cytuj]

Z moich doświadczeń i z opinii jakie słyszałam, jest to lekarz, który nie zajmuje się dociekaniem, czy jesteś jak to mówisz "tró", czy nie. Liber pozostawia tą kwestię dla psychologów. Oczywiście podczas pierwszej wizyty wypyta ciebie o różne dolegliwości, uczucia, dzieciństwo i takie aspekty jak doświadczenie seksualne, pociag itp. Co do zdjęć, to widzę, że robi je tylko raz. Właśnie na pierwszej wizycie. Jako, że jesteś chłopakiem, czeka cię też badanie ginekologiczne. Zapewne po pierwszej wizycie wyjdziesz z receptą na danazol, a dopiero po kolejnej z testosteronem. Oczywiście wybierając Libera, musisz liczyć się z jego dosyć specyficznym sposobm bycia i poczuciem humoru, ale mimo wszystko powinieneś być zadowolony. Życzę powodzenia. :)
[Profil] [PM] [E-mail]

SirNobody
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 12, 22:00 [Cytuj]

dzięki. mam naprawdę duży dystans do swojej płci (niektórych to dość mocno zaskakuje), więc jak mogę sobie z nim pożartować to i lepiej. Przynajmniej pozwoli mi to zwalczyć stres. Dziękuję za informacje. :)

Swoją drogą "jako że jesteś chłopakiem, czeka cię też badanie ginekologiczne" w oderwaniu od tematyki forum brzmi doprawdy zabawnie :D

Pokoju!
"
- Tadeusz Borowski

Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   28 Grudzień 12, 00:08 [Cytuj]

Nie słyszałem, żeby komuś odpuścił robienie zdjęć, ale może czegoś nie doczytałem :) Natomiast jeśli już zdecyduje się na foty, to raczej nie masz szans ich uniknąć. Nie wiem akurat co w Twoim przypadku oznacza niezgrywanie "tró", ale ogólnie rzecz biorąc facet jest spoko. Poza tym płacisz - dostajesz. Tak to u Niego działa ;) I teścia możesz się spodziewać nawet na pierwszej wizycie.

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   28 Grudzień 12, 02:56 [Cytuj]

Dokładnie - z tym teściem (Ruhorette nie wprowadzaj w błąd ;) nie słyszałem żeby komuś dał sam Danazol). A co do zdjęć - może kiedyś nie zawsze robił, teraz to już raczej nikomu nie odpuści ;)
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

zirael454
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   4 Styczeń 13, 00:35 [Cytuj]

Może nie robi zdjęć osobą które już zaczęły wcześniej terapie hormonalną?
Ja byłam miesiąc temu pierwszy raz i o zdjęciach nic nie wspominał.
Na hormonach byłam już 3/4 miesiące.
[Profil] [PM]

Agnieszka Bar
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   4 Styczeń 13, 08:31 [Cytuj]

Ja byłam u niego pierwszy raz jak byłam z rok na hormonach i zdjęcia mi robił może do Plejboja hihihi

goliat
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   7 Styczeń 13, 22:01 [Cytuj]

Mam prośbę o aktualny numer do doktora Libera oraz pare pytań. Jak to jest dokładnie z umawianiem się na wizytę w Warszawie? Mam do niego 400km więc raczej byłoby milo, żeby mnie przyjął jak już się pofatyguję :) Drugie pytanie to czy ktoś miał taką sytuację, że poszedł na wizytę powiedzmy w lutym, planując jednak zacząć terapię hormonalną w połowie maja? Chodzi mi o to, że mam z rodzicami - nazwijmy to- umowę, że zacznę hormony po maturze, natomiast wiadomo, ja chciałbym jak najszybciej, a przynajmniej żeby w tym maju na 100%. Czy miałoby to w ogóle sens? Czy lepiej może isć po prostu na koniec kwietnia i modlić się o dostanie hormonów na 1szej wizycie? Z góry dzięki za odpowieź

Marcelina
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   7 Styczeń 13, 23:24 [Cytuj]

ehh.. jak już nie możesz poszukać to masz:
501333872 - jeśli nic się nie zmieniło.
w Warszawie nie umawiasz się na spotkanie. Jedziesz i wchodzisz. A o hormony raczej nie masz się co modlić, bo chyba nie było przypadku, żeby ktoś nie dostał. No chyba, że sam powiedział, że nie chce.

niedzwiadek
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   26 Styczeń 13, 23:28 [Cytuj]

czy ktos sie orientuje czy Liber zgodzilby sie na wypisanie prolongatum zamiast omnadrenu?
[Profil] [PM]

Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   27 Styczeń 13, 16:04 [Cytuj]

A czemu nie? To to samo, tylko będziesz musiał częściej brać. Z resztą zanim na rynku pojawiła się Omka, to przecież przepisywał Prolo...

Nikt Wazny
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   31 Styczeń 13, 20:03 [Cytuj]

Wie ktos jakie są godziny przyjęć w krakowie? i czy ten adres jest aktualny nadal?.

Andrzej
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   31 Styczeń 13, 21:50 [Cytuj]

Jest to napisane gdzieś wcześniej.. czwartki (od 10 do 14) piątki (od 9 do 13) i druga i czwarta środa w godzinach 10 - 13 (14). Proponuje jeszcze zadzwonić. Chyba się nie mylę.
[Profil] [PM]

Filipp
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   12 Luty 13, 11:34 [Cytuj]

W czwartek mam umówioną wizytę do Libera w Krakowie. Zadam pewnie bardzo głupie pytanie, ale... czy on robi zdjęcia też od pasa w górę?
[Profil] [PM]

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   12 Luty 13, 18:57 [Cytuj]

Całego ciała (bez twarzy). Robił, bo ktoś gdzieś ostatnio pisał, że już nie robi... więc idź i zdaj relację czy faktycznie już tego zaniechał ;)
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

morpheus_ds
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   13 Luty 13, 07:48 [Cytuj]

Ja byłem u Libera już jakiś czas temu i mi nie robił wcale zdjęć.
[Profil] [PM]

Filipp
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   14 Luty 13, 19:35 [Cytuj]

Byłem, wróciłem- opowiadam. Pogadaliśmy sobie na początek, zapytał mnie o nowe imię i starał się tak do mnie zwracać. Badanie ginekologiczne było(wtedy cyknął mi fotkę krocza). Później kazał się rozebrać i fotografował w całości od przodu i od tyłu. Ogólnie miły gość, pożartowaliśmy sobie. Recepta na omke i danazol i na jakieś dopochwowe tabletki, żeby okres przyspieszyć czy coś tam... Miałem ze sobą badania na poziom hormonów i pojemnik z moczem. Ogólny koszt wizyty: 350 zł
[Profil] [PM]

Andrzej
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   18 Luty 13, 20:56 [Cytuj]

350zł? To chyba zdrożał...w porównaniu z tym co czyałem we wcześniejszych postach, ale to nie ważne mnie bardziej interesuje jedna rzecz:

Cytat:
Później przepisał sobie wyniki cześci badan, które zrobiłem juz wczesniej, dal skierowanie na resztę badań i oczywiście upragnioną recepte na hormony.

To było na stronie 7 i pisał Michau..chyba, sprawdzić nie mogę, bo mnie wywala.

Więc dr Liber przepisuje wyniki i oryginał wraca do rąk pacjęta, czy teraz się coś zmianiło i zostawia sobie wyniki?
Ostatnio myślę czy nie wymienić aktualnego lekarza prowadzącego z tym, że jeszcze nie będę nic odmawiał..wolałbym najpierw sprawdzić jaki jest Liber, a później wielce rezygnować.
[Profil] [PM]

Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   18 Luty 13, 23:07 [Cytuj]

Liber wszystkie oryginały badań Ci zwraca. Wyniki wbija w komputer - papierki Mu niepotrzebne.

matthew
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   21 Luty 13, 20:48 [Cytuj]

Powróciłem z Krakowa, z wizyty u Libera. Przyjechałem chwilę wcześniej, pani w recepcji wzięła ode mnie pojemniczek z moczem (który przywiozłem) i zmierzyła mi ciśnienie. Do Libera wszedłem punktualnie. Od razu ogarnął o co chodzi. Najpierw wypytał mnie o różne choroby, nawyki (czy palę, czy ktoś miał raka w rodzinie, kiedy ospa - warto wziąć tą zieloną książeczkę) itp. Później pogadał ze mną, jak będę się nazywał i wgl. Przyszedł czas na badanie ginekologiczne(tak jak u kolegi 2 posty wyżej ,cyknął fotkę), zrobił, zbadał jak oddycham i różne takie. Nieprzyjemne acz konieczne. Później zrobił zdjęcia poglądowe i tyle. Wypisał mi jakie mam zrobić badania sobie dodatkowe, bo hormonalne mu przyniosłem. Więc OMKA co 10 dni jedna ampułka, + Danazol codziennie przez 3 miesiące żeby okres zatrzymać ;). No i Omkę mam brać od 2 dnia okresu, Danazol od 2-3 i tyle. Mam się pokazać za 2,3 miesiące. Więc tyle. Ogólnie jestem zadowolony, konkretny lekarz, da się z nim pogadać.

1strzał - 9.03.2013; pozew - 21.05.2014; 1rozprawa - 23.10.2014; 1operacja - 09.12.2014; 2rozprawa(wyrok) 21.04.2015;
[Profil] [PM]

SirNobody
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   7 Maj 13, 09:41 [Cytuj]

Andrzej, ode mnie też wziął za pierwszą wizytę 350zł, a za następną 150. Więc jak widać tak, zdrożał :/

I niestety mi też cykał foty. Od przodu, od tyłu, krocza. Wypytał mnie o różne rzeczy (choć od pytania się w jaki sposób się masturbuję przy matce mógł się powstrzymać imo), pogadał trochę. W sumie nie mam na co narzekać :P
"
- Tadeusz Borowski

Herbert
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   4 Sierpień 13, 15:28 [Cytuj]

w przyszłym (maksymalnie kolejnym) tygodniu wybieram się do Libera, w związku z tym zasadnicze pytanie: czy robić wcześniej badania na poziom hormonów? wiem, że dawki wszystkim narzuca identyczne (omka co 10 dni), więc do niczego mu te badania niepotrzebne, w związku z tym czy W OGÓLE do ogólnej dokumentacji sądowej lub dla przyszłego endokrynologa/lekarza rodzinnego, który będzie opiekował się mną po dwójce, są one konieczne?

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   5 Sierpień 13, 01:01 [Cytuj]

Herbert napisał/a:
czy robić wcześniej badania na poziom hormonów?

Nie robić, ponieważ Liber Cię na nie i tak SKIERUJE. Nie ma tak, że nie zrobisz tych badań :) to że Liber daje wszystkim te same dawki i od razu to nic nie zmienia, i tak musisz zrobić badania (po prostu Ci ufa, że je zrobisz zanim weźmiesz pierwszy zastrzyk). Badania te są więc mu potrzebne i jak najbardziej są potem ujęte w dokumentacji.
;D

[Profil] [PM]

Bożena
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   5 Sierpień 13, 16:36 [Cytuj]

Zagłosowałabym na tak... polecam. Ale nie mam uprawnień :P
jak się uda! :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Olga
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   11 Sierpień 13, 09:01 [Cytuj]

Przesympatyczny starszy pan z ciekawym poczuciem humoru . Godny polecenia . Co do zdjęć faktycznie robi je ( byłam u niego na początku czerwca ) . Cena 250 zł u m/k obowiązkowe brrr. badanie prostaty . Można pojechać bez badań wszystkie zleci na miejscu po wywiadzie i badaniu . Na miejscu przemiła pielęgniarka pobierze krew potrzebną do wszystkich badań . Wyniki do odbioru na następnej wizycie ( jej cena 150) wpisuje sobie do kompa a papier oddaje . Pod koniec lipca byłam drugi raz , na dzień dobry opierdzielił mnie z uśmieszkiem - ,, dlaczego nie przyszłaś wczoraj ?? miała byś rabat . Ja na to oczka wielkie ,, bo wczoraj przecież miałaś imieniny ,, . Wesołek prawda ??

Kagomeko
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   10 Wrzesień 13, 00:24 [Cytuj]

Byłam dzisiaj u niego w Warszawie. Trochę mnie popytał, żeby tam wypełnić formularz o mnie w kompie, zbadał ciśnienie krwi, nasłuchał jak każdy lekarz („oddychaj głeboko”), pooglądał i pobadał lekko narząd, zmierzył obwód brzucha i miednicy, cyknął 2 zdjęcia (przód, tył). Powiedział mi, żebym poszła po opinię psychologiczną (bo nie byłam, skierowanie powiedział, że mogę dostać od lekarza pierwszego kontaktu) i wypisał kartkę kierującą na badania krwi/moczu (kariotyp też) i podbił pieczątką. Wydrukował receptę na 4 leki i podał dawki. Zainkasował jak koleżance wyżej 250zł.

Wylewna to nie byłam, on zresztą też.

Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   27 Październik 13, 06:44 [Cytuj]

Cytat:
A ja mam takie pytanie: czy u Libera był już ktoś niepełnoletni w wieku np. gimnazjalnym? Niedługo się będę wybierał, z rodzicielką oczywiście, i chciałbym wiedzieć, jaka jest różnica w przebiegu wizyt tak młodych transów. Na teścia w wieku 15 lat raczej nie liczę, ale moze 16? Pod koniec gimnazjum, na dobry start w nowej szkole? XD A co do szkoły, to wypisałby mi papier zaświadczający, że jestem TS i mój wniosek do liceum o zapisanie drugiego imienia w dzienniku nie jest bezpodstawny?
W ogóle, nie odeśle mnie z kwitkiem? Da skierowania na badania czy każe czekać?

U Libera bywali już niepełnoletni, ale nie wiem czy aż tak. Ale skoro idziesz z mamą, to z kwitkiem na pewno Cię nie odeśle. Papiery do szkoły powinien wypisać, a co do hormonów, to pertraktuj :]
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 18 Grudzień 14, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Mausi
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   30 Październik 13, 16:37 [Cytuj]

Byłam u dr. Libera w poniedziałek, szłam przerażona lekko tym co wyczytałam na forach ale okazało się ( dla mnie ) że niepotrzebnie.
Rozumiem jednak że poczucie humoru lub zdjęcia nastawiają do Dr.L. wiele osób, jak dla mnie świetny lekarz który pomógł mi już samą rozmową.
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]