Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Czernikiewicz
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Kraków] lek. med. Zbigniew Cholewa

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Kraków, Warszawa] dr n. med. Zbigniew Liber

Polecasz tego lekarza ?
TAK
83%
 83%  [ 36 ]
NIE
16%
 16%  [ 7 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
Śledź
Zaawansowany/a User(-ka)
Samotnik

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 08, 22:22 [Cytuj]

Jak ktoś koniecznie chce miec swoje cycki i piczke opatrzone nazwiskiem udokumentowane to rzeczywiście nie robi krzywdy. Tak jak mówisz, różni są ludzie.
[Profil] [PM] [E-mail]

wanita
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 08, 22:51 [Cytuj]

Anette jak wiemy taką "pasje"Liber ,to co mówisz ze niby to jest konieczne w kwestii leczenia,na to wychodzi ze reszta lekarzy to tylko partacze,dzięki bogó moja Doktor nie miała takie przedziwne "hobby"a nigdy nigdy bym nie powiedziała ze nie zna się na leczeniu wręcz zawsze będę wychwalać dr.Beata Wróbel,jest z Dąbrowie Górnicze tak ze widzisz MICHAEEEEL,ze bliżej ciebie,jest parę dobrych specjalistów na Śląsku którzy lecą TS ,i nie mają przedziwnych "pasji".

Anette
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   27 Grudzień 08, 23:40 [Cytuj]

A ja uważam, że to co niektórzy piszą o "pasji" Libera - to po prostu nieznajomość realiów medycyny w cywilizowanym świecie. Dr Liber ma przynajmniej ambicje wiedzieć, co się za granicą dzieje i wyprawia. W USA nie do pomyślenia jest, aby np. stomatolog nie udokumentował zdjęciami swojej pracy, bo inaczej się z odszkodowań nie wypłaci.
BTW. - czy fotografowanie "cycków i piczek" - to rzeczywiście może być tak fascynujące ? W necie jest o wiele więcej bardziej pikantnych fotek...

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   28 Grudzień 08, 00:07 [Cytuj]

wanita napisał/a:
zawsze będę wychwalać dr.Beata Wróbel,jest z Dąbrowie Górniczej

ja ją będę wychwalał, ale dla osób po diagnozie, a najlepiej po wyroku i ze zgrubsza dobraną dawką hormonów!
można się z Nią dogadać niemal w każdej kwestii, ale ja odniosłem wrażenie, że ma już dosyć pacjentów. którzy 'wiedzą lepiej' i sami bezbłędnie się diagnozują. Następnym etapem jest samodzielne opracowanie dawki hormonów, co chyba żadnemu lekarzowi 'nie_leży'...

do dr Jabłońskiego nie mam zastrzeżeń, ale dr Liber to dla mnie ciągle pewna ciekawostka i źródło łatwych i szybkich recept, bez specjalnego dbania o diagnozę i dobro pacjenta.

zapoznaj się z regulaminem

ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Indoktrynowanych Niewiniatek
[Profil] [PM]

MICHAEEEEL
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   28 Grudzień 08, 01:50 [Cytuj]

savage napisał/a:

do dr Jabłońskiego nie mam zastrzeżeń, ale dr Liber to dla mnie ciągle pewna ciekawostka i źródło łatwych i szybkich recept, bez specjalnego dbania o diagnozę i dobro pacjenta.

nie wiem... ale powiem Ci szczerze, że zawsze pyta czy wszystko ok a jak tylko cos c sie wydaje nie tak to jednak oddraz robi badnaia, a to ze na peirwszej wizycie przepisze te 10 zastrzyków nim dostanie badania, nic to nie znaczy bo takich zmian to nie zrobi by nie szloby to w razie czego odwrócić.

A do reszty to powiem, że tak sobie gadam teraz z KIMS:D i właśnie się śmiejemy, że uwazacie ze to jakies skrzywienie zboczenie Libera, pewnie bo on nie ma co robić tylko wpatrywać się w owłosione piczki z ryjem często faceta i cyckami, jak mu sie takie fajne niunie rozkladaja na fotelu:D i tak z 20 ich na dzien widzi:D
Ostatnio zmieniony przez MICHAEEEEL 28 Grudzień 08, 02:05, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Noctem
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   18 Luty 09, 14:16 [Cytuj]

Zastanawia mnie, dlaczego o d. Liberze można opowiadać co się chce, a d. Cz. jest jak święta krowa, nietykalny.

Dr. Liber ma nietypowe metody, oczywiste jest że nie każdy kto się do niego zgłasza, powinien dostawać receptę na hormony od razu. Ale to tylko hormony ludzie. Nikt nie dostanie od niego skierowania na operację ani opinii, bez wcześniejszego papierka od psycha.

W ogóle to niektórzy strasznie lubują się w krytykowaniu tego, o czym g wiedzą ;)

d. Liber ma tę zaletę, że pacjentów traktuje po ludzku. Jeśli uważacie że traktowanie kogoś jak szmaty i jeżdżenie po nim jak po burej suce jest stosownym hartowaniem charakteru, to proszę bardzo, hartujcie siebie i swoje rodziny. Ale dajcie spokój obcym ludziom.

Gdyby tak każdy pilnował swojego lekarza i swojej psychiki, i nie wtrącał się w sprawy innych, to życie byłoby łatwiejsze.

Ktoś wypisywał bzdury że opinie d. Libera nie są brane pod uwagę w sądzie. Oczywiście piękne potwierdzenie miał kolega, który już dostał pozytywny wyrok ;)
[Profil] [PM] [E-mail]

AniaGda
Forumowa Wiedźma

Wysłany:  Pobierz post   18 Luty 09, 17:45 [Cytuj]

Ta od "bzdur" to bylam ja i jest to informacja przekazana mi przez jednego z trojmiejscich bieglych sadowych a nie moj wymysl.
[Profil] [PM]

Noctem
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   18 Luty 09, 18:07 [Cytuj]

Black-Orchid napisał/a:
Noctem , chyba Cię ominęło czytanie wątku o dr Cz.
Byś sie przywitał w odpowiednim topiku, tak wogóle.

Tak w ogóle, byś sprawdził odpowiedni topik, zanim mi wytkniesz żem się nie przedstawił ;) nie miałbym dostępu do forum, jakbym się nie przedstawił.
A wątek o Czarnym czytałem, żeby to tylko raz. Niestety mam aż za dużo wspólnego z tym lekarzem.

Po prostu irytuje mnie, że o Liberze wypowiadają się osoby, które nawet nie były jego pacjentami. Podważają jego kompetencje jako lekarza, bo wypisuje recepty. To chyba mniej szkodliwe niż to, jak wielu pacjentów traktuje doktor Cz.
Swojego czasu, nawet jak pacjenci Czarnego o nim źle mówili, byli cenzurowani (bardzo). Jak się to zmieniło, to zwracam honor, jestem nie na czasie bo już nie siedzę w szeroko pojętym "środowisku" :P

Aniu, nie mówiłem o Tobie, tylko o Kubie (aż sprawdziłem). Nie mieszkam w Gdańsku, więc się nie wypowiadam o prawdziwości doniesień o tamtejszych sądach ;)
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   18 Luty 09, 18:14 [Cytuj]

Noctem, ja powtórzyłem to co pisała wcześniej AniaGda tutaj :arrow: http://www.transseksualizm.pl/viewtopic.php?t=1867

oraz Agnieszka o tutaj :arrow: http://www.transseksualiz...p?p=27452#27452

Widocznie jednak niektóre sądy nie biorą pod uwagę opinii od tego lekarza, a że akurat Twojemu znajomemu się udało niczego nie dowodzi, bo to zależy od miasta i sądu. Ja nie napisałem że tak jest we wszystkich sądach :-)
Ostatnio zmieniony przez Kuba 18 Luty 09, 18:16, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM]

Veera
Ban

Wysłany:  Pobierz post   [Kraków] Liber22 Maj 09, 20:33 [Cytuj]

Chciała bym się dowiedzieć jak z Dworca PKP w Krk można dostać się do jego gabinetu? Z góry dziękuje za odp.
[Profil] [PM] [E-mail]

ania83
trans-gawędziarz

Wysłany:  Pobierz post   23 Maj 09, 07:04 [Cytuj]

Z Dworca jedziesz autobusem 179, wysiadasz na przystanku Grottgera, to jest trzeci przystanek właśnie pod Radiem Kraków, a stamtąd na nóżkach już prosta droga. Mogłabym Ci pokazać gdzie to ale w godzinach przyjęć pracuje ;-)
[Profil] [PM] [E-mail]

Marlene
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   23 Maj 09, 09:15 [Cytuj]

Cytat:
Noctem:
Po prostu irytuje mnie, że o Liberze wypowiadają się osoby, które nawet nie były jego pacjentami. Podważają jego kompetencje jako lekarza, bo wypisuje recepty. To chyba mniej szkodliwe niż to, jak wielu pacjentów traktuje doktor Cz.
Swojego czasu, nawet jak pacjenci Czarnego o nim źle mówili, byli cenzurowani (bardzo). Jak się to zmieniło, to zwracam honor, jestem nie na czasie bo już nie siedzę w szeroko pojętym "środowisku" :P Aniu, nie mówiłem o Tobie, tylko o Kubie (aż sprawdziłem). Nie mieszkam w Gdańsku, więc się nie wypowiadam o prawdziwości doniesień o tamtejszych sądach ;)

Popieram Liber to najbardziej ludzki ze wszystkich lekarzy nawet recepty wypisze na zaś by nie jezdzić tyle. Mi osobiście dużo pomógł i to nie tylko z problemem ts :-D[/quote]
Ostatnio zmieniony przez Kuba 23 Maj 09, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

bezsenna
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   23 Maj 09, 12:32 [Cytuj]

Mi też ten lekarz odpowiada ,nie wymaga czestych wizyt zawsze jest uprzejmy i zabawny xD
[Profil] [PM] [E-mail]

Iskra
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   23 Maj 09, 13:08 [Cytuj]

a ja dodam tylko tyle od siebie że facet ratuje nam tyłki:)Pomijam że jest klimatyczny, ironiczny i bywa dość osobliwy w swoich poglądach, ale to człowiek o wyjątkowo otwartym umyśle, on poprostu rozumie... niczego nienarzucając.Naprawde cieszę się że trafiłam właśnie do niego i że pomógł mi zaakceptować siebie taką jaka jestem:)
[Profil] [PM] [E-mail]

Marlene
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   23 Maj 09, 16:25 [Cytuj]

Nie jednemu uratował życie. Znam osobę którą Czarny doprowadził do załamania swoimi '' testami'' na TV
[Profil] [PM]

Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   [Kraków] dr Liber31 Maj 09, 10:45 [Cytuj]

Z jakim wyprzedzeniem należy się zapisywać do Libera? I czy od razu mówić w czym rzecz, czy jak? Bo już różnych info się na Jego temat nasłuchałem, ale ostatecznie chyba zdecyduję się zacząć u Niego leczenie bo najbliżej i chyba jeden z bardziej doświadczonych, nieprawdaż? :)

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   31 Maj 09, 12:58 [Cytuj]

Tydzień przed, czasem dwa, zależy jak terminy ma. Oczywiście możesz się zapisać z jeszcze większym wyprzedzeniem jeśli chcesz (choć nie polecam, bo czasem może mu coś wypaść i się nie dowiesz i przyjedziesz, a okaże się, że zamknięte czy coś), więc tak tydzień-dwa sugeruję.
Mów od razu. Chociaż do mnie sam zaczął z właściwą końcówką pytanie czy byłem już u niego ;-) no ale rzecz jasna i tak trzeba powiedzieć z czym się przychodzi.
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

Bartek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   5 Czerwiec 09, 21:38 [Cytuj]

Ja nie mówiłem z wyprzedzeniem z czym przychodze, ale sam się odrazu na pierwszej wizycie zorientował :)

Osobiście go polecam, zwłaszcza tym zdecydowanym którzy są pewni i wiedzą czego chcą.
Ci którym nie pasują jego metody to niech zmienią lekarza i po problemie.
A ci co nigdy nie byli u niego tylko sobie gdybaja i przypuszczają to niech sie nie wypowiadają na ten temat.

Ja jestem zadowolony, co do swojego TS jestem pewny i dostałem szybko hormony, pogadałem z nim na różne tematy, spoko lekarz z poczuciem humoru.
Dodatkowo i tak musiałem odbyć konsulacje z psychologiem Jabłońskim i wypełnić szereg testów, rozmów itp. A bez ich opini to i tak nikt operacji nie zrobi ani nie wyda opini do sądu. Więc troche wyluzujcie... (na początek nie daje dużego zapasu omki, napewno nie aż taki żeby zaszły nieodwracalne zmiany, a w między czasie pyta się jak maja się sprawy z psychologiem). A mając wieloletnie doświadczenie i tylu pacjętów TS to wie co robi.

Ja tam Libera polecam (zwłaszcza zdecydowanym k/m) a jako psychologa dr Jabłońskiego (wydał mi rzeczową opinie do sądu, jest biegłym i sąd nie chciał już powoływać nikogo innego i obeszło się z jedną rozprawą)

Edit: info o dr Jankowskiej- Wojniak przeniosłem do tematu o niej /kuba
Ostatnio zmieniony przez Kuba 6 Czerwiec 09, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Diana
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   9 Wrzesień 09, 23:20 [Cytuj]

Dołączam się do pozytywwnych opinii. Liber jest bardzo bezpośredni, od razu przechodzi na "ty". Pierwszy raz jak u niego byłam, był bardzo dowcipny co mnie rozluźniło. Byłam bardzo spięta. Chciał usłyszeć ode mnie z czym przychodzę, choć wyczuł mnie od razu, jak mnie w poczekalni zobaczył. Jak tylko weszłam, spytał się - która wizyta. Jak powiedziałam, że pierwsza to się zdziwił. Następnie zrobił ze mną wywiad i powiedział, że muszę skontaktować się z psychologiem, żeby sprawdził "czy nie jestem świrem". Jak mu powiedziałam, że już dawno mam opinię od Jabłońskiego to roześmiał się i powiedział, że to bardzo wszystko przyśpieszy. Potem mnie fotografował i badał genitalia. Było to bardzo krempujące ale nie odezwałam się. Powiedział mi, że dokumentuje wszystkich transseksów, bo bada zależność między TS a budową fizyczną. Czułam, że żartuje dlatego spytałam czy coś znalazł. Skrzywił się wtedy i powiedział, że poza koślawością kolan u niektórych ts to nic nie znalazł. Facet z jajem. Widać, że chce pomagać takim jak my. Co do zapisów, to na pierwszą wizytę ciężko o termin, bo jest najdłuższa. Na kolejne można się załapać. Mnie kobieta w rejestracji powiedziała jak jechałam na kolejną, że nie ma terminów. I tak pojechałam, bo urlop miałam wzięty. Pojawiłam się o 11:00 w gabinecie i czekalam.
Była wtedy jedna osoba TS. Jak wyszła, pielęgniarka kazała mi szybko wejść choć nie byłam zapisana. Udało się, szybka wizyta i recepty w kieszeni. Byłam bardzo zdesperowana, musiałam w tym dniu być zalatwiona a akurat na moje szczęście ktoś się spóźnił. :-)
Ostatnio zmieniony przez Diana 9 Wrzesień 09, 23:27, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   10 Wrzesień 09, 23:19 [Cytuj]

(wydzielone z tematu o badaniach kariotypu)/*
Veera napisał/a:
Ale Liber kurcza palica wymaga kariotypu jak się u niego leczy.

Czego wymaga? Nie prawda, nie wymaga kariotypu, nie dał mi takiego skierowania i ja nie robiłem tego badania w ogóle. (chyba że od m/k wymaga, ale to byłoby dziwne gdyby od k/m nie wymagał a od m/k wymagał :-P )
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 11 Wrzesień 09, 08:40, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

(ADM) mrk
Zło Wcielone
BoogyGirl

Wysłany:  Pobierz post   11 Wrzesień 09, 08:16 [Cytuj]

Większość lekarzy nie wymaga to jakoś trudno mi zrozumieć dlaczego akurat Lieber ma wymagać. Raczej uchodzi za lekarza, którego interesuje dobre gadane i chęć do rozbieranek, a nie jakieś tam dokumenty.
Ja miałam ostatni raz badany kariotyp w wieku 12 lat, nie przedkładałam go w sądzie i u lekarza.

Amour, Amour...

http://www.youtube.com/wa...feature=related
[Profil] [PM] [WWW]

negro
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   11 Wrzesień 09, 12:13 [Cytuj]

ja osobiscie z tym Panem stycznosci nei miałem ale słyszałem od inengo tsa ze ten Pan ma wszytsko gdzieś i tak naprawde chodzi mu tylko o kase, nawet człowieka nie pamieta mimo ze go diagnozuje?!
Wniosek jezeli ktos szuka recept od zaraz to polecam, jeżeli ktoś szuka diagnozy to chyba oczywiste że nie ;-)
[Profil] [PM] [E-mail]

ania83
trans-gawędziarz

Wysłany:  Pobierz post   11 Wrzesień 09, 13:55 [Cytuj]

Co do kariotypu to mi powiedział, że trzeba to badanie zrobić bo wymagają tego biegli choć on sam nie wie po co im to potrzebne.
[Profil] [PM] [E-mail]

Diana
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   11 Wrzesień 09, 21:55 [Cytuj]

Jeśli chodzi o kasę, to za pierwszą wizytę wziął ode mnie 150, na następnej wziął 100, spytał się grzecznie, czy mam tyle. Wiem, że od innej znajomej TS bierze 50, więc niech mi nikt nie mówi, że chodzi mu tylko o kasę. Co do diagnozy, to wysyła do Jabłońskiego. Jabłoński jest psychologiem klinicznym (specjalizacja drugiego stopnia) i seksuologiem klinicznym, tak przynajmniej ma na pieczątce. Mnie diagnozował od strony psychologicznej i seksuologicznej, bo mi mówił. Miałam 9 wizyt, trawało to jakieś pół roku. Po co Liber ma diagnozować, skoro robi to za niego Jabłoński. Ja mialam już diagnozę, za nim poszłam do Libera.
[Profil] [PM] [E-mail]

Adriano
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   12 Wrzesień 09, 01:57 [Cytuj]

...też nie mogę powiedzieć że o kasę mu chodzi, bo ode mnie brał po 50 zł jak nie miałem dobrej płacy, do tego od razu do psychologa mnie wysłał, aby nie było że sam mnie leczy tak se bo ja tak chcę ;P z resztą akurat jak mnie zobaczył to nie miał wątpliwości co z czym itd..leczyłem się u niego prawie rok i u Jabłońskiego też, więc to nie było tak hop siup...najgorsze jak wypowiada się na danymtemat ktoś kto coś słyszał....

Kamila
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   15 Wrzesień 09, 20:24 [Cytuj]

Potwierdzam, że temu lekarzowi nie chodzi o kasę. Za większość wizyt płaciłam 50zł. Słyszałasm, że u m/k kariotyp jest obowiązkowy. Mnie wysłał, bo przed leczeniem przypominałam wyglądem bardziej dziewczynę niż faceta i chciał sprawdzić czy nie mam dodatkowego chromosomu X (co mi powiedział) - więc nie mówcie, że nie wie po co się to badanie robi.

negro
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   15 Wrzesień 09, 20:34 [Cytuj]

a jak z diagnozą? ma rozsądne podejscie? bo różne są opinie. Że diagnoza od neigo nie jest zbyt honorowana
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) mrk
Zło Wcielone
BoogyGirl

Wysłany:  Pobierz post   15 Wrzesień 09, 21:02 [Cytuj]

Cytat:
Słyszałasm, że u m/k kariotyp jest obowiązkowy

Obowiązkowy względem czego? Do czego? Gdzie t i w jakim kontekście jest sprecyzowane?

Może podpowiem- nie ma badań obwiązkowych. Ani prawnie ani medycznie, nie ma sprecyzowaneg postępowania z osobami ts.

Cytat:
chciał sprawdzić czy nie mam dodatkowego chromosomu X (co mi powiedział)

a tak szczerze- co chciał sprawdzić? Jaka jest statystyka osób z ZK i innymi aberacjami chromosalnymi w odniesieniu do występowania ZDP w grupach porównywaczych? Przyznam, że nie wiem i z chęcią bym sie dowiedziała ile osób z nadwymiarowym/ymi iksikami ma ciągnoty do zmiany płci.

Amour, Amour...

http://www.youtube.com/wa...feature=related
[Profil] [PM] [WWW]

Kamila
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   15 Wrzesień 09, 21:58 [Cytuj]

Chodzi o to, że dodatkowe iksiki zaburzają profil hormonalny, zaś poziom hormonów w okresie życia płodowego wpływa na identyfikację płciową. XXY występuje z częstotliwością około 1/500 przypadków, zaś transseksualizm znacząco rzadziej. Tu właśnie chodziło o poprawne postawienie diagnozy. Osoby o kariotypie XXY częściej identyfikują się jako mężczyźni, ale zdarza się też sporo przypadków, gdy tak nie jest.

Jeżeli stwierdzony by został ZDP w połączeniu z interseksualizmem, to taka osoba może przejść wszystkie operacje na NFZ, zaś w przypadku samego ZDP fundusz nie refunduje
(co jest po prostu dyskryminacją).

Co do diagnozy. Zostałam odesłana również do psychologa, po wstępnym 30minutowym wywiadzie. Dostałam recepty, ponieważ kluczową rolą lekarza jest pomagać, a nie szkodzić. Do tego skierowania na badania.
Po diagnozie psychologicznej w Łodzi (II stopień specjalizacji) i zrobieniu w międzyczasie innych badań dostałam opinię do sądu + zaświadczenie w razie kontroli biletów, tudzież okazywane w innych miejscach gdzie trzeba się wylegitymować. A niestety mam problemy z udowadnianiem, że dowód nie jest kradziony.

Diana
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   27 Wrzesień 09, 08:27 [Cytuj]

Jedyne co można zarzucić Liberowi to, że daje duże dawki leków. Zapisuje niemal standardowo Danazol, Diane 35 2x 1, Androcur 2 x 1, Estreva 4 porcje i Gynodian co 10 dni. Na następnej wizycie zapisał mi jeszcze plastry Estraderm MX-100. Mam nadzieję, że za to co piszę admin mnie nie zlinczuje. Zmodyfikowałam trochę dawki tzn. zmniejszyłam je, ponieważ mialam niski testosteron 4,66 ng/ml, estradiol 47,80 pg/ml. Biorę tylko Diane 35 1 x 1, Androcur 2 x 05, Estreva 6 porcji i Gynodian co 15 dni (dziala i tak od 4-6 tygodni), Danazolu i plastrów nie biorę bo żle je znoszę. Dawki mam tak rozłożone, że zamiast na 2 mam na 3 miesiące. Zrobiłam sobie z ciekawości po kilku miesiącach badania hormonów i wyszło: Testosteron 0,57 ng/ml, Estardiol 298,81 pg/ml. Oczywiście nie namawiam nikogo do modyfikowania leków na własną rękę. Na kolejnej wizycie jak mnie spyta ile czego biorę, to mu powiem i pokażę wyniki. Niech sam zadecyduje jakie dawki będą optymalne.
[Profil] [PM] [E-mail]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]