Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Czernikiewicz
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Kraków] lek. med. Zbigniew Cholewa

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Kraków, Warszawa] dr n. med. Zbigniew Liber

Polecasz tego lekarza ?
TAK
83%
 83%  [ 36 ]
NIE
16%
 16%  [ 7 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   28 Wrzesień 09, 16:42 [Cytuj]

A że tak spytam... Bo w najbliższym czasie nie mam możliwości jechać do Jabłońskiego, a następną wizytę u Libera bd miał gdzieś w grudniu, bo na tyle mi starczy Omki... Czy bardzo się wkurzy, że nie zacząłem jeszcze diagnostyki?

Diana
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   28 Wrzesień 09, 21:16 [Cytuj]

Myślę, że się nie wkurzy. Powiesz mu, że się do niego wybierasz, tylko Jabłoński ma odległe terminy a przyjmuje tylko we wtorki. Do Jabłońskiego jeżdżą z całej Polski. Mnie średnio dawał terminy wizyt co trzy tygodnie. I tak przygotuj się na to, że diagnoza potrwa (jakieś 8-9 wizyt).
[Profil] [PM] [E-mail]

Snowfall
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   4 Listopad 09, 12:54 [Cytuj]

e: wydzielone z tematu o dr Robacha /kuba

Pożal się boże teścik... Dobry dla niezdecydowanych. Pewni powinni uderzać do Libera, który hormony wydaje od razu, opinia psychologiczna u psychologa we Wrocławiu, jedna kilkugodzinna wizyta i jest opinia, i już. 2 lata zbędnego męczenia się można zmieścić w znacznie krótszym odcinku czasu.
Ostatnio zmieniony przez Kuba 4 Listopad 09, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  

agnieszka
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   4 Listopad 09, 13:36 [Cytuj]

A co powiesz na to że opinii dr L. niektóre sądy nie uznają ?? Czasami trzeba liczyć się z tym że sąd skieruje Cię do jednego biegłego, do drugiego, a jak trafisz na uparciucha to i tak swoje odczekasz. Znam nie jeden taki przypadek.
Oczywiście niech każdy robi jak uważa. Jednemu się uda szybko, drugiemu niestety nie.
[Profil] [PM]

(ADM) Black-Orchid
Moderator
Blackwinged Guardian

Wysłany:  Pobierz post   4 Listopad 09, 17:35 [Cytuj]

Wszystko u niego idzie zbyt szybko i zbyt prosto , i jak Angieszka stwierdziła , niektóre sądy nie uznają jego opinii.
Ciekawe czy równiez -tak jak Chodorowicz - daje 200 pytań zamiast 600 w tescie na 600 pytań .

TS nie jest łatwą chorobą , nie powinno sie utrudniać leczenia , ale tez nie powinno sie go zbytnio ułatwiać ( dając np. 200 pytań zamiast 600 ) .
Pewnych rzeczy nie da sie zrobić na skróty i czasem trzeba poobserwować pacjenta dłuzej .
Ostatnio zmieniony przez Kuba 4 Listopad 09, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   4 Listopad 09, 20:02 [Cytuj]

agnieszka napisał/a:
A co powiesz na to że opinii dr L. niektóre sądy nie uznają ??

Zaraz zaraz, jak to nie uznają? Sędiza jest tylko sędzią, nie lekarzem. Już kiedyś o tym mówiłem, że chyba nie powie: "a wie pan/pani co? ja nie uznalę opinii dr Libera i proszę sobie stąd iść. koniec rozprawy, wyrok negatywny". Co najwyżej mogą powołać biegłego, może nawet dwóch, ale... przecież nie jest powiedziane, że z opinią od innych lekarzy obędzie się bez biegłych.

Black-Orchid napisał/a:

Ciekawe czy równiez -tak jak Chodorowicz - daje 200 pytań zamiast 600 w tescie na 600 pytań.

Dr L w ogóle nie daje testów, bo to nie jest psycholog :-P (chyba, ze Tobie chodziło o tego psychologa co Agnieszka pisała). Od testów jest psycholog i od stwierdzenia czy nam nic poza ts nie dolega także. I ja się z tym w sumie zgadzam.
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

elvis19
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   2 Grudzień 09, 00:20 [Cytuj]

Leczę sie u Dr. Libera od początku. Dał mi recepte na hormony juz na pierwszej wizycie. I kazal zrobic podstawowe badania (co by pozniej pzedstawic w sądzie). Doktor ma specyficzne poczucie humoru, ale nie wyobrazam sobie by ktos inny mnie prowadzil. Mieszkam za graniaca, i dzwonie tylko do niego, albo wysylam smsy i wypisuje recepte i ktos z rodziny odbiera. A psychologu na poczatku mowil, ze musze przejsc testy itd. ale nie sugerowal Jabłonskiego. Wiec poszedlem do babki która polecił mi znajomy psycholog mojej siostry. Jesli ktos bedzie miał rozprawe tak jak ja w Krakowie(ja mialem w maju tego roku) to lekarze nie są w ogole wzywani, wystarczy od nich opinia. Jak w Wawie tez nie wzywali Libera, wiem bo mam przyjaciela tez k/m, i tez go liber prowadzi. A opinie liber napisal chyba w 4 zdaniach, ale jest znany w sądach i ceniony, przynajmniej w krakowskim i wiecej nie chcieli. Poddam wszystkim rade, nie wiem jak w innych miastach ale w krakowie i w wawie sądy duzo lepiej patrza jak na opini psychologicznej masz pieczątke szpitala uniwersyteckiego(ja mialem) np. psychologii i psychiatrii. Wierzcie mi duzo lepiej paczą na takie "zaufane" instytucje i szybciej to wszystko idzie. Co do Libera, to w 100% polecam, moze to i specyficzny czlowiek, ale naprawde nam dupe ratuje w wielu przypadkach. Nawet jak nie masz za duzo kasy... Tylko trzeba byc szczerym do niego i mowic prosto z mostu, ceni to...

[ Dodano: 2 December 09, 00:28 ]
Liber nie da Ci pytan i testów bo NIE jest psychologiem! On co najwyzej moze dac Ci skierowania na badania i recepte!
[Profil] [PM]

black.tears
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   3 Grudzień 09, 21:27 [Cytuj]

Ja dopiero zaczynam i szczerze nie wiem od czego, myślę że wybiorę dr Libera na prowadzącego, jestem zdecydowana i jutro planuję zadzwonić i umówić się na wizytę ale tak sobie czytam czy nie warto abym uzyskała najpierw zaświadczenie od psychologa o rozpoznaniu transseksualizmu i zaleceniu rozpoczęcia terapii? Skoro piszecie że to przyśpieszy sprawę, co do psychologa byłam dzisiaj u psycholożki u której próbowałam szukać pomocy dwa lata temu, dziś powiedziała że pomoże na ile jest w stanie ale musi wiedzieć jaki papier ma mi wystawić, czy doda coś pozytywnego do sprawy jeśli zaznaczy że już wcześniej szukałam pomocy?

aniela
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   3 Grudzień 09, 21:56 [Cytuj]

polecam Libera!
[Profil] [PM]

Marlene
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 18:28 [Cytuj]

Odemnie zawsze bierze po 100zł i napisze mi więcej recept żebym nie musiała często przyjeżdzać. Nawet przy okazji wypisze mi recepty na inne leki nie związane z ts. Dzięki niemu zaoszczędziłam wiele kasy ;-)
[Profil] [PM]

Snowfall
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 18:38 [Cytuj]

Eh... Mnie dziś fajnie skosił. Daję mu 200, i czekam aż wyda, a on na to: no dwieście, dwieście, od transów zawsze tyle biorę, z czego wszyscy moi znajomi co u niego byli dawali po 150. Nie wiem czemu. W ogóle mam mieszane uczucia co do niego. Wiem, że nie powinnam narzekać, na pierwszej mi wypisał 20 estrofemów, 20 syndi (XD) i 12 Luteiny, no ale te jego teorie, ten danazol, ten kariotyp... Widać, ze koleś ma swój świat, i jak próbowałam mu coś wytłumaczyć to mnie uciszał i powiedział, że mam nie dyskutować... No cóż, zrobił ze mnie inter z jakimiś dziwnymi schorzeniami, bo sam powiedział, że nie wie co mi jest, ale zawsze mogło być gorzej.

Marlene
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 18:55 [Cytuj]

Ja jadę do niego w przyszły czwartek ;-) dla mnie zawsze jest miły i wszystko na nim wymuszam :-P
[Profil] [PM]

Noctem
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 19:12 [Cytuj]

Snowfall napisał/a:
Czy któregoś z Was (lub którąs) na pierwszej wizycie skosił na 200zł? Jestem rozczarowana. I jeszcze mi dodał, że "od transów zawsze tyle bierze na 1szej", sorry bardzo.

Nie masz czym być, bo w istocie on tyle bierze na pierwszej wizycie. W każdym razie, w większości przypadków. A jak jeszcze jakieś badania, to kosi jeszcze więcej ;-)
Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale jego "normalni" pacjenci płacą tyle za wizytę. Każdą :P
[Profil] [PM] [E-mail]

Marlene
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 19:15 [Cytuj]

Odemnie zawszę brał po 100zł a badania robię u siebie w mieście i on nie ma nic przeciwko temu ;-)
[Profil] [PM]

(ADM) Black-Orchid
Moderator
Blackwinged Guardian

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 19:22 [Cytuj]

Moze to kwestia tego , ze Snowfall zaczeła pózniej , więc załapała sie na wyzsze koszty.
Moze warto by napomknąc o tym , ze "kolezanka płaci 100-150 zł" ? Chocby , zeby posłuchać co odpowie ?
[Profil] [PM]

aniela
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 19:25 [Cytuj]

ode mnie bral po 100 ale tez i 80 i 50śmieszne ceny jak na wizyte u lekarza w Warszawie, no i w ramach jednej wizyty dostawałam tyle leków na recepcie ze na 3mce mi wystarczalo:) pierwsze słysze by brał od kogos 200...
[Profil] [PM]

matt
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 19:43 [Cytuj]

ode mnie za pierwsza tez 200, i kazda nastepna 100, no chyba ze robilem jeszcze badania hormonalne to wiecej, ale to nie kasa dla niego.
[Profil] [PM] [E-mail]

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 21:45 [Cytuj]

Snowfall, - Noctem już Ci powiedział, że bierze 200zł od transów. Ja też chyba tyle płaciłem. Ale powiem Ci, że podliczając wszystkie moje wydatki na lekarza i porównując z innymi osobami z forum (leczącymi się u innych), to wcale nie wyszło więcej, a często i mniej niż innych wyniosło leczenie.

Kariotypu żadnego mi robić nie kazał, więc to mnie trochę dziwi... może m/k każe? Albo może miał jakiś powód żeby Tobie to zlecić (może już teraz zleca? tego już nie wiem).
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

matt
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 21:49 [Cytuj]

Benjamin napisał/a:

Kariotypu żadnego mi robić nie kazał, więc to mnie trochę dziwi... może m/k każe? Albo może miał jakiś powód żeby Tobie to zlecić (może już teraz zleca? tego już nie wiem).

jak bylem u niego ostatnio to mowil zeby zrobic kariotyp bo teraz podobno coraz czesciej sie zdarza ze do sadu musi byc.
[Profil] [PM] [E-mail]

Snowfall
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 22:00 [Cytuj]

LOL, dzisiaj mi mówił, że ON potrzebuje, a nie sąd, i wie, że sądy nie wymagaja. Widze, że ma roztrojenie jaźni. Nie wiem po co ten kariotyp, kurde. Bez sensu. To w ogóle nie wpłynie na nic. Na żadne podejmowane decyzje u niego. To o niczym nie swiadczy, abrewiacje chromosomowe są nawet nie u transów i ludzie jakoś z tym żyją, nawet nieświadomie. Mi kazał bo wg niego jestem inter... -.- Dzisiaj mi głowę truł, że coś mam z jądrami, ale nie wie co... Jest przekonany, że od urodzenia mam niewydolność czy coś, żart? Chciałam mu coś powiedzieć, ale powiedział, że mam nie dyskutować, to niech sobie ma te swoje teorie.

martas
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 22:04 [Cytuj]

Snowfall, jak pochodzisz KILKA razy a nie raz czy dwa, to:
- uzyskasz możliwosć doboru leków
- zaufanie do siebie
- mniejsze koszty za nastepne wizyty.
Wiem co piszę, bo ja tez płaciłam jak za zboże I i II wizytę, ale obecnie płace mniej, a na receptęd ostaję to czego potrzebuję.

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 22:07 [Cytuj]

Snowfall jak Ci się nie podoba to idź do innego lekarza. Niemal każdy lekarz wymaga kariotypu. I proszę się trzymać tematu, tu są opinie o lekarzach a nie o tym po co Ci jakieś badania.
Ostatnio zmieniony przez Kuba 10 Grudzień 09, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

(ADM) Black-Orchid
Moderator
Blackwinged Guardian

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 22:12 [Cytuj]

Snowfall napisał/a:
Chciałam mu coś powiedzieć, ale powiedział, że mam nie dyskutować, to niech sobie ma te swoje teorie.

Dla mnie osobiscie to jest bardzo niekulturalne podejscie do pacjenta . Co to znaczy , ze masz nie dyskutować ?

Kariotyp jest potrzebny dla lekarza , i tak jak mówi Kuba , niemal każdy lekarz tego wymaga .

Nie podoba mi sie jednak podejscie , ze masz nie dyskutować . Żle świadczy o nim.
[Profil] [PM]

Snowfall
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   10 Grudzień 09, 22:17 [Cytuj]

martas napisał/a:
- uzyskasz możliwosć doboru leków

Nie narzekam przecież na to, czytaj uważnie. Wypisał mi to co mu kazałam.

martas napisał/a:
- mniejsze koszty za nastepne wizyty.

Oj wiem, że druga będzie 50 bo nie pracuje, ale narzekam na koszt pierwszej wizyty.

Kuba napisał/a:
Niemal każdy lekarz wymaga kariotypu.

Choć tyle, że w tej Łodzi za darmo można... A zbyszek dał mi skierowanie, choć tyle.

Black-Orchid napisał/a:
Dla mnie osobiscie to jest bardzo niekulturalne podejscie do pacjenta . Co to znaczy , ze masz nie dyskutować ?

Że mam się zamknąć i nie odzywać się nie proszona. A gdzieś go mam, jak to usłyszałam, nie byłam już tak uprzejma by śmiać się z jego żartów na poziomie dna oceanicznego, nie odpowiadałam na niewygodne mi pytania, które uwłaczały mi jako kobiecie, no sorry, nie będę odpowiadać na pytanie czy prztykałam mojego partnera w dupę (cytuję). Jestem zażenowana tą wizytą. Więcej szczegółów lepiej zachowam dla siebie...
Ostatnio zmieniony przez Snowfall 10 Grudzień 09, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  

Daria
Zaawansowany/a User(-ka)
Kobieta z zasadami

Wysłany:  Pobierz post   11 Grudzień 09, 13:59 [Cytuj]

Ja dawno temu byłam u pana Zbigniewa Libera :-) Postanowiłam do Niego iść, jak zobaczyłam go u p. Ewy Drzyzgi w "Rozmowach w toku". Zaskoczyło mnie mile to, że u niego w gabinecie od razu zaczęły się wspólne śmiechy i żarty - rozładował napięcie rodziców, w sumie i dobrze.
Pan Liber powiedział, że p. Drzyzga się go "boi" :-/ ale co dokładnie miał na myśli to nie wiem, albo zapomniałam, albo on sam nie uzasadnił, lecz chyba to było tak pół żartem-pół serio.
Zrobił ze mną wywiad standardowy, pytał się, co i jak odnośnie mojego ts. Coś zapisywał w bazie danych odnośnie mnie, w swoim komputerze w programie podobnym do Microsft Excel'a.
Następnie powiedział, aby rodzice na chwile wyszli z gabinetu, bo musi mnie zbadać całą, czyli narządy też. Zbadał. Powiedział, abym powiedziała rodzicom, żeby weszli, a potem powiedział, że to Ts i zabrał się za wypisywanie hormonów :-)
Rodzice na początku nic nie mówili a za kilka dni stwierdzili, że coś tu nie pasuje, że w przeciągu 1-1,5h lekarz jest w stanie wydać diagnozę.
No a potem gdzie poszłam to już pisałam, że do Pana Cz, który idzie w drugą skrajność i blokował mi dawanie hormonów. U Pana Dulko odzyskałam równowagę w leczeniu.
[Profil] [PM] [E-mail]

KocicA
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   11 Grudzień 09, 16:43 [Cytuj]

Snowfall ale skoro mówi że coś podejrzewa to rozumiem że Cie przebadał i ma jakieś wątpliwości, osobiście uważam że badanie kariotypu choć drogie, jest potrzebne, czasami okazuje się przy ts że może coś jeszcze mamy "spaprane" a sądy są różne, i różni sędziowie, jeden nie będzie chciał a drugi będzie chciał.

zula
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   11 Grudzień 09, 23:40 [Cytuj]

Snowfall napisał/a:
LOL, dzisiaj mi mówił, że ON potrzebuje, a nie sąd, i wie, że sądy nie wymagaja. Widze, że ma roztrojenie jaźni. Nie wiem po co ten kariotyp, kurde. Bez sensu. To w ogóle nie wpłynie na nic. Na żadne podejmowane decyzje u niego. To o niczym nie swiadczy, abrewiacje chromosomowe są nawet nie u transów i ludzie jakoś z tym żyją, nawet nieświadomie. Mi kazał bo wg niego jestem inter... -.- Dzisiaj mi głowę truł, że coś mam z jądrami, ale nie wie co... Jest przekonany, że od urodzenia mam niewydolność czy coś, żart? Chciałam mu coś powiedzieć, ale powiedział, że mam nie dyskutować, to niech sobie ma te swoje teorie.
To się ciesz jeżeli podejrzewa u Ciebie inter, będziesz mieć ułatwioną drogę leczenia jeżeli to się potwierdzi.
Co do kariotypu i sądu, zgadza się, mnie też niedawno poprosił o kariotyp, mimo że jestem już po wyroku. Może gromadzi wyniki do jakiś badań nad tą tematyką.

Skoro pochwaliłaś się partnerem to się nie dziw o takie pytania. Ja też jak miałam faceta, to nie tylko patrzyliśmy sobie w oczka. W prawdzie nie przeleciałam go, ale żelaznych majtek z napisem "nie dotykać" nie nosiłam. To jest jakaś paranoja szczególnie trans m/k... ts m/k przed srs to aseksualna cnotka co myje siurka z zamkniętymi oczami, przed i po biorąc dwa łyki hydroxyzyny aby się nieco uspokoić przy tej traumie. Takie rzeczy opowiadają w telewizji wielce pokrzywdzone przez los transki z poczuciem misji, dobre to dla gospodyń domowych, oglądających nałogowo panią Drzyzgę, a seksuolog zdecydowanie ciemniakiem nie jest. Mimo wszystko lekarze na co dzień spotykają się z naszymi kłamstwami. Mnie też pytał doktor o intymne relacje seksualne z partnerem też mnie to trochę skrępowało, ale nie przemilczałam i nie zbulwersowałam się, odpowiedziałam z lekkim skrępowaniem ale zgodnie z prawdą. Z resztą zawsze można przeprosić i powiedzieć, że krępują Cię takie pytania. Widocznie jesteś wyjątkowo przewrażliwioną osobą na swoim punkcie skoro takie masz wspomnienia po wizycie u na prawdę bardzo tolerancyjnego lekarza, ale nie martw się zapewne przejdzie Ci z biegiem czasu wiele z nas tak ma na pewnym etapie.
Widzisz ja też mam pewne rozdwojenie jaźni (bije się w pierś), bo sama się krępuje opowiadać doktorowi o wielu intymnych rzeczach, mimo że ufam mu jako człowiekowi inteligentnemu i przy tym bardzo postępowemu. Nie należę do pruderyjnych osób ale jak to z intymnością... bronimy jej na różnych jej poziomach.
Jak wolisz to idź do dr Czernikiewicza wystąpisz jako żywa pomoc naukowa dla jakiejś studentki jako ciota w kiecce, nawet nie gej, bo to podobno sugeruje że to coś pozytywnego.

Doktora Libera oczywiście polecam, za ludzkie podejście do pacjenta i chęć faktycznej pomocy. Poczucie humoru jak najbardziej w porządku... Nie rozumiem tych zarzutów.
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) Black-Orchid
Moderator
Blackwinged Guardian

Wysłany:  Pobierz post   11 Grudzień 09, 23:55 [Cytuj]

Zula , to nie chodzi o rodzaj pytania , tylko o sposób zadania .
Nie wiem czy widzisz róznicę między
Cytat:
"Czy uprawiała pani ze swoim partnerem seks analny?"

a
"
Cytat:
Prztykałaś swojego partnera w dupę?"

Ja widzę . Jedno to kulturalne pytanie , drugie to chamska odzywka godna dresa z bloku obok.
[Profil] [PM]

zula
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   12 Grudzień 09, 00:12 [Cytuj]

Mnie tu coś nie pasuje. Już od dawna odwiedzam dr (nieraz się zasiedzę fajnie dyskutując na przeróżne tematy) i nigdy nie doświadczyłam z jego strony bezczelności. Albo Snowfall coś koloryzuje, albo wcześniej zachowała się nie tak jak trzeba. Mimo wszystko znając długo doktora, jakby mi zadał takie pytanie (nawet cytując) nie obraziłabym się trzeba czasem uaktywnić bardziej prawą półkulę i umieć interpretować intencje i nastawienie drugiego człowieka.
[Profil] [PM] [E-mail]

aniela
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   12 Grudzień 09, 01:35 [Cytuj]

ja generalnie byłam zadowoona z usług Libera, własnie jedyne co moge mu zarzucic to tego jego niesmaczne pytania o sex.. mnie np czesto pytał czy jak uprawiam sex analny z moim facetm to czy mi "stoi" i równiez to pytanie o którym snowfall pisze tez sie pojawiało
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]