Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Szczecin] dr n.med. Walerian Jędrzejczak
dr n. med. Paulina Klonowska-Woźniak
[Szczecin] dr n. med. Andrzej Niedzielski
[Szczecin] dr Dmytrzak, dr Śliwiński, dr Piotrowiak
[Bytom] dr n. med. Janina Janicka-Grabowska

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Szczecin] dr.med.Iwona Jankowska-Wojniak

Polceasz tego lekarza ?
TAK
33%
 33%  [ 1 ]
NIE
66%
 66%  [ 2 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
ibrahim_akkaev
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   26 Marzec 12, 20:06 [Cytuj]

Bardzo fajnie się dziś zachowała pani doktor - rozłożyła mi resztę badań na dłuższy okres czasu, bo powiedziałem, że cienko z kasą... Psychologa poleciła mi tego samego co m.86, bo co prawda jest w Szczecinie, ale go nie polecała, bo on dopiero zaczyna.
No i ogólnie była dziwnie miła;) ale mogę mieć nieobiektywne spojrzenie, bo dostałem receptę i jestem rozanielony (była to moja 3 wizyta) :D

m.86
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   16 Kwiecień 12, 20:42 [Cytuj]

Kuba,
jak długo Dr zwlekała ze skierowaniem Cię na mastektomię, że aż musiałeś rzecz bez jej zgody załatwić? (Btw... gdzie miałeś operację?)
Ja już muszę to sobie zacząć planować, bo jak nie w te wakacje, to pewnie dopiero w następne. Zamierzam poruszyć temat skierowania na następnej wizycie. Znając życie, żadnej konkretnej odpowiedzi nie usłyszę.
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   17 Kwiecień 12, 13:55 [Cytuj]

Ona mi mówiła że nie zrobię nigdzie I operacji przed zmianą dokumentów, powiedziałem że zrobię tylko niech mi da skierowanie, nie chciała dać, więc pojechałem bez skierowania po 6 miesiącach bycia na hormonach. Zrobiłem we Wrocławiu u dr Bieńka.

U Jankowskiej byłem ostatni raz po II operacji w 2009 roku, od tamtej pory już do niej nie chodzę, a recepty mam od endokrynologa za darmo :)

m.86
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   6 Maj 12, 14:51 [Cytuj]

Dzięki za info. Możliwe, że się przyda, bo jestem w podobnej sytuacji. (Chociaż jeszcze nie zdecydowałem, co z tym fantem zrobić.)

Dr zapytana o skierowanie na mastektomię, stwierdziła, że wystawić takowego nie może, bo to "wbrew przepisom". Nie ściemniała, że się nie da, bo wiedziała, że ja wiem, że większość osób robi tę operację przed zmianą dokumentów.
Ewidentnie, siebie chce chronić przed, jak to ujęła, kłopotami z sądem. (W sumie, jej prawo.)
Twierdzi też, że sąd "nie ma prawa" wymagać zaświadczenia o mastektomii.

Tak poza tym to, podtrzymuje, co mówiła o składaniu pozwu po roku, czyli w lipcu. (Chociaż tyle.)
Uważa, że rodzice powinni być obecni na rozprawie i, że dodatkowo, powinienem poprosić kogoś ze znajomych z uczelni, żeby zaświadczył w sądzie, że funkcjonuję społecznie jako facet. Miałoby to zwiększyć szanse na wyrok na pierwszej rozprawie. (W ogóle, to wg. niej, powinienem się nastawiać na taki właśnie scenariusz. A za chwilę mówi, że "może być zamieszanie", bo mam wadę genetyczną. -Czy tylko ja tu widzę sprzeczność?)
Osobiście, wolę starać się o rozpatrzenie sprawy pod nieobecność pozwanych. Nie biorę też pod uwagę ciągania po sądach kogokolwiek ze znajomych. Szanse na szybki wyrok i tak są marne.

Podsumowując przekaz Pani Dr z ostatniej wizyty: "licz, frajerze, na szybką zmianę dokumentów, a może i, na legalną-po-wyroku, mastektomię w te wakacje". Jasne...

To chyba tyle "ciekawostek", z ostatniej wizyty, sprzed długiego weekendu.

No, jeszcze częstotliwość zastrzyków mam zwiększoną do raz na tydzień (1 ampułka prolongatum), bo słabo po mnie zmiany widać.
[Profil] [PM] [E-mail]

ibrahim_akkaev
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   8 Maj 12, 13:42 [Cytuj]

A ja na ostatniej wizycie, po tym jak nie mogłem się dodzwonić do dr Waszyńskiej w Poznaniu, dostałem namiary na psychologa w Szczecinie. Podobno robi dużo wolniej diagnostykę i nie ma w tym takiej wprawy, ale jak się jej będzie przypominać, że trzeba szybko, bo papiery są potrzebne dla sądu itp, to podobno może się zmobilizować, żeby szybciej przeprowadzić badania.
Jankowska ogólnie jej nie poleca, w pierwszej kolejności odsyła do Poznania, bo tak jest szybciej sprawa załatwiona (pisał już o tym m.86). Ale piszę, żeby jeśli ktoś miał koniecznie potrzebę przeprowadzenia diagnostyki psychologicznej w Szczecinie, wiedział, że jest taka możliwość, ale trzeba przekonać dr Jankowską. Psycholog ze Szczecina nazywa się Iwona Kazana. Szczegółów jeszcze nie znam, bo dopiero wstępnie rozmawialiśmy przez telefon i ma się do mnie odezwać.

Dawid90
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   25 Lipiec 12, 00:47 [Cytuj]

Mam za soba pierwszą wizyte u dr Jankowskiej, i chyba musiałem wypaść wyjątkowo nieprzekonywująco, bowiem nie dostałem ani jednego skierowania na badania, zleciła tylko napisanie życiorysu i z nim mam się zgłosić na drugą wizyte (troche liczyłem, że ta druga wizyta będzie już z kompletem lub chociaż częścią wyników badań i po testach psychologicznych). Milo, że dr Jankowska od początku zwracała się do mnie w poprawnej formie i właściwym imieniu, aczkolwiek wyszedłem nieco zdołowany.
[Profil] [PM] [E-mail]

m.86
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   25 Lipiec 12, 09:09 [Cytuj]

Dawid90,
taka jest teraz u niej procedura i nie ma to związku, z tym, czy wypadłeś przekonująco, czy nie :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Kermit
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   17 Kwiecień 13, 18:15 [Cytuj]

ODRADZAM!!!!!!! Same problemy z tą kobietą , Chodzę do niej od dwóch lat i ostatnia sytuacja przeważyła wszystko , Zero kompetencji,współpracy kiedy trzeba coś załatwić ,albo są potrzebne jakieś dokumenty.
[Profil] [PM]

LionMan
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   10 Maj 13, 19:50 [Cytuj]

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor i powiem szczerze, że nie było tak źle. Fakt, że na dzień dobry praktycznie mnie zjechała z ziemią na temat imienia i tego co chce robić w przyszłości, ale pomimo tego kobieta jest w miarę... miła. Nic szczególnego mi nie powiedziała czego bym do tej pory nie wiedział. Na razie zadaniem dla mnie jest napisanie życiorysu i kolejna wizyta dopiero po miesiącu. Jej największym plusem faktycznie jest to, że od razu zwraca się w poprawnej formie i nie sprawia jej to żadnego problemu. Podsumowując.. Doktor aniołem nie jest, ale do Hitlera jeszcze jej daleko.

Kermit
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   11 Maj 13, 11:49 [Cytuj]

LionMan skoro już do niej chodzisz to dam ci radę wszystkie dokument jakie będziesz jej dawał nawet życiorys zrób sobie kopie ,jak oddasz życiorys to dostaniesz skierowanie na badania zrób je szybko i jej oddaj to wtedy z tego co pamiętam szybciej dostaniesz skierowanie na wizytę do psychologa w Szczecinie a później do Poznania na testy. I sprawdzaj dokładnie wszystkie skierowania ,dokumenty jakie od niej dostaniesz. Jest miła do czasu, Ja osobiście mam z nią złe doświadczenia , w gabinecie jest spoko można z nią pogadać , zjedziecie.Może ja miałem jakiegoś do niej pecha,ale w ważnych sprawach zawalała sprawę i to tak na max. Powodzenia ,mam nadzieje ,że nie będziesz z nią mieć problemów .
[Profil] [PM]

Ona24;)
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   17 Listopad 13, 21:46 [Cytuj]

Wiecie , co? Chyba jestem w kiepskiej sytuacji...

Postanowiłam wybrać się do szanownej pani doktor z powodu braku miejsc u innych lekarzy i z powodu braku specjalistów w Szczecinie. Na pierwszej wizycie nie było tak źle, choć już włączyło mi się światełko w głowie, że próbuje mnie zbajerować. ,,Urosną Ci cycki" / ,,Zrobimy wszystko bardzo szybko", a później powiedziała, że dokumenty do sądu da mi za rok... Kazała napisać życiorys emocjonalny.
Przyszłam na drugą wizytę. Czekałam, aż wejdę 40 minut... taka obsówa. Doktor rzuciła okiem na cztery linijki życiorysu i powiedziała... ,,Nie widzę emocji", po czym kazała mi napisać go drugi raz. Dodatkowo kazała mi zrobić jakieś bezsensowne badania na poziom hormonu stresu i coś jeszcze ( eeg, opinia psychologa, hormony, kariotyp, rezonans... wszystko już miałam wcześniej ). Próbowała jeszcze kazać mi zrobić EEG, ale się z nią wykłóciłam, że przecież już mam. Zainkasowała 100zł za 15minut... Może ktoś wie na czym ma polegać ten życiorys emocjonalny? Bo już naprawdę nie wiem...
[Profil] [PM] [E-mail]

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   17 Listopad 13, 22:03 [Cytuj]

Pytanie odnośnie życiorysu należałoby zadać w tym temacie http://www.transseksualiz...der=asc&start=0 po uprzednim jego przeczytaniu bo być może po przeczytaniu znajdziesz tam odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

Ona24;)
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   3 Październik 15, 09:08 [Cytuj]

Ok, lecze sie u Pani Doktor przez blisko dwa lata. Musze powiedziec, ze podsumowujac bardzo podobala mi sie z nia wspolpraca i szczerze ja polecam. Moje wczesniejsze negatywne opinie byly spowodowane strachem i zlym nastawieniem przez opinie innych. To konkretna kobieta. Jakby ktos mial jakies pytania to chetnie pomoge. :-)
[Profil] [PM] [E-mail]

GeraltWolfman
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   28 Lipiec 16, 16:47 [Cytuj]

Miałem już dawno napisać, ale komunikacje międzyludzkie zawsze jakoś tak odkładam...
Od grudnia odwiedzam Panią dr i szczerze powiem, że od pierwszej wizyty pozytywnie mnie zaskakuje. Po pierwszej wizycie wyszedłem z karteczką z nr telefonicznym do rejestracji na kariotyp i portfelem chudszym o 150zł (każda kolejna wizyta to 120zł - tylko pierwsza jest droższa). Później dostałem przykaz wykonania:

-badania psychologicznego (poleciła Iwonę Smyk-Kazana i wbrew początkowym zastrzeżeniom z mojej strony Pani okazałą się bardzo dobrym wyborem)
-badanie ginekologiczne (z plecenia dr Dariusz Żebiełowicz)
-EEG
-pole widzenia
-okulista
-psychiatra (tutaj polecała dr Jędrzejczaka z racji tego, iż również jest seksuologiem - co dwie opinie to nie jedna ;) - lecz mi nie udało się dodzwonić i wylądowałem u Pani Podbielskiej - bardzo specyficzna)
-MR głowy
-badanie krwi

Poleca lekarzy, którzy mieli już w swojej karierze spotkania z osobami ts i nie robią z tym problemów.
Po dostarczeniu wszystkich wyników, na 4 spotkaniu, otrzymałem swoją pierwszą receptę :D
Wszystko robiłem prywatnie co skutkowało tym, iż na paru spotkaniach dostało mi się po uszach, że nie chodzę do dr Robachy, aby "wyciągnąć co mi się należy od państwa". Średnio wizyty trwają 30-40min, a jedynym zastrzeżeniem jakie do tej pory mam, to to, że Pani dr przedstawia wszystko w przez pryzmat różowych okularów bez ukazywania problemów, czy powikłań (możliwe, że takie podejście ma do mnie gdyż stwierdziła, że na temat ts wiem już wszystko, a jeżeli czegoś nie będę wiedzieć to znajdę informacje i doczytam).

Na wszystkie badania mam aktualne ceny i miejsca, w których można je wykonać, więc jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to śmiało pisać i się pytać :)
[Profil] [PM]

Ona24;)
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   29 Lipiec 16, 16:57 [Cytuj]

Mnie ostatnio bardzo zniesmaczyła ostatnią wizytą. U mnie polegają one jedynie na przepisaniu recepty ( za co i tak kasuje 100zł/120zł ). Okazało się, że nawet tego poprawnie nie potrafi zrobić, ponieważ nie wypisała mi całości hormonów, które zazwyczaj biorę oraz nie dokończyła wpisywać refundacji ( numer pesel i odzdział nfz ) przez co w aptece okazało się, że muszę zapłacić 100%.
Często lubi kreować się na specjalistkę od ts, a prawda jest taka, że jest to mały ułamek jej pacjentów. Wiele razy wyciągała przy mnie telefon i dzwoniła do Robachy, chwaląc się znajomością lub opowiadała o jakiś wakacjach (?) z Krajką. Często w rozmowach przybiera też postawę atakującą.
Ostatnia wizyta polegała na tym, że nazwała mnie desperatką, że chcę zrobić srs gdzie indziej niż w Gdańsku ( choć w Gdańsku już przecież nie można - tak to był bardzo konstruktywny dialog :) ) i skwitowała mnie słowami ,,będę się bała za ciebie..."
Dr Jankowska nie jest najgorsza ( to co ma zrobić to zrobi, tj.poprowadzi leczenie ), ale też nie jest profesjonalistką. Ani razu nie przebadała mnie jeśli chodzi o mój poziom hormonów i dawkę leków w stosunku do nich ( przepisuje w ciemno i często na ,,wygląd" ). Lepsze jednak to niż nic w naszym kraju :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Nick
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   21 Sierpień 16, 02:49 [Cytuj]

GeraltWolfman Czy dr. Jankowska dała Ci może skierowanie na tk głowy? Jeśli tak to czy mógłbyś napisać gdzie w Szczecinie można zrobić i za ile?
[Profil] [PM] [E-mail]

GeraltWolfman
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   21 Sierpień 16, 16:29 [Cytuj]

Dr nie chciała TK głowy tylko MR i tylko tego ceny znam. Co do skierowań to dr nie wystawia takowych z racji prywatnych wizyt. To co daje to tylko notatki jakich badań oczekuje - czysta informacja dla pacjenta.
[Profil] [PM]

SirNobody
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   20 Maj 19, 09:40 [Cytuj]

Przeprowadziłem się do Szczecina i potrzebuję uregulować gospodarkę hormonalną, mieć swojego gina i skierowania na mastektomię. Szukam już kogoś do stałej współpracy - jestem po zmianie dokumentów, więc nikogo nie muszę przekonywać. Nada się?
"
- Tadeusz Borowski

14.03.13 - I wizyta; 3.04.13 - TST; 27.01.15 - I rozprawa; 21.12.15 - wyrok
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Manfil
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   20 Maj 19, 20:11 [Cytuj]

Mi na przykład skierowanie na ginekomastie dała lekarz rodzinna
[Profil] [PM]

GeraltWolfman
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   21 Maj 19, 11:21 [Cytuj]

Jeżeli chcesz aby ktoś sprawdził i dobrze dobrał hormony to bardziej Dr n. med. Elżbieta Sowińska-Przepiera, która też jest ginekologiem - przyjmuje prywatnie i na nfz. Jeżeli chcesz recepty, wsparcie mentalne i skierowania, to Jankowska się nada. Ja osobiście korzystam z wiedzy i znajomości obu Pań :)
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]