Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Wrocław] klinika Mediconcept, dr n.med. Marek Pochwałowski
[Kraków, Warszawa] dr n. med. Zbigniew Liber
[Białystok] Prof. dr. hab. med. Barbara Darewicz
[Bydgoszcz] dr n. med.Andrzej Cholewiński
Badania na poziom hormonów - kiedy najlepiej robić?

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Katowice, Chorzów] dr med. Maciej Dokrzewski

Polecasz tego lekarza ?
TAK
100%
 100%  [ 10 ]
NIE
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   [Katowice, Chorzów] dr med. Maciej Dokrzewski25 Maj 02, 13:35 [Cytuj]

Przyjmuje w Katowicach i w Chorzowie.

CHORZÓW:
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
(Poradnia seksuologiczno-andrologiczna)
W czwartki w godzinach 16-18
ul. św. Pawła 11a
tel. (0-32) 24-96-216 begin_of_the_skype_highlighting              (0-32) 24-96-216      end_of_the_skype_highlighting
fax (32) 34-81-555

Cytat:
Terminy wszystkich porad lekarskich prosimy uzgadniać wcześniej telefonicznie bądź osobiście. Dla osób ubezpieczonych, posiadających skierowanie od swojego lekarza ogólnego bądź rodzinnego, porady specjalistyczne udzielane są nieodpłatnie. Niezależnie od powyższego, po wniesieniu stosownej opłaty, istnieje możliwość skorzystania z porady specjalistycznej bez skierowania.

multiVITAMINEK
Taka mala dygresja dotyczaca ustalenia terminu wizyty. Po otrzymaniu daty i godziny przybycia trzeba uprzednio przyjsc w ten dzien wczesniej by sie zarejestrowac i zalozyc kartoteke w przeciwnym wypadku mozna czekac nawet dwie godziny.

opinia pacjenta z końca grudnia 2004 r:
Gość współpracuje z Ciesielskim, bardzo dobrze zna się na rzeczy, jest bardzo konkretny ale i sympatyczny. Mówił że prowadzi aktualnie kilku TS.

KATOWICE:
ul. Wita Stwosza 7
tel. do rejestracji (0-32) 201 30 56
kom. 0 502 521 524
Poniedziałek, wtorek, piątek od 17 do 20

Koszt wizyty 100 zł

opinia pacjentki z listopada 2006 r:
Gabinet nie jest w klatce o numerze 49 tylko trochę wcześniej, stojąc na wprost tej klatki parę metrów w prawo. Jest na parterze, wchodzi się po schodach przed drzwiami są wywieszone białe tabliczki z nazwiskami lekarzy tam przyjmujących. Dojazd spod Skarbka tramwajami 6 lub 16 wysiada się chyba na 2 przystanku (jedzie się około 5 minut). Była mi potrzebna opinia psychiatry, po około 20 minutowej rozmowie wypisał mi zaświadczenie. Przez cały czas był miły i konkretny. Obecny koszt wizyty 100 zł.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 6 Marzec 10, 08:56, w całości zmieniany 5 razy  
[Profil] [PM]

KatarzynaTS
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   [Chorzów, Katowice] Dr Dokrzewski25 Maj 02, 13:35 [Cytuj]

szkoda że tylko tyle komentarzy na jego temat, a przyznam się że chciałabym coś więcej się o nim dowiedzieć.

np ucieszył mnie tym że przepisał mi hormony bym się nie załamywała tym całym czekaniem na drugiej wizycie :) no i miał rację bo już mi lepiej.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 6 Marzec 10, 08:58, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Paulina
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   Polecam25 Maj 02, 13:35 [Cytuj]

Polecam wszystkim Dr Dokrzewskiego!Ja byłam jego pacjętką ,jest miły wesoły i co najważniejsze idzie na ręke jeżeli chodzi o czas leczenia-a dla nas to bardzo ważna sprawa!
100% zadowolenia...
[Profil] [PM] [E-mail]

Wioletka
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   25 Maj 02, 13:35 [Cytuj]

mam pytanie jak dojechac do tej przchodzi chodzi mi okomunikacje miejska

dwiekalorie
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   25 Maj 02, 13:35 [Cytuj]

Cytat:
Dr. Dokrzewski przyjmuje teraz pod nowym adresem!

Katowice
ul. Wita Stwosza 7

Ostatnio zmieniony przez dwiekalorie 16 Czerwiec 10, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [WWW]

morpheus_ds
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   12 Wrzesień 10, 15:33 [Cytuj]

ma ktoś może jakieś 'śiweże' informacje na temat Dr Dokrzewskiego?
[Profil] [PM]

ania83
trans-gawędziarz

Wysłany:  Pobierz post   12 Wrzesień 10, 17:23 [Cytuj]

a o jakie informacje ci chodzi? prowadzi kilku k/m, kilka m/k, przepisuje hormony, wydaje opinie etc. czego chcieć więcej?
[Profil] [PM] [E-mail]

morpheus_ds
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   13 Wrzesień 10, 15:56 [Cytuj]

słyszałem że lubi się pośmiać ze swoich pacjętów....
[Profil] [PM]

Cichy
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   20 Czerwiec 11, 19:53 [Cytuj]

Uważam, że to bzdura. Prawdą jest, że to radosny człowiek, ale nigdy mnie nie uraził. Sądząc po Jego zachowaniu nie wyobrażam sobie, żeby miał kogoś wyśmiać - po prostu nie ten typ człowieka. Ponadto powiedział, że hormony da po trzeciej wizycie, ale zobaczył że się niecierpliwię i dał już na drugiej :) Jest bardzo konkretny i konstruktywny. Nie ciągnie za język. Daje czas na odpowiedź. Nie ponagla. Jak do tej pory wysyła mnie do relatywnie tanich lekarzy.
Szczerze: szkoda, że nie wszyscy lekarze są tacy :| Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do Niego.
[Profil] [PM]

Jagoda_29
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   19 Listopad 11, 22:49 [Cytuj]

Czy ktoś wie z jakim psychologiem współpracuje obecnie Dr Dokrzewski?
[Profil] [PM]

Wioletka
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   20 Listopad 11, 14:01 [Cytuj]

Dokrzewski współpracuje z panią psycholog Aleksandra Zych-Krzemińską babka przyjmuje prywatnie w Katowicach na osiedlu gwiazd a na kasę chorych tez w k-ce na Pod górnej więcej w o pani psycholog tutaj http://www.transseksualizm.pl/viewtopic.php?t=4124

Jagoda_29
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   5 Maj 12, 01:04 [Cytuj]

Pacjentką dr Dokrzewskiego jestem od niemal pół roku i chciałabym coś o nim napisać :) Zdecydowałam się na tego lekarza po dłuższym zastanowieniu – pracuje on dość powoli, nie jest zwolennikiem zapisywania sporych dawek leków i szybkich zmian, co ze względu na moją sytuację rodzinną mi odpowiada, a poza tym rozum podpowiada, że lepiej będzie, jeśli mój organizm będzie się powoli przyzwyczajać do nowej sytuacji z hormonami. Dr Dokrzewski jest przemiły, nigdy nie usłyszałam z jego ust niemiłych słów czy docinek. Potrafi wysłuchać, wprowadzić spokój i swobodnie się z nim rozmawia. Cieszę się, że jest moim lekarzem prowadzącym i nie planuję zmiany.
[Profil] [PM]

Mechanic Heart
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   12 Lipiec 12, 11:43 [Cytuj]

Ja mam pytanie: Czy zarówno w Chorzowie jak i w Katowicach, przy skierowaniu od lekarza rodzinnego, doktor przyjmuje za darmo?
Powiedziano mi przez telefon, że gabinet jest prywatny i wizyty pomimo skierowania są płatne...
Ostatnio zmieniony przez Kuba 12 Lipiec 12, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Naryeth
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   23 Lipiec 12, 17:06 [Cytuj]

ja także mam pytanie. Czy tylko pierwsza wizyta kosztuje 100 zł? Jak wygląda "cennik" kolejnych wizyt?

MystiqueX2
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   23 Lipiec 12, 20:40 [Cytuj]

leczę się u niego już niemal pół roku (chodzę do gabinetu w katowicach) i każda wizyta jest tak samo płatna 100 zł
[Profil] [PM] [E-mail]

Andrzej
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   8 Grudzień 12, 12:52 [Cytuj]

Witam, tak się zastanawiam jak długo trwa u Dr Dokrzewskiego cała procedura.. w sensie do rozprawy. To może jest sprawa indywidualna, ale tak mniej więcej ile?
I jeszcze jedno.. ktoś może przyniósł do niego papiery od innego psychologa? Czy musi to być opinia od Aleksandry Zych-Krzemińskiej?
[Profil] [PM]

Andrzej
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   18 Luty 13, 21:18 [Cytuj]

Nikt nie odpowiedział, więc ja odpowiem jakby się ktoś interesował...
Katowice, wizyta trwa około 15 minut..może tak do 20. Miałem wszystkie wyniki, zapisał mi Undestor (zastanawiam się, czy na drugiej da coś mocnejszego..może ktoś wie? ? ), na następną wizytę kazał przynieść życiorys emocjonalny. Ogólnie wydał się spoko, konkretny gość..tylko tym Undestorem mnie trochę "zabił".
Także nie wymaga opini od Zych-Krzemińskiej. Mówił, że zaświadczenie daje po roku.
I też wizyta 100 zł.
Pod tą "kliniką" jest jakaś restauracja...na szczęście, bo byłem wcześniej gdzieś z 2 godziny, a że zimno to przynajmniej można było gdzieś się "ogrzać".
[Profil] [PM]

wiewior35
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   19 Luty 13, 10:48 [Cytuj]

Byłem niedawno u dr Dokrzewskiego. Przepisał mi omnadren i undestor... Omnadren rozumiem ale zastanawiam się czy brać ten undestor.... Powiedział żeby wspomóc omnadren.... Kilka lat nie brałem teścia więc czy potrzeba tak z kopyta nie wiem... przekonam sie robiąc badania....
Doktor przemiły, nie wyśmiał mnie ani nic takiego.... Rozmawiało się przyjemnie... MAm tylko nadzieję że wizyty nie będą musiały być zbyt częste.... Bo w sumie nie chodzi o same wizyty jak o te hormony i tyle....

Ogólnie polecam !!!
[Profil] [PM]

(Admin)Henry_Winter
Admin na emeryturze
Piękny Inaczej

Wysłany:  Pobierz post   19 Luty 13, 23:30 [Cytuj]

wiewior35, wiesz..... ja tam lekarzem nie jestem, ale pierwszy raz słyszę o takiej kombinacji. Omnadren jest środkiem bardzo silnym. A Undestol to przy nim jak woda przy wódce. Trochę dziwne żeby miał go wspomagać. Ale może chodzi o to żebyś łykał coś codziennie i nie miał dużych skoków hormonów zaraz po zastrzyku? Warto by się od doktora dowiedzieć jak ten pomysł ma działać.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

wiewior35
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   20 Luty 13, 07:18 [Cytuj]

Chyba chodziło o to żeby wchłaniał się też inną drogą... sam nie wiem...
Mam nadzieję że sobie nie zapomnę zapytać :D bo przez ostatnie lata bez teścia jakoś pamięć mi szwankuje :D
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 20 Luty 13, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Kaelthas
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   21 Marzec 13, 13:39 [Cytuj]

Andrzej napisał/a:
Mówił, że zaświadczenie daje po roku.

Ten rok to u niego standard? Ja jakiś czas temu dowiedziałem się że po pół roku można dostać. Więc jak u niego z tym jest?
[Profil] [PM] [E-mail]

carlos90tg
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   25 Październik 13, 15:01 [Cytuj]

chodze do Dr Macieja Dokrzewskiego od marca i naprawde wporzadku i konkretny facet :)
polecam :)

Kaelthas
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   30 Styczeń 14, 11:41 [Cytuj]

Czy życiorys emocjonalny, który każe napisać Dokrzewski jest później dołączony do opinii, która jest przez niego pisana dla rozprawy w sądzie?
[Profil] [PM] [E-mail]

nope
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   7 Lipiec 14, 19:16 [Cytuj]

wie ktoś może, jakie ten lekarz ma podejście do homo ts?
[Profil] [PM]

lytche
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   11 Styczeń 16, 16:59 [Cytuj]

Hej,

próbuję wybrać lekarza prowadzącego M/K i mam parę pytań związanych z dr. Dokrzewskim.

1. Czy polecalibyście doktora jako lekarza prowadzącego dla zupełnie zaczynającej 29letniej M/K? jeszcze przed jakimikolwiek elektrolizami, ale np. długimi, rudymi włosami? Czy pokieruje mnie na odpowiednie badania, itd?
2. Ile czasu z reguły musi u doktora upłynąć, zanim przepisze pierwsze hormony? Przepisuje razem z nimi blokery androgenu?
3. Jak reaguje doktor na osoby, które nie chcą przed prawną zmianą dokumentów "ujawianiać się" w pracy?
Mam dobrze płatną pracę i planuję ją utrzymać, aby odkładać na pierwsze operacje (elektrolizy, plastyka twarzy jezeli będzie trzeba, piersi, itd) i preferowalnie do 2 lat od rozpoczęcia terapii hormonalnej wolałabym tę pracę zachować (aż się nie dowiem, czy plastyka twarzy będzie konieczna)
Pozdrawiam,
Dalia

avas0190
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   21 Luty 16, 17:43 [Cytuj]

Cześć, mam parę pytań...
1. Warto zrobić jakieś badania przed pierwszą wizytą, czy dr sam mnie pokieruje co i jak?
2. Jakie hormony przeważnie przepisuje dla m/k? Daje blokery androgenu?
3. Jakie ma podejście do m/k lesbijek? Lepiej się nie przyznawać? :) Zależałoby mi raczej szybko brać hormony.
4. Czy dr wymaga testu realnego życia?

Pozdrawiam wszystkich!
[Profil] [PM]

Nezumi
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   28 Wrzesień 16, 23:27 [Cytuj]

Zachęcony dobrymi opiniami poszedłem na pierwszą wizytę do dr Dokrzewskiego i się zawiodłem. Nie wiem, czy jest to jakaś jego metoda przesiewania osób niezdecydowanych czy co, ale usłyszałem u niego, że wyglądam zbyt kobieco i na moim miejscu nie spodziewałby się widocznych efektów hormonoterapii, ponadto podkreślał parokrotnie, że tranzycja to same koszty i sugerował, że i tak będę niezadowolony ze swojego ciała. Podczas wizyty zwrócił się do mnie kilkukrotnie na "pani" (mimo że na początku przedstawiłem się męskim imieniem i mówiłem w formie męskiej), wprawdzie się od razu poprawiał, ale niesmak pozostał.
Ogólnie poczułem się potraktowany zlewczo i z góry oraz zniechęcany do podjęcia jakichkolwiek kroków w stronę tranzycji. Nie wiem, czy może miał akurat gorszy dzień, czy po prostu nie przypasowały mi metody przez niego stosowane, ale na następną wizytę wybiorę innego seksuologa.
[Profil] [PM]

Kamis91
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   17 Listopad 16, 23:18 [Cytuj]

Witaj szukam lekaza prowadzącego na śląsku też zastanawiam się nad Dokrzeskim mam umówiona wizytę w poniedziałek ale po tej twojej opinii zastanawiam się czy to dobry wybór powiedz mi czy już znalazłeś kogoś lepszego i skąd?

Sognare
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   8 Marzec 17, 18:12 [Cytuj]

Kamis91, i jak wizyta?
Jestem ciekaw, czy warto wybierać tego lekarza i ile trwa wizyta (bo 15-20 minut jakoś mi nie pasuje za taką cenę). Czy ktoś może coś o nim jeszcze napisać?
[Profil] [PM]

Daniel9101
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   9 Marzec 17, 19:09 [Cytuj]

Sognare,

Lecze sie u Dokrzewskiego ponad 2 lata i nie moge narzekać
zależy czego kto od niego oczekuje jeżeli jesteś pewnien czego chcesz i idziesz do niego zdecydowany to myśle że wpadnie Ci w gust mi dał po 3 wizytach hormony najpierw tabletki potem zastrzyki jeżeli nie bardzo to radziłbym innego lekarza .
fakt faktem jeżeli chodzi o badania itp to sie musiałem sam upominać mam kolege który chwali dr Robache zawsze możesz zmienić i z tego co mi mówił przyjmuje na nfz
[Profil] [PM] [E-mail]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]