Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Wrocław] klinika Mediconcept, dr n.med. Marek Pochwałowski
[Kraków, Warszawa] dr n. med. Zbigniew Liber
[Białystok] Prof. dr. hab. med. Barbara Darewicz
[Bydgoszcz] dr n. med.Andrzej Cholewiński
Badania na poziom hormonów - kiedy najlepiej robić?

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Katowice, Chorzów] dr med. Maciej Dokrzewski

Polecasz tego lekarza ?
TAK
100%
 100%  [ 10 ]
NIE
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Sognare
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   10 Marzec 17, 19:19 [Cytuj]

Daniel9101, dzięki wielkie za informacje. Wezmę to pod uwagę przy wyborze lekarza.
[Profil] [PM]

KatarzynaTS
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   22 Kwiecień 17, 16:16 [Cytuj]

dr. Dokrzewskiego Polecam gorąco :)

Kamis91
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   Dr Dokrzewski24 Styczeń 18, 18:28 [Cytuj]

Witajcie
Lecze się u doktora już rok czasu jestem jak najbardziej zadowolony wszystko idzie szybko i płynnie. Już na drugiej wizycie dostałem hormony badania także bardzo szybko porobione doktor mówi że zbliżamy się do finału w sumie gdyby nie moje przedłużanie z robieniem badań że względów finansowych pewnie już dwa miesiące temu składał bym pozew do sądu. Ale doktor godny polecenia sympatyczny uśmiechnięty porozmawiać na każdy temat a potrafi także pozartowac doradzić jak i pocieszyć czy powiedzieć dobre słowo. Pomogłem już jednemu chłopakowi z tej strony i polecił Doktora także się teraz u niego leczy i się z kimplowalismy i z chęcią mogę pomóc innym że Śląska i chętnie poznam pozdrawiam

Tom
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   23 Czerwiec 18, 09:10 [Cytuj]

Ciekawa sprawa. Ogólnie chodziłem do Dokrzewskiego bardzo dawno temu, zanim poszedłem do doktor Robachy, skończyłem jakoś w roku 2012. Kiedy dołączyłem do forum nie intereowałem się tym wątkiem, bo byłem już leczony u doktor Robachy, wszystko mi pasowało, więc patrzyłem "do przodu" czyli na wątki związane z sądem, operacjami itd. Teraz z ciekawości wszedłem na wątek o Dokrzu i jestem bardzo zdziwiony. Zgadzam się jedynie z opinią Nezumi, ja miałem właśnie podobne doświadczenia. Nie chcę już wdawać się tu w szczegóły, bo mógłbym wiele o nim napisać i nie byłoby to nic dobrego, więc boję się, że polecę za bardzo emocjonalnie i przesadzę, tymbardziej, że kiedy do niego chodziłem byłem na skraju załamania (szczególnie ostatnia wizyta) a on nie tylko nic nie pomógł, ale mocno mnie wtedy zdołował i długo zajęło mi dochodzenie do siebie po tej wizycie. Jeśli ktoś interesuje się wątkim proszę pytać lub pisać do mnie wiadomość, postaram się obiektywnie odpowiedzieć. A btw. doktor Robacha - polecam z całego serca!
[Profil] [PM] [E-mail]

Maksym
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   4 Listopad 18, 17:09 [Cytuj]

Wie ktos może, czy Dokrzewski bierze dodatkową sumę za napisanie opinii do sądu? Na jakie ewentualne koszty należy się przygotować?
[Profil] [PM] [E-mail]

Kaelthas
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   4 Listopad 18, 18:34 [Cytuj]

Nie wiem jak wygląda to obecnie, ale parę lat temu ta "opinia" była za darmo. Moja "opinia" to była zwykła kartka A4 gdzie odręcznie napisał, że leczę się od niego na ts i tylko tyle - 4 linijki tekstu. Przy wypisywaniu argumentował, że jak pismo jest odręcznie napisane to ma większe znaczenie w sądzie od pisma napisanego na komputerze...
[Profil] [PM] [E-mail]

EmillyEllis
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   22 Lipiec 19, 21:28 [Cytuj]

Leczę się u Pana dr'a Dokrzewskiego od ponad 2-óch lat i jestem zadowolona. W stosunku do mnie zawsze jest bardzo uprzejmy. Na wizytach zawsze pyta o samopoczucie, życie osobiste, czyli po prostu trzyma rękę na pulsie.
Od początku jestem zdecydowana, co do kierunku w jakim chcę zmierzać i nie doświadczam poważniejszych "dołów emocjonalnych", toteż nie wiem, jak wygląda leczenie w przypadku osób wymagających intensywniejszej opieki psychologicznej.
Każda wizyta to koszt 100 zł. Pan dr stara się dopasować leczenie do potrzeb i możliwości pacjenta. Zanim dostałam receptę, zostałam wypytana o wszelkie problemy zdrowotne, na które leczenie mogłoby mieć wpływ i oczywiście musiałam zrobić badania na poziom hormonów.
Na wizytę można umówić się z wyprzedzeniem, ale często można na szybko bez zapowiedzi. Przy pierwszej wizycie zakłada się kartotekę i od jakiegoś czasu wypełnia się także oświadczenie RODO ofkors. Częstotliwość wizyt to około miesiąc, ale można rzadziej, w zależności od tego, czy mamy jeszcze leki ;)
Pan Doktor wypisuje skierowania na badania i gdy zbierzemy już wszystkie niezbędne, wtedy wypisuje opinię. W moim przypadku została ona napisana odręcznie na białej kartce A4, ale jest podpis i odpowiednia pieczątka, także nie widzę w tym żadnego problemu.
Osobiście polecam, a przynajmniej zachęcam, aby przekonać się na własnej skórze, nie sugerując się opiniami :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]