Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Warszawa]prof. dr hab. n. med. Bogusława Baranowska
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Warszawa] dr n. med. Stanisław Dulko

Polecasz tego lekarza ?
TAK
61%
 61%  [ 16 ]
NIE
38%
 38%  [ 10 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Sihetla
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   10 Czerwiec 08, 15:06 [Cytuj]

Naprwadę wspaniały lekarz, byłam u niego na wizycie 29 maja pierwszy raz:) W ogole pomylił mnie na początku z kobietą (moze dlatego, z emam juz piersi i na codzien funkcjonuje jako kobieta). Zwracał się do mnie per pani, zadał pare pytan typu, czy podnieca mnie posiadanie piersi, czy mam rodzenstwo, kim sie czuje itp. Po czym coś zapisał, powiedział, że na dzisiejszą chwilę jest wrecz pewien, ze jestem TS i ze widzimy sie za rok by zaczac zmieniac płec na kobietę(przeszkoda na dzien dzisiejszy jest fakt, z enie mam skonczonych 17 lat). Na dzien dzisiejszy mam odłozyc okolo 15 tys zł, w tą kwote wchodzi kuracja hormonalna do czasu zabiegu, SRS, koszt zmiany dokumentów i wizyty u niego. Bardzo miły lekarz, krótko streścił na czym polega ala zmiana, ze zaczynamy od kuracji, potem zmiana dokumentow, na koncu operacja, która proponuje wykonac w Gdansku badz w Tajlandi(2 miejsca gdzie mozna uzyska swietne efekty), z tym, ze tam kosztuje SRS 10 tys euro.

Aneta :)
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   11 Czerwiec 08, 01:32 [Cytuj]

Mi na pierwszej wizycie powiedział że spokojnie mogę zmieniać już dokumenty, porobiłam badania, wypełniłam testy, i nie widziałam nawet, psychologa ani psychiatry, no seksuologiem to On jest. Zapłaciłam mu za jaką bądź się należy diagnozę 2500. I wszystko czekało aż sąd Go wezwie. On nie załatwiał bo chciał kolejne 2500. A ja chciałam diagnozę. Wreszcie wysłałam Mu papier z prośbą żeby mi podbił i sama sobie wystawiłam diagnozę. Poszło do sądu, zażądali od niego dokumentacji i opinii. Po czym wystawili nowego biegłego. Ale to koledzy i wszystko było już napisane wcześniej. Więc opinii Dulki nigdy nie widziałam, a podobno jeszcze od Czarnego miałam ciekawe skąd. Mieli tego ze dwie encyklopedie. Nie zapłaciłam za to nic ani grosza. Nie wymagano obecności lekarza na rozprawie. Tylko mama i Ojczym oraz Ojciec byli wezwani. Ale Ojciec się nie stawił. Więc trzech takich ekspertyz to już nikt by nie podważył cokolwiek w nich by miało być. I mam co chciałam. :-P

A tak nawiasem to ciekawe bo wypełniłam wszystkie testy jakie są już dobrze nie pamiętam ale na niektórych pisało że są dla mężczyzn na innych że dla kobiet, a i jeszcze dla osób po przemianie. Czy to norma? bo mnie ciekawi. Wiem że niektóre są ogólnie dla wszystkich. ale były i inne. No nic mnie nie zdziwiło, ale te po przemianie to były dziwne.
Ostatnio zmieniony przez spider 11 Czerwiec 08, 12:35, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM]

aniela
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   8 Lipiec 08, 09:07 [Cytuj]

Iwko trzeba więc było skorzystać z usług innego lekarza.... Dulko tez proponował mi swojego adwokata za iles tam tysiecy (juz nie pmietam), ale mając znikome pojecie o dziłaniach w sadach pozew ściągnełam z internetu (wydruk w kawiarence tych kilku stron kilka złotych:)) - i to cały koszt mojej rozprawy był (bo sąd zwolnił mnie z kosztów), adowkata zadnego nie miałam bo i po co jak to sędzia powiedział.... i na drugiej rozprawie miałam juz wyrok, wiec nie wiem po co Dulko wciska swojego adwokata, który jak się domyślam sądowi sugeruje Dulke jako biegłego.

Mam inne pytanie czy dr Krajka w Gdańsku honoruje tylko skierowanie od pana Dulki, czy od innych seksuologów także? Jak sie kiedys pytałam o to w Gdańsku to mi powiedziano ze jest jakas umowa podpisana z panem Dulko, ale jakos odziwo nigdzie tej tajemniczej umowy nie można znaleśc (nawet w NFZ)
[Profil] [PM]

Gweret
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   8 Lipiec 08, 16:37 [Cytuj]

Tylko od dulki, oni mają umowę cywilną.
[Profil] [PM] [E-mail]

Jerzy
Admin merytoryczny
dostojny weteran

Wysłany:  Pobierz post   17 Październik 08, 08:02 [Cytuj]

Nie przesadzaj Bathet z tym demonizowaniem Dulasa. Owszem jest pazerny na kasę i obiecuje złote góry ale własciwie jako jedyny jest ci w stanie zagwarantować bardzo szybkie rozpoczęcie leczenia i wystawia niepodważalną opinię do sądu. Chce za to kasę owszem...można sobie u niego załatwić tylko hormony i opinię a wszelki operacje załatwiać na własną rękę.
Argument, że mówił do ciebie na Pan phii...do mnie też mówił i było to dla mnie bardzo przyjemne nic ponad to...

bathet napisał/a:
nie wiem, czy się tu już zdążyłem wypowiedzieć -czy też została moja wypowiedź wykasowana przez moderatorów

a tutaj to sie zdecyduj... bo rzucasz oskarżeniami, które raczej nie mają podstaw.

Śledź
Zaawansowany/a User(-ka)
Samotnik

Wysłany:  Pobierz post   17 Październik 08, 09:17 [Cytuj]

Też wam sie dziwie... Każdy by chciał miec szybko, tanio i dobrze ale to jest niestety niemożliwe. Mnie sie wydaje bardzo konkretny i sympatyczny przez telefon, też przeszedł odrazu na "pan" ale nie węsze w tym żadnego spisku. Facet jest doświadczony w temacie, umożliwia szybkie i dobre leczenie a, że kaski trzeba wyłożyc to normalne, że za lepsze płaci sie więcej. Za nowe ferrari nie zapłacisz tyle co za golfa. Potraficie szczekac ale jak rozmawiam prywatnie z jego pacjentami to są zadowoleni, przede wszystkim z nim idzie szybko, bez zbędnych ceregieli. Że jest to jeden z najlepszych w temacie osób w Polsce nie da sie zaprzeczyc.
[Profil] [PM] [E-mail]

bathet
Ban

Wysłany:  Pobierz post   17 Październik 08, 12:50 [Cytuj]

Da się zaprzeczyć i ja to robię -mieszkałem w małym - nawet bardzo małym miasteczku i był dla mnie jak guru - naobiecywał - skierował gdzie mu było na ręke -czyli tam gdzie kasą się z nim dzielili i potraktowano mnie jak psa -a jak dopytywałem o inne miejsca -to według niego -tylko Bielecki najlepszy, a w tym dopytywaniu, załatwianiu itp. nie pomagał mi nikt -nawet do internetu nie miałem wtedy dostępu a do kafejek się chodzić wstydziłem - kur...de nikt mnie nie przekona, ze Dulko to jest dobry człowiek-znieczulice ma we krwi, zależy mu wyłącznie na kasie.
A co do oskarżeń - Jerzy -to źle to odczytałeś - po prostu nie pamiętam, które moje posty zostały usunięte, a których jeszcze nie napisałem -za dużo chyba piję...
[Profil] [PM] [E-mail]

Anette
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   17 Październik 08, 13:22 [Cytuj]

Witam,
Mr Dulko jest, owszem, kasożerny, i owszem - to stary wyga. Ma swoje dobre i złe strony. Dobre - to takie, że wystawia opinie do sądu i kieruje biedne duszyczki gdzie trzeba. Złe - kasożerny i, co gorsza, ukrywa swoją prowizję w "cenie". Najgorsze: IMHO źle prowadzi terapię hormonalną.

bathet
Ban

Wysłany:  Pobierz post   17 Październik 08, 13:38 [Cytuj]

tu się zgadzam -do endokrynologa mnie wogóle nie kierował -tylko faszerował w nadmiaze hormonami aż kroste miałem na kroście

[ Dodano: 17 Październik 08, 13:44 ]
i ciągle takie same dawki -przed 2 i po 2...

[ Dodano: 17 Październik 08, 13:48 ]
A Jerzy -jesli chodzi o to zwracanie sie per pan -to była odpowiedź moja na post Shihety..

[ Dodano: 17 Październik 08, 15:26 ]
poza tym - narzuca swojego adwokata do 1 rozprawy w sądzie -a można się bez tego obejść i za darmo mieć -juz ktoś zresztą o tym pisał -przed chwilą czytałem... naciągacz i tyle...
[Profil] [PM] [E-mail]

Wojtek
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   17 Październik 08, 16:12 [Cytuj]

Ja też nie jestem za tym panem. Był moim pierwszym lekarzem do którego się zwrócilem(a było to 20 lat temu). Początki były super. Byłem bardzo zadowolony. Wszystko szło sprawnie. Po roku na kolejnej wizycie powiedział, że jak następnym razem będę u niego to mam stawić sie z taką sumą pieniędzy, że nogi mi sie ugięły w kolanach. Oczywiście już się u niego nie pojawiłem. Chciałem jedynie odebrać (nie za darmo) wszystkie papiery związane z moim leczeniem. Na początku mnie zwodził, a potem nie odbierał telefonów. Wysyłałem do niego setki listów (mam pokwitowania) i nic. Po jakimś czasie dodzwoniłem sie do niego (nareszcie), a on mi odpowiedział, żebym się odpieprzył od niego. I tyle.

Thom
Mega zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   17 Październik 08, 21:39 [Cytuj]

Jerzy napisał/a:
Owszem jest pazerny na kasę i obiecuje złote góry ale własciwie jako jedyny jest ci w stanie zagwarantować bardzo szybkie rozpoczęcie leczenia i wystawia niepodważalną opinię do sądu.

Nie robi problemów z leczeniem, ale wymaga zrobienia testów w opłacie 1500 zł, które wpłaciłem mu dopiero przed pierwszą operacją. Zwróciłem się do tego dr-a o opinię do sądu, ale nie on mi wystawił tylko dr Christian Imieliński.
bathet napisał/a:
to według niego -tylko Bielecki najlepszy, a w tym dopytywaniu, załatwianiu itp. nie pomagał mi nikt -nawet do internetu nie miałem wtedy dostępu a do kafejek się chodzić wstydziłem

Dokładnie, ja miałem to samo. Doktor ten robi monopol - mówił mi tylko o trzech lekarzach: Bieleckim, Kubasiku i Sworeniu.
bathet napisał/a:
i ciągle takie same dawki -przed 2 i po 2...

Ja na samym początku zrezygnowałem z usług tego doktora w sprawie hormonów, bo za całe leczenie hormonalne liczy sobie 2500 zł + jeszcze za wypisywanie recept. Poszedłem do androloga w moim mieście, przedstawiłem mu całą sytuacje i zajął się wypisywaniem testosteronu.
bathet napisał/a:
poza tym - narzuca swojego adwokata do 1 rozprawy w sądzie -a można się bez tego obejść i za darmo mieć

Z tym miałem dość dziwną sytuację, bo znalazł panią mecenas z Wrocławia. Całą dokumentację przesłałem jej w listopadzie 2006 r., ale dopiero styczniu 2007 r. napisała pozew. Ten pozew zawierał błędy co do mojego życia oraz błąd w moim nazwisku. Dopiero w lutym po poprawce można go było złożyć w sądzie. Stawiła się na pierwszą rozprawę, prawie wszystko dobrze powiedziała, oprócz jednego - zamiast słowa "transseksualizm" użyła - "transwestytyzm" (o zgrozo!). Potem moja mama musiała ją poprawić. Na drugą rozprawę się nie stawiła, tłumaczyła to planowaną operacją. Jedno tylko z tego dobrze wyszło, że pierwszą sprawę w sądzie miałem w kwietniu, a drugą w maju, gdzie już otrzymałem wyrok, więc sprawa nie ciągnęła się długo, bo tylko miesiąc.
[Profil] [PM]

Stacy
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   17 Październik 08, 22:56 [Cytuj]

Thom napisał/a:
Ja na samym początku zrezygnowałem z usług tego doktora w sprawie hormonów, bo za całe leczenie hormonalne liczy sobie 2500 zł + jeszcze za wypisywanie recept.

Ja nie płacę absolutnie nic za recepty... a dr Dulko wypisuje mi je od kwietnia. Wysyłam mu list z prośbą o recepty + kopertę ze znaczkiem zwrotnym, a doktor odsyła mi recepty zaraz po otrzymaniu listu. Jak wyślę w poniedziałek, to już w czwartek/piątek mam recepty...

(Admin)Henry_Winter
Admin na emeryturze
Piękny Inaczej

Wysłany:  Pobierz post   28 Październik 08, 13:05 [Cytuj]

A ja chciałem dziś coś pozytywnego o Dulczasie powiedzieć. Był dziś gościem w TOK FM. Rozmowa dotyczyła hermafrodytyzmu, ale pod koniec zeszło ogólnie na poszukiwanie tożsamości płciowej. I wyobraźcie sobie, że Dulko, o którym sporo słyszałem, że jest TS-homofobem wypowiadał się bardzo sensownie. Że całkiem czym innym jest kierunek popędu, a czym innym tożsamość płciowa, że sporo TS jest orientacji biseksualnej i bywają z tego powodu zagubieni, że pojedyncze homoprzygody w takiej sytuacji nic nie znaczą, a nawet jeśli znaczą to bycie homo to też nie tragedia. Ogólnie mówił o tym co już dawno wiemy, ale za czym polska nauka nie bardzo nadąża. Być może na naszych oczach dokonują się ważne zmiany w myśleniu seksuologów, a Dulko wkroczył na drogę postępu ;-).
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Weronika_87
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   18 Listopad 08, 19:28 [Cytuj]

hej. jestem z poznania, bylam na 2 wizytach u psychologa, ktory planuje mnie wyslac w celu dalszego leczenia do dr dulki bo twierdzi ze jest w tej materii najlepszy... czy to prawda? jakie sa wasze spostrzezenia...?
[Profil] [PM]

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   20 Grudzień 08, 21:46 [Cytuj]

Nie wiem co wy ciągle z tą kasą. Dulko bardzo szybko i sprawnie przeprowadza całą diagnozę.

Obecnie (info od Elske):
- 1500zł za testy,
- 500zł za opinię
- i około 500zł za wizyty (było tylko kilka do czasu wydania opinii)

Skierowanie na SRS dał za darmo!

Czyli cała diagnoza zamyka się w cenie niecałe 2500zł i w bardzo krótkim czasie.

Powiedział że wiele osób rezygnuje z prawniczki którą on tylko proponuje (wcale nie zmusza!) i że nie widzi żadnego problemu, on nikogo zmuszać nie będzie, a jedynie podaje takie wyjście.

No i co te 2500zł to aż tak dużo? Nie zauważyłem u niego żadnej pazerności na kasę. A odkąd poznałem go osobiście,nie powiem na niego złego słowa.
[Profil] [PM]

Thom
Mega zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   20 Grudzień 08, 22:30 [Cytuj]

Kuba napisał/a:
Czyli cała diagnoza zamyka się w cenie niecałe 2500zł i w bardzo krótkim czasie.

No to widocznie teraz trochę się zmienił. Może pod wpływem jego byłych pacjentów. Jednak w latach 2005 - 2007, a nawet od 2002 roku kiedy mój znajomy zaczynał leczenie, to wymagał wpłacenia dużej kwoty pieniędzy na swoje konto. Akurat to prawda, że diagnostykę można u niego zrobić w krótkim czasie.

Kuba napisał/a:
Powiedział że wiele osób rezygnuje z prawniczki którą on tylko proponuje (wcale nie zmusza!)

Nie zmusza? I komu to mówisz? Pamiętam jak z nim rozmawiałem i powiedział mniej więcej takie zdanie: "Jeśli Pan nie weźmie adwokata to nawet nie mam co pisać opinii, bo i tak sprawa sądowa nie przejdzie". Nie tylko mnie mówił takie słowa, bo jeszcze dwojgu moich znajomych.
Ostatnio zmieniony przez Thom 20 Grudzień 08, 22:52, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM]

Alex_ftm
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   21 Grudzień 08, 00:49 [Cytuj]

Kuba napisał/a:
Nie wiem co wy ciągle z tą kasą. Dulko bardzo szybko i sprawnie przeprowadza całą diagnozę.

Obecnie (info od Elske):
- 1500zł za testy,
- 500zł za opinię
- i około 500zł za wizyty (było tylko kilka do czasu wydania opinii)

Skierowanie na SRS dał za darmo!

Ja zapłaciłem dużo mniej ale wiele lat temu. Dla mnie temat u Dulki ciągnął się i może nie "czas" jest problemem. Problemem dla mnie było to że poszedłem tam świeżo, nie wiedząc nic poza tym że jest taki problem i "chyba" to mój problem. Oczekiwałem od fachowca - wiedzy a dostałem rachunki i ciszę. Fakt - głupio - oczekiwałem że KTOS podejmie za mnie decyzję i powie "Pan jest TS i nie mam Pan wyjścia". Spotkałem się z "żadnym" odzewem, kilkoma książkowymi definicjami, testami i kasą. Szukałem w innych miejscach. Potem dotarło do mnie że nikt nie powie mi czy dobrze wybieram, czy dobrze robię, że nie ma cudownego testu na to że jestem (lub nie) TS. Ze to zalezy od mojej determinacji i że jeśli tego chcę naprawdę to znajdę sposób na realizację a reszta to formalność a nie diagnostyka itd (tu przykładem może być Anette, czy Elske - niekonwencjonalna realizacja celu).

Kuba napisał/a:
Powiedział że wiele osób rezygnuje z prawniczki którą on tylko proponuje (wcale nie zmusza!) i że nie widzi żadnego problemu, on nikogo zmuszać nie będzie, a jedynie podaje takie wyjście.

No i co te 2500zł to aż tak dużo? Nie zauważyłem u niego żadnej pazerności na kasę. A odkąd poznałem go osobiście,nie powiem na niego złego słowa.

ok. Nie zmusza. Ale ja uważam że jest sporo ludzi którzy jadą do niego jak do wyroczni, speca nad spece, ludzi którzy nie bywają na naszej stronie, którzy są oszołomieni swoim problemem i zmianami które ten problem wywoła w ich życiu i słuchają tego co mówi jak wyroczni. I przyjmą wszystko co powie autorytet. Wszystkie sugestie są "jedyną słuszną drogą co celu" i miło że podawane jako sugestie, nie znają alternatywy. Potem dowiadują się że można inaczej. Tu jest dla mnie problem.
Ostatnio zmieniony przez Alex_ftm 21 Grudzień 08, 00:53, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

akkarin
Zaawansowany/a User(-ka)
straceniec ludu

Wysłany:  Pobierz post   8 Marzec 09, 20:45 [Cytuj]

ja osobiście NIE polecam dr Dulko... :-/

jak dla mnie to typek który poza tym, ze jest kasożerny to traktuje wszystkich rzutem na taśme. owszem jak komuś zależy na jak najszybszym załatwieniu swych spraw związanych ze zmianami i ma troche kasy to wybor trafny....ale jezeli ktos chce dokładnie wszystko "posprawdzać", przeanalizowac i przejsc krok po kroku to zdala od niego! jak mu zapłacisz 2,5 tys to jest gotów z Ciebie zrobic wszystko co tylko zechcesz...sorry

ja tam wolałem porozmawiać ze specjalistą który przeprowadzi mnie przez ten proces w taki sposób, ze bede mial czas i mozliwosc odpowiedzenia sobie na wszystkie pytania i stwierdzenia "jestem gotowy" bo to jest decyzja na cale zycie z wieloma zarówno pozytywnymi...jak i negatywnymi konsekwencjami.

po doswiadczeniach z dr Dulko i dr Czernikiewiczem, zdecydowanie polecam dr Czernikiewicza

Heraklit z Efezu
[Profil] [PM]

bathet
Ban

Wysłany:  Pobierz post   9 Marzec 09, 23:47 [Cytuj]

ja mu w sumie wpłaciłem "za wszelkie dobrodziejstwa", które jego "autorytetowi" "zawdzięczam" - około 14 tys. zł. - i co z tego mam ? gówno!frustracje i niezadowolenie i ciągłe wrażenie -że muszę śledzić to forum dzięki takim osobom i ich opiniom - jak Kuba..., którego prowadzi dr jankowska..a nie Dulko...może się przeniesiesz??? jest wspaniały....!!!

[ Dodano: 10 Marzec 09, 00:22 ]
a te 14 tysi to było jakieś 8 lat temu...
[Profil] [PM] [E-mail]

Lilly
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   14 Sierpień 09, 14:35 [Cytuj]

NIE POLECAM !!!

SĄD NA ROZPRAWIE ODRZUCIŁ DULKĘ JAKO BIEGŁEGO, kwestionując jego opinię i praktyki, przez co sprawa ciągnęła się kolejne półtora roku.

Przez rok czasu musiałam jeździć na skomplikowane badania i wywiady do Zakładu Medycyny Sądowej, ponieważ sąd zażądał opinii niezależnych ekspertów.

Za diagnozę/opinię zainkasował 3000 zł ! nie licząc wizyt po 250 zł każda (mówił, że to koszta administracyjne, koszt psychologów i psychiatrów, których na oczy nie widziałam. Dostałam od niego tylko wydrukowane testy psychologiczne do wypełnienia w domu. )

Na samym początku terapii ustalił mi tak potwornie wielkie dawki leków, że po pół roku wylądowałam w szpitalu na oddziale endokrynologicznym. Dzięki niemu już do końca życia będę miała potworne rozstępy na całym ciele.

Pomimo, że wyraźnie i wielokrotnie mówiłam mu, że obawiam się SRS w Polsce i nie planuję zabiegu w najbliższym czasie - Bardzo naciskał, abym przeszła SRS w Gdańsku jak najszybciej.
Na jednej z kolejnych wizyt zażądał 10 tyś zł zaliczki na operację SRS w Gdańsku. Wmawiał mi, że tak się umawialiśmy, a on już ustalił termin operacji. Zaczął straszyć swoim adwokatem, że nie przywiozłam pieniędzy i że nie wywiązałam się - jak to nazwał - z umowy ustnej. Paranoja...

Trzymajcie się od niego z daleka i nie nabijajcie mu kasy. Szkoda zdrowia, nerwów, czasu i pieniędzy !!!
Ten człowiek za swoje praktyki powinien mieć odebrane prawo wykonywania zawodu.

Bardzo proszę osoby, które mają podobne zdanie na temat p.Dulki o wyrażanie swoich opinii.
Dla dobra ogółu i nieświadomych - niech ludzie wiedzą, niech ten proceder naciągacza i krętacza w końcu się skończy.

Wnoszę o umieszczenie Dulki na czarnej liście.
Ostatnio zmieniony przez Lilly 14 Sierpień 09, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

courtney
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   14 Sierpień 09, 16:54 [Cytuj]

a moze tez zwroccie uwage ze lekarz to tez czlowiek i jezeli jestescie trudni to wszystkie przebiegnie gorzej. ja nie powiem niczego zlego na temat doktora Dulki bo super mi sie z nim pracuje, leczenie przebiega dobrze i jak czytam niektore glosy (np o 10000 zaliczki? CO SLUCHAM?) to mysle ze niektorzy zaczynaja troche przesadzac i naginac fakty. doktor jest bardzo pomocny, nie mam polskiego obywatelstwa i byly pewne klopoty, ale i na to znalezlismy rade wspolnie, wiec moim zdaniem wystarczy rzeczowe podejscie do pewnych spraw a wszystko przebiegnie super.

Kara
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   14 Sierpień 09, 17:15 [Cytuj]

Lilly napisał/a:
NIE POLECAM !!!

I nie lepiej bylo pojechac do Robachy? Pani doktor bardzo lubi TG i kazdemu takiemu przypadkowi chetnie i ekspresowo pomaga. Co najwazniejsze, za darmo :-)
Ostatnio zmieniony przez Kara 14 Sierpień 09, 17:42, w całości zmieniany 3 razy  
[Profil] [PM]

akkarin
Zaawansowany/a User(-ka)
straceniec ludu

Wysłany:  Pobierz post   14 Sierpień 09, 17:37 [Cytuj]

Lilly napisał/a:
NIE POLECAM !!!

zgadzam się z Lilly w 100%

ode mnie też wyciągnął kupę kasy, naciskał na jak najszybsze operacje (oczywiście w wybranych przez niego miejscach) i miał pretensje jak w czymś się z nim nie zgadzałem.

zresztą słyszałem, ze nawet w środowisku lekarzy wątpią w jego obiektywność i rzetelną diagnozę... <money,money,money...> w sądzie jak widać powyżej też...

Heraklit z Efezu
[Profil] [PM]

Lilly
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   14 Sierpień 09, 23:43 [Cytuj]

courtney napisał/a:
a moze tez zwroccie uwage ze lekarz to tez czlowiek i jezeli jestescie trudni to wszystkie przebiegnie gorzej. ja nie powiem niczego zlego na temat doktora Dulki bo super mi sie z nim pracuje, leczenie przebiega dobrze i jak czytam niektore glosy (np o 10000 zaliczki? CO SLUCHAM?) to mysle ze niektorzy zaczynaja troche przesadzac i naginac fakty. doktor jest bardzo pomocny, nie mam polskiego obywatelstwa i byly pewne klopoty, ale i na to znalezlismy rade wspolnie, wiec moim zdaniem wystarczy rzeczowe podejscie do pewnych spraw a wszystko przebiegnie super.

Wybacz proszę jeśli jestem w błędzie, ale chciałam zauważyć, że już z Twojej wypowiedzi wywnioskować można, że płacisz mu grubą kasę np. za:
Cytat:
nie mam polskiego obywatelstwa i byly pewne klopoty, ale i na to znalezlismy rade wspolnie

Proszę nie insynuuj, że naginam fakty i przesadzam.
Jeśli życzysz sobie zobaczyć pokwitowanie opatrzone pieczątką Dulki z tymi kwotami, podają proszę maila w prywatnej wiadomości, chętnie poszukam, zeskanuję i prześlę.

I kochanie, tu nie ma podziału na trudni / łatwi, a raczej podział na tych co płacą grubą kasę i super im się pracuje - mają doskonały kontakt z p.Dulko, a tych co nie płacą (bo ich nie stać na przykład, albo nie chcą po prostu) Mnie akurat było stać i pewnie gdybym się nie zastanowiła zapłaciłabym kolejne żądane kwoty.

Ale pomyśl o osobach, które jadą do Dulki jak do "wyroczni" bo myślą, że jest jedyny, najlepszy i tylko on może dać im to czego pragną. Często, bardzo młodzi ludzie 17-18 lat, bez pracy, wykształcenia, rodzice nie wiedzą, bądź wiedzą ale są przeciwni . Cały świat przeciwko nim, znikąd pomocy, zrozumienia itd. i nagle w tunelu pojawia się nazwisko ... Dulko .... Zasłyszany "autorytet". Na sam bilet do Warszawy oszczędzają, a co dopiero takie kwoty ?! Wychodzą z gabinetu i odbierają sobie życie... Lekarz też człowiek - ale ten lekarz jest nieludzko pazerny na kasę.

Niech chociaż informuje, że jest alternatywa, że są inni specjaliści, którzy też mogą pomóc - taniej lub na NFZ.

I kobieto zrozum - Dulko nie monitoruje przebiegu terapii. Wypisuje recepty - bo mu wolno - według bieżącego schematu i nie zastanawia się - ba, nawet ma to gdzieś - czy masz jakieś problemy zdrowotne, czy źle się czujesz, czy masz komplikacje itp. (Często spotykam się z tym, że ludzie mimo komplikacji mówią, że wszystko jest dobrze bo boją się żeby Dulko nie pomyślał że im się odwidziało)
Widzisz, ja akurat mimo złego samopoczucia po hormonach byłam na tyle przytomna umysłowo, że kontrolowałam sobie hormony u niezależnych endokrynologów. W ostatnim momencie uratowałam nadnercza. Dulko przez prawie 2 lata nie zlecił mi ani jednego badania kontrolnego, a o wynikach endokrynologicznych, potwornym samopoczuciu i rozstępach nie chciał słyszeć. Każdy mój problem traktował jako atak i straszył adwokatem.

Kara napisał/a:

I nie lepiej bylo pojechac do Robachy? Pani doktor bardzo lubi TG i kazdemu takiemu przypadkowi chetnie i ekspresowo pomaga. Co najwazniejsze, za darmo :-)

To było w czasach, (ok 8-10 lat wstecz) gdy Dulko miał niemalże 100% monopol w tym temacie. Odkąd mam nowe papiery, czyli jakieś 8 lat, sama sobie terapię prowadzę Po recepty chodzę do dowolnego ginekologa.
Dziękuję Kara za rekomendację :) , a Panią Robachę chętnie odwiedzę przy najbliższej okazji.

Ktoś tam wyżej pisał, że Dulko za darmo przysyła recepty listem . Wybacz, ale NIE WIERZĘ . Dulko NIC nie robi za darmo.
[Profil] [PM]

Iwka
Moderator
Wyleczona z TS....

Wysłany:  Pobierz post   15 Sierpień 09, 13:19 [Cytuj]

Cytat:
Ktoś tam wyżej pisał, że Dulko za darmo przysyła recepty listem . Wybacz, ale NIE WIERZĘ . Dulko NIC nie robi za darmo.

TAK, POTWIERDZAM, DULKO NIC NIE ROBI ZA DARMO!!! Owszem, wysyła recepty listownie i wypisuje leki, jakie sie chce, ale pod warunkiem że dostanie kasę jak za osobistą wizytę i jeszcze kopertę zwrotną ze znaczkiem.....
Bo nawet na ten znaczek nie chce mu się swojej (naszej właściwie) wydać. :!:

courtney napisał/a:
doktor jest bardzo pomocny, nie mam polskiego obywatelstwa i byly pewne klopoty, ale i na to znalezlismy rade wspolnie, wiec moim zdaniem wystarczy rzeczowe podejscie do pewnych spraw a wszystko przebiegnie super.

Jestem ciekawa, ile kasy od Ciebie zgarnął? Ja coś wiem na jego tema, wiem, jak traktuje pacjentki......... przedmiotowa, a nie podmiotowo. Korzystałam z jego usług i mam go serdecznie dość! A że Ty jesteś pacjentką dewizową to panu doktorowi tylko w to graj. Co dla Ciebie jest tanie to dla nas w tym kraju jest często niedostępne z powodu kosztów. Popracuj tu za 1100 zł a wtedy pogadamy..... I zobaczymy jak pan dr do Ciebie podejdzie...
Ostatnio zmieniony przez Iwka 15 Sierpień 09, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

Fidelina
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   15 Sierpień 09, 15:11 [Cytuj]

Lilly, jakim cudem chcial zaliczke 10 tys za srs skoro oficjalnie srs kosztuje 9.150 zł?
[Profil] [PM] [E-mail]

akkarin
Zaawansowany/a User(-ka)
straceniec ludu

Wysłany:  Pobierz post   15 Sierpień 09, 15:39 [Cytuj]

Fidelina napisał/a:
Lilly, jakim cudem chcial zaliczke 10 tys za srs skoro oficjalnie srs kosztuje 9.150 zł?

to jest własnie "magia" Dulko... :-P

wybaczcie, ale cięty na niego jestem bo znam to od strony o której dziewczyny piszą...

Heraklit z Efezu
[Profil] [PM]

Fidelina
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   15 Sierpień 09, 20:05 [Cytuj]

Ale sam dulko wlasnie taka cene podaje kazdemu.
[Profil] [PM] [E-mail]

courtney
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   15 Sierpień 09, 20:56 [Cytuj]

Joanna napisał/a:

Jestem ciekawa, ile kasy od Ciebie zgarnął? Ja coś wiem na jego tema, wiem, jak traktuje pacjentki......... przedmiotowa, a nie podmiotowo. Korzystałam z jego usług i mam go serdecznie dość! A że Ty jesteś pacjentką dewizową to panu doktorowi tylko w to graj. Co dla Ciebie jest tanie to dla nas w tym kraju jest często niedostępne z powodu kosztów. Popracuj tu za 1100 zł a wtedy pogadamy..... I zobaczymy jak pan dr do Ciebie podejdzie...

o co ci chodzi kobieto? to nie moja wina ze jedni zarabiaja 1100 a inni 11100. tak jest wszedzie w swiecie. i wiadomo ze kazdy czlowiek wybiera to na co go stac.
omg skad w was tyle jadu. co druga to bardziej nabuzowana....

(ADM) Black-Orchid
Moderator
Blackwinged Guardian

Wysłany:  Pobierz post   15 Sierpień 09, 22:24 [Cytuj]

Dziewczyny , spokój.
Dyskusja jest na temat lekarza , a nie na temat zarobków!
Bardzo proszę wrócić do konkretnych informacji nt Dulko , zarzutów (bądz nie ) w jego kierunku , dogryzac sobie możecie na priw .
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]