Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Warszawa]prof. dr hab. n. med. Bogusława Baranowska
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Warszawa] dr n. med. Stanisław Dulko

Polecasz tego lekarza ?
TAK
61%
 61%  [ 16 ]
NIE
38%
 38%  [ 10 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   2 Maj 13, 17:24 [Cytuj]

Lotosik wiec dokumenty również zmienili Ci przed 18-stką? Nie trzeba być pełnoletnim by złożyć pozew do sądu? Wystarczy zgoda rodziców?

Lotosik123
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   3 Maj 13, 18:26 [Cytuj]

Tak, dokładnie - wyznaczają Ci tylko kuratora który reprezentuje Cię w sądzie (jesli jesteś osobą niepełnoletnią) i zgoda rodziców (już na samej sprawie pyta sędzina o to rodziców) w moim przypadku obydwoje się przychylili do mojej decyzji. Tym sposobem LO, pierwszy dowód, matura, NIP itp. już miałam na nowe dane :)
[Profil] [PM]

maja4096
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   20 Lipiec 13, 21:27 [Cytuj]

Liam napisał/a:
Dr Dulko nie jest psychiatrą, tylko seksuologiem. Współpracuje z psychiatrą u którego robi się testy. Pośredniczy w tym, jeśli mamy takie życzenie, że nie trzeba chodzić specjalnie do psychiatry, tylko u niego wypełnia się testy. Ale opiniuje je psychiatra.

Dulko jest psychiatrą z dodatkową specjalnością z seksuologii. Testy bada i opinię wystawia jego zaprzyjaźniony psycholog.

Maja
[Profil] [PM] [E-mail]

maja4096
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   20 Lipiec 13, 21:31 [Cytuj]

No to ja też się podzielę.

Mam mieszane uczucia odnośnie dr. Dulki.
Trafiłam do niego w grudniu 2012. Diagnozę ustną przedstawił mi po 20 minutach (!!!) rozmowy podczas pierwszej wizyty, a dodam, że nie uważam swojego przypadku za super jednoznaczny. Następnie przez godzinę opowiadał mi co zmieniają hormony, że na operację to tylko w gdańsku bo w tajlandii partaczą (sic!), oraz że koniecznie muszę się szybko na zabieg decydować bo za rok będzie duuuużo drożej.

Pierwsze dwie wizyty odbyły się za jednym zamachem i w sumie kosztowały 400 pln. Dostałam na nich testy do wypełnienia w domu. I tu kolejna uwaga: zgodnie z przyjętymi standardami postępowania wszelkie testy psychologiczne muszą być wykonywane przy psychologu/lekarzu. Dawanie testów "do domu" jest błędem w sztuce. Opłata za analizę testów to 1500 pln - i wykonuje ją ktoś z uniwerku zdaje się, znajomy Pana doktora. Dodatkowo miałam napisać życiorys, zrobić badania na które kieruje i cały ten komplet mu dostarczyć. Jako że akurat był w Poznaniu na wykładach, to mu je podrzuciłam na uczelnię.

Na trzecią wizytę umawiałam się jakoś dwa tygodnie później. Pierwsze co usłyszałam, to że mam przywieźć 1000 pln jako opłatę za rozpoczęcie leczenia hormonalnego. Pytam doktora jak wyniki a on na to, zaskoczony że w ogóle pytam, że przecież diagnozę to on mi już podał a ta cała reszta to tylko formalność. Oczywiście podczas trzeciej wizyty nie dostałam żadnych dokumentów, pozwolił mi przeczytać opinię rzeczonego psychologa i skrzętnie schował sobie do teczki. Potem skasował 1150 (1000 pln za rozpoczęcie leczenia + 150 za wizytę) i wypisał recepty.

Następne wizyty to tylko rozmowy telefoniczne ew. list+80 pln w kopercie za kolejne recepty. Myli się przy wyliczaniu ilości leków. Praktycznie za każdym razem dopytuje się czy już się zdecydowałam na operację a nie interesuje go za bardzo jak się czuję w ogóle. Nie zleca badań związanych z HTZ. Z tego co wiem to pieniądze za operację w Gdańsku wpłaca się jemu na konto, a on rozlicza się dalej z nimi. Jestem przekonana, że potrąca sobie prowizję i dlatego ma takie parcie na to, żebym się operowała.

Strona psychologiczna problemu go nie interesuje. Radź sobie sama i płać. Nawet nie wspomniał, że w trakcie tranzycji wskazana jest opieka psychologa.
Wciska usługi zaprzyjaźnionej kancelarii adwokackiej i gabinetu gdzie robią elektrolizę.

Wszystko powyższe sprawia, że odbieram go jako pazernego lekarza, który w imię swojej korzyści naraża zdrowie i życie swoich pacjentów. Nie podchodzi do diagnozy rzetelnie i z należytą uwagą. Jedyne co go za każdym razem dogłębnie interesuje to czy przywiozłaś/eś pieniądze. Istnieje opinia, że jest to lekarz szybki i dla zdecydowanych i ja też tak myślę. Tylko co będzie jak trafi do niego ktoś kto ma objawy ts ale ts nie jest?

Podsumowanie finansowe:
Wynagrodzenie doktora: 400+1500+1000+150=3050 pln (+kolejne wizyty+pewnie jeszcze opnia etc.)
Pozostałe badania: około 1000 pln

W takiej sytuacji lepszym, podobnie kosztownym rozwiązaniem jest Prof. Maria Beisert z Poznania, która podchodzi do tematu bardzo poważnie i zgodnie z przyjętymi standardami diagnozowania. Ponadto jest biegłą sądową i myślę, że jej opinia będzie dość wiarygodna dla sądu. Samo leczenie to już naprawdę sprawa dla endokrynologa a nie psychiatry czy ginekologa.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego
[Profil] [PM] [E-mail]

Frania
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   22 Lipiec 13, 20:18 [Cytuj]

Chciałabym zwrócić uwagę, że ten kit o zwiększeniu się ceny SRS w Gdańsku mi również dulko wciskał, i to w listopadzie zeszłego roku. Cena się oczywiście do dzisiaj nie zmieniła.

No i brać hormonów od doktora też nie polecam, bo za tą kasę(u mine tak samo chciał 1000 zł) można spokojnie chodzić do endokrynologa.
[Profil] [PM]

anita_lodz
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   2 Listopad 13, 00:37 [Cytuj]

Dziękuję Ci za opinię Maju :) Miałam wybrać się już do Dulki i dojeżdżać do Warszawy z Łodzi, ale odpuszczę sobie. Do Poznania też niedaleko, a i miasto piękne :)

Lotosik123
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   25 Listopad 13, 10:11 [Cytuj]

Witam... Czytając te posty to tak jak bym widziała siebie i swoje wydatki. W moim przypadku pierwsza wizyta (rok 2007) to 250zł - diagnoza (dostałam testy i skier. na badania), następna wizyta tyle samo + 1500zł na opinię psychologiczno-psychiatryczną, trzecia 150zł + 1000zł za rozpoczęcie kuracji hormonalnej + 2500zł (kancelaria - pozew i dalsza dokumentacja do sprawy) z czego z tej kwoty 600zł to prowizja dla Pana doktora. Potem każdorazowo 80zł za wypisanie recepty na hormony.

mrk napisał/a:
Cytat:
Bierzcie na wszystko pokwitowania i przemyślcie sto razy każdy grosz wpłacony dr. Dulko bo z ewentualnym odzyskaniem go mogą być ogromne problemy...

Róbcie przelewy. Wystarczy.

Lotosik- informuj dalej o przebiegu tej "akcji" jeżeli możesz.

Załączam informację na temat mojej sprawy opisanej już wcześniej w innym poście.

Wygrałam sprawę na drodze cywilno-prawnej. !!! :))
Sąd przychylił się do mojego pozwu uznając roszczenia za w pełni uzasadnione. Dziś mój pełnomocnik otrzymał uprawomocniony wyrok wraz z klauzulą wykonalności, w którym to Sąd nakazuje pozwanemu zapłatę kwoty, która była przedmiotem pozwu wraz z należnymi odsetkami, zadośćuczynieniem i kosztami zastępstwa procesowego. Dodatkowo postanowił obciążyć pozwanego kosztami postępowania procesowego :)
W dużym stopniu przyczynił się do mojego sukcesu mój pełnomocnik, dzięki któremu sąd nie miał najmniejszych wątpliwości do moich roszczeń. Z czystym sumieniem mogę go polecić !
W razie pytań służę pomocą na PW.
Ostatnio zmieniony przez Kuba 25 Listopad 13, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Lotosik123
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   14 Styczeń 14, 20:01 [Cytuj]

Witam, dodatkowa informacja dla zainteresowanych ...

Wyżej wymieniony "Pan" jest także niewypłacalny, ma 7 wierzycieli, ja jestem ósma. Niestety konta ma wyczyszczone a jedynym źródłem dochodu jest marna pensja ze szpitala. Sam zainteresowany także nie poczuwa się do oddania tych pieniędzy pomimo tego, że jak sam powiedział ma ma te pieniądze i odda je dopiero jak sąd tak zasadzi i nic.

Dodatkowa informacja dla dziewczyn po SRSie w Gdańsku jest taka, że oni po wykonanym zabiegu wystawiają dr. fakturę na sumę 7 tysięcy z groszami i ta suma obejmuje wszystko (informacje od prokuratora, który teraz zajmuje matactwami Pana dr.) Okazuje się, że te dodatkowe 7 tysięcy idzie do jego kieszeni. I coś w tym jest bo jak ja mu dałam do ręki te pieniądze to przeliczając je 7 tyś włożył do kieszeni, a drugie 7 schował do szuflady co mnie zdziwiło. Wszelkie opóźnienia związane z oczekiwaniem na operacje są związane z nieuregulowanymi fakturami na czas. Sam zainteresowany powiedział w prokuraturze, że te dodatkowe 7 tysięcy jest zapleczem na wypadek jakichś powikłań, krwawień po operacji itd.(ale jest bezzwrotne) :D
Ciekawe jest też to, że sam, Pan dr. powiedział mi, że osobiście dostarczył moją dokumentację do Gdańska, zaś tamtejsi lekarze jak i sekretarka Pani R. twierdzą, że taka osoba jak ja u nich nigdy nie figurowała w papierach i że żadnej mojej dokumentacji nie dostali.
Ostatnia ciekawostka... W 2005 r. szpital wystawiał faktury dr. na sumę 2 tyś. zł i tyle kosztował wtedy SRS - można się domyślić co się działa pozostałą częścią kasy na operację :)

Pozdrawiam

t
[Profil] [PM]

(ADM) mrk
Zło Wcielone
BoogyGirl

Wysłany:  Pobierz post   16 Styczeń 14, 10:12 [Cytuj]

Generalnie gratuluje wygranej, współczuje konieczności egzekucji.

BTW- w sensie prawnym wszystko pójdzie na kark Dulczasa, ale ja osobiście nie wierzę, aby Gdańsk w tej sprawie był czysty. Nie sądzę, aby osoba X, z Gdańska nie dostawała części z tej kwoty poza fv.

Inna sprawa, że mam 100% pewność, iż mimo brania kasy za zabieg, opieka pooperacyjna i pobyt były opłacane z NFZ- pytanie jak?

Amour, Amour...

http://www.youtube.com/wa...feature=related
[Profil] [PM] [WWW]

Lotosik123
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   21 Wrzesień 14, 17:44 [Cytuj]

mrk napisał/a:
Generalnie gratuluje wygranej, współczuje konieczności egzekucji.

BTW- w sensie prawnym wszystko pójdzie na kark Dulczasa, ale ja osobiście nie wierzę, aby Gdańsk w tej sprawie był czysty. Nie sądzę, aby osoba X, z Gdańska nie dostawała części z tej kwoty poza fv.

Inna sprawa, że mam 100% pewność, iż mimo brania kasy za zabieg, opieka pooperacyjna i pobyt były opłacane z NFZ- pytanie jak?

Dziękuję, kasę na zabieg wziął bez zawahania, a jak przychodzi teraz ją zwrócić to wykręca się jak tylko może. Sposoby jakie stosuje by wymigać się od płacenia są poniżej jakiejkolwiek godności, aż wstyd byłoby je wymieniać na forum. W takich właśnie chwilach wychodzi prawdziwe oblicze człowieka...

A odnośnie Gdańska to myślę, ze też miał jakąś "ciemną stronę" która nie powinna ujrzeć światła dziennego. Bo jeśli wszystko by było zgodnie z prawem to dlaczego skłamali przed prokuratorem twierdząc, że nigdy nie figurowałam u nich w papierach i że żadnej dokumentacji mojej nie mieli, skoro osobiście umawiałam się na operację. Pani R wpisała mnie wtedy na listę oczekujących prosząc tym samym o moje dane i nr telefonu, na który potem kontaktowała się ze mną informując mnie o dokładnym terminie planowanej operacji.

Jak to się mówi każdy kij ma dwa końce. Gdyby wszystko było w porządku to nie rozwiązali by umowy z dr D oskarżając go o przekręty i matactwa.
[Profil] [PM]

kajtek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   26 Wrzesień 14, 12:56 [Cytuj]

Witam Wszystkich.
U mnie było tak samo kasa za wizyty kasa za testy kasa za wypisanie opini potrzebnej do jedynki, koleś jest tak pazerny na kase że za każdym razem jak się z nim umawiałem na wysłanie recept to numer konta podawał mi z pamięci i za każdym razem inne. Co do jedynki to też mi polecał i troszkę jakby namawiał na jakiegoś doktora we Wrocławiu niby że robi jedynkę za 5 tys ale ja stałem przy swoim i byłem pewien że chce miec w Wawie u Lembasa, nie robil mi zadnych problemów. Teraz zaproponował mi sąd 3,5 tys mam mu dać odpis aktu urodzenia i on wszystko ma załatwiać. Teraz tylko muszę się zdecydować na sąd i mam mu dać znać i przelać kase oczywiście. I właśnie tu mam do was pytanie czy w taki sposob Dulko załatwia wszystko dobrze czy to jakiś jego podstęp wyciagnięcia kasa? bo jak do tej pory to mogę tylko stwierdzić tak jak dla mnie jest ok masz kase on we wszystkim ci pomoże i załatwia sprawnie bez problemu wystawia recepty nawet kilka bez daty każe mi sobie wpisywać więc nie mam do niego żadnego ale,oprócz tej kasy którą zdziera.Dodam że sąd mój jest w Kielcach więc może nie było by żadnych problemow.

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   26 Wrzesień 14, 17:36 [Cytuj]

Nie żartuj chłopak, nie płać tyle za sąd! to całkiem zbędne :) Dulko tam jakiegoś adwokata daje, ale do naszych spraw nie jest potrzebny adwokat! Zrób wszystko na własną rękę, i tak nie będziesz miał gwarancji, że za tą ogromną sumę coś pójdzie lepiej czy szybciej! Nie płać, szkoda pieniędzy, naprawdę, one Ci się przydadzą.
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
Ostatnio zmieniony przez Benjamin 26 Wrzesień 14, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

(Admin)Henry_Winter
Admin na emeryturze
Piękny Inaczej

Wysłany:  Pobierz post   27 Wrzesień 14, 08:47 [Cytuj]

Kajtku, tak jak mówi Benjamin - nie daj się naciągnąć. W tym przypadku to zwykłe naciągactwo. Do sprawy nie potrzebujesz adwokata. Pozew ściągasz z naszej strony i wypełniasz sam (czyli masz za darmo). Kosztów sądowych płacisz 600 zł. Potem dojdzie do tego koszt biegłego, a tu bywa różnie (od kilkuset złotych do tysiaka z hakiem). A jeśli są podstawy do tego byś był zwolniony z kosztów to nie zapłacisz NIC. Tak czy inaczej bez "pomocy" Dulczasa wyjdzie ci taniej. I bezpieczniej. Bo jeśli cały czas poleca tę samą panią adwokat, to jest to osoba, przez niekompetencję której sprawy mają tendencję do przeciągania się a nie szybkiego rozwiązywania. Powtarzam: nie daj się.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Lotosik123
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Wrzesień 14, 13:27 [Cytuj]

Zgadzam się z innymi, ja w 2008 r. płaciłam Dulko 2600zł za załatwienie sprawy z pozwem itp. i dochodzę do wniosku, że się nie opłaca bo rzeczywiście w naszym przypadku nie jest potrzebny adwokat - nie pojawia się on na żadnej sprawie, zajmuje się tylko sprawami papierkowymi i tyle. Tak więc lepiej pobrać wzór pozwu z tego portalu, skompletować wszystkie potrzebne dokumenty samemu i mieć te pieniądze w kieszeni.
[Profil] [PM]

kajtek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Wrzesień 14, 13:34 [Cytuj]

Ok spoko i dzięki za radę, pewnie on będzie musiał mi wystawić diagnozę czy cos takiego to pewnie też nie źle mnie szarpnie ale coś mi się przypomina nie chce robić plotek ale jak mówił o sądzie to dał mi dwa warianty do wyboru albo on za ta kase albo sam i chyba opinia czy cos takiego 1500zl nie pamietam dobrze bo byłem u niego w styczniu jak potrzebny mi był jakis świstek na jedynkę Dulko to cwana bestia na kase.

Lotosik123
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   29 Wrzesień 14, 01:05 [Cytuj]

Opinia psychiatryczno - psychologiczna rzeczywiście kosztuje 1500zł. Wystawiana jest na początku i na jej postawie rozpoczyna się kurację hormonalną. Dulko ją trzyma u siebie do momentu aż zrobisz SRS, a potem ją zwraca. Więc jeśli jesteś już na kuracji to zapewne ją posiadasz, wystarczy zgłosić się do Dulczasa po kopię z potwierdzeniem zgodności z oryginałem.
Dla zainteresowanych: część psychiatryczna wyżej wymienionej opinii jest napisana przez samego dr. Dulko i podbita pieczątką "dr n. med. Stanisław Dulko specjalista PSYCHIATRA" (tak przynajmniej jest u mnie) zaś część psychologiczna to opinia psychologa w oparciu o Testy, które się wypełniamy na samym początku.

Nie wiem czy coś się zmieniło w kwestii kosztu opinii seksuologa prowadzącego (dr. Dulko), w moim przypadku koszt takiej opinii wyniósł 600zł.

Lek. biegłego wyznacza Ci sąd i nie może być nim Twój lekarz prowadzący nawet jeśli jest biegłym sądowym. Koszt opinii lek. biegłego zależy od konkretnego lekarza, u mnie było to 500zł, ale jeśli sąd zwolni Cię z całości kosztów sądowych to nic nie płacisz.
[Profil] [PM]

Frania
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   29 Wrzesień 14, 18:41 [Cytuj]

Jak macie już jakieś testy porobione to nie zapominajcie wspomnieć o tym! Ja zgłaszając się na diagnozę miałam już w ręku MMPI2 i parę stów zaoszczędziłam. Aha, i wyniki dostałam do ręki, nic nie było trzymane.
[Profil] [PM]

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   16 Listopad 14, 16:22 [Cytuj]

Jak czytam ten temat i to co ten lekarz wyprawia to się w głowie nie mieści i pachnie mi to kryminałem. Pewnie niedługo skończy jak Gapik. Kasę siorbie skąd tylko się da, nie dość że za swoją robotę (testy, opinie itp.) to jeszcze jakieś prowizje za cudzą robotę, jak nie za adwokata to za operacje. Dziwi mnie, że jeszcze nikt się nie zbuntował i go nie udupił. To się nie nazywa pomoc osobom takim jak my a żerowanie na osobach takich jak my i radość z naszej tragedii bo wtedy jego portfel jest grubszy o parę tysiaków. Jak dla mnie to lekarz na czarną listę ale jak ktoś lubi płacić za coś co można zrobić taniej choćby u Libera czy innych lekarzy to jego sprawa.
Ostatnio zmieniony przez svirusek 16 Listopad 14, 16:24, w całości zmieniany 3 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]

Tomek_Wwa
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   1 Styczeń 15, 18:26 [Cytuj]

Witam,

Mam syna TS czyli córkę. Byliśmy na pierwszej wizycie u pana D. i ja jako rodzic jestem trochę zdziwiony. Generalnie "nie polecam" chyba, że ktoś (TS) jest pewien na 100% swojej decyzji i chce to zrobić "szybko". Ale od początku. Wizyta trwała 1,5 godziny gdzie z synem lekarz zamienił 3 zdania: Jako kto się czuje, od kiedy to wie i jakie wybrał sobie imie. I to koniec - zdjagnozował go jako TS M/K. Później już tylko słyszeliśmy trochę teorii o samym TS i jak to będzie super po leczeniu i operacji. Lekarz nie wypowiadał się moim zdaniem obiektywnie. Bo przecież wszyscy wiemy, że są plusy i munisy takiej przemiany, które osoba trans powinna sobie uświadomić. Generalnie powiedział, że mojącórkę czeka szczęśliwe życie prawie jak w raju. Dodatkowo całkowicie zignorował informacje o tym, że w mojej rodzinie (całkiem bliskiej) były choroby psychiczne. Co gorsza D. nie przewiduje dodatkowej diagnozy psychologa - to ma On załatwić wszystko na podstawie testów - to tak jakby wizyty i rozmowy z psychologiem były w formie korespondencyjnej. To znaczy, że nasze dziecko nie będzie rozmawiać z psychologiem a tylko wypełni dzienniczek testów. Problem jest taki, że syn sam nam powiedzieł, że nie jest pewien co się z nim dzieje. Że chciałby poznać opinię specjalisty. A tutaj takie rozczarowanie. Dulko - NIE POLECAM dla osób zagubionych, niezdecydowanycj szukających odpowiedzi.

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   1 Styczeń 15, 19:07 [Cytuj]

Tomek zanim się zdecydowaliście na tego lekarza warto było przeczytać ten temat od początku do końca. Nie znam tego człowieka ale z tego co czytam to on i zdrowemu człowiekowi przeprowadził by cały proces zmiany płci byle tylko kasa leciała do jego portfela. Na forum jest sporo innych lekarzy, poczytajcie i zastanówcie się który by wam odpowiadał najbardziej. Tak jak napisałeś są lekarze dla naprawdę zdecydowanych ale i są dla takich którzy szukają swojej tożsamości i wizyty u takich lekarzy potrafią tą tożsamość określić.

Tomek_Wwa
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   2 Styczeń 15, 16:36 [Cytuj]

Dokładnie jak piszesz - KAŻDEMU. Czekam tylko, aż jakiś SuperExpres czy Fakt nie zrobi z nim prowokacji dziennikarskiej. Bo na 100% by się udała.

Daniel906906
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   19 Czerwiec 15, 21:19 [Cytuj]

Witam , mam pytanie bo nie wiem co robic i gdzie napisac , chodzi mi o doktora dulko , bo mojim lekrzem prowadzącym jest Doktor Pośpiech i wysłal mnie do Doktora Dulko bo ma mi zrobic jakies plany i chce sie dowiedziec czy drogo mnie to bedzie kosztowało ? i czy tak powinno byc ? prosze o odp :)

Justyna71-98
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   2 Sierpień 15, 13:47 [Cytuj]

Jestem po 2 wizytach z córką u Dr.Dulki. Przed pójściem poczytałyśmy oczywiście o nim opinie .
Poprosiłyśmy o pierwszą wizytę podwójną , miałyśmy ze sobą wszystkie potrzebne badania i opinię psychologa ,życiorys, zdjęcia , miałyśmy już porobione testy. Wszystko zatwierdził, dał nam jeszcze jakieś dodatkowe testy i swoją ankietę, gdzie były pytania o wszystko. Pełen wywiad dotyczący chorób , rodziny, dzieciństwa itd.
Na pierwszej wizycie zrobił wykład o orientacjach i tożsamościach płciowych, podczas którego zadawał pytania mojej córce . Przedstawił wstępny plan leczenia, powiedział co i ile będzie kosztować. Do niczego nas nie nakłaniał ani nie namawiał.
Na drugiej wizycie stwierdził, że córka kwalifikuje się do leczenia , zapisał nam recepty , leki wypisał z refundacją , na 3 m-ce. Kolejna kontrolę zalecił za 6 tyg. W razie jakiś problemów czy wątpliwości możemy w każdej chwili dzwonić . Córka uczy się w liceum, więc poprosiłyśmy o zwolnienie z Wf- wystawił nam zaświadczenie. Same zapytałyśmy się o depilację -podał nam adres gdzie wykonuje zabiegi była pielęgniarka przyjazna osobom Ts- napisałam o tym w temacie http://www.transseksualiz...p?p=80327#80327 .
Jeśli chodzi o terminy wizyt to można umawiać się nawet w soboty i niedziele ! Co jest dla nas bardzo ważne bo dojeżdżamy 200 km , więc nie trzeba brać wolnego w pracy i opuszczać szkoły .Na razie jesteśmy pozytywnie zaskoczone .
[Profil] [PM]

feniks
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   14 Kwiecień 16, 15:13 [Cytuj]

Dr Dulko był moim biegłym sądowym. Zapłaciłem około 1300 zł. Spotkanie trwało 20-30 minut. Dostałem tylko jakieś 2 małe testy do wypełnienia i pokazałem zdjęcia z dzieciństwa. Dr był kompetentny i punktualny, również traktował mnie z szacunkiem i uprzejmością.
"Gabinet" mieści się w zwykłym bloku, w pokoju zawalonym książkami, teczkami itd. Siada się w skórzanym fotelu, w którym nie ma dużo miejsca.
Dowiedziałem się także, że wizyta taka receptowa kosztuje 80 zł z hormonami na kilka miesięcy.
Gdybym jeszcze raz wybierał lekarza prowadzącego, to bym doktora Dulko wybrał.
[Profil] [PM]

sylwek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   13 Maj 16, 10:17 [Cytuj]

Nie wiem gdzie mam napisać to piszę tutaj. Mam pytanie do was czy polecacie dr. Dulko przy mojej chorobie autoimmunologicznym zapaleniu wątroby? Czy może lepszym lekarzem prof. Zbigniew Lew Starowicz? A jakiś inni lekarz seksuolog z Warszawy? Jakie są u niego aktualne ceny wizyt, testów, zaświadczeń itp.? Dzięki za informacje.
[Profil] [PM]

Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   16 Maj 16, 19:31 [Cytuj]

Starowicz nas nie prowadzi tylko odsyła do Dulko, więc to żadna alternatywa.

sylwek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   25 Czerwiec 16, 19:11 [Cytuj]

Mam pytanie dotyczące dr Dulko on tylko przyjmuje nas prywatnie a nie NFZ. Czy można się z nim dogadać żeby mieć wizyty na NFZ? Czy można iść do niego ze wszystkimi zrobionymi badaniami? Czy wystawia on na skierowania niektóre badania na NFZ? Dzięki za informacje.
[Profil] [PM]

Justyna71-98
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   26 Czerwiec 16, 17:43 [Cytuj]

Dulko przyjmuje osoby ts tylko prywatnie. Więc nie ma możliwości otrzymać skiefowania na NFZ. Można niego przyjść z badaniami. Jeśli chodzi o Twoją chorobę wątroby to nie wiem czy prowadził takie osoby. Na pewno trzeba być pod stałą opieką hepatologa i chyba on powinien ocenić czy jest możliwe leczenie hormo alne.
[Profil] [PM]

sylwek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   26 Czerwiec 16, 19:24 [Cytuj]

Dzięki za informacje. Jestem pod stałą opieką hepatologa. Czy można do dr Dulko iść z informacją od hepatologa jak on by widział leczenie hormonalne?
[Profil] [PM]

Justyna71-98
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   28 Czerwiec 16, 18:38 [Cytuj]

Tak, informacja od hepatologa, że można prowadzić leczenie hormonalne lub, że parametry wątrobowe są wyrównane wystarczą dr Dulce do rozpoczęcia leczenia . Oprócz tego wymaga on wypełnienia swoich testów i wykonania podstawowych badań.
Ja z córką pojechałam do niego w zasadzie z wszystkimi badaniami, życiorysem, kilkoma zdjęciami z dzieciństwa i nawet opinią od psychologa , ale i tak przed rozpoczęciem leczenia musiała wypełnić kilka testów, które potem odesłałyśmy . My miałyśmy przygotowane ksera tych wszystkich badań i opinii i on zostawił sobie to wszystko jako dokumentację. Ale jeśli się nie ma opinii psychologa i wymaganych testów, można to wykonać za jego pośrednictwem i to kosztuje najwięcej .Na pierwszej wizycie podaje cenę i testów i wizyt . My byłyśmy u niego pierwszy raz rok temu ,więc ceny mogły się zmienić, Na drugiej wizycie zapisał już hormony. Hormony wypisuje na 3-4 miesiące . Przed wizytą robimy podstawowe badania - morfologię, parametry wątrobowe , testosteron i estradiol, chociaż wcale tego nie wymaga.
Osoby ts przyjmuje u siebie w domu .
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]