Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr n med. Marek Uleniecki
[Warszawa] dr n med. Marek Uleniecki
[Warszawa] Dr. Janusz Jaworowski - phalloplastyka
[Kraków] Szpital Jana Pawła II - dr Marek Karpiński
[Warszawa] dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Warszawa] dr Marek Marcyniak

Polecasz tego lekarza ?
TAK
100%
 100%  [ 2 ]
NIE
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   [Warszawa] dr Marek Marcyniak25 Maj 02, 13:35 [Cytuj]

dr Marek Marcyniak - seksuolog i ginekolog

Inicjator powstania i Opiekun pierwszego i jedynego w Polsce Seksuologicznego Koła Naukowego przy Akademii Medycznej w Warszawie.
Adiunkt w II Klinice Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie
ul. Karowa 2 [Szpital Ks. Anny Mazowieckiej]

Poradnię seksuologiczną przy ul. Karowej 2 zlikwidowano!!!

Dr przyjmuje w tej chwili tylko w gabinecie prywatnym:
ul. Słupecka 4 m. 74
tel. (0 22) 823-16-47
Koszt: bierze 150 zł za godzinę.

Leczył osoby TS i będzie leczył.
Jak się z nim umówić?! Dzwonić do kliniki pod: (0 22) 829-79-25 wewn. 107/108, przed południem.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 2 Luty 15, 13:34, w całości zmieniany 4 razy  
[Profil] [PM]

9tamara9
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   7 Październik 13, 15:29 [Cytuj]

Leczę się u doktora Marcyniaka od jakichś 6 miesięcy. Jak na razie wrażenie raczej pozytywne,
choć mam pewne wątpliwości. Czy jest na forum osoba która leczyła się u tego lekarza,
i której terapia została pozytywnie doprowadzona aż do prawnej zmiany płci?
Bardzo chciała bym dowiedzieć się czy postępowanie które obserwuję u pana Marcyniaka,
jest normalne, skuteczne. Chodzi mi głównie o to że nadal nie byłam u psychologa, psychiatry, nie robiłam żadnych testów. Nie żebym ich osobiście potrzebowała, odkąd biorę hormony czuję się świetnie, tak na prawdę nigdy nie byłam szczęśliwsza. Mam tylko obawy, czy sąd zaakceptuje moja terapię, biorąc pod uwagę że nie miałam robionych żadnych testów?
[Profil] [PM] [E-mail]

ananke
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   18 Październik 13, 20:49 [Cytuj]

hmm - no raczej zawsze robi się testy psychologiczne i inne badania dodatkowe (chociażby kariotyp)... a sąd powołuje biegłego, bo się na tym nie zna- więc pewnie od niego będzie wtedy zależało...
[Profil] [PM]

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   19 Październik 13, 17:34 [Cytuj]

9tamara9 napisał/a:
Mam tylko obawy, czy sąd zaakceptuje moja terapię, biorąc pod uwagę że nie miałam robionych żadnych testów?

Ty potrzebujesz do sądu tylko opinii seksuologa, psychologa i psychiatry - na jakiej podstawie oni wystawią opinię (testów, rozmów czy innych) to ich sprawa i ich decyzja. Ty musisz mieć opinie tych lekarzy, dopiero jeśli sąd powoła biegłego, to biegły może zażądać jakiejś dokumentacji z leczenia - wtedy się najwyżej zwrócisz do prowadzących i niech się martwią jaką dokumentację przekażą biegłemu.
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

9tamara9
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   30 Styczeń 15, 10:07 [Cytuj]

Po prawie dwóch latach u dr Marcyniaka, w końcu zdecydowałam się na zmianę lekarza.
Podjęcie decyzji trochę czasu mi zajęło, ale finalna decyzja jest mocno podparta przeróżnymi zdarzeniami.

Pierwsze moje obawy pojawiły się już na samym początku, terapia była prowadzona nieprawidłowo, nie została wykonana żadna diagnostyka. Psycholog, psychiatra, kariotyp, absolutnie nic.
Trochę mnie to zaniepokoiło ale przyznam że wtedy jeszcze nie miałam zielonego pojęcia o tym jak to powinno wyglądać.
Ilekroć pytałam o to Marcyniaka, powtarzał że mam się nie przejmować, że to wszystko tylko papierki które można załatwić później.
Tak więc starałam się nie przejmować.

Obawy numer dwa.
Zaczęłam się oczytywać w temacie, głównie tutaj na niebieskim forum.
W którymś momencie zapytałam o to Marcyniaka, powiedziałam mu że na forum to na forum tamto.
Odpowiedź jego brzmiała mniej więcej: Nie czytaj inernetów, to kupa bzdur, nikt tam się nie zna, i tylko mieszają w głowach.
Tutaj już zapaliła się u mnie czerwona lampka.

Kolejne dziwne sytuacje, głównie powiązane z kasą.
Płaciłam mu 200 zł za każdą wizytę, na której właściwie wypisywał mi tylko receptę na miesiąc, ponieważ jak twierdził nie może wypisać na więcej bo to nielegalne. Robił też badanie takie fizyczne macanki, i pytał jak się czuję.
Jak go zapytałam czy da się to prowadzić na kasę chorych to powiedział mi że kiedyś się dało ale teraz już nie, odkąd minister zdrowia zdecydował że sex to nie choroba, więc sexuolodzy mogą przyjmować tylko prywatnie.

W którymś momencie wystąpił u mnie lekki ból piersi, a jako że Marcyniak mówił żeby dzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości, zadzwoniłam, kazał przyjść, wiec przyszłam.
Wizyta trwała 5 minut, podotykał, stwierdził że to normalne i skasował 200 zł.

W trakcie trwania terapii takich sytuacji było mnóstwo, podałam przykłady tych które najbardziej zapadły mi w pamięć, na koniec wydarzyła się jedna która przegięła pałę goryczy(hehe cytacik).

Marcyniak stwierdził że czas zacząć przygotowywać papiery do sądu.
Dał mi kontakt do prawnika i kazał dzwonić i się spotkać.
Spotkałam się z prawnikiem, okazało się że nigdy nie prowadził takiej sprawy, ale chętnie weźmie.
Rzucił 10 000 zł, i uprzedził że potrwa to latami.
Na tą wesołą wiadomość, przy okazji kolejnej wizyty u Marcyniaka zapytałam jak to jest i czy prawnik jest konieczny, na to potwierdził że tak, i że ewentualnie mogę próbować bez ale wtedy potrwa to o wiele dłużej, nawet 6 lat.

Po tym fakcie zadzwoniłam do doktor Robachy, umówiłam się na wizytę, kazała przynieść dokumenty od poprzedniego lekarza.
Marcyniak za zrobienie ksero dokumentów wziął 300zł, ale dostałam je do ręki i zadowolona pojechałam do Łodzi, żeby dowiedzieć się od Robachy że te dokumenty są bezwartościowe i musimy zacząć terapię od zera.

Tak więc reasumując, straciłam 2 lata, masakryczną ilość kasy, i mimo ze muszę zacząć terapię od zera to cieszę się że przechodzę do dr Robachy, już mam zaplanowany kariotyp, i w następnej kolejności bedzie psycholog, psychiatra itd.

Uwaga uwaga: STANOWCZO ODRADZAM MARCYNIAKA, to oszust, kombinator, stara się tylko wyciągnąć jak najwiecej kasy z pacjenta/pacjentki. Dr Robacha nawet radzi mi go oficjalnie oskarżyć, za stracony czas i pieniądze, bardzo możliwe że to zrobię, póki co ostrzegam tutaj.

Strasznie długi post, choć i tak starałam się streszczać :)
pozdrawiam,
Tamara
[Profil] [PM] [E-mail]

Sinedd
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   31 Styczeń 15, 09:59 [Cytuj]

"nie została wykonana żadna diagnostyka. Psycholog, psychiatra, kariotyp, absolutnie nic." - Chryste...

200 zł za wizytę?! Przecież to skandal... recepta na miesiąc to wierutne kłamstwo, jak lekarz może tak łgać? Fizyczne macanki u seksuologa? Przecież to molestowanie.
I kolejne oszustwo, że nie da się na NFZ.
10 tys. za prawnika... brak słów.

Dokumentacja leczenia jest własnością pacjenta, nie ma prawa brać pieniędzy za jej wydanie, a tym samym utrudniać tego. Koszt ksera - okej, ale taka kosmiczna kwota to po prostu wyłudzenie i przestępstwo.

Jeśli masz jakiekolwiek faktury czy inne dowody, śmiało go pozwij. A nawet jeśli nie, zgłoś to gdziekolwiek, niekoniecznie do sądu. Wygrasz.
Tak, zdecydowanie oszust, z etyką lekarską ani nawet zwykłą ludzką nie ma nic wspólnego.
[Profil] [PM]

(Admin)Henry_Winter
Admin na emeryturze
Piękny Inaczej

Wysłany:  Pobierz post   2 Luty 15, 13:35 [Cytuj]

Na razie nie mamy żadnych innych informacji poza tą jedną negatywną opinią. Nie ma więc podstaw do wciągania go na czarną listę. Na razie jednak ściągam go ze strony głównej dopóki coś się nie wyklaruje. Na forum zostaje.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]