Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr Olszowska-Golec + dr Sankowski + dr Lembas
Poszukiwane informacje nt. biegłego z zakresu seksuologii
ankieta dla panów po III jaka jest długość twojego penisa
Samoocena i depresja a postawy rodzicielskie/b. magisterskie
[Warszawa] Depilacja laserem - polecane gabinety

Otwarty przez: Kuba
26 Październik 11, 20:06
Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: Ważna informacja dla pacjentów dr Libera
Autor Wiadomość
AniaGda
Forumowa Wiedźma

Wysłany:  Pobierz post   Ważna informacja dla pacjentów dr Libera24 Lipiec 08, 20:05 [Cytuj]

zgodnie z slowami dr Chodorowicza uslyszanymi dzisiaj nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie pozwu o zmiane danych pod ktorym podpisal sie dr Liber w gdanskich sądach
Ostatnio zmieniony przez Kuba 25 Styczeń 09, 14:03, w całości zmieniany 4 razy  
[Profil] [PM]

(ADM) Black-Orchid
Moderator
Blackwinged Guardian

Wysłany:  Pobierz post   25 Lipiec 08, 06:22 [Cytuj]

Ania , a co Ci dr Ch. powiedział , że najlepsza jest opinia z jego podpisem ? To się przygotuj na testy u niego , zamiast 600 pytań dostaniesz około 100 , potem napisze Ci długą opinią , która będzie się składać z tego co on notował podczas gdy Ty opowiadasz o swoim życiu . Do tego wlepi Twoje cytaty wypowiedzi .
I na koncu wysle do Czernikiewicza .
[Profil] [PM]

AniaGda
Forumowa Wiedźma

Wysłany:  Pobierz post   25 Lipiec 08, 06:43 [Cytuj]

Ze mna sytuacja jest nieco inna - praktycznie sie juz przerobilam na wlasna reke wiec Wojtek od razu poslal mnie do wawki. Jade za ok 2 tygodnie.

PS: co sie stalo ze uwazacie ze bardzo dobrze ze opinia dr L nie jest juz honorowana?
Ostatnio zmieniony przez AniaGda 25 Lipiec 08, 06:48, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

M
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   25 Lipiec 08, 18:40 [Cytuj]

To że doktor L nie zawsze wie co robi ...... wiele osob ktore nie powinny byly dostac zaswiadczen ze wzgledu na zdrowie psychiczne jednak te zaswiadczenia dostaly i to wlasnie w 3miescie wiec .... sady raczej stwierdzily ze lekarz ten nie jet wiarygodny.
Poza tym ktory odpowiedialny lekarz daje hormony na 1 wizycie bez diagnostyki ? odpowiedz jest automatyczna :)

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   25 Lipiec 08, 20:46 [Cytuj]

nareszcie!
niemożliwe, że jakiś lekarz w końcu skomentował działalność tego pana

zapoznaj się z regulaminem

ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Indoktrynowanych Niewiniatek
[Profil] [PM]

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   25 Lipiec 08, 20:56 [Cytuj]

Szkoda że mój post o Liberze poleciał, choć nie wiem czemu, więc napisze jeszcze raz, że bardzo się cieszę z tego powodu że jego opinie nie są brane pod uwagę...

Wiem że opinię dostały osoby które nigdy jej dostać nie powinny, no ale cóż, za kasę wszystko...

(Admin)Henry_Winter
Admin na emeryturze
Piękny Inaczej

Wysłany:  Pobierz post   26 Lipiec 08, 08:22 [Cytuj]

Dr Libera nie znam, więc tego komentować nie będę. Jednak to, że sąd rozpatruje pozew negatywnie z powodu jednego lekarza wydaje mi się trochę przesadzone. Po to sąd ma biegłych żeby ich powołać. Jak jeden wydaje się mało, to można powołać kilku. A nie od razu rozpatrywać negatywnie.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

AniaGda
Forumowa Wiedźma

Wysłany:  Pobierz post   26 Lipiec 08, 09:04 [Cytuj]

Jezeli dobrze zrozumialam dr Chodorowicza to wlasnie biegli [on i dr Chojnowska] uwalaja kazda opinie od dr Libera.
[Profil] [PM]

M
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   26 Lipiec 08, 11:12 [Cytuj]

tak bo doktor L niestety nie leczy TS tylko .......
zachcianki, mozna tu wspomnieć

shemale_N
shemale_A
shemale_D
i kilka innych a dodatkowo Mery (moze ktos zna ktora ma gary wywiniete na druga stronę - ten przypadek jest po prostu PSYCHICZNY) . O innych nie wspomnę bo nie chce byc niegrzeczna po prostu. Takimi wynikami może sie wlasnie poszczycic doktor L. Czy to jest leczenie "TS" ? to po prostu gabinet upiekszajacy ... bardzo dobrze ze ktos w koncu kladzie kres temu wystepkowi nie bez przyczyny zapewne jest ze wszystie te osobistosci wlasnie przebywaja w gdansku z tego co sie orientuje :) Takaie skupisko INNOSCI w jednym miejscu musialo wywolac u jakiegos lekarza niemile oburzenie.

(ADM) Black-Orchid
Moderator
Blackwinged Guardian

Wysłany:  Pobierz post   26 Lipiec 08, 11:46 [Cytuj]

AniaGda napisał/a:
Jezeli dobrze zrozumialam dr Chodorowicza to wlasnie biegli [on i dr Chojnowska] uwalaja kazda opinie od dr Libera.

Chojnowska od dawna nie jest biegłym !!
Chodorowicz został biegłym , po tym jak ona się wycofała . Jak ktoś ma opinię od Chojnowskiej i od jej lekarzy (pani dr Blanka ) , to Chodorowicz nie honoruje tej opinii , i trzeba u niego powtarzać wszystkie testy psychiatryczne ( jak już wspomniałem jego test 600 pytań składa sie ze 100 wybranych , całośc testów trwa max 2 godziny) . I oczywiscie trzeba za to dodatkowo płacić !
Dlatego dr Chodorowicz nie podoba mi się jako biegły . jako lekarz też nie.
[Profil] [PM]

Faery
Technical Admin
Schizofreniczka m/k

Wysłany:  Pobierz post   26 Lipiec 08, 14:52 [Cytuj]

Magda, ale przynajmniej leczac sie u libera, nie trzeba chodzic do kilku lekarzy na raz by dostać właściwą ilość leków.
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   26 Lipiec 08, 20:27 [Cytuj]

moim zdaniem każdy biegły powinien domagać się dostarczenia wyników wszystkich niezbędnych badań. Jeśli ich nie dostanie powinien je zlecić bądź sam wykonać.

a teraz pytanie za 100pkt. - ilu pacjentów pana L. wykonało pełny zakres badań?

stąd powtarzanie całej diagnostyki

zapoznaj się z regulaminem

ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Indoktrynowanych Niewiniatek
[Profil] [PM]

drumbaster
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   26 Lipiec 08, 22:33 [Cytuj]

póki co wiem w Polsce nie diagnozuje się shemali więc o co come on. poza tym jestem za i w ogóle że w końcu ktoś się wziął za niekompetencje pewnych lekarzy i wziął ich na tapety.
w końcu to nie bajka ani inny kaliber ino życie! a diagnozowanie na widzi mi się to hhmmmm pajacykowanie wróbla ćwirka z gumisiami.... jestem za - za skreśleniem niekonkretnych lekarzyków z list. kasa to nie wsjo.... a hormony jak ma ktoś dostać to dostanie.

jeszcze trochu i się od tego lekarzyka ujawni paru kryminałów co zamiast kratek płeć mają zmienioną... ha ha haaaaa bawka chyba wyjdę z kamerą na ulicę i zacznę kręcić :-P

abra
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   1 Sierpień 08, 22:48 [Cytuj]

Nie wiem jak to wlasciwie jest, ale ja dostalam od dr Libera karteczke formatu B5 na ktorej lakonicznie stwierdza ze pacjentka cierpi na TS typu m/k... Reszte diagnozy, tudziez badania robilam na wlasna reke (o ile to mozliwe ze wsparciem lekarza 1-go kontaktu)...
[Profil] [PM] [E-mail]

spider
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   1 Sierpień 08, 23:15 [Cytuj]

Tak ogólnie też rzecz ujmując nigdzie nie ma zapisanych/ czy też z góry określonych badań jakie powinien wykonać transseksualista do sądu. Więc prawda jest taka że każdy lekarz czy też nie lekarz może robić inny zestaw albo i w cale. Po za tym nie tylko Liber potrafi dać receptę na ładne oczy, bo ktoś inny po prostu weźmie za to kasę. Jeszcze inną kwestią jest fakt, że znam kilka przypadków kiedy to ludzie odeszli z kwitkiem od Libera bo usłyszeli że receptę dostaną po dostarczeniu opinii od psychologa.
Z jeszcze innej strony każdy lekarz jest inny i czego innego chce...

abra
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   1 Sierpień 08, 23:21 [Cytuj]

W kazdym badz razie mnie sie udalo (moze faktycznie mam sliczne oczka? :-P). Dostalam recepte przy pierwszym spotkaniu, nie majac przy sobie absolutnie nic, nawet wynikow biochemii...

Co zas sie tyczy ustalonych kryteriow diagnostycznych, coz, mnie Pani Sedzia powiedziala wprost, ze wyrok bazuje na opinii sporzadzonej przez bieglego, nie zas dostarczonej dokumentacji...
[Profil] [PM] [E-mail]

AniaGda
Forumowa Wiedźma

Wysłany:  Pobierz post   1 Sierpień 08, 23:28 [Cytuj]

Oki - ale to oznacza ze biegly po zapoznaniu sie z dokumentacja moze zarzadac powtorzenia badan u innego lekarza. I wtedy jest klopot, albo i nie, czas pokaze.
[Profil] [PM]

elske
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   1 Sierpień 08, 23:32 [Cytuj]

spider napisał/a:
Tak ogólnie też rzecz ujmując nigdzie nie ma zapisanych/ czy też z góry określonych badań jakie powinien wykonać transseksualista do sądu.

Do sadu to nie ma, ale ogolnie to bardzo dobrze wiadomo jak terapia TS powinna wygladac. Caly cywilozowany swiat opiera sie na standardach stowarzyszenia Harry'ego Benjamina (Standards Of Care For Gender Identity Disorders). Dr L. tymczasem nie ma o tym zielonego pojecia.

http://www.wpath.org/Documents2/socv6.pdf

aniela
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   9 Sierpień 08, 20:10 [Cytuj]

Kuba_ napisał/a:

Wiem że opinię dostały osoby które nigdy jej dostać nie powinny, no ale cóż, za kasę wszystko...

Z tą kasą jaką miałby na tym Liber zarabiac to bym nie przesadzała, 100 zl (czy czesto i 50, 80) to jak na stawki innych lekarzy z takim stażem pracy dolny pułap w Warszawie.

Cóż ja tam nie narzekam że dostałam szybko pierwszą recepte od Libera, sąd w Warszawie zaświadczenia od niego nie kwestionował a biegły przed sąd powołany tez nie miał żadnych zastrzeżeń. Dobrze że mam to szczęście że mieszkam w Warszawie a nie w Gdańsku, a ponoc prawo w Polsce jest jedno, ale może w Gdańsku jest inne...

Jeśli komuś nie odpowiada to że doktor L nie zwleka miesiącami, a nawet latami z przepisaniem leków, niech korzysta z usług innego lekarza :) A jeśli jakiś tam człowieczek nie ma siły by tak długo czekać nie odbierajmy mu tej możliwości. Nie piętnujmy też osób które nie chcą poddać sie z róznych względów końcowej operacji, ich życie nie nasze.Chcą mieć wacka niech mają. Nic komuś do tego!!

A co do tego czy większość pacjentów doktora L. to nie ts i że są psychiczni to ciekawi mnie skąd macie takie inforamcje? Robiliście z jakimis psychiatrami takowe badania? Czy to tylko wasze subiektywne opinie? Słyszał ktoś o tym by któryś z pacjentów doktora L. narzekał tak jak na innych? A jeśli tak zawsze można domagac sie odszkodowania za błąd lekarski

www.transseksualizm.pl to portal "czysto techniczny" jak napisane jest na stronie głównej, a Admin w jednej ze swoich wypowiedzi opisuje Mery jako przypadek psychiczny. Myśle że tego typu kompromitujące kogoś informacje (chorą psychicznie czy też nie - zaświadczenia od psychiatry nie widziałam a sama też nim nie jestem) do niczego na tym portalu nie są potrzebne, są inne plotkarskie, może tam...
Ostatnio zmieniony przez 9 Sierpień 08, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Magda
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   18 Sierpień 08, 13:10 [Cytuj]

aniela napisał/a:
Myśle że tego typu kompromitujące kogoś informacje (chorą psychicznie czy też nie - zaświadczenia od psychiatry nie widziałam a sama też nim nie jestem) do niczego na tym portalu nie są potrzebne, są inne plotkarskie, może tam...

co do Twojej wypowiedzi ponoszę pełną odpowiezialnośc za to co napisałam i mam tego swiadomośc - jednak ja widzialam opinie psychiatry (niestety niekorzystna) poza tym mialam watpliwa przydejmnosć porozmawiać z tą osobą i nawet na jej tylko podstawie mogę ze stanowczoswcia stwierdzic ze dr L nie lekarzem wiarygodnym. to wszystko :)

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   25 Styczeń 09, 14:18 [Cytuj]

Podobno opinia od dr Libera nie jest brana pod uwagę nie tylko w Gdańsku ale i kilku innych miastach.
[Profil] [PM]

Azrael_13
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   21 Październik 11, 11:27 [Cytuj]

Mam pytanie waham się pomiędzy dwoma lekarzami Liberem a Dr. Robachą. Napiszcie czy faktycznie są te problemy z rozpatrzeniem pozwu podpisanego u Libera ???
[Profil] [PM] [E-mail]

Stradivarius
User(-ka) poziom expert
niepoprawny romantyk

Wysłany:  Pobierz post   21 Październik 11, 20:20 [Cytuj]

A kto mówił o takich problemach? Mnie sędzia bez niczego dołączył do akt jako dowód opinię Libera.

matt
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   21 Październik 11, 21:17 [Cytuj]

ja zadnych problemow nie mialem. Co prawda dostalem bieglego, ale nie sadze ze z tego powodu ze Liber byl moim lekarzem prowadzacym, a raczej z tego ze w moim miescie Sad zawsze wysyla na dodatkowe badania.

Cecylia
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   22 Październik 11, 09:21 [Cytuj]

Czy Liber wystawiania taką normalną opinię? Mi dał tylko zaświadczenie i powiedział, że to wystarczy do sądu
[Profil] [PM]

Martyna
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   22 Październik 11, 19:42 [Cytuj]

Ja mu podsunełam wydrukowane pisemko z tego forum i podpisał.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

matt
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   23 Październik 11, 12:08 [Cytuj]

ja mialem tylko zaswiadczenie.

Bartek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   23 Październik 11, 12:19 [Cytuj]

Mi Liber wypisał tylko zaświadczenie z adnotacją, że dla sądu.
Problemów nie miałem odnośnie tego żadnych, nie powoływano biegłych, wszystko pozytywnie zakończyło się na pierwszej rozprawie. Dodam jeszcze, że do zaświadczenia od Libera miałem opinie od psychologa Jabłońskiego (dość obszerną), możliwe że samo zaświadczenie od Libera by nie wystarczyło.
[Profil] [PM]

ninel11111
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   23 Październik 11, 21:29 [Cytuj]

U mnie też nie było problemów, a podpisał opinię wydrukowaną ze strony.
[Profil] [PM]

mabika
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   26 Październik 11, 18:30 [Cytuj]

W gdańsku sędzina poprosiła o uzupełnienie dokumentacji,zaświadczenie nie wystarczało. Ale i tak mimo musimy pojechać do biegłego
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]