Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Kraków] Fundacja "Pro bono" - negatywy
[Warszawa] Krzysztof Mędrzycki - negatywy
[Warszawa] Depilacja laserem - polecane gabinety
[Wrocław, Środa Śląska] dr Henryk Sworeń
[Wrocław] Szukam przyjaznego endokrynologa

Przesunięty przez: Kuba
19 Sierpień 10, 10:38
Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Wrocław] Wiesław Ślósarz - negatywy
Autor Wiadomość
hidden3524
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   [Wrocław] Wiesław Ślósarz - negatywy12 Kwiecień 10, 15:09 [Cytuj]

Facet niby wie co to transseksualizm, ale… nie jest lekarzem-seksuologiem, tylko psychologiem-seksuologiem, więc recepty na pewno nikt od niego nie dostanie. Wyznaje zasadę - test real life - 2 lata.

W moim wypadku to było tak, że sąd wyznaczył go w wyjątkowej sytuacji na biegłego. Nie jest biegłym, więc sąd poprosił go o złożenie jakiegoś tam specjalnego przyrzeczenia na potrzeby sprawy.

Może zaczną od tego, że facet miał mój prywatny numer komórki nie wiadomo skąd. Dziwił się temu nawet sam sędzia, bo telefonu nie było w aktach ani nigdzie. Więc skąd go miał? Kiedy do mnie dzwonił kłamał, że niby to wysłał polecony z prośbą o stawienie się na badanie, co było kompletną brednią, bo takowego poleconego nie wysłał. Jak dowiedziałem się już na drugiej rozprawie, sąd musiał go kilkakrotnie ponaglać do spotkania się ze mną i wydanie opinii.
Kiedy w końcu po telefonie do mnie i kłamstewku z poleconym umówił się ze mną na badanie i zjawiłem się, to miło nie było.
Na samym początku zapytał się mnie po bo w ogóle wyznaczył go sąd. Bo on tego nie wie, bo tutaj jest opinia od mojego prowadzącego i po co jeszcze od niego :-D W końcu zabrał się za badanie. O ile to w ogóle badaniem w kierunku transseksualizmu można nazwać. To była rozmowa o seksie, tylko o wyłącznie o seksie. Wypytywał się mnie o wszystkie pozycje seksualne. Co ciekawe interesowało go co czuje gdy mam wytrysk - takie pytanie było w teście, a na pytanie czy mam odpowiedzieć usłyszałem, że tak :-D Ciekawe też było to, że interesowały go imiona kobiet z którymi mógł być ewentualny mój seks (jakby ich imiona miały jakikolwiek związek). Kolejnym ciekawym elementem tego spotkania były pytania o seks moich rodziców, o to czy razem sypiają i dlaczego nie? (co go to za przeproszeniem obchodzi, jeśli mnie to też nie obchodzi?). O seksie było dosłownie wszystko.
Ponadto przez cały czas czułem się jakbym rozmawiał z posągiem. Żadnej mimiki twarzy, żadnych gestów i w dodatku mówienie półgębkiem. Tak że trzeba się było nieźle wsłuchiwać żeby cokolwiek zrozumieć. No i rzucanie pisakami, kartkami, trzaskanie drzwiami. Ogólnie rzecz biorąc okazywanie wielkiej łaski, że w ogóle ze mną rozmawia, co też było w jego interesie, bo za darmo tego nie robił.
Całe szczęście, że w ciągu tego pseudobadania zachowałem trzeźwość umysłu i nie mówiłem mu całej prawdy, bo żadnego testu realnego życia nie miałem, ani też nie uznałem za stosowne otwierać przed nim moich łóżkowych spraw. I dobrze, bo potem się okazało, że jego opinia przyszła do moich rodziców. Gdybym wiedział, że przyjdzie, to bym powiedział mu jeszcze mniej o seksie, którego temat wałkował ze mną półtorej godziny.
Na koniec zadał mi chyba 6 pytań odnośnie transseksualizmu na które musiałem odpowiedzieć tak lub nie. A że na wszystkie odpowiedziałem tak, to on to ładnie napisał pod koniec swojej opinii i na tym było koniec.

Nie polecam go. Jeśli ktoś rozważa żeby iść do niego jako do psychologa - odradzam. Jest niedyskretny. Takie opinie ma w internecie i to potwierdzam. Akurat w moim wypadku był tak zaaferowany tematem seksu, że o innych klientach nie mówił zbyt dużo, chociaż się zdarzyło. Ale wiem, że ogólnie lubi o tym mówić i za to też ktoś wytoczył mu proces.
Dostałem pozytywną opinię, ale całe to spotkanie i wręcz nachalne pytania o seks i to nie tylko mój, nie były miłe. Poza tym cena..... wygórowana do granic możliwości. Ja akurat nie miałem wyboru, ale jeśli ktoś ma można iść we Wrocławiu do innych specjalistów godnych polecenia.
Ostatnio zmieniony przez Kuba 19 Sierpień 10, 10:21, w całości zmieniany 3 razy  
[Profil] [PM]

Daria
Zaawansowany/a User(-ka)
Kobieta z zasadami

Wysłany:  Pobierz post   12 Kwiecień 10, 15:52 [Cytuj]

To rzeczywiście dziwny człowiek. Uważam, że nie powinien być lekarzem z takim podejściem do pacjenta, jaki prezentuje.

Zresztą zamieszczam poniżej linki do opinii pacjentów dr. Wiesława Ślósarza. Wystarczy przeczytać:

http://www.znanylekarz.pl...ycholog/wroclaw
http://www.rankinglekarzy...ksuolog/Wroclaw
[Profil] [PM] [E-mail]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]