Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Warszawa] dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk
[Warszawa] dr n. med. A. Sankowski/dr n. med. L. Lembas
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Czernikiewicz
[Warszawa] dr n. med. Wiesław Kurach
[Kraków] lek. med. Zbigniew Cholewa

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: [Kraków, Warszawa] dr n. med. Zbigniew Liber

Polecasz tego lekarza ?
TAK
83%
 83%  [ 36 ]
NIE
16%
 16%  [ 7 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
spider
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   [Kraków, Warszawa] dr n. med. Zbigniew Liber25 Maj 02, 12:35 [Cytuj]

[ce]pierwsza wizyta u k/m 350zł, u m/k pierwsza 200 zł [/ce]
[ce]nastepne wizyty50-150zł[/ce]

[tel](0-12) 633-66-89[/tel]
[kom]0 501 333 872[/kom]
adres: W Warszawie w mieszkaniu na ul. Kwitnącej 7/4a
adres: W Krakowie na: ul. Oboźna 4
godziny przyjęć: poniedziałek 15-19, wtorek 8-10

http://www.lekarz.com/krakow/gabinety/life/

Dojazd (w Warszawie):
+dojazd z metra Młociny autobusem 203 i wysiadka na przystanku Głowackiego
Najlepiej dojechać tam autobusem 520 z przystanku pod Galerią Centrum i wysiąść na przystanku Kwitnąca. Na tym przystanku zatrzymują się też autobusy: 106, 116, 121, 170, 520, E-1.
Tramwaj spod Dworca Centralnego: 33 lub 22, wysiąść na przystanku Aspekt. Za sklepem [jak dobrze pamiętam to jest tam E.LECLERC] iść ulicą kwitnącą do świateł. Przejść na drugą stronę i szukać wieżowca z wielką 7. Gabinet znajduję się na parterze.

Cytat:
Nie trzeba zapisywać się na wizyty [można przynieść ze sobą pojemniczek z moczem] żeby później nie latać i nie robić na biegu, a jest to w cenie tej pierwszej wizyty.
Zna się na rzeczy i jest bardzo konkretny. Jego poczucie humoru jest powalające, aż czasem można się przerazić. Robi tylko najpotrzebniejsze badania, które są potrzebne do sądu. Psychologa każdy załatwia w swoim zakresie i tak samo badania na które dostaniesz skierowanie. Gdzie chcesz tam robisz. Receptę daję różnie wszystko zależy od pacjenta.
Ogólnie lekarz godny polecenia.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 7 Czerwiec 15, 22:20, w całości zmieniany 34 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]

drumbaster
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   [Kraków] Jabłoński, Liber23 Czerwiec 06, 14:39 [Cytuj]

hejka wszystkim!

wiem że marudzę kolejny raz ale bardzo pokrzyżowały mi sie plany odnosnie leczenia w łodzi i chciałbym ponownie zasięgnąć wszelakich informacji dotyczących leczenia w kraku. wiem że na niebieskiej stronie są małe wzmianki na ten temat, ale są za małe i z odległego czasu.

chciałbym wiedzieć min. do kogo najpierw się udać do Jabłońskiego czy Libera.
czy Liber wypisuje skierowania normalnie mimo że przyjmuje prywatnie.
jeśli nie, to na jakiej zasadzie robie badania-wiem prywatnie ale chyba do niektórych badań potrzebny jest jakiś świstek (w tym wypadku średni kosztorys z całości w miare możliwości).
jak jest ze sprawą w sądzie, bo czytałem coś o drugiej rozprawie.
czy wypisywane od niego później hormony są na zniżce...

bardzo z góry dziekuję za wszelkie informacje i przepraszam za ponowne podjecie tematu

pozdro dla całego @ll
[ort. edit by Winter]
Ostatnio zmieniony przez Kuba 8 Październik 08, 13:11, w całości zmieniany 2 razy  

July
Pani Moderator
Dzikuska

Wysłany:  Pobierz post   23 Czerwiec 06, 15:13 [Cytuj]

Wzmianki co prawda z odległego czasu, ale nadal myślę są aktualne. Przynajmniej na czas sprzed kilku miesięcy.

Moja rada jest taka, że równolegle do Libera i Jabłońskiego, a nawet wcześniej do Libera. Ja zrobiłam odwrotnie i potem żałowałam. Obawiam się, że skierowania na badania musisz brać od rodzinnego. Te na które jest refundacja zostana zrefundowane, te na które nie ma skierowań oczywiście nie dostaniesz. Z tego co kojarzę cena badań k/m jest większa niż m/k. Przynajmniej jak rozmawiałam z k/m który się leczy u Libera to na to wyszło, płacił za same badania labolatoryjne więcej niż ja. Prawie wszystkie badania masz podane na niebieskiej stronie - te które dotyczą krwi i moczu, tam gdzie lekarka opisuje modelowy sposób postępowania z ts. Do tego dolicz PRYWATNIE już badania na grupę krwi, GGTP, TSH, VDRL, Hiv, anty HCV, antygen HBs, przeciwciała anty HBs, bilirubina całkowita. Z tego refundowane są tylko GGTP i TSH z tego co pamiętam. Hiv można zrobić za darmo podając, że jest się z grupy ryzyka. Ale można znaleźć też dość tanio ja płaciłam np 10 zł - trzeba dzwonić i pytać.

Średni kosztorys badania które miał mój znajomy być może podam gdy się dowiem :) Ja swojego niestety już nie pamiętam.

Pierwsza wizyta jest najdroższa 100-200zł bo jest dość długa. I k/m i m/k mają badanie, plus dokumentacja zdjęciowa i pogadanka. Kolejne wizyty są tańsze i ograniczają się do wypisywania recept. Raz na 2-3 miesiące po 50 zł.

Co do Jabłońskiego to słyszałam, że (o zgrozo) podrożał i jedna wizyta kosztuje 120 zł, ale nie wiem czy jest to prawda, wcześniej kosztowała 100zł. Dlatego tymbardziej sugeruje, żeby zostawić go sobie na deser, tylko dla opinii. Niech wie, że ma do czynienia z silną i zdecydowaną osobą a nie rozciąga w czasie :)

Sprawa w sądzie zależy chyba tak naprawdę tylko i wyłącznie od sędziego. Ja miałam tylko jedną rozprawę zakończoną sukcesem. Posiłkowano się tylko pisemną opinią Libera i Jabłońskiego - nie wzywano żadnego biegłego ani ich samych.

Jak zmienisz sobie papiery i przejdziesz w Twoim wypadku II op to idz żeby Ci ustalili dawke i możesz przejść do rodzinnego, żeby Ci wypisywał hormony - za darmo. Ja tak planuje po srs :)

Pozdrawiam :)

Ralf
Pięknooki :)

Wysłany:  Pobierz post   24 Czerwiec 06, 11:29 [Cytuj]

Badanie na hiv nie jest potrzebne- ja nigdy nie mialem. A grupe krwi trzeba zrobic dopiero przed operacja, tak jak szczepionke na zoltaczke.

July
Pani Moderator
Dzikuska

Wysłany:  Pobierz post   24 Czerwiec 06, 16:00 [Cytuj]

Czy potrzebne czy nie, pisałam tylko, że lekarz do którego wybiera się drumbaster mnie o nie prosił :) A grupa krwi raczej się nie zmieni do czasu operacji :)

drumbaster
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   25 Czerwiec 06, 19:21 [Cytuj]

July bardzo Ci dziekuje za odpowiedz na moje pytanie. Wszystko gitarra tylko ten cennik chciałbym mniej więcej znać bo z kasa nie stoje bdb.
Poza tym musze się szybko decydować bo od 1 lipca mam urlop i chciałbym w tym czasie cosik załatwić.
No a tak w ogóle mam rozumieć że Liber nie wypisuje żadnych skierowań...zmuła by była z tego powodu bo moja lekarka rodzinna do wypisywania skierowań nie jest w ogóle skora, nawet przy jakis chorobach.
Chciałbym jeszcze wiedziec o co chodzi z tym badaniem na pierwszej wizycie i o tej dokumentacji zdjeciowej.

Pozdrawiam @ll

Bartex
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   25 Czerwiec 06, 20:19 [Cytuj]

moj kumpel mial permanentne badania ginekologiczne i zdjecia nago

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   25 Czerwiec 06, 20:22 [Cytuj]

Bartex, u Libera Twój kolega miał taką sytuację :?: :!: :roll: :?

bez komentarza...

zapoznaj się z regulaminem

ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Indoktrynowanych Niewiniatek
[Profil] [PM]

Bartex
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   26 Czerwiec 06, 10:09 [Cytuj]

tak liber wszystkim bez wyjatku robi to badania bo inaczej nie pozwoli sie leczyc nawet zadaje wiele klopotliwych pytan

jaguar
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   26 Czerwiec 06, 16:43 [Cytuj]

z medycznego punktu widzenia-zakladajac ze TS k/m jest dziewica-jest to PRZECIWSKAZANIEM do wykonania badania wewnetrznego(ginekologicznego) oraz USG PV=per vaginam.
[Profil] [PM]

Darek
cham i prostak

Wysłany:  Pobierz post   26 Czerwiec 06, 18:57 [Cytuj]

Mozna jeszcze wykonac USG przez powloki brzuszne, a przynajmniej na Zachodzie tak robia w przypadku k/m. Przed 2. bede nalegal na taki typ badania.

jaguar
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   27 Czerwiec 06, 00:55 [Cytuj]

ja mialem przez powloki brzuszne,trzeba tylko pamietac o pelnym pecherzu moczowym.Per rectum niby tez mozna ale praktycznie to nie widzialem zeby ktos to robil,bo tak naprawde to zeby w badaniu wew cos wykryc to trzeba tam miec jakiegos co najmniej guza wielkosci mandarynki,a przez odbyt to w ogole mozna zapomniec o znalezieniu czegos w miednicy.no a cytologii to nikt na swiecie jeszcze nie zrobil przez odbyt-wiec nigdy bym sie tez na to nie zgodzil bo wartosc tego badania jest jeszcze mniejsza w porownaniu z ginekologicznym badaniem.najlepsze jest USG.
[Profil] [PM]

DIRRTY
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   [Kraków, Warszawa] dr Liber3 Styczeń 07, 10:09 [Cytuj]

Mam pytanie a'propos leczenia w Krakowie u Dr Libera, w zasadzie jest chyba jedynym w Krakowie "sprzyjającym" lekarzem zajmujący się leczeniem TS, moje doświadczenia związane z przychodnią na estery są kompletną porażką gdyż od dyrektora oddziału dowiedziałam się np. że muszę zapłacić za wypełnienie zaświadczenia lekarskiego do sądu, oraz że nie mogą przepisać mi hormonów bo po pierwsze jak twierdzą:... wygląda pani kobieco, a po drugie: oni nie mogą!!!...no chyba że im zapłacę...jestem po prostu rozczarowana i ZAŁAMANA ich postępowaniem, tym bardziej że przecież powinni jako lekarze pomagać a nie szkodzić!!!od ponad roku się z nimi użeram na marne!!!nawet nie dostałam skierowania na niezbędne badania!!!a może jestem interseksualna??no ale skąd mam to wiedzieć skoro ponoć owych skierowań też nie mogą wystawić!!?? Dla mnie to jakaś paranoja, dlatego bardzo proszę o bardziej szczegółowe informacje na temat Dr Libera. Interesuje mnie czy prowadzi on leczenie m/k, ile na dzień dzisiejszy kosztuje wizyta i czy przyjmuje nadal w Krakowie, i co najważniejsze zależałoby mi na kontakcie z osobą która obecnie się u niego leczy, i jeszcze jedno...skąd mam zalatwić skierowania na badania na kasę chorych?? jak już kiedyś pisałam dysponuję opinią psychologa i psychiatry, więc w zasadzie do rozpoczęcia leczenia potrzebuje tylko wyników tych przeklętych badań... Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam...

Edit: *Win* Żeby mnie biednego dyslektyka tak katować…
Ostatnio zmieniony przez Kuba 8 Październik 08, 22:12, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]

Adriano
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   3 Styczeń 07, 14:44 [Cytuj]

126336689 to numer do poradni Libera na Kazimierza Wielkiego, najlepiej zadzwon i powiedz że masz już od psychologa opinie i chcesz zacząć leczenie a nie stać cie na wiele wizyt,dogadasz sie z nim, ja nic nie mówiłem a liczył sobie ode mnie po 50 zł a wiem że bierze 100 zł za wizytę, miałem u niego 4 wizyty.Na początku zrobi ci badania ale to kwota około 500 zł.Masz w tych badaniach wszystko co tylko potrzebne, wiem że niektóre badania można zrobić na kase chorych w innym miejscu, ale to już się dowiesz na miejscu bo nie pamiętam za bardzo co to było.Do tego jest biegłym, więc w sprawie sądowej może okazać się bardzo pomocny w razie kłopotów no oczywiście jeżeli zostanie wezwany na biegłego. Właściwie poprostu zadzwoń 8) 8)

spider
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   podkarpacie a lekarze/dr Liber-małopolska???30 Marzec 08, 15:22 [Cytuj]

Dane odzyskane ze starego forum:

Ktoś
witam wszystkim! jestem nowy choć od dłuższego czasu wpadam na forum. Chciałbym się dowiedzieć czy na Podkarpaciu faktycznie nie ma lekarza znającego temat? Jestem k/m, chciałbym podjąć w końcu upragnione leczenie, ale wszędzie mam daleko. Na razie zastanawiam się nad dr. Liber z Krakowa, ale słyszałem opinie że to centuś i że jest nie bardzo... czy ktoś mógłby mi cos więcej o nim napisać? pozdrawiam wszystkich Seba

Ktoś
Panuje opinia, że wszyscy krakowianie to centusie:) Ale do rzeczy.. W Krakowie bierze 100 złotych za wizytę. Bardzo konkretny, na mnie sprawił wrażenie szorstkiego, ale i sympatyczny przy tym. Bardzo doświadczony w sprawach ts. Pierwszą receptę dostałam na pierwszej wizycie. Z tym, że miałam ze sobą wyniki badań i opinie psychologa i psychiatry. Wypisuje je na dłuższy okres czasu po to by nie tracić pieniędzy na kolejne wizyty przeznaczone tylko na ich wypisanie. Gorąco polecam.

Ktoś
witam! bardzo dziękuje za odpowiedz na moje pytanie, ale chciałbym jeszcze innych opinii poczytać. Poza tym chyba jednak najpierw musze sie udać do psychologa i psychiatry co by mi te badania porobił i co bym z czymś ewentualnie jak się zdecyduje na dr. Libera, miał w ręku. Wyczytałem na tym forum gdzieś w pytaniach, że bez choćby tych podstawowych badań daje hormony, fakt że zależy mi na czasie jak i na kasie, ale o zdrowie swoje boje się trochę, choć nie mam z nim większych problemów. Mimo wszystko thx i czekam na kolejne odpowiedzi co do Krakowa i lekarzy na Podkarpaciu.

Ktoś
Jeśli zależy Ci na czasie to możesz chodzić jednocześnie do psychologa i seksuologa. Tak jak ktoś gdzieś pisał np Jabłoński - Liber. Przyjmują blisko siebie i współpracują. I tu i tu wizyta 100 złotych.

Ktoś
hmmm... Jabłońskiego polecam z czystym sumieniem, a co do Libera... mam mieszane odczucia odnośnie lekarzy, którzy dają hormony na pierwszej wizycie. Tym bardziej jeśli później ciągną kasę ile sie da... ale ja obiektywny nie jestem, bo leczę się u dr Robachy, którą POLECAM, bo jak dla mnie jest bezkonkurencyjna :)

Ktoś
hhmmm no cóż, na Jabłońskiego sie jak na razie decyduje, bo będę miał najbliżej z wszystkich dostępnych na liście lekarzy, ale z reszta schodki się zaczną. Szkoda że tak w sumie mało lekarzy zajmuje się tym problemem i tak wiele tych "białych plam", np. zero lekarzy u mnie na Podkarpaciu... a o dr Robacha słyszałem bardzo wiele pochlebnych opini, sam byłem na nią zdecydowany z rok temu, no ale finanse nie pozwoliły na cokolwiek a potem podjęta przeze mnie dotychczasowa praca. Pożyjemy zobaczymy, na razie mam nadzieje że a nóż jakiś "grzybek" wyjdzie niedaleko mnie. A nad Liberem zastanowię się.

Ktoś
wiesz... z kasą to nie jest tak, że jak jest bliżej, to wyjdzie tanio. Jakiś czas temu przeliczyłem sobie, że bardziej mi sie opłaca dojeżdżać do Łodzi (bo ze zniżką studencką płacę w obie strony niecałe 50 zeta, bez zniżki wyszłoby max 80 lub 90), niż płacić dwóm lekarzom na miejscu po 100 zł za wizytę raz w miesiącu (czyli w sumie 200 zł miesięcznie). czysta kalkulacja, za 50 zł załatwiam w Łodzi seksuologa i psychologa :)

Ktoś
no cóż zgadzam się że blisko nie znaczy tanio, ale dla mnie dojazd do Łodzi nie byłby za tani bo musze na całych biletach jeździć. Poza tym mam taka prace, w której ciężko bardzo o wolne jest więc i czas jest dla mnie cenny. ale z drugiej strony czytając opinie o dr Robacha i całym tam leczeniu aż człowieka żal dupe ściska że taki tam świat drogi. Mam w takim układzie zapytanie apropo Twojego miejsca leczenia(Łodzi): czy długo się czeka od wizyty do wizyty? i czy atmosfera tam panująca jest naprawdę miła i jak z pierwsza wizytą? długo sie czeka? ehhh pewnie wiele pytań poleci ode mnie ale chyba wybaczycie wszyscy jestem początkujący raczkujący :wink:

Ktoś
nie ważne czy to pierwsza wizyta, czy kolejna, czeka się około miesiąca ale może sie udać czasem szybciej, w sumie wszystko zależy od sytuacji w danej chwili. ale miesiąc to max :) atmosfera całkiem przyjemna :) panie rejestratorki miłe, wyrozumiałe i w ogóle :) a Pani dr niesamowita :) jest chyba pierwszym lekarzem, do którego jeżdżę z przyjemnością, w ogóle się nie denerwując :D inna sprawa, która była dla mnie bardzo miła, to fakt, że dr Robacha po dwóch zdaniach stwierdziła, że widzi kto przed nią siedzi i przeszła na "pan" :) nie wszyscy lekarze tak podchodzą do tematu. No i ważne jest to, że jest niesamowicie wyrozumiała jeśli chodzi o dojazdy. Wie, że dojeżdżam z Sosnowca i zawsze stara sie pomóc w doborze terminu następnej wizyty. Mam nawet wrażenie, że pamięta kiedy mogę przyjeżdżać :)

Ktoś
To całkiem możliwe, że ona to pamięta. Ja mam wrażenie, ze dr Robacha zapamiętuje wszystko co jej pacjent powie. I zawsze jak do niej dzwonie, to wie, kto ja jestem (z innymi lekarzami rożnie bywa). Tez ja polecam. Na terminy wizyt można sie dogadać tak, żeby jak najlepiej pasowały. Ja mam daleko do Lodzi i pani doktor i panie w recepcji rozumieją problem.

Ktoś
no ja sie juz trochę po zastanawiałem i chyba zdecyduje się na start do dr Robachy, jeno po nowym roku bo teraz przecież sensu nie ma. Gorzej będzie z dojazdami no ale coś za coś. Tez mam daleko. zastanawiam sie czy nocleg mi nie będzie potrzebny, ale to później sie będę zastanawiał. jeszcze pewnie będę miał na jej temat pytania jakieś, ale to tez z biegiem czasu. a poza tym ponawiam zapytanie odnośnie Podkarpacia? czy aby na pewno nie było na tych terenach żadnego lekarza? może ktoś słyszał o jakimś? czekam na dalsze opinie...

Ktoś
polecam gorąco dra Libera, za pierwsza wizytę wziął 100 zl w Wawie a za druga 80, wizyta dla mnie co 3 miesiące bo jestem nie z wawy, recepty dal na pierwszym spotkaniu, no ale miałam juz badania zrobione wcześniej, jest bardzo miły i konkretny, oraz fachowy

Ktoś
hhmmmm zastanawiam się nad Liberem, w sumie już wybrałem lekarza w Łodzi, no ale chętnie jeszcze poczytam opinii o w/w lekarzu. a co do badań... jakie dobrze mieć już zrobione przed wizytami? tyle już czytałem o tym że trochę mam mętlik...

Ktoś
morfologia krwi + rozmaz, czas protrombinowy, gospodarka jonowa: K+, Na+, Mg2+ , Ca2+ , Cl-, ocena funkcji narządowo-metabolicznych: glukoza, trójglicerydy, cholesterol, bilirubina, Aspat-AlaT, kwas moczowy, mocznik, kreatynina mocz badanie ogólne + osad (nerki – funkcje wydalnicze) ZA POWYZSZE BADANIA NIE PLACISZ, skierowanie od lekarza rodzinnego starczy Na pierwsza wizytę miałam też badania poziomu hormonów, ale nie wiem czy są konieczne, hormony następujące: prolaktyna, progesteron, estradiol, testosteron, DHEAS, LH, FSH OPLATA ok 100 zl. Te badania miałam na pierwszą wizytę. Następnie dostałam skierowanie na następujące: VDRL (kiła), TSH, GGTP, grupa krwi, przeciwciała anty-HVC, antygen HBs, przeciwciała anty-HBs, anty HIV Za te płaciłam, ale może ktoś Ci zapisze :) Anty HIV można zrobić za darmo podając się chyba za osobę będącą w grupie zagrożenia, tyle ze trzeba wypełnić jakąś ankietę..

Ktoś
dr Liber swego czasu 'strzelał fotki' pacjentom, dotyczyło to intymnych części ciała i z tego co mi wiadomo nadal takie fotki są robione. Twarzy nie widać. Nikt nie ma wglądu do tych zdjęć jest to tylko dokumentacja lekarska. Chodzi chyba głównie o to by ocenić rozrost łechtaczki po testosteronie itp.
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 7 Kwiecień 08, 11:31, w całości zmieniany 3 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]

Thom
Mega zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   13 Sierpień 08, 18:50 [Cytuj]

spider napisał/a:
Ktoś
dr Liber swego czasu 'strzelał fotki' pacjentom, dotyczyło to intymnych części ciała i z tego co mi wiadomo nadal takie fotki są robione.

Dowiedziałem się, że wczoraj też chciał to zrobić mojemu znajomemu.
[Profil] [PM]

Magda
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   Liber i fotki i to co zwykle19 Sierpień 08, 18:31 [Cytuj]

e:*Temat wydzielony stąd:
http://www.transseksualiz...5a3d1c6555e6a35

zauwazcie pewien trend na forum . Bez problemu - A Robacha , problem Liber.

Dziwne. Liber zbawienie dla.. ?

nie chce oceniac ale tak to wyglada
Ostatnio zmieniony przez Henry_Winter 1 Wrzesień 08, 16:35, w całości zmieniany 3 razy  

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 19:39 [Cytuj]

Śledź szykuj się na badanie ginekologiczne u niego i zdjęcie łechtaczki :-P
Jest wielu innych lekarzy dzięki Bogu...
Ostatnio zmieniony przez Kuba 23 Listopad 12, 12:17, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Thom

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 19:39 [Cytuj]

Śledź uważaj - dr Liber będzie chciał Ci fotografować miejsca intymne. Są opinie na jego temat:
http://www.znanylekarz.pl...inny-krakow.php
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3313201
[Profil] [PM]

Fireman
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 20:40 [Cytuj]

No tak thom..
jedna osoba ts napisała że robi te zdjecia i bla bla bla - co już wiemy
i druga negatywna opinia od (być może "normalnego") faceta, który boi się słowa cip.ka

..no a reszta pozytywna.

Mnie to dalej nie przekonuje i jakbym musiał do niego jechac na wizyte to i tak bym to zrobił. Bo raczej 60 letni dziadek nie da rady na siłe zrobić takiego zdjęcia..
a z tym szntazem, to troche to dla mnie niejasne.. bo co on może zrobić?
Nie jest jedynym lekarzem w kraju, który zajmuje się ts.
Także conajwyzej może sobie wsadzic ten swoj szantaz w du.pe i zrobic zdjecie skoro taki jest z niego paparazzi.
Ostatnio zmieniony przez Fireman 19 Sierpień 08, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 20:44 [Cytuj]

Fireman poczytaj więc opinie o tym lekarzu na naszym forum skoro tamto Cie nie przekonało.

Śledź
Zaawansowany/a User(-ka)
Samotnik

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 20:50 [Cytuj]

Niech mnie prosi nawet o autograf na tyłku, nie będe chciał to nie zrobie. Jak mi powie o jakiś zdjęciach to brechtne mu w twarz. Mówię, że zawsze warto spróbowac bo dobre opinie o nim tez były.
[Profil] [PM] [E-mail]

drumbaster
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 20:56 [Cytuj]

Fireman co do zdjęć... trzeba uważać, bo nie daj boże któregoś, pięknego dnia znajdą się na śmietniku i co wtedy?
już raz mieliśmy podobną akcję z takimi zdjęciami u lekarza - chyba psychiatry czy psychologa...
hormony wcześniej czy później się dostaje, jeśli nie ma do tego przeciwwskazań ze strony diagnostycznej, a godność osobista a w tym przypadku naruszana, pod pretekstem badań naukowych czy cholera wie czego - to rzecz jak dla mnie święta.
i jeszcze kasa wydawana na jego lecznistwo i werbowanie do jego kliniki na zabiegi... porażka i brak jakiejkolwiek kompetencji. do tego problemy z sądem po jego zdiagnozowaniu... no ale każdy ma wolną wolę w wyborze lekarza

co do opinii z podanych stron thoma... tak pozytywne są, ale od pacjentek "ginekologicznych" a nie od transów.

Fireman
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 21:01 [Cytuj]

Czytałem już wszystkie, Kuba.
I cholera dalej nie umiem się do niego zniechęcić ;>

Znam wielu lekarzy, co robią zdjęcia ts'om i są to porządni lekarze, a zawsze jak się komuś coś nie podoba to możne odmówić.
To że doktorek lubi pożartować i wyjeżdża z tekstem do m/k że i tak zostanie w przyszłości shemale to chyba nie takie straszne.. no chyba że użyje słowa cip..ehem ;>

przeoczyłem coś?

Bo coś za bardzo wydziwiacie.. lekarz to lekarze - idziecie tam tylko załatwić swoja sprawe, nie szukac przyjaciela. A wy byście od razu chcieli żeby wszyscy byli tacy fajny i mili jak Robacha. ;>

Deus
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 21:07 [Cytuj]

Nie łudź się Śledzi00, że on odejdzie od swoich praktyk które stosuje jak to stwierdził na każdym pacjencie tylko dla ciebie. Liber NIE PROWADZI LECZENIA jeśli pacjent nie zgodzi się na te zdjęcia i badanie wykonane przez niego osobiście. Nie jestem w stanie pojąć po co ludzie którzy od razu wiedzą, że nie zgadzają się na takie rzeczy do niego jadą. Na co liczysz? Że jesteś cwany? Że go namówisz do tego czego chcesz? Że taki jesteś mocny? Sam dałem się skusić pozytywnym opiniom o nim, nie doczytałem niektórych z nich i nie mając pojęcia, że ma takie wymagania pojechałem do niego. Żałuję, bo był to jedynie niepotrzebny stres i pyskówka z tym lekarzem przy czym to on zaczął kpić ze mnie. Chciałem pomóc niektórym uniknąc nieprzyjemnych zdarzeń, ale widze nie każdy jest na tyle mądry żeby uczyć się na cudzych błędach.

PS. "Pozdro" dla ciebie Liber skur****nu jeśli to czytasz.

[ Dodano: 19 August 08, 21:13 ]
Fireman zrozum jedną rzecz... Liber nie dopuszcza do czegoś takiego jak odmowa. Jesli się na zdjęcia i badanie wykonane OSOBIŚCIE PRZEZ LIBERA nie zgadzasz to nie masz po co do niego iść.
[Profil] [PM]

drumbaster
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 21:19 [Cytuj]

dodam tylko coś a propos tego badania ginekologicznego - jeśli jesteś "dziewicem" że tak ujmę, żaden lekarz ginekolog nie ma prawa nawet cię dotknąć. jest to niezgodne z etyką lekarską (chyba że w grę wchodzi zagrożenie życia lub podejrzenie choroby)

jak dla mnie - jest to brak konsekwencji w tym kim się jest, poddając się temu gwałtowi własnej godności na życzenie, jeszcze do tego dopłacając.

a za fotki w negliżu, to jeszcze powinien dopłacić :!:

(ADM) Kuba
Naczelny Moderator

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 21:23 [Cytuj]

zgadzam się z Toba Deus, ale Fireman pewnie liczy na to że dostanie odrazu hormony, choć może je szybko dostać tez u innych lekarzy.

Drum, jak jest sie "dziewicem" to mogą zrobić badanie przez odbyt chyba. Poza tym błona dziewicza jest bardzo elastyczna i wcale nie musi dojsc do jej przerwania podczas badania ginekologicznego.

Tak wiec Fireman szykuj się na badanko bo Liber nie odpuści. Jak Ci nie szkoda kasy i czasu to jasne, idz probuj, ale niewiele zdziałasz.
Ostatnio zmieniony przez Kuba 19 Sierpień 08, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

Thom

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 21:28 [Cytuj]

To jest strasznie dziwne, bo przecież Liber przyjmuje Ts-ów jako seksuolog, a nie ginekolog, więc po jaką anielkę mu te badania, skoro się je wykonuje dopiero przed histerectomią.
[Profil] [PM]

drumbaster
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 21:28 [Cytuj]

Kuba_ napisał/a:
Drum, jak jest sie "dziewicem" to mogą zrobić badanie przez odbyt chyba. Poza tym błona dziewicza jest bardzo elastyczna i wcale nie musi dojsc do jej przerwania podczas badania ginekologicznego.

wiem Kuba, ale chciałem z grubsza powiedzieć co wolno a czego nie.
poza tym w końcu duża część nas, jakoś przechodziła diagnozę, bez tego badania (w grę wchodziło np USG przez powłoki brzuszne i jest bdb).

no ale co miałem to napisałem, nad resztą niech się zastanawiają przyszli pacjenci...

Deus
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   19 Sierpień 08, 21:31 [Cytuj]

Niestety Liber właśnie tym "podejrzeniem choroby" usprawiedliwia swoje praktyki, ale w reszcie posta dobrze mówisz Drumbaster. Pewnie kogoś obrażę, pewnie okrzyknie mnie ktoś chamem (nawet jeśli nie oficjalnie na forum), ale dla mnie zgadzanie się na te konkretne rządania Libera to zwykłe kure***wo. Ludzie! Pomyślcie zanim się sprzedacie jak zwykła ku*wa!
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]