Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
[Trójmiasto] dr hab. med. Landowski Jerzy - pytanie o opnie
Seksualność w czasie terapii hormonalnej
[Skecz] "Zmiana płci" - Kabaret Paranienormalni
[Artykuł] Arnold Boraś - chce być kobietą. I nią zostanie.
Testosteron iniekcje podskorne! Nowa mniej bolesna metoda!

Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: Seksuolog dla osoby niepełnoletniej
Autor Wiadomość
Aldern
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   Seksuolog dla osoby niepełnoletniej25 Styczeń 17, 22:27 [Cytuj]

Witam. Chciałbym się zapytać, czy ktoś byłby mi w stanie polecić dobrego seksuologa dla osoby niepełnoletniej. Ciężko było mi znaleźć odpowiedź na moje pytanie, a jeśli taki wątek już się pojawił, to przepraszam. W każdym razie we wrześniu zeszłego roku skończyłem szesnaście lat. Chodzę do liceum i zależałoby mi, żeby choć trochę liznąć życia licealisty jako wyoutowany przed wszystkimi facet. Słyszałem, że zdarzało się zaczynanie terapii hormonalnej przed osiemnastym rokiem życia, jednak naprawdę nie mam pojęcia, do którego lekarza powinienem się zgłosić, dlatego proszę o każdą radę :)
[Profil] [PM]

Szymon2502
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   26 Styczeń 17, 19:58 [Cytuj]

Wszyscy, którzy trochę na forum siedzą wiedzą, że Dulko zrobi wszystko co tylko chcesz. O ile tylko da mu się pieniądze oczywiście. Ja zacząłem hormony miesiąc przed 17 urodzinami, pół roku później jechałem na jedynkę przez niego umówioną. I nie żałuję. Gość ma wiele wad, leci na pieniądze ale jeżeli jesteś zdeterminowany i zdecydowany, a przy okazji masz trochę oszczędności to śmiało do niego.
[Profil] [PM] [E-mail]

Aldern
OBSERWATOR

Wysłany:  Pobierz post   29 Styczeń 17, 14:22 [Cytuj]

Problem w tym, że ja klepię biedę, a bieda klepie mnie :(
Dlatego Dulko odpadł u mnie w przedbiegach :(
[Profil] [PM]

Alicja80
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   31 Styczeń 17, 19:50 [Cytuj]

Liber?
[Profil] [PM]

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   1 Luty 17, 16:43 [Cytuj]

Aldern napisał/a:
Problem w tym, że ja klepię biedę, a bieda klepie mnie :(
Dlatego Dulko odpadł u mnie w przedbiegach :(

Proponowałbym więc jakiegoś lekarza na NFZ. Np. Robacha, może nie rozpoczniesz leczenia hormonalnego przed 18-stką ale być może inne badania będziesz mógł pozałatwiać a po 18-stce i hormony dostaniesz. Nie wiem dokładnie jak Robacha podchodzi do nastolatków ale chyba nie powinna odmawiać diagnozy jeśli masz zgodę i poparcie rodziców. Jeśli nie masz kasy to nie ma co się nastawiać na lekarzy którzy szybko przepisują hormony bo to kosztuje. Ja nie rozpocząłem leczenia zanim nie uzbierałem odpowiedniej ilości gotówki tak by mi starczyło na leczenie + I i II operacja. Dopiero wtedy zacząłem działać bo nie chciałem by ktokolwiek płacił za moje leczenie. To była moja decyzja i sam musiałem na wszystko zarobić. Teraz jestem już po tym wszystkim co zaplanowałem i zbieram kasę na III operację. Decyzja o podjęciu leczenia to poważna sprawa i trzeba sobie zdawać sprawę, że jest to kosztowne i czasochłonne.

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   1 Luty 17, 21:48 [Cytuj]

svirusek napisał/a:
Jeśli nie masz kasy to nie ma co się nastawiać na lekarzy którzy szybko przepisują hormony bo to kosztuje.

No tu bym się nie zgodził. Myślę, że Libera można udźwignąć, bo on dosyć idzie na rękę i te koszty się minimalizują... No coś tam trzeba mieć - wiadomo, ale jak się ma troszkę pieniędzy, na pierwszą wizytę i hormony... ewentualnie kilka badań, to można dać radę.
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

(Admin)svirusek
Moderator
Virus

Wysłany:  Pobierz post   2 Luty 17, 17:29 [Cytuj]

Benjamin napisał/a:

No tu bym się nie zgodził. Myślę, że Libera można udźwignąć, bo on dosyć idzie na rękę i te koszty się minimalizują... No coś tam trzeba mieć - wiadomo, ale jak się ma troszkę pieniędzy, na pierwszą wizytę i hormony... ewentualnie kilka badań, to można dać radę.

Jak się jest na garnuszku rodziców to ciężko z tym. Trzeba mieć na uwadze, że nasze leczenie to nie tylko 1 czy 2 wizyty u lekarza, nie jedno czy 2 badania i nie jedno czy 2 opakowania hormonów. Trzeba mieć na uwadze, że hormony już do końca życia a wizyt i badań trzeba będzie odbębnić znacznie więcej. Nie piszę by rezygnował z leczenia ale lepiej jak sobie to uświadomi na początku niż jakby miał w połowie leczenia rezygnować bo mu np. nie starcza na hormony. A gdzie operacje itp.?

(Admin)Benjamin
Moderator
nie TRÓ-ts ;)

Wysłany:  Pobierz post   10 Luty 17, 02:59 [Cytuj]

Ja jednak widzę to trochę inaczej - jak chorobę, której się nie wybiera, gdyby to była jakaś inna choroba, gdzie leki nie są refundowane, to pewnie jakoś też by te leki wynalazł. Zwłaszcza, że nasze nie są tak drogie jak np. dziewczyn. Czasem trzeba zacisnąć pasa, ale to nie są aż tak drastyczne koszty (w naszym przypadku).
4.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
5.Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
6.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów
7.Moderator choruje na banofilię - wybacz mu to - choroba zawodowa
8.Szanuj moda swego, bo możesz mieć gorszego
;D

"Ludzie nie dbają o to, co mówi się o mnie czy o tobie. Myślą o sobie, od śniadania do kolacji. Bardziej przejęliby się niewielkim bólem głowy niż wiadomością o mojej czy twojej śmierci."
[Profil] [PM]

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]