Pobierz temat Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne Tematy
Wyrok sadu a brak mozliwosci leczenia hormonalnego
Recepta od lekarza rodzinnego
[Poznań] Lekarz prowadzący
Zabrzańscy lekarze wszczepili hydrauliczną protezę prącia.
Testy alergiczne a przyjmowane hormony?

Przesunięty przez: Kuba
19 Sierpień 10, 10:15
Dodaj temat do ulubionych (widoczny w Twoim profilu , zakladka ulubione)     Temat: Wybór lekarza prowadzącego
Autor Wiadomość
Marlena
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   Wybór lekarza prowadzącego28 Luty 07, 13:13 [Cytuj]

Jestem tu nowa ,i nie wiem do którego lekarza się wybrać do Dr Robachy czy Dr Libera, kto ma większa wiedze i większe doświadczenie?? Oprócz ts mam kilka lęków czy jak zdecyduje się na Libera to czy Jabłoński pomoże mi zwalczyć te lęki??
Ostatnio zmieniony przez Kuba 1 Październik 10, 09:29, w całości zmieniany 3 razy  

Sally
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   28 Luty 07, 15:02 [Cytuj]

Polecam dra Libera :)

dudek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   hm28 Luty 07, 19:41 [Cytuj]

To zależy do kogo masz bliżej. Dr Robacha przyjmuje na NFZ... i jest fajna;)
[Profil] [PM] [E-mail]

drumbaster
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   28 Luty 07, 20:53 [Cytuj]

Osobiscie stałem przed tym wyborem rok temu i wybrałem dr Robachę. W życiu nie zmieniłbym tej decyzji, Pani dr po prostu ****** kobitka, konkretna, zabawna, rozumie co czujemy i przeżywamy. Polecam z czystym sumieniem.
A co do patrzenia kto bliżej...do Kraka mam jakieś 146km a do Łodzi 280km, ale suma sumarum sam dojazd płaciłem-wybrałem Łódź.

Powodzenia

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   28 Luty 07, 21:50 [Cytuj]

jeśli chodzi o psychologów, to zarówno dr Jabłoński, jak i mgr Olszyca wydają się osobami na właściwym miejscu, wiedzą o czym mówią. Jednak z seksuologów zdecydowanie bardziej polecam dr Robachę

zapoznaj się z regulaminem

ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Indoktrynowanych Niewiniatek
[Profil] [PM]

(ADM) mrk
Zło Wcielone
BoogyGirl

Wysłany:  Pobierz post   1 Marzec 07, 10:29 [Cytuj]

Wiesz ... to zależy . Jeśli masz jakieś ''lęki'' i wynikaja one z niepewności , swoistej niemozności określeń swojej sytacji czy problemów z identyfikacja - wybierz dr. Robache bo najprawdopodobniej jest lepsza .

Jeżeli jednak jestes osobą o dojrzałes świadomości -wiesz czego chcesz i chcesz zwyczajnie szybko i bezstresowo to przejść - wybierze tego lekarza ,do którego masz bliżej .

Ja o dr. Jabłonskim nie mam zbyt dobrego zdania , jednakże ... przecież jezeli ktoś jest dorosły ,zdrowy na umysle i zdecydowany to największą zaletą lekarza jest ''szybkie załatwienie sprawy '' .

Reasumując- dr. Robacha jest napewno lepszym seksuologiem i jeżeli szukasz rzetelnej porady i pomocy w problemach poza-tees - jedż do Łodzi . Szukasz lekarza , która da Ci dokumenty do sądu i zrobi to szybko und bezstresowo - to raczej kierus sie odległosciami . Dr. Lieber daje [podobno] recepty na pierwszych wizytach . Wiadomo - z punktu widzenia
''sztuki lekarskiej '' to nieporozumienie . Jednakże MY tego własnie oczekujemy - akceptacji-szybkości i leków .

Amour, Amour...

http://www.youtube.com/wa...feature=related
[Profil] [PM] [WWW]

jaguar
Doświadczony/a user(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   1 Marzec 07, 21:44 [Cytuj]

Zdecydowanie polecam Dr Robache!!!!nic dodac i nic ujac!powodzenia!
[Profil] [PM]

Marlena
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   2 Marzec 07, 10:41 [Cytuj]

Wybrałam doktora Libera, mam dużo bliżej do Krakowa niż do Łodzi po drugie nie chce mi się męczyć z tymi testami itp. I do tego jest ginekologiem i powinien się znać na chorobach piersi.

aniela
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   5 Marzec 07, 13:04 [Cytuj]

ja plecam Libera, mozesz sobie obejrzec poprzez ta stronke przez dzial sztuka probram z nim w tv
[Profil] [PM]

July
Pani Moderator
Dzikuska

Wysłany:  Pobierz post   5 Marzec 07, 13:08 [Cytuj]

Marlena ts napisał/a:
Wybrałam doktora Libera, mam dużo bliżej do Krakowa niż do Łodzi po drugie nie chce mi się męczyć z tymi testami itp. I do tego jest ginekologiem i powinien się znać na chorobach piersi.

Testy to Cię akurat nie ominą. Tyle, że będziesz musiała je zrobić u Jabłońskiego.

KocicA
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   5 Marzec 07, 15:36 [Cytuj]

No jak to jak będę miała opinie i w ogóle zdiagnozowana tyle że u innego lekarza to muszę zapierdzielać do Krakowa do Jabłońskiego?

Kolia
Ban

Wysłany:  Pobierz post   5 Marzec 07, 16:36 [Cytuj]

chyba nie. ja nie musiałam.
[Profil] [PM] [E-mail]

July
Pani Moderator
Dzikuska

Wysłany:  Pobierz post   5 Marzec 07, 23:04 [Cytuj]

Kocia - nie :) To jest dla tych, którzy nie zostali jeszcze zdiagnozowani. Trudno przecież by lekarz podejmował sie takiej kuracji tylko na życzenie pacjentki, prawda? :)

DIRRTY
Niedzielny kierowca

Wysłany:  Pobierz post   11 Marzec 07, 17:10 [Cytuj]

à propos testów psychologicznych w Krakowie, można je zrobić za darmo na NFZ w Poradni Leczenia Uzależnień i Chorób Psychicznych PRO-VITA, ul. Basztowa 5, tel.: (012) 628-68-10, polecam psycholog Annę Krzysztofowicz (trochę oschła), lub Annę Ditmer, po co tracić kasę?? pozdrawiam (ale poza testami na nic więcej liczyć nie można)

Ryszard VIII
trans-gawędziarz

Wysłany:  Pobierz post   21 Kwiecień 07, 23:19 [Cytuj]

Proszę o pomoc we wskazaniu lekarza prowadzacego.
Ze strony głównej TS wiem już którzy lekarze są wtajemniczeni i oświeceni seksuologicznie, ale chciałbym pójść do tego, który mógłby mi pokazać zdjęcia ludzi o podobnej aparycji wyjściowej jak moja przed i po terapii hormonalnej. Czytałem gdzieś na forum, że jacyś lekarze wymagają takich zdjęć i prowadzą dokumentację fotograficzną, ale nie wyłapałem z treści którzy to byli.
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   22 Kwiecień 07, 08:16 [Cytuj]

nawet jeśli jakiś lekarz prowadzi tego typu dokumentację, to absolutnie nie ma prawa pokazać Ci tych zdjęć!
jeśli to zrobi - złamie prawo

pamiętaj, że u każdego efekty terapii mogą być inne

[Profil] [PM]

Ryszard VIII
trans-gawędziarz

Wysłany:  Pobierz post   22 Kwiecień 07, 14:47 [Cytuj]

Savage, powiedz mi proszę jakie prawo złamie? O ochronie danych osobowych? Przecież ja nie chcę wiedzieć jak się dany delikwent nazywa i gdzie mieszka. Nie chcę nawet widzieć jego twarzy, tylko postać od szyi w dół. Oglądaliście zapewne zdjęcia przed i po I operacji i co chirurdzy też wtedy złamali prawo?
To, że u każdego zmiany będą wyglądać inaczej jest dla mnie oczywiste. Chcę po prostu wiedzieć czy ludziom do mnie podobnym takie przemiany wogóle wychodzą, czy wychodzą niektórym, czy większości, czy wszystkim. [u]I chcę sam ocenić czy zmiany są dla mnie zadowalające, według mojej skali zadowolenia.[/u] Bo u każdego zadowolenie inaczej wygląda.
[Profil] [PM] [E-mail]

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   22 Kwiecień 07, 15:19 [Cytuj]

po pierwsze: dopiero teraz napisałeś, że interesują Cię zdjęcia od "szyi w dół", więc można powiedzieć, że w miarę anonimowe. Mimo wszystko dla mnie prezentowanie przez lekarza moich zdjęć, stanowiących część mojej dokumentacji medycznej i bez mojej zgody jest naruszeniem moich dóbr osobistych oraz przestępstwem. Lekarz nie może dobrowolnie dysponować tego typu materiałami.

po drugie: w wypadku chirurgów i efektów mastektomii, to przeważnie te zdjęcia są robione i wykorzystywane za zgodą pacjenta [wiele osób na fotki się nie godzi i chirurdzy wcale nie odmowiają im operacji] - w przeciwnym wypadku można by lekarza skarżyć

po trzecie: z tego co mi wiadomo, to dr Liber swego czasu 'strzelał fotki' pacjentom, ale ponoć dotyczyło to 'tylko' intymnych części ciała

[Profil] [PM]

Ryszard VIII
trans-gawędziarz

Wysłany:  Pobierz post   22 Kwiecień 07, 15:51 [Cytuj]

Zgadzam się, że prezentowanie Twoich zdjęć bez Twojej wiedzy byłoby karygodne i świadczyłoby źle o morale tekiego lekarza.
Tym niemniej, jeśli dany lekarz prowadzący widziałby ze strony kolejnych pacjentów potrzebę posiadania takiej obrazowej wiedzy, to wydaje mi się że mógłby poprosić swoich dotychczasowych pacjentów o zgodę na okazywanie ich fotek osobom trzecim (oczywiście odmowa ujawnienia nie miałaby wpływu na przyjęcie takiego ts do terapii). I takich lekarzy właśnie szukam!
W żadnym wypadku, nawet za cenę mojej niewiedzy, nie chciałbym oglądać czegokolwiek bez zgody właściciela, bo czułbym się podle, jak złodziej i podglądacz. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że jeśli zdecyduję się na terapię to dam mojemu lekarzowi nie tylko moje zdjęcia, ale również pisemne zalecenie by pokazywał je wszystkim, którzy tego zapragną, by mieli wiedzę i świadomość co ich czeka.
[Profil] [PM] [E-mail]

Ali
Site Admin

Wysłany:  Pobierz post   22 Kwiecień 07, 19:21 [Cytuj]

czy ja dobrze rozumiem, że chodzi Ci o efekty przyjmowania testosteronu?
bo szukasz lekarza-seksuologa, tak? nie chirurga
no to przecież wszyscy ts k/m przyjmują ten sam testosteron prolongatum w niemal takich samych ilościach - zmiany ciała więc zależą głównie od warunków fizycznych samego pacjenta, a nie od lekarza, który to przepisze - bo lekarz nic poza tym nie przepisuje.
no to chyba wystarczy popatrzeć po stronach w necie - wczoraj Darek zapodał wygodny link z wieloma linkami...
[Profil] [PM]

Ryszard VIII
trans-gawędziarz

Wysłany:  Pobierz post   23 Kwiecień 07, 00:12 [Cytuj]

Odwróciłeś zagadnienie.
Nie chodzi o znalezienie lekarza, który swoim działniem zapewniłby najlepsze efekty, tylko lekarza, który mógłby mi te efekty pokazać u innych zanim się zdecyduję. Chciałbym bowiem wiedzieć jak prolongatum działa na z wyglądu podobne do mnie osobniki. Naturalnie każdy jest inny, ale jakaś typowość wsród ludzi jednak występuje.
Po prostu chcę decyzję o terapii podjąć świadomie, z jak najpełniejszą znajomością medyczną zagadnienia. Strony podane przez Darka muszę też dogłębnie przeanalizować. Bo jestem niedowiarek i nie zadowala mnie luźno rzucone stwierdzenie, że jakoś to będzie, w domyśle dobrze. Pewnie, że będzie... jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było...

A tak przy okazji Ali, bardzo, bardzo dziękuję za stronę o TS. Jestem naprawdę wdzięczny, była jak latarka dla błądzącego w mroku, może wszystkiego nie naświetliła, ale pozwaliła i ciągle pozwala odszukać kierunek marszu.
[Profil] [PM] [E-mail]

drumbaster
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   23 Kwiecień 07, 06:31 [Cytuj]

Rysiek to ty w końcu jesteś ts czy nie bardzo wiesz...bo z tego co widzę, to tobą włada ****** niepewność i bojaźń jak to i co to....
Ja w zyciu bym się nie zastanawiał i nie patrzył na innych (w tym wypadku fotki) jakie bym miał zmiany bo ja mam to mieć nie ważne jakie ale ma być...
A swoją drogą poznałem ts z tzw nadwagą, który dodatkowo zaczoł barć teścia bez leczenia i całkiem spoko mu to w wyglądzie robiło zmian(brał ponad 3 miechy-przerwał za moją namową co by najpierw do lekarza uderzył).
Nie wiem co i jak ale głupotą jest brać miare w fotach na ewentualne leczenie...

POzdrawiam

Ryszard VIII
trans-gawędziarz

Wysłany:  Pobierz post   23 Kwiecień 07, 18:13 [Cytuj]

Drumbaster, jestem ts, tylko bardziej odpowiedzialnym za siebie i świadomym faktu, że na tym świecie za darmo nic nie ma. Mogę dostać silne ręce kosztem rozwalonej wątroby, albo wypruty brzuch kosztem niekończących się powikłań pooperacyjnych, albo zamiast mężczyzny zostać "niekobietą" itp. Są ludzie, jak mówi July, dla których koszty przewyższają zyski i nie przechodzą terapii. I dla nich to też jest decyzja. Poważna i bolesna. Więc pozwól, że sam rozważę, czy chcę i mogę ponosić koszty czy nie. Ok?
Dla mnie głupotą jest tupanie nogą "bo ja mam to mieć nie ważne jakie ale ma być..." Życie to nie ku...a, co daje na prawo i lewo co sobie człowiek zażyczy.
Skoczyłeś na główkę i pewnie Ci się udało, skoro mnie nie pojmujesz, więc się z tego ciesz. Inni nie mają tak dobrze.
[Profil] [PM] [E-mail]

dudek
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   24 Kwiecień 07, 09:15 [Cytuj]

Rychu,
wiem, że wszystko trzeba przemyśleć, przygotować się psychicznie, liczyć z tym, jak będzie się wyglądać itd.
Ale uwierz mi: jak tylko otrzymasz pierwszą dawkę ts, zatrzyma się menstruacja, Twój głos zacznie mutować, staniesz się najszczęśliwszym człowiekiem pod Słońcem. I niewiele będzie Cię obchodzić, że tyłek, że barki...
Mam masywne biodra i kiedyś się tym bardzo przejmowałem. A teraz mam to w d... ekhm właśnie w tych biodrach :wink:
A w razie czego, po pierwszym zastrzyku możesz się wycofać...
[Profil] [PM] [E-mail]

MACIEYO_77
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   Podjęcie leczenia u dr Robacha (vs Dulko/Liber)24 Sierpień 07, 15:57 [Cytuj]

Od września zaczynam leczenie u dr Robacha. Wciąż jednak zastanawiam się czy podjąlem dobrą decyzje. Podjęcie leczenia przesunęła się o jakiś rok od od pierwszej umówinej wizyty. Wtedy wybralem dr Dulko. Niestety po zapoznaniu się z paroma komentarzami na Jego temat wybrałem dr Robachę. Teraz im bliżej wizyty myślę, że może źle zrobiłem. Może jest ktoś kto umie mi pomóc w dokonaniu ostatecznej decyzji. :?

(ADM) savage
LazyAdmin

Wysłany:  Pobierz post   24 Sierpień 07, 18:08 [Cytuj]

i czego oczekujesz?

są osoby zadowolone ze współpracy z dr Robachą oraz takie, które chwalą sobie dr Dulko.

nikt nie podejmie decyzji za Ciebie

[Profil] [PM]

spider
Zaawansowany/a User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   24 Sierpień 07, 20:29 [Cytuj]

ja osobiście dr. Dulki nie polecam... jedyne czego chce to kasa... :roll: Ostatnio miałem „przyjemność” rozmawiania z nim przez telefon.. miły może i bywa ale ceny jakie ma to już lekka przesada bo za zrobienie testów i opinie psych.. zażyczył sobie 1500 (testy i coś tam jeszcze nie pamiętam ) i jeszcze chciał oddzielnie za opinie :? wiec żeby z nim coś załatwić to tak minimum kilka tysięcy bo on za wszystko ciągnie :roll:

p.s. są tematy o lekarzach to sobie poczytaj i sam wybierzesz odpowiedniego dla siebie :wink:

Ma?y
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   24 Sierpień 07, 23:56 [Cytuj]

ani Dulko, ani Robacha

Liber!

MACIEYO_77
User(-ka)

Wysłany:  Pobierz post   25 Sierpień 07, 00:29 [Cytuj]

Liber? Słyszałem o nim a szczeże mówiąc moja dziewczyna oglądała program w telewizji i wypowiadał się dr Liber. A Ty sie u niego leczysz? Naprawdę jest dobry? :?:

Ma?y
[Usunięty]

Wysłany:  Pobierz post   25 Sierpień 07, 00:55 [Cytuj]

Tak, leczę się u niego. I uważam że nie powinno się słuchać opinii ludzi, którzy tylko coś gdzieś "usłyszeli".

Prawda jest taka, że mimo iż Liber bierze za wizyte 100 złociszy (w Warszawie) to na Robache wyjdzie Ci znacznie więcej, znacznie szybciej.

Liber daje recepte na 20 (!!!) ampułek jednorazowo - co się równa rzadkim wizytom. Nie jest zbyt wścibski, jest przemiły i zna się na rzeczy. Ma jedno dziwactwo, o którym na głos pisać nie będe (ale to da się przeżyć, słyszałem że podobno lubi macać, co NIE jest prawda. Nie molestuje, nie gwałci, nic z tych rzeczy, to bzdury).

A badanie (ginekologiczne) Robacha i tak każe robić i niestety - przeciąga. Będziesz czekał minimalnie rok na cokolwiek od niej. Liber nie przeciąga bez potrzeby.

Jeśli jesteś zainteresowany konkretniejszym info: to PW ;)

Pobierz temat
[ ODPOWIEDZ ]